Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
variat

variat

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3903
  • Znaleziska 2286
  • Mikroblog 1617
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 36

515

Medycyna pracy największa fikcja polskiej ochrony zdrowia?

Medycyna pracy największa fikcja polskiej ochrony zdrowia?

Badania medycyny pracy online obnażają absurd systemu. Miliony ludzi płacą za formalność, która często niczego nie wykrywa. W czasie gdy pacjenci miesiącami czekają do specjalistów, tysiące wizyt są przeznaczane na produkcję zaświadczeń. Może czas ograniczyć ten relikt do zawodów niebezpiecznych?

danielbr3
z
medycynapracyonline.pl
dodany: 18.06.2026, 07:47:29
  • 72
  • #
    zdrowie
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
variat
variat 18.06.2026, 18:30:20 via Wykop
  • -2
Młodym i głupim badania są po nic. Mając 41 lat doceniam każde DODATKOWE badania. Zwłaszcza, że 1. to nie ja za nie płacę. 2. badają mnie 2h a mam płacone za całą dniówkę w pracy. 3. To dodatkowa szansa że coś się wyłapie wcześniej. I tym razem akurat coś wyszło:/
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

variat
variat 11.06.2026, 18:21:22
  • 3
Nie każdy z wiekiem mądrzeje. Martyna Wojciechowska zwraca się z bólem d--y bezpośrednio do Remigiusza Mroza i Sławka Gortycha, że wydali książki w tym samym czasie co ona. Przez to jej gniot nie jest na topie. Powiedzieć że to żenujące to jak nic nie powiedzieć. #ksiazki #lewackalogika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elsa_Bannister
Elsa_Bannister
11.06.2026, 18:23:25 via Wykop
  • 2
@variat: a ona kiedykolwiek była mądra?
  • Odpowiedz
bartek-kowalski-12
bartek-kowalski-12
11.06.2026, 18:40:32 via Android
  • 1
@Elsa_Bannister: jak się nie wypowiadała.
  • Odpowiedz
variat
variat 05.06.2026, 14:40:29
  • 0
P-----i mnie niedługo.

Drugi miesiąc z rzędu mam najmniejsze zużycie prądu ever. Myślałem że po raz pierwszy od 13 lat(kupno mieszkania) zejdę poniżej psychologicznej stówki.
Myślicie że się udało?

IV - faktura 112zł w tym prąd to tylko 48 ale haracz to znaczy opłaty dodatkowe 64(!!!)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qullion
Qullion
05.06.2026, 15:38:57 via Wykop
  • 0
@variat: od 5 lat wiadomo jakie są opłaty, a w oszczędzaniu nie chodzi o to by nic nie zużywać. Takie życie, inwestycja kosztuje nawet jak stoi pusta.
  • Odpowiedz

270

W miejscach dawnych parkingów pojawiły się trawy i zieleń. SCT inaczej

W miejscach dawnych parkingów pojawiły się trawy i zieleń. SCT inaczej

Kierowców to zmartwi, ale pieszych ucieszy. Tam, gdzie jeszcze niedawno parkowały samochody albo znajdowały się nieużywane fragmenty nawierzchni, pojawiły się ozdobne trawy. W Katowicach trwa cicha rewolucja w miejskiej przestrzeni.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 11.05.2026, 08:28:09
  • 282
  • #
    katowice
  • #
    sct
  • #
    parkowanie
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    urbanistyka
variat
variat 11.05.2026, 12:57:26 via Wykop
  • -2
No, żeby to co zrobiły Katowice jako spełnienie warunku sct nazywać „farsa na miarę naszych możliwości” to trzeba mieć nieźle przepalone styki. Albo to efekt chemii z kleju używanego podczas przyklejania się do asfaltu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Teuvo
Teuvo
08.05.2026, 15:40:44
  • 528
ile jeszcze wtyczek do przeglądarki potrzeba żeby normalnie można było z youtube korzystać

j---ć google, nienawidzę tych wszystkich korpogówien
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

variat
variat 08.05.2026, 20:46:42 via Wykop
  • 2
brave ma wbudowany dislike button, skip sponsor block, weryfikacje wieku i usuwa shortsy? ciekawa przegladarka


@borsiu: Do tego sam przewija autopromocje i inne szajsy, ukrywa obejrzane materiały ale tylko ze strony głównej i pozwala ustawiać ile mianiatur chcesz mieć w jednym wierszu. Nie wiedziałeś? ;)

Przecież muszą z czegoś opłacać serwery itp.


@badziebadla: Przecież muszą z czegoś opłacać serwery itp. A pamiętasz jak wyglądał YT na początku? Jakoś
  • Odpowiedz
variat
variat 07.05.2026, 17:58:26
  • 0
Google to już serio z uja spadło. Jakby mało było oszczedzania danych(twój timeline dla "bezpieczeństwa" jest juz tylko twój, lokalny!). Mało afery z instalowaniem gemini nano. To dzisiaj mnie szlag trafił bo(JUŻ) se nie mogę wrzucić photosphere w szczerym polu, tylko tam gdzie jaśnie państwo zrobili jakiś ważny punkt typu miejsce widokowe albo najlepiej biznesik który mozna reklamować za piniondze. Próbowałem zrobić własny punkt widokowy ale hehe "zmianę odrzucono". To jest #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1280

Kancelaria Prezydenta kłamie w sprawie Wieczorek.

Kancelaria Prezydenta kłamie w sprawie Wieczorek.

Oczywiście wszystko to co było pisane o jej dokonaniach to hejt.

the_last_tomato_in_the_world
z
x.com
dodany: 30.04.2026, 12:58:27
  • 135
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
variat
variat 30.04.2026, 16:34:39 via Wykop
  • 0
krytyka


@iron_fox2: krytyka jest dla za-rządu.

756

Brudasy ze Śląska ukarane

Brudasy ze Śląska ukarane

Jeszcze dalszy ciąg historii o brudasach ze Śląska z tego znaleziska - link w powiązanych. Dostali mandaty po pińcet złotych i ponoć posprzątali oraz legitnie wywieźli na PSZOK.

JanJanuszGrazynski
z
kryminalki.pl
dodany: 29.04.2026, 23:19:17
  • 94
  • #
    slask
  • #
    swietochlowice
  • #
    chorzow
  • #
    srodowisko
  • #
    brudasy
  • #
    patologiazmiasta
variat
variat 30.04.2026, 11:18:56 via Wykop
  • 1
rozliczają Cię od wagi i za każdą tonę jest kilkaset


@ksiak: Odpadów się nie rozlicza wagowo tylko na m3.

W przypadku czystego gruzu jest to chyba jedno z najtańszych rozwiązań jeśli chodzi o wywóz poremontowych śmieci.


@zawisztheblack: Pod warunkiem remontu małej łazienki. Wszystkie "bagi" to 1m3 a 1m3 to zaskakująco mało jak już zaczniesz go zapełniać. U mnie w gminie mogę oddać rocznie 1m3 za free tylko hehe,
variat
variat 30.04.2026, 13:32:33 via Wykop
  • 0
@zawisztheblack: Miałem na myśli, że na worki wychodzi znacznie drożej niż jeden duży pojemnik. Twoje ceny to stolyca czy jak bo w Katowicach jest normalnie https://remondis.sosnowiec.pl/cennik-kontener/

@ksiak: A to sorry. Widzę że teraz faktycznie sa jakieś dopłaty za kg i inne cuda. Ale tak na serio to dajesz kierowcy flachę albo nawet dwie i z 5 ton robią się 2;)

985

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Scam na Facebooku i Instagramie: polskie orzeczenie może wywrócić UE do góry nogami.

adam-hunter
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 13:13:51
  • 108
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    polska
variat
variat 29.04.2026, 19:15:29 via Wykop
  • 2
na magazynach tez ma podwykonawcow?


@Milegodniawszystkim: Jest jeszcze umowa o pracę tymczasową na której ruchają tylko trochę mniej i nadal nie jesteś pracownikiem inpostu tylko agencji.
variat
variat 29.04.2026, 19:17:11 via Wykop
  • 3
Jak krowy pójdą w szkodę to odpowiada rolnik, ale jak kogoś oszuka fejsbuk, youtub, bank czy inna reklama na msn to platformy nic nie mogą, to musi policja na spokojne, udostępnimy logi albo i nie.


@funkmess: No pacz, a jak ludzie na piratebay wrzucali torrenty...

780

Łatwogang pobił światowy rekord Guinnessa. O akcji piszą światowe media.

Łatwogang pobił światowy rekord Guinnessa. O akcji piszą światowe media.

Łatwogang pobił nie tylko krajowy ale też światowy rekord jako największy charytatywny livestream w historii. Trwająca 9 dni akcja zebrała rekordową kwotę ponad 251 mln zł. czyli 68,9 mln $ i w szczycie zgromadziła 1,5 mln widzów. Stream słynnego MrBeasta zebrał 12 mln $, a francuski ZEvent 16 mln €

spere
z
next.gazeta.pl
dodany: 27.04.2026, 08:52:40
  • 226
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    latwogang
  • #
    pieniadze
  • #
    swiat
  • #
    zdrowie
variat
variat 27.04.2026, 18:22:45 via Wykop
  • -5
@Zle_Japko: Nie zesraj się. W takim USA nie ma darmowej opieki zdrowotnej, nawet za poród trzeba płacić. Kredytu studenckiego nie zlikwidujesz nawet ogłaszając ichniejszą upadłość konsumencką. A juesej to jeden z największych i najbogatszych krajów i to z atomowym guzikiem.

334

Prokuratura ws. śmierci posła Litewki

Prokuratura ws. śmierci posła Litewki

Prokurator skłania się do wniosku o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Szkoda, że nie złożył takiego wniosku w sprawie Majtczaka.

kapitan-serwatka
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.04.2026, 17:32:06
  • 137
  • #
    wypadek
  • #
    polityka
  • #
    litewka
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    polska
variat
variat 25.04.2026, 13:43:17 via Wykop
  • 46
@Wormditt: - spowodował śmierć popularnego społecznika, jednego z nielicznych lubianych posłów.
- wracał z pracy gruzem, nie p---------ł >300kmph dla funu.
- prawdopodobnie zasłabł/zasnął, nie prowokował tragedii nonszalancją.

Przecież cały kraj (uj że z dykty i kartonu) już wydał wyrok.
variat
variat 25.04.2026, 14:04:16 via Wykop
  • 8
Swoją drogą komentarze na fb(w sensie ludzka głupota) klasycznie przyprawiają mnie o dreszcze:
- poręczenie majątkowe uznają za "tyle jest warte życie człowieka"
- "jechał 100 na 40"
- "pieniądze załatwiają wszystko a na biednego nie trafiło."
- itp.

Niezgłębione są pokłady ludzkiej głupoty.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Ktoś celowo oślepia śmigłowiec LPR nad Warszawą

Ktoś celowo oślepia śmigłowiec LPR nad Warszawą

Ktoś celowo świecił laserem w śmigłowiec LPR, chwilowo oślepiając ratownika. Pilot musiał zmienić kurs, by uniknąć zagrożenia i bezpiecznie wrócić do bazy.

matixrr
z
kierunekwarszawa.pl
dodany: 24.04.2026, 14:11:56
  • 53
  • #
    lotnictwo
  • #
    policja
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    999
  • #
    warszawa
  • #
    ratownikmedyczny
variat
variat 25.04.2026, 13:52:02 via Wykop
  • 3
Zawsze mnie zastanawia jakim cudem da się czymś o takim skupieniu jak laser trafić w lecący obiekt żeby oślepić...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

variat
variat 24.04.2026, 19:02:23
  • 0
Niby fajnie że rekruter daje też znać jeśli odpowiedź jest negatywna ale ustawienie wysyłki maila na piątek 20:30 to jednak s-----------o.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

674

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
siepomaga.pl
dodany: 23.04.2026, 20:34:04
  • 152
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    cancerfighters
  • #
    rakcontent
variat
variat 24.04.2026, 12:13:31 via Wykop
  • 0
bo politycy muszą się najeść


@rampapa: Ale może trochę empatii?! Polityk też człowiek, też ma nieprzewidziane wydatki, chorobę w rodzinie, dziecko się rodzi, na studia idzie, auto trzeba choćby raz na 2 lata wymienić, grafik napięty to nie poleci z lasta do Egiptu! A do koryta ciągle się pchają nowi, nie ma letko. A Ty byś człowiekowi żałował! No wiesz co?!

1052

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął poseł Łukasz Litewka. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Dąbrowie Górniczej. Poseł miał poruszać się rowerem, gdy został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika z informacji przekazanych przez śląską policję, kierowca auta zasłabł za kierownicą.

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 23.04.2026, 14:46:44
  • 221
  • #
    lewica
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    slask
  • #
    wiadomosci
variat
variat 23.04.2026, 15:53:40 via Wykop
  • 8
@Stan_Zapalny: Lokalne grupy spotted są już pełne teorii spiskowych. A to że popularność Litewki bolała Czarzastego i Komoniewskiego(szefa śląskiej lewicy) to żadna nowość. Ale to nie Azerbejdżan czy inny Meksyk, żeby za takie rzeczy posłom robić wypadki.
variat
variat 23.04.2026, 15:57:35 via Wykop
  • 2
@mvmxks: A ty byłeś na miejscu i widziałeś czy wróżysz z fusów? Czytałeś może że sprawa jest w-y-j-a-ś-n-i-a-n-a czy czego w tym słowie nie rozumiesz? I w ogóle jak inaczej mają napisać, że go ktoś zamordował?
sznioo
sznioo
23.04.2026, 14:40:27
  • 439
Ze wszystkich posłów akurat Litewka zginął w taki sposób. Jedyny poseł który był szanowany praktycznie przez wszystkich, ponad podziałami :(
R.I.P [*]
#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

variat
variat 23.04.2026, 15:17:40 via Wykop
  • 198
@sznioo: To taka ujowa chwila kiedy człowiek się zaczyna zastanawiać. Spośród całej bandy nierobów i [...] zginąć musiał młody życzliwy człowiek, który będąc przy korycie nie zapomniał o słabszych.
  • Odpowiedz

327

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google wprowadziło opcjonalną aktualizację Personal Intelligence w usłudze Zdjęcia, integrując model Gemini. AI skanuje zdjęcia, by lepiej rozpoznawać osoby, relacje i zainteresowania. Dzięki temu system będzie mógł samodzielnie generować spersonalizowane obrazy.

matixrr
z
forbes.com
dodany: 21.04.2026, 19:55:28
  • 80
  • #
    google
  • #
    telefony
  • #
    smartfon
  • #
    android
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
variat
variat 22.04.2026, 19:33:20 via Wykop
  • 9
Gemini to jest gunwo skrojone pod bezmyślnego amerykańskiego użytkownika. Samo się przyznało, że jego błędy i założenia z d--y wynikają z proaktywności i chęci dogodzenia za wszelką cenę. Do tego twórcy właśnie teraz skręcają w tę drogę więc lepiej nie będzie. Jeśli ktoś ma inne zdanie albo zna metody na zmuszenie dziada do pamiętania więcej niż 3 zasad użytkownika i dłużej niż przez chwilę, to zapraszam do dyskusji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Mam na wykopie konto od 17lat po co wam moj nr telefonu ??

Czas opuścić ten smutny portal bo moje telefonu nie dostaniecie.

Mike_pl7
z
wykop.pl
dodany: 21.04.2026, 18:32:55
  • 102
  • #
    zalpl
  • #
    starywykop
  • #
    regulamin
variat
variat 21.04.2026, 20:13:44 via Wykop
  • 6
Na dzień dzisiejszy 17 lat i 10 miesięcy. Obiecałem sobie że po 18 się wyloguję na dobre. I to nie tylko kwestia serwisu ale ja przestaję rozumieć co piszą ludzie młodsi niż moje konto.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

variat
variat 21.04.2026, 20:29:04 via Wykop
  • 2
@Marcepanowy_Detektyw: Mireczku ale to Ty dzwonisz. Napisałem tego posta przy okazji. Ani nie panikuję ani za nikim nie podążam. Zmiana regulaminu mnie też nie interesuje.

1956

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Pokaż treści 18+

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Dwóch patusów z maczetami zawlokło faceta do jego domu, gdzie go poniżali i obrobili ma 11 tys. Reakcja policji? Dozór. A no i zakaz zbliżania się do ofiary. Wiecie, taki jak zakaz prowadzenia pojazdów. A potem szok, że ktoś sięga po broń.

lawyerish
z
ewarszawa.pl
dodany: 20.04.2026, 07:57:59
  • 95
  • #
    warszawa
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kradziez
  • #
    policja
  • #
    zlodzieje
variat
variat 20.04.2026, 11:13:09 via Android
  • 2
O jak ja kocham taką narrację: "zła policja, tylko dozór dla bandytów". Tak urwa, jakby to jeszcze od policji zależało.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

431

W powiatowej umieralni w Tarnowskich Górach ludzie regularnie wypadają z okien

W powiatowej umieralni w Tarnowskich Górach ludzie regularnie wypadają z okien

Pacjenci szpitala w Tarnowskich Górach regularnie wypadają z okien. Jak zwykle odpowiedzialnych brak.

dolina_korupcji
z
tarnogorski.info
dodany: 18.04.2026, 13:52:48
  • 65
  • #
    tarnowskiegory
  • #
    slask
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    afera
variat
variat 19.04.2026, 08:49:09 via Wykop
  • 1
Byłem niedawno w wss5 w Sosnowcu i tam nie ma klamek w oknach. Jak chcesz wietrzyć to przychodzi salowa z magicznym legendarnym przedmiotem lvl 60 "Klamka". Dodatkowo, na uchylnym oknie które można "położyć", jest blokada blokady w postaci blachowkręta. W c--j upierdliwe jak ktoś chce robic zdjęcia.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Populizm ma dwie formy: wrodzoną i nabytą. Wrodzona jest u większości motłochu czyli was. Wyraża najbardziej uśrednione, uogólnione, miałkie tezy bez głębszego zastanowienia. Ważne żeby zgodnie ze stadem. Populizm nabyty, to "pseudo" elita która wami rządzi. Mówią wam co wydaje im się że chcecie usłyszeć i zazwyczaj trafiają. Nawet jak wam się to nie podoba, co najwyżej pokrzyczycie sobie na wypoku i pora na cs.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.06.2015

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir
  • Mikroblogger
    od 30.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking