Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zar0x
zar0x

zar0x

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4804
  • Znaleziska 71
  • Mikroblog 4733
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11
zar0x
zar0x
zar0x wczoraj, 09:03:53
  • 2
Zostaję fanem motorsportu raz do roku przy okazji #lemans więc może ktoś podpowie czy Pan Robert Kubica ma jakieś szanse na wygraną w normalnej walce? Czy raczej tylko awarie samochodów przed nimi dają szanse?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
wczoraj, 09:10:32 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: @Atomus (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x przedwczoraj, 09:26:37
  • 0
Mamy tu kogoś kto łowi sandacze z Odry we #wroclaw i okolice? Bioro w nocy czy nie warto iść i lepiej spać? #wedkarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
przedwczoraj, 18:42:41 via Wykop
  • 1
@tiimi: jesień najlepsza, wiadomo. Ja większość sandaczy jakie złowiłem to nocą, w płytszych miejscach, woblerem który schodzi na jakieś 0.5m
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 11.06.2026, 16:29:49
  • 15
Kozak #carspotting #carboners #alfaholicy
zar0x - Kozak #carspotting #carboners #alfaholicy

źródło: IMG_4556

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
11.06.2026, 16:38:06 via Wykop
  • 1
@I-____-I: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
Autor
12.06.2026, 14:37:40 via Wykop
  • 0
@menesis: wiem, że pewnie bait ale moją starą 147 1.9jtd zrobiłem grubo ponad 100k km, teraz Giulietta z 1.4 multiair też trochę powyżej 100k najeździłem i w sumie nigdy się nie rozkraczyła, jeśli się psuły to jakieś pierdoły. Jak dbasz tak masz panie kochany
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
11.06.2026, 05:03:44
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x 11.06.2026, 07:29:37 via Wykop
  • 2
@iczi: zgodzę się, że duża część klientów kofików to nasi rodacy/muslimy, ale regularnie też widywałem Holendrów w środku, nawet dziadków chillujacych że skrętem, pijących kawkę i czytających gazetę. Pracowałem też w paru mniejszych firmach holenderskich i Holendrzy też sobie sądzą roślinki w domach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 06.06.2026, 16:59:49
  • 6
Ładna #wedkarstwo
zar0x - Ładna #wedkarstwo

źródło: IMG_4538

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x 31.05.2026, 11:39:03
  • 17
Mawiają na mnie 007 - 0 ryb, 0 brań, 7 godzin. #wedkarstwo
zar0x - Mawiają na mnie 007 - 0 ryb, 0 brań, 7 godzin. #wedkarstwo

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
31.05.2026, 11:40:00 via Wykop
  • 5
Myślałem że 7 pif
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 30.05.2026, 07:48:05
  • 0
Echhh j----a sobota w robocie, janusz nawet nic nie dopłaca za weekendy. Dobrze, że podstawową stawkę mam jak niektórzy przy bonusie 100% #pracbaza #januszex
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
30.05.2026, 09:01:25 via Wykop
  • 0
@dzieju41: niestety w firmie jest aby właściciel i ja więc ciężko się dogadać o jakieś wolne (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh
26.05.2026, 19:04:34
  • 0
Trzy ryby sie wypiely w tym zyciowka (35cm ok XD) #wedkarstwo ale znalazlem fajne bajorko, gdzie widzialem szczupaczka malego i pelno ryb sie tam rzuca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x 27.05.2026, 14:07:47 via Wykop
  • 0
@crystalmethh 35cm zależy czego, jak okoń to całkiem ok wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 25.05.2026, 07:42:21
  • 0
Siema mirasy, chciałbym spróbować swoich sił w łowieniu na metode, podpowiecie jak zbudować zestaw? Podajnik na żyłkę główna + krętlik i za krętlikiem przypon? Używać zanęty czy pelletu a może to i to? Przy zarzucaniu haczyk idzie w foremke i podajnik czy powinien leżeć swobodnie obok? #wedkarstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
25.05.2026, 09:54:15 via Wykop
  • 0
@OrzechowyDzem: po pracy ogarnę, dzięki @Zielonkazdr dzięki, a podpowiesz jaka powinna być konsystencja zanęty? Kleista, że zostaje w podajniku?
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 24.05.2026, 19:07:04
  • 0
Niby niedziela dzień cw3la ale w okresie letnim nie jest taka zła #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neerg_ylno
neerg_ylno
24.05.2026, 19:21:43 via Android
  • 0
@zar0x: ale poniedziałek jest taki sam niezależnie od pory roku, dlatego niedziela zawsze jest c-----a. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 16.05.2026, 07:50:49
  • 0
Halo specjaliści z tagu #gielda, polećcie jakieś nieoczywiste wybory do swojego portfela. Raczej z hamerykanskiej giełdy, proszę nie piszcie o Microsoft albo Nvidia xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
16.05.2026, 07:56:11 via Wykop
  • 7
@zar0x: zobacz sobie na mój portfel na profilu wczoraj wrzucałem i częstuj się największymi smieciuchami z USA xd
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
16.05.2026, 08:09:24 via Wykop
  • 12
@nie_umiem_inwestowac:
Rogalikznadzieniem - @nieumieminwestowac:

źródło: lokurwa

Pobierz
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 10.05.2026, 13:10:22
  • 13
Już taki trochę sportowy #wedkarstwo
zar0x - Już taki trochę sportowy #wedkarstwo

źródło: IMG_4454

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanctioned_suicide
sanctioned_suicide
10.05.2026, 14:24:12 via Wykop
  • 1
@zar0x: ładny
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 25.04.2026, 10:10:31
  • 1
Siema, polecicie jakieś sensowne łowisko PZW #wroclaw (może być nokill i poza Wrocławiem) żeby sobie pojechać i siąść z karpiówkami? #wedkarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
25.04.2026, 13:15:52 via Wykop
  • 0
@tiimi: znam to łowisko, tylko, że to nie są te Psary koło Wrocławia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 18.04.2026, 14:54:53
  • 3
Mam nadzieję, że wypłaci chociaż małego karasia #wedkarstwo
zar0x - Mam nadzieję, że wypłaci chociaż małego karasia #wedkarstwo

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
18.04.2026, 14:55:06 via Wykop
  • 0
@zar0x:

Uległy?
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 16.04.2026, 11:31:03
  • 1
Pierwszy raz w życiu opłaciłem pozwolenie tym złodziejom z pzw, podpowie ktoś o co chodzi z tym rejestrem ryb? Za każdym razem jak jestem nad wodą muszę wypełniać czy tylko jak zabieram rybę (czyli nigdy)? #wedkarstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
16.04.2026, 12:16:01 via Wykop
  • 1
@Elod_Reip: dzieki Ci dobry człowieku
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
Autor
17.04.2026, 06:43:59 via Wykop
  • 0
@centerario: pzw Wrocław więc Odra będzie katowana, stawów za bardzo nie ma w mojej okolicy
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 14.04.2026, 07:32:31
  • 1
Jak złapać dzikiego #koty do transportera? Było podejście podstępem, wczoraj próbowałem siłowo ale zadrapał/ugryzł mi palca i odpuściłem xD czytałem o patentach z zawijaniem w koc ale nie mam wizji jak go potem w klatce rozpakować. Muszę go dzisiaj złapać żeby jutro pojechał do weterynarza i dowiedzieć się czy nie ma wścieklizny bo palec boli i opuchnięty xD #weterynaria
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
14.04.2026, 08:07:27 via Wykop
  • 1
@deptacz_gnoju: panie nie takie rzeczy ze szwagrem przeżyliśmy. Wiadomo, że jak po 48h się nie poprawi to lecę do lekarza
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x 24.03.2026, 16:56:46
  • 0
Szybkie pytanie do komputerowych świrów - do udostępniania internetu na kompa przez 5g/lte z karty sim lepiej wziąć router lte czy może trapfona z obsługą 5g? #router #informatyka #siecikomputerowe #bts #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zar0x
zar0x
zar0x
Autor
24.03.2026, 17:59:40 via Wykop
  • 0
@sirpingus: czyli to 5g polskie to scam? ( ͡º ͜ʖ͡º) używany w domu, pytanie się wzięło stąd że taniej kupić telefon z 5g niż router na sim z 5g, i jestem ciekaw czy router lte mnie usatysfakcjonuje do grania online (inb4 wiem, że żadna z tyvh opcji się nie nadaje do tego)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking