Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lekarz_7k

Lekarz_7k

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 183
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 176
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 1
Lekarz_7k
Lekarz_7k 17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 14:44:39 via Wykop
  • 27
@WolnyBLN: Człowieku jak ja jestem na dyżurze, to jestem jedyną osobą, gdyby komuś coś się wydarzyło, a mnie by nie było to bym do pierdla poszedł
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 14:45:40 via Wykop
  • 19
@Afrobiker: no zobacz już wyżej mnie wyzywa, a ja potem takiego musze jak księciunia obsługiwać i miłym być, a on mi w twarz pluje. Ehh. Nienawidze tego zawodu
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 14:47:23 via Wykop
  • 25
Postulować wprowadzenie systemu rejestrowania godzin pracy i jawności zarobków


@Nighthuntero: No i postuluje, ale nawet jak wprowadzą ten system i wyjdzie z niego, że większość lekarzy nie zarabia setek tysięcy, to powiecie że ten system to oszukany jest. Z resztą ja się kartą normalnie musze odbijać na wejściu i na wyjściu, a dyrekcja przegląda kamery nawet
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 14:59:43 via Wykop
  • 15
To skoro ty się musisz odbijać a dyrekcja kontroluje to powiedz mi czemu tego nie było w Warszawie? Jak to możliwe, że chłop robił takie wałki i wszyscy trzymali mordę w kubeł a dyrekcja to akceptowała? Tylko nie mów mi, że nikt nic nie wiedział, nikt nic nie słyszał…


@Mathas: No nie czytałeś artykułów dzisiejszych? Dawidek to szef młodzieżówki KO, dyrektor szpitala to była pracowniczka ministerstwa zdrowia w rządzie Tuska,
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:15:21 via Wykop
  • 15
jakie są serio stawki dla lekarzy którzy pracują uczciwie? Oczywiście domyślam się, że różnią się ze względu na speckę.


@zobaczymy_co_powie_esperal: Ja jako rezydent 3. roku między 12 a 20 tysięcy w zależności od tego ile mam dyżurów. Moi znajomi na analogicznym stanowisku podobnie. Czy to są złe pieniądze? Oczywiście, że nie, ale nie są to setki tysięcy miesięcznie. Myślę, że specjaliści w innych branżach mogą liczyć na podobne zarobki. Uprzedzając,
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:37:19 via Wykop
  • 0
@Lejkes234: Netto
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:41:41 via Wykop
  • 5
nie znam się na sytuacji dokładnie, dlatego mogę pleść kocopoły. Ale co z capem dla zarobków, tak żeby nie było kominów? Zdaje sobie sprawę to grząski grunt, że lekarz lekarzowi nie równy i są wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, a ponadto różnicie się doświadczeniem. Myślę że w tej kwestii można by było zrobić coś analogicznie do zarobków sędziów i prokuratorów, plus jakieś benefity wynikające ze służby i normalne godziny pracy. Ale to
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:49:09 via Wykop
  • 9
jeżeli 2-4 dychy miesięcznie do podatku a niech stracę nawet na rękę to ujdzie jak dla Specjalisty. Pytanie, jaka jest dominanta w zawodzie i za ile godzin. Chociaż osobiście bym wolał, żeby lekarz miał 2x mniej ale było ich dwa razy więcej (umówmy się, dwie dychy na rękę to niemało), sami mielibyście łatwiej na tych dyżurach


@Bachal: Tu też wchodzi kwestia tego jak się wykorzystuje czas polskich lekarzy. Gdyby zoptymalizować
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:50:47 via Wykop
  • 2
7 dyzurow to znacznie mniej niz 300h w pracy :p


@Kot_nie_pies: Mówie o dyżurach 24h. Same te 7 dyżurów to 168h. A przecież poza dyżurami też jestem na oddziale ~8h dziennie. Po 24h dyżurze mam dzień wolny, a poza tym to normalnie przychodze do pracy na 8h
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:55:47 via Wykop
  • 1
@hot_topic: 30 lat, i nie 20 netto, bardziej 15
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 16:01:35 via Wykop
  • 5
bo uważam, że to skandal żeby lekarz zarabiał więcej od programisty


@hot_topic: Jeśli chodzi o jakiegoś bota od recept w POZ, to się zgadzam, w sensie zalezy tez jakiego programisty, ale czemu np. hemodynamista, który leczy zabiegowo zawały serca albo chirurg, który wycina nowotwory miałby zarabiać mniej od programisty co do zasady?
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 16:11:21 via Wykop
  • 9
dobrze, macie racje, nie na studiach, rok po studiach op zarabia 20k netto i mówi że to nie są kokosy, no k---a rzeczywiscie wiele sie pomyliłem xD


@gaz_wieprzowy: Nie rok po studiach, tylko 4 lata po studiach, no i weź pod uwagę że to prawie za dwa etaty a nie za jeden
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 16:12:58 via Wykop
  • 1
a jesteś na grupach zawodowych? Masz kontakt z innymi młodymi lekarzami? Jakie nastroje teraz panują w środowisku? Boicie się?


@hot_topic: W zasadzie od wielu lat się boimy, u mnie już na studiach się obawy pojawiały, jak zaczęto bez opamiętania zwiększać liczbe miejsc na studiach, dodaj do tego powstanie gpt i rozwój AI i obawy są realne. Szczególnie wśród tych, którzy ogarniają co potrafi AI
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 17:19:25 via Wykop
  • 0
a co myślisz o tych julkach influencerkach które postuja na ig dzień z życia lekarza? Np ta która tutaj wrzucali ostatnio co się malowała i przebierała w trakcie dyżuru


@hot_topic: żałosne
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 17:21:19 via Wykop
  • 1
Potem na SOR trafiają pacjenci, a pielęgniarki mówią im, żeby czekali, bo lekarz śpi. Co to ma być?


@ziomus0812: Niezła historia z d--y
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 17:38:01 via Wykop
  • 0
Bez opamiętania xDDD chyba trollujesz, jakie obawy, przecież lekarz w Polsce to jest w tym momencie najlepszy zawód (oprócz polityka) i to się w ciągu najbliższych 50 lat nie zmieni, a miejsca na specjalizacjach poblokowane żeby przypadkiem zbyt dużej konkurencji nie było.


@Krs90: ale co mnie ma obchodzić twoje zdanie na ten temat jak nie masz pojęcia o czym mówisz?
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 17:53:20 via Wykop
  • 0
@neoff: cóż, nie przepadam za POZowcami, przez wasze pensje mi się obrywa za moje 60zł/h na rezydenturze, ale faktycznie potraktowałem cie niesprawiedliwie, mam juz dosc jak mowie ze zarabiam 60zl/h a ktos mi wrzuca oferte pracy POZ bez specjalizacji 200zl/h i mowi ze klamie
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 18:21:23 via Wykop
  • 5
strażakom też mamy płacić tylko jak się pali? XD

Oni to w ogóle 90% czasu pracy nic nie robią.


@Kieres: niektórzy tu to są nienormalni, szkoda czasu chyba na dyskusje z nimi. Skasować wykop i inne media, nie czytać tego szamba, robić swoje, będzie dobrze, tyle zostaje
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 19:14:11 via Wykop
  • 1
Czyli gdzie siedzisz? Jak lekarze pracują po kilkanaście godzin dziennie, to gdzie wy siedzicie, że was znaleźć nie można?


@stan-tookie-1: mam tez inne obowiązki? ile juz razy dostalem o------l od pacjenta co musial na mnie poczekać az skończe operacje, a ten do mnie z mordą ze 2 godziny czekania i ze on skladki płaci, to jest nasza codzienność, a jak nam za setnym razem puszczą nerwy to WISK ZE JAK
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 19:24:01 via Wykop
  • 1
A co koledzy po fachu uważają o NIL i tych izbach okręgowych?


@No_mad: SZKODNICY, jeszcze przymusowo składki trzeba płacić

Tak jak teraz zamiast zamknąć morde i podkulić ogon i pokazowo ukarać paru, to ci debile dolewają oliwy do ognia i sobie premiera wołają na dywanik albo mówią że nie ma zgody na jawność zarobków czy inne duperele. Gdzie jawność zarobków tylko by nam pomogła, skończyłoby się gadanie o setkach tysięcy
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 19:40:46 via Wykop
  • 0
o ty pieprzysz? stawkę z rezydentury netto porównujesz do stawki brutto, na kontrakcie, z wolnego rynku? specka z rodzinnej ma stawkę na rezydenturze 200zł/godzinę?


@neoff: No tak porównuje, bo tak robią zwykli ludzie i potem do mnie mają pretensję. Poza tym rodzinna to jedyna specka gdzie można sie z przychodnią dogadać na wyższe stawki niż te ustawowe na rezydenturze
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 19:41:54 via Wykop
  • 0
Podobnie powinno być z lekarzami - na dyżurze powinni dostawac jakieś minimum, dodatek powinien być za akcje.

Stawka za oczekiwanie nie powinna być taka sama jak za podjętą akcje.


@Martwy_stwor: Ale jaki to ma sens skoro na dyżurze zawsze coś się dzieje i i tak bym co dyzur musial jezdzic do szpitala kilka razy? xD Ah wy i te wasze pomysły

Najlepiej wrzućmy w ogóle wszystkich lekarzy na minimalną,
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 19:45:16 via Wykop
  • 0
@neoff: a ja nie wiem, ale widze że masz jakiś kompleks specjalizacji
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 20:26:10 via Wykop
  • 0
jesteś w domu jedynie gościem, który oddaje obcym ludziom swój najcenniejszy czas kosztem dorastających dzieci i własnych pasji.


@appmstt: Nie mam rodziny, moją pasją jest praca
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 20:27:40 via Wykop
  • 0
tachograf


@zassijt0: Tachograf xD I nagle w połowie szpitali nie byłoby komu pracować. Kocham wasze pomysły
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 20:45:27 via Wykop
  • 0
ha tfu na ciebie konowale zasrany!!!!


@joasiaasia: dziękuje za miłe słowo Joanno
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 20:57:41 via Wykop
  • 0
Pierdlisz jak potłuczony


@zassijt0: większość rezydentów pracuje tak dużo, bo musimy
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 21:04:50 via Wykop
  • 0
@zassijt0: a gdzie mówie, że inne zawody nie pracują? Pokaż mi jednak jeden zawód, który jest przymuszany do pracowania 250h albo i więcej skoro tak stawiasz sprawę
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 21:32:01 via Wykop
  • 0
z czego 2/3 przesypiasz no ale studia były ciężkie należy ci się


@Janusz_Rekina: Otóż nie przesypiam, ale podrzuć PESEL na pw jak kiedyś cie spotkam, to chętnie się zdrzemne
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 21:32:38 via Wykop
  • 0
@PrawiczekRecydywista: Jak żyć w takich czasach starszy kolego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 22:10:44 via Wykop
  • 0
@Sisal35: https://tvn24.pl/poznan/kalisz-lekarka-skazana-za-smierc-ciezarnej-ma-trafic-na-rok-do-wiezienia-st5665166

https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Smierc-ciezarnej-w-szpitalu-Sad-zaostrzyl-wyrok-dla-jednego-z-trzech-lekarzy,281717,2.html

dwa pierwsze z brzegu wiecej mi sie nie chce szukac
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
18.06.2026, 23:01:36 via Wykop
  • 0
Tak z ciekawości. Czy w twoim Zawodzie dało by się pracować taki normalny etat godzinowo ? Czy wszyscy tam u was po 300 h robią ? Bo tak przeliczając na etat to by Ci wychodziło 8500 zł na rękę to już wcale kokosy nie są.


@maser987: Na rezydenturze nie bardzo, bo masz obowiązkowe dyżury, rezydenci są bardzo zapracowani, poniżej 200h raczej się nie schodzi, a standardem jest nawet więcej. Wiadomo
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
18.06.2026, 23:04:52 via Wykop
  • 1
ogólnie to dziwne że lekarze pozwalają na takie sytuacje i nie alarmują o ogromnym zagrożeniu dla pacjentów tylko w ciszy biorą coraz więcej dyżurów, skoro grupa zawodowa nie zgłasza problemu to go nie ma, a skoro twierdzisz że robisz inaczej to dalej spokojnie rób swoje i nie zauważaj tego że Wasz zawód to praca z żywym człowiekiem.


@Hubbabubbastyle: Masz racje. Niestety pieniądze bardzo uzależniają i ludzie często nie znają umiaru
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
18.06.2026, 23:06:10 via Wykop
  • 1
potrzeć na takie coś, wiedzieć i nic nie robić to też wał.


@igalic: Naprawdę ciężko jest coś zrobić. Środowisko jest mocno hermetyczne, takie wychylanie się i próba donoszenia na kogoś mogłyby szybko skończyć się zamknięciem wszystkich drzwi w województwie, a osoba na którą sie donosi pewnie wcale nie zostałaby ukarana.
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
18.06.2026, 23:09:11 via Wykop
  • 0
Masz 6 dużurów i wyrabiasz 50h na jednym? Czyli pracujesz 50 godzin ciągle? I uważasz że to jest bezpieczne? Czy czasem dużur to nie jest spanko a pielęgniarki w tym czasie mówią żeby czekać w kolejce bo nie ma co cię wybudzać, petent z bólem sobie poczeka?


@4mja: Nie pracuje 50h ciągiem nigdy. Najdłużej 24h. Jak mam dyżur to przychodzę na 7:00 i wychodzę następnego dnia o 7:00. Potem mam
Lekarz_7k - >Masz 6 dużurów i wyrabiasz 50h na jednym? Czyli pracujesz 50 godzin ciąg...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 25.12.2025, 16:06:26
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:08:55 via Wykop
  • 3
@Judaszincelnigdytrukel: i nawet sie wyżalić nie można, bo ci kuce z IT 30k napiszą "ok oski"
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:10:15 via Wykop
  • 1
@remlezar: no wiesz, tylko ja już mam 30 lat, organizm coraz bardziej zużyty, kiedy przyjdzie to "odkucie"? Moi znajomi już dawno się odkuli w swoich pracach
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:11:14 via Wykop
  • 0
gościu ja tu z---------m na budowie, wstydu nie masz trollu j----y


@Tozsamosc_prawdziwa: weź nie jęcz oskarku, idź się wypłakać w ramie julki. Btw ja też z---------m jak na budowie, młotki, wiertarki, syf sie leje, brud na porządku dziennym
Lekarz7k - >gościu ja tu z---------m na budowie, wstydu nie masz trollu j----y

@Tozs...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:13:04 via Wykop
  • 0
@kastrator2: akurat 15k tylko teraz, bo w drugi próg podatkowy wszedłem. 17k za 300h w miesiącu to takie kokosy?
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:13:40 via Wykop
  • 0
Trzeba było w trakcie covidu działać


@remlezar: To ja na studiach byłem
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:30:50 via Wykop
  • 0
@marcin-tirowiec: no nie wiem czy za te 15k miesięcznie uzbieram na lambo i czy w ogóle dożyje przy takim trybie życia
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:36:40 via Wykop
  • 1
@DzikiJelonek: ja bym wolał pracować zdalnie za 30k albo nawet za 7k i max 160h w miesiacu, niz to co teraz

Dopóki nie zobaczysz jak wyglada zycie gdy pracujesz 300h z nocnymi dyżurami to myślisz ze to fajne
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 16:40:20 via Wykop
  • 0
@DzikiJelonek: no tak, a gdzie mam robić, umiem tylko leczyć ludzi
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
25.12.2025, 17:12:06 via Wykop
  • 1
@marcin-tirowiec: no ja właśnie nie do końca świadomie, bo zostałem oszukany. Naczytałem się w internetach o lamborghini i setkach tysięcy wypłaty, a tu taki klops. Świadomy wybór to nie był
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:17:41 via Wykop
  • 0
@IntruDroid: Spadaj frustracie
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 15:23:39 via Wykop
  • 0
@IntruDroid: Nie mam 300k, 30k też nie, i 20k też nie
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 17.06.2026, 13:15:24
  • 10
Błagam niech wprowadzą pełną transparentność zarobków lekarzy. Mam już dość tłumaczenia się, że wcale nie zarabiam setek tysięcy. Pokazuje przelewy, papiery itd. to mówią, że pod stołem 5x tyle dostaje.

Ale pewnie nie wprowadzą, bo by wyszło że faktycznie jest tak że 90% g---o zarabia i cała nagonka to jeden wielki fejk. A wałkarzy jak Dawidek j---ć, ale co my mamy z takimi zrobić jak taki Dawidek to złote ciele w szpitalu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
17.06.2026, 14:41:49 via Wykop
  • 0
Nie wprowadzą bo 90% zarabia podobnie jak ten Dawidek


@Nighthuntero: Gdyby tak było, to politycy czym prędzej by to wprowadzili i zwalili całą winę za niewydolność służby zdrowia na lekarzy. Właśnie dlatego od tylu lat nikt tego nie wprowadził, bo dopóki takiego systemu nie ma to politycy mogą mydlić społeczeństwu oczy od 20 lat, że jedynym problemem służby zdrowia są niemoralne zarobki lekarzy
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
20.05.2026, 13:01:42
  • 18
Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną odrzuceni w rekrutacji za nieprofesjonalne nazwy commitów do Githuba XDXD Githuba, którego przymusowo i za darmo uzupełniają dodatkowymi projektami robionymi po pracy, żeby w ogóle być branym pod uwagę w rekrutacji. Co za totalne upodlenie. Co będzie następne? Wprowadzenie bezzwrotnej kaucji dla pracodawcy za to, że ATS przeczyta CV kandydata jako pokrycie kosztów licencji na program? Półroczny, bezpłatny okres próbny,
Stulejman_Beznadziejny - Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 20.05.2026, 13:36:28 via Wykop
  • 9
@Stulejman_Beznadziejny: ile można jęczeć i płakać, że ktoś śmie zarabiać więcej niż PAN programista

ŁUN przecież zdał matematyke rozszerzoną na 50% i potem ANALIZE MATEMATYCZNĄ JEDEN na studiach!!111

Te lamenty programistów o lekarzy są naprawdę tak żałosne
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 26.04.2026, 14:52:57
  • 5
Mnie to zastanawia na co ta fundacja wydaje tę kasę niby "na dzieci". Bo to brzmi jakby oni im opłacali leczenie, tylko po co skoro takie dzieci mają leczenie w 100% finansowane przez NFZ

#latwogang #medycyna #afera #cancerfighters #polska #scam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
26.04.2026, 15:12:40 via Wykop
  • 3
@PanZuo: jeśli chodzi o onkologie to wszystko jest refundowane w 100% nikt za nic nie płaci i wszystko ma praktycznie bez kolejki, szczególnie dzieciaki

nie widze w spisie wydatków fundacji protez dla dzieci
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 28.03.2026, 10:07:13
  • 0
Pół życia zmarnowałem na naukę tej medycyny. To, że miałem unikatową i specjalistyczną wiedzę, którą miał mało kto i faktycznie potrafiłem pomóc ludziom i zmienić coś w ich życiu na lepsze dawało mi satysfakcję

Niestety pojawiło się to pieprzone AI, które robi to bezapelacyjnie lepiej ode mnie i trochę straciłem sens w tym wszystkim, a w sumie całe swoje życie i poczucie wartości oparłem na byciu lekarzem i nic poza tym nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
28.03.2026, 14:08:47 via Wykop
  • 0
@maxiek: i myślisz, ze taki luxmed/medicover który w 95% przypadku udziela konsultacji czyli coś co jest dla AI najłatwiejsze do ogarnięcia, nie wylobbuje sobie w rządach państw, żeby AI mogło to wykonywać, tylko dalej będą płacić konowałom po 250-300zł/h? W interesie szefa prywatnych przedsiębiorstw jest płacić lekarzom jak najmniej, w interesie rządów to samo.

1. Społeczeństwo, to poprze bo nienawidzi lekarzy
2. Big techy przedstawią badania na to, że AI
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
Autor
28.03.2026, 14:09:26 via Wykop
  • 0
@krzysssss: 10-15 tysięcy miesięcznie w zależności od tego ile dyżurów wziąłem, szału nie ma
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
25.12.2025, 16:43:44
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 25.12.2025, 16:45:49 via Wykop
  • 2
@Tozsamosc_prawdziwa: ok oski
Lekarz7k - @Tozsamoscprawdziwa: ok oski

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 25.12.2025, 16:49:48 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: godzinówke mam taką samą jak ty
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 25.12.2025, 17:10:52 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: no z 53 na godzine wychodzi
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 25.12.2025, 17:14:11 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: ok masz gorzej wygrales, jestes przegrywem, ja wygryw
  • Odpowiedz
YamatosDeath
YamatosDeath
06.11.2025, 11:03:56
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 06.11.2025, 11:45:25 via Wykop
  • 3
@YamatosDeath: O kurde, stawki w POZ już tak poleciały? Pewnie dlatego, że duże miasto. Na wsi by więcej dali, ale z drugiej strony wyjeżdżać gdzieś na wieś i zostawiać znajomych, rodzine tylko po to żeby 50zł/h więcej dostać to też nie najlepsza opcja. Nie wspominając o tym, że kompletnie zatrzymujesz wtedy swój rozwój i za 5 lat możesz zostać z ręką w nocniku
  • Odpowiedz
ly000
ly000
30.09.2025, 08:54:45
  • 18
Naczelnym lobbystom lekarskim na Wykopie nie podobają się zwiększone limity przyjęć na studia medyczne. Problem w tym, że nasza służba zdrowia znajduje się na samym dole wszelkich europejskich rankingów, więc dotychczasowy "elitarny" model ewidentnie się nie sprawdził. Nie będę przywoływać licznych historii, w których lekarze traktują pacjentów jak śmieci, bo to nie jest obiektywny wskaźnik, ale chyba wszyscy w Polsce wiemy, jakie jest podejście wielu lekarzy do pacjentów i jaka jest jakość
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 30.09.2025, 09:30:37 via Wykop
  • 9
@ly000:

Problem w tym, że nasza służba zdrowia znajduje się na samym dole wszelkich europejskich rankingów,


Masz linka do tych rankingów? Tylko jakieś aktualne, a nie z
  • Odpowiedz

387

Lekarzy z Ukrainy bez kontroli - Prezydent złożył projekt

Lekarzy z Ukrainy bez kontroli - Prezydent złożył projekt

Prezydent złożył projekt pozwalający na przyznawanie uprawnień lekarzom ze wschodu w uproszczonym trybie bez znajomości języka polskiego, weryfikacji dyplomu i kontroli uprawnień.

dr_Batman
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 26.08.2025, 13:49:17
  • 100
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
Lekarz_7k
Lekarz_7k 26.08.2025, 14:18:11 via Wykop
  • 29
Polska dla lekarzy spoza UE, którzy kończyli medycynę online, a specjalizacje zrobili w kilka miesięcy, bo takie kwiatki są możliwe na Ukrainie.

Dla polaków, którzy kończyli ciężkie studia w kraju emigracja.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 27.06.2025, 12:31:22
  • 58
Mirki #chwalesie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Udało się dostać na rezydenturę w Austrii. Właśnie dostałem ostatecznego maila potwierdzającego, że zostałem przyjęty i czekają na mnie. Byłem już wcześniej tam na miejscu i rozmawiałem z ordynatorem, a także byłem na swego rodzaju spotkaniu integracyjnym i zostałem bardzo ciepło przyjęty przez cały zespół (tutaj ogromną robotę zrobił niemiecki na bardzo wysokim poziomie, także polecam się uczyć).

Szczególnie cieszę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrysopoeia
Chrysopoeia
27.06.2025, 13:31:59 via Wykop
  • 52
@Lekarz_7k: Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chrysopoeia - @Lekarz_7k: Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ul_Chabrowa_9_84-223_Linia
ul_Chabrowa_9_84-223_Linia
27.06.2025, 13:55:42 via Wykop
  • 80
@Lekarz_7k: ciesze sie że tak biedny kraj jak austria będzie mógł rozwijać sie dzięki pracy polskich lekarzy wykształconych za polskie podatki
prawdziwy gest
  • Odpowiedz
ly000
ly000
21.06.2025, 20:24:07
  • 23
Chciałbym się przeciwstawić dezinformacji rozsiewanej na wykopie, że niby lekarze nie zarabiają tak dużo i że mediana zarobków lekarzy wynosi "jedynie" 24.5k zł/m. Tak, oficjalne dane podają taką kwotę, ale dotyczy ona tylko publicznych placówek (szpitali) i nie uwzględnia prywatnych placówek, gdzie jak wiadomo zarabia się dużo więcej. Ta kwota nie uwzględnia tego, że lekarze mogą pracować w kilku placówkach jednocześnie i dlatego bardzo trudno jest obliczyć prawdziwe uśrednione zarobki lekarzy.

Jeśli ktoś
ly000 - Chciałbym się przeciwstawić dezinformacji rozsiewanej na wykopie, że niby lek...

źródło: Screenshot 2025-06-21 at 22.17.25

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 21.06.2025, 20:58:10 via Wykop
  • 2
Zarabiam na rezydenturze 6100 na rękę. Przyjmuje każdego dodatkowego pacjenta jeśli widzę, że nie ma z czym zwlekać.

Do 50k mi bardzo daleko i każde większe zarobki rezydenta to jest praca ponad etat, a nie siedzenie na dupie i 500zl/h


@ali_baba: Ja mam niecale 9k, a tutaj czytam codziennie że stawki zaczynają się od 50k. Pytam gdzie mogę się po to zgłosić?
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 21.06.2025, 21:03:07 via Wykop
  • 9
widzę, że odklejenie postępuje, skoro na rezydenturze (czyli pierwsze lata pracy zaraz po studiach) chcecie zarabiać 50k.


@ly000: A gdzie ja napisałem, że chce zarabiać 50k? Ty umiesz czytać? Jedyne co chce to, żeby takie osoby jak ty skończyły kłamać na temat moich zarobków i napuszczać przeciwko mnie społeczeństwo

Człowieku ja jestem w pełni samodzielnym lekarzem. Mam swoich pacjentów, z nikim nie konsultuje moich decyzji, biorę pełną odpowiedzialność za nie
  • Odpowiedz
p0melo
p0melo
p0melo
06.06.2025, 09:48:29
  • 31
#medycyna #praca #pracbaza #pracait #it

Polscy lekarze zarabiają lepiej niż na zachodzie. Lekarz po 6-letnich studiach, bez specjalizacji zarabia 180 zł na godzinę. Po specjalizacji zarabia 300 zł za 15 miniut.
Warunki pracy o których każdy polak może sobie pomarzyć. Ustalają sobie grafik jak chcą, jeśli mają taką ochotę pracują 4h dziennie, 4 dni w tygodniu, po co więcej pracować jak można pracowqć na
p0melo - #medycyna #praca #pracbaza #pracait #it

Polscy lekarze zarabiają lepiej niż...

źródło: Image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 06.06.2025, 12:02:00 via Wykop
  • 0
@p0melo: tylko 300zł za 15 minut? Mordo ja biore 500zł i wywalam gościa z gabinetu po 5 minutach i następny. Co ty opowiadasz za farmazony. Dziennie 100 pacjentów, matematyke pozostawiam tobie :)
  • Odpowiedz
p0melo
p0melo
p0melo
02.05.2025, 09:50:40
  • 1432
Pazerność lekarzy nigdy nie ma granic. Zobaczyli, że kosmetyczki wstrzykujące kwas hialuronowy zarabiają krocie, więc wymyślili ustawę zakazującą kosmetyczkom wstrzykiwania preparatów pod skórę, pod przykrywką że to niebezpieczny zabieg. Spokojnie te zabiegi mogłyby wykonywać pielęgniarki lub kosmetyczki po przeszkoleniu, ale pazerne i łase na pieniądze konowały przepchnęły ustawę niszcząc biznesy kosmetyczkom. Lekarze zamiast siedzieć w szpitalu i leczyć ludzi będą usuwać zmarszczki, jakby w Polsce innej pracy dla lekarzy nie było.... Polskie
p0melo - Pazerność lekarzy nigdy nie ma granic. Zobaczyli, że kosmetyczki wstrzykując...

źródło: obraz_2025-05-02_113416648

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 02.05.2025, 19:53:16 via Wykop
  • 2
e dyżury dla zwykłego lekarza to nie praca w kopalni uranu pod biczem 16 godzin na dobę a pierdzenie w pokoju i ucinanie drzemek po prostu będąc w razie czego pod ręką jakby przyszedł ktoś wymagający zabiegu medycznego.


@Phallusimpudicus: Serio? W takim razie zapraszam cię na mój dyżur. Chętnie pozwolę ci popatrzyć jak "pierdze w pokoju i ucinam drzemki"
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 29.04.2025, 12:36:41
  • 7
Co to jest za chory kraj i chory portal. Gościa zanożowali w pracy, a połowa komentujących pisze, że zasłużył sobie na pewno i że bardzo dobrze, bo to lekarz.

Gdzie ja żyje i gdzie ja pracuje?

#medycyna #lekarski
Lekarz_7k - Co to jest za chory kraj i chory portal. Gościa zanożowali w pracy, a poł...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
29.04.2025, 12:44:59 via Wykop
  • 1
@Lekarz_7k: Dałeś zły przykład.
  • Odpowiedz
bajerek
bajerek
bajerek
29.04.2025, 12:45:39 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
28.04.2025, 12:28:26
  • 1438
Grupki na FB "lekarz szuka pracy" powinny być znacznie mocniej i częściej pokazywane społeczeństwu.
Ludzie kompletnie nie są świadomi tego jak absurdalne pieniądze zarabiają lekarze i jak trzeba się ich prosić, żeby w ogóle zechcieli pracować. Pierwszy lepszy post lekarza zaraz po studiach, bez specjalizacji, w jakiejkolwiek części Polski o tym, że szuka pracy i w odpowiedzi dostaje 30 komentarzy z prośbą o kontakt XD Stawka 160zł/h to oczywiście psucie rynku! Tak, 160zł/h
wysokiewiczplum - Grupki na FB "lekarz szuka pracy" powinny być znacznie mocniej i cz...

źródło: klodzkopoz

Pobierz
  • 476
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 28.04.2025, 19:31:24 via Wykop
  • 9
@wysokiewiczplum:
Sam kiedyś mi napisałeś coś w stylu, że wydaje ci się że jestem dobrym lekarzem z powołania. To chciałem ci powiedzieć, że od czytania tej propagandy na wykopie zaczynam odczuwać w sobie coraz mniej powołania, a coraz więcej wypalenia. Nie zarabiam 50 tysięcy, nawet połowy tego nie mam i pewnie nigdy nie będę miał. Moi koledzy z pracy też tyle nie zarabiają. 20 tysięcy to marzenie. Staram się pomagać
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 28.04.2025, 19:57:12 via Wykop
  • 11
powiedz, że dopłacasz jeszcze pacjentom, aby mogli leki wykupić w aptece. Doktur JudymXD


@VaizardOmbre: No widzisz. Właśnie dlatego w tym kraju nie warto robić nic :)
  • Odpowiedz
heksengerg
heksengerg
27.02.2025, 21:28:03
  • 6
Pokaż lekarzu co masz w garażu.
#ratownictwo #medycyna #polityka
heksengerg - Pokaż lekarzu co masz w garażu.
#ratownictwo #medycyna #polityka

źródło: temp_file2422426191450305696

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k 27.02.2025, 21:40:23 via Wykop
  • 0
@heksengerg: no ja mam rower za 1500zł i to nie w garażu, tylko w przedpokoju, bo nie mam garażu
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k 27.01.2025, 21:23:03
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hetman2137
Hetman2137
27.01.2025, 21:23:56 via Wykop
  • 1
@Lekarz_7k: a co piszą i co to za za robota ?
  • Odpowiedz
NaPryczyHuopSieByczy
NaPryczyHuopSieByczy
NaPryczyHuopSieByczy
27.01.2025, 21:25:21 via Wykop
  • 5
@Lekarz_7k: ok oski
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking