Składka ubezpieczeniowa samochodu nie jest zależna od dochodu. Tak samo powinno być ze zdrowotną.
Nie rozumiem dlaczego na siłę jest uzależniana od dochodu.
W rzeczywistości, ci którzy dużo zarabiają mniej się leczą na koszt państwa, a więcej korzystają prywatnie. W takim wypadku logiczniejszym byłoby obniżenie składki, ponieważ NFZ ponosi mniejsze koszty.



















@variat: A starzy i głupi nie rozumieją, kto ostatecznie zarabia na nieobecności i dodatkowe koszty pracownika.
Widziałeś kiedyś prezesa, szefa,