Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mlekoag

mlekoag

Dołączył 19 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2301
  • Znaleziska 1723
  • Mikroblog 578
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 09:07:08
  • 0
✨️ Marzenia o jeździe na motocyklu Ⓘ
Zawsze mi się marzyła jazda na motocyklu. Nie jakieś poganianie, ale jazda na fajnym klasycznym motocyklu, z fajnie brzmiącym silnikiem, chromami, taki vibe lat 80-90. Powolny crusing, cieszenie się starą maszyną. Taka na przyklad Honda CB750F. Są tylko dwa szkopuły. Pierwszy to taki, że za miesiąc ślub, potem w planach dziecko, budowa domu i wszystkie te odpowiedzialne rzeczy.. Więc na taki ruch raczej nie jest odpowiedni
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag przedwczoraj, 14:51:07 via Wykop
  • 1
Nie wiem czy zrobienie prawka na A w sprawi, że później w to wjadę na pełnej, czy może sprawi, ale że będę zawiedziony.


@mirko_anonim: jak to zrobisz to przynajmniej będziesz mógł sobie powiedzieć "spróbowałem" i nie jest to dla mnie. Ale zawsze to nowy skill w życiu i coś nowego, a tak to nigdy sobie na to nie odpowiesz... Prawko na A zrobiłem zaraz po urodzeniu pierwszego dziecka, teraz młodszy
  • Odpowiedz
Jurix
Jurix
Jurix
13.06.2026, 13:56:45
  • 17
Pierwsze 100km na #motocykle #motocykle125 zaliczone.

Pierwsze wnioski:
- Motocykliści na sportach, nakedach i innych zwykłych zawsze machają, choppery nigdy. Z czego to wynika?
- Jak się nie z--------a (czyli jedzie zaledwie 10 ponad przepisową prędkość) to samochody wyprzedzają niczym rower - na zakrętach, przejściach, ciągłych.
- DAJ K----E MIODU słyszałem 3 razy, prośba żebym przygazował 4 razy - wszystko od dzieci/nastolatków xD
Jurix - Pierwsze 100km na #motocykle #motocykle125 zaliczone.

Pierwsze wnioski:
- Mo...

źródło: 1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 13.06.2026, 16:14:06 via Wykop
  • 1
@Jurix: na to machanie to w ogóle nie zwracaj uwagi, sam jak jadę to jak ktoś mi machnie to staram się odmachac, czasami nie widzę, albo jestem zajęty, albo jedzie tyle machaczy że mi się nie chce już odmachac 10 w ciągu minuty. Także to że ktoś Ci nie odmachnie, wcale nie znaczy ze ma Cię w dupie. Jak sam machnę pierwszy to nie zwracam uwagi czy ktoś mi odmachnie
  • Odpowiedz

418

Rak zatrzymał moje życie na wiele miesięcy proszę o pomoc w powrocie do normal

Pół roku temu opisałam tutaj swoją walkę z rakiem. Od tego czasu przeszłam chemioterapię i radioterapię. Obecnie jestem na hormonoterapii, która ma zmniejszyć ryzyko nawrotu choroby. To ważny etap leczenia, ale wiąże się również ze skutkami ubocznymi i nie pozwala mi jeszcze wrócić do pełnej sprawno

aga-zie
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2026, 18:56:37
  • 36
  • #
    nowotwory
  • #
    rak
  • #
    pomoc
  • #
    zrzutka
mlekoag
mlekoag 08.06.2026, 06:43:04 via Wykop
  • 0
@neoandrew: daruj sobie, w dzisiejszym świecie taki styl życia bardzo trudny do osiągnięcia. Babka chora a Ty jej będziesz truł o aktywności i nieprzetworzonej żywności...
mlekoag
mlekoag 08.06.2026, 06:46:44 via Wykop
  • 1
@rafti77: jak żona potrzebuje perukę to można za darmo z fundacji otrzymać, niech sobie sprawdzi, specjalistyczny biustonosz pewnie też. Można też mrozić cebulki przed podaniem chemii, wtedy włosy nie wypadną, natomiast jest to upierdliwe i w sumie lepiej chyba jak wypadną bo potem ładniejsze odrastaja, a tak to zostają takie trochę poniszczone, ale z czasem i tak się odbudują.
mlekoag
mlekoag 08.06.2026, 21:31:05 via Wykop
  • 0
sam sobie, to jest bardzo proste i najzdrowsze co można zrobić, i nie jest chora, pokonała chorobę


@neoandrew: Z tego co zrozumiałem z wpisu to zakończyła chemię i radioterapię, moja żona zaraz po zakończeniu radio i chemii była wykończona i nie głowie i siłach codzienną aktywność. Potem miała jeszcze operacje, immunoterapię, do teraz hormonoterapia, wlewy na kości, etc. A w tym okresie lekarze mówili, że to nie czas na zmiany.

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 734
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
mlekoag
mlekoag 08.06.2026, 07:21:18 via Wykop
  • -3
@pasta_alla_carbonara: "wyjdź do ludzi" xD klasyczna rada normika nie wiedzącego nic o niczym


@FLAC: niestety to Ty nie rozumiesz, to jest serio, aż tak proste.
voot
voot
03.06.2026, 10:04:05
  • 8
Jakiś czas temu coś mi odwaliło i tak z d--y zapisałem się na kurs moto, aby spełnić swoje marzenie z gówniarskich lat i zdać prawko kategorii A :D. Pomyślałem wtedy, że zawsze chciałem, ale pierwsze nie miałem kasy, później nie miałem czasu, teraz mam kasę, czas i nie jestem jeszcze stary, więc dlaczego nie. Akurat robiłem badania do pracy, przy okazji zrobiłem na moto, wyrobiłem PKK, zdałem teorię - to poszło bez
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 03.06.2026, 10:21:50 via Wykop
  • 2
Nie jesteś jedyny, to po prostu czas kiedy można te marzenia zacząć spokojnie realizować, bo masz już jakoś poukładane i dochodzisz do wniosku żeby coś z tego życia mieć. Ja za g------a jeździłem na simsonku, potem przerwa i mając 34 lata też spełniłem to marzenie, które zawsze w głowie miałem, i tak od 11 lat jeżdżę na moto i uważam to za jedną z lepszych decyzji w życiu, szczególnie że raz w
  • Odpowiedz
cation
cation
01.06.2026, 15:07:52
  • 0
Przez 3 tygodnie od zdania prawka zjechałem 2000 km. A wy ile rocznie robicie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 02.06.2026, 10:18:13 via Wykop
  • 1
@cation: ja w sobotę rano wyjechałem do Chorwacji, zrobiłem jakieś 100km jadranska magistrala, dotknalwm wody i w niedzielę w nocy byłem w domu i zrobiłem ok. 2k w weekend...
  • Odpowiedz

46

Sąsiad zastawił sąsiada. Wziął taxi do pracy. Ja usiadłem do kodu.

Sąsiad zastawił sąsiada. Wziął taxi do pracy. Ja usiadłem do kodu.

Mirki, krótka historia. Jakiś czas temu stałem rano z kawą na balkonie. Pode mną sąsiad próbował wyjechać do pracy nie dało się, sąsiadka zastawiła go w nocy. Pukał, dzwonił domofonem, nic. Numeru za szybą jej auta nie było (i dobrze kto dziś wystawia prywatny numer obcym?). Skończyło się tym, ż

MyQaR
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 20:34:44
  • 63
  • #
    motoryzacja
  • #
    startup
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    ochrona
  • #
    auta
mlekoag
mlekoag 25.05.2026, 10:50:17 via Wykop
  • 4
@MyQaR: ja p------e tych ai wysrywow nie da się czytać, zamiast ja promować to ja pograzasz...
KasparowGaming
KasparowGaming
23.05.2026, 08:02:12
  • 2
Jedziemy sobie z żoną na polski odcinek TET pod Siedlcami (Gręzówka). Godzina około 19. Ja na mtx800, a żona na quadzie. Trafiliśmy na fajne szutry i lecimy około 60-70 km/h - ja pierwszy, a quad za mną. Nagle z lewej strony z krzaków wyskakują 3 sarny i myślę sobie "o ja p------ę". Wiedziałem, że pierwsza przeskoczy przede mną, a druga albo we mnie trafi albo przeleci tuż za mną. Maneta w opór
KasparowGaming - Jedziemy sobie z żoną na polski odcinek TET pod Siedlcami (Gręzówka)...

źródło: 83f21b96-6bf0-4934-8e68-aae15902aabc

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 24.05.2026, 10:19:31 via Wykop
  • 2
@bocznica: do tego z-----------e na wąskich między wysokimi krzewami gdzie nie widać co za zakrętem, zawsze zwalniam i mam stracha że z drugiej strony właśnie wyskoczy mi ktoś na quadzie...
  • Odpowiedz

3718

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
mlekoag
mlekoag 20.05.2026, 10:01:23 via Wykop
  • -26
@_RaveN: "Dane Głównego Urzędu Statystycznego pokazują, że w Polsce około 800 tysięcy mieszkań i domostw wciąż nie posiada własnego ustępu. Stanowi to około \(4,7\%\) wszystkich zamieszkanych lokali w kraju. Problem ten dotyka od 1,6 do nawet 2,5 miliona Polaków, zależnie od szacowanej liczby osób w gospodarstwie domowym" Także ten...
mlekoag
mlekoag 21.05.2026, 14:55:07 via Wykop
  • -1
@mlekoag: w Polsce 4.7% nie ma kibla w domu/mieszkaniu a u was to może 4.7% ma kibel w chałupie xd


@bad_karma: u Was to znaczy gdzie?
mlekoag
mlekoag 19.05.2026, 14:07:41
  • 0
Hmm, 2 lata temu kupiłem norden 901, wcześniej miałem ktma 990 adv. Z nordenem w sumie nic się nie dzieje, ale zawsze po głowie chodziła mi Afryka, szczególnie, że raz czy 2x w roku jezdze jakieś dłuższe wypady. Pod względem pozycji dobrze mi było na 990 i jest na trenerze 700 od kumpla, czy gs800, ale chciałem coś co da więcej fanu na asfalcie a też wygodniej zrobi przelotówke na dojazd. Kupiłem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag
Autor
20.05.2026, 07:53:40 via Wykop
  • 0
@dfg1: w sumie w wszystko z nim ok, ale gwarancję miałem na 2 lata i spóźniłem się z przedłużeniem o kilka dni. Ogólnie te silniki 890 wg mnie są genialne, daje to frajdę. Ale jak to z ktmami, najbardziej mi przeszkadzał serwis bo nie mialem pod nosem i zasuwałem 200km do Łodzi, a tam wszystko zlikwidowali gdzie robiłem, ale to nawet dobrze, bo nie zasługiwali na funkcjonowanie z takim podejściem
  • Odpowiedz
mlekoag
mlekoag
Autor
20.05.2026, 09:57:00 via Wykop
  • 0
Jako rowerzysta nie do końca kupuję, że kanapa w motocyklu może być niewygodna


@dfg1: rower możesz sobie łatwo dostosować, kupujesz odpowiednią wielkość ramy, możesz ustawić łatwo wysokość kiery, wysokość siodelka, czy odsunąć i ustawić je pod odpowiednim kątem. Moto projektują tak żeby był kompromis dla wszystkich i na wstępie możliwość ustawień jest minimalna. Plus dochodzi szerokość plastików etc i rzeczy których raczej nie zmienisz, a wyłazi Ci to po kilku
  • Odpowiedz
mlekoag
mlekoag
Autor
20.05.2026, 10:23:01 via Wykop
  • 0
@dfg1: no nie, bo kanapy sobie na wysokość czy szerokość nie wyregulujesz dowolnie bez kombinowania, kiere mam podwyższona, podnóżki można tylko trochę obnizyc. Na tenerce mi wszystko pasuje, z Nordena tenerki nie zrobię pod kątem ergonomi. I tak ja pisałem, to nie wychodzi w jeździe koło komina, a na początku może byc nawet wygodne.
  • Odpowiedz
mlekoag
mlekoag
Autor
20.05.2026, 11:44:09 via Wykop
  • 0
@dfg1: nie jeździłem, przysiadłem się tylko, Nordena nie tak hop było znaleźć, a demowke sprzedali tydzień wcześniej. Natomiast tak jak pisałem dla mnie jeździ się tym świetnie, bo ma wszystko czego potrzeba, a silnik robi robotę, do tego jest oszczędny. Teraz jak jeździe na innych średnich to wydają mi się mulowate. Waga w porządku, środek ciężkości super, tryby jazdy chociaż kiedyś byłem sceptycznie do tego nastawiony działaja świetnie.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
18.05.2026, 20:55:28
  • 0
Moto Mirki, ostatnio zatrzymałem się na trzecim biegu na światłach. Z jakiegoś powodu czerwone było ekstremalnie krótkie i w pośpiechu ruszyłem. Cały czas będąc na trójce. W aucie takie zabawy byłyby całkiem mocnym argumentem za tym, że sprzęgło nie jest w najlepszym stanie. A w motorze? Czy taki start z trójki oznacza, że mam ślizgające się sprzęgło?
Czy ewentualnie mogę jakoś sprawdzić stan sprzęgła w motocyklu bez rozbierania maszyny?

#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 18.05.2026, 21:05:35 via Wykop
  • 0
Zawsze mi się wydawało że ślizgające sprzęgło to jest jak zmieniasz bieg puszczasz sprzęgło, a ono nie puszcza od razu. Ale jak puszczasz powoli i trzymasz odpowiedni moment to z 2 spokojnie ruszysz a i z 3 pewnie też...
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
15.05.2026, 19:26:14
  • 0
zakładanie folii ochronnej na motocykl, to waszym zdaniem wymysł czy worth?

#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 15.05.2026, 22:39:29 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: jedyne folie jakie kupiłem na Moto to ochronna na wyświetlacz i na lampę przednia. I tak na drugi po zakupie w-------m paciaka na podjeździe, uwalilo klamkę i pogiela się aluminiowa osłona baków, zatwierdziłem Moto jako ochrzczony i tyle ;-)
  • Odpowiedz
lukasz3123
lukasz3123
lukasz3123
13.05.2026, 12:54:04
  • 0
od zeszlego roku jezdze gsx 8r (kupilem od razu po zdania prawka), moto spoko na jazde po miescie, fajny lekki i zwinny, ale jako ze juz nabralem troche wprawy, to chcialbym zaczac jezdzic z plecaczkiem

problem jest taki, ze plecaczek mocno narzeka na wygode na gsx 8r - ja w sumie tez, bo kazde hamowanie rowna sie zjezdzaniem plecaczka w dol i dociskaniem moich jajec do baku, pomijam fakt tego ze samo siedzenie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 14.05.2026, 07:01:46 via Wykop
  • 0
bo kazde hamowanie rowna sie zjezdzaniem plecaczka w dol i dociskaniem moich jajec do baku


@lukasz3123: naucz plecak ze jak będzie hamowanie to jedna ręką opiera się o bak... Możesz też kupić multistrade albo 1290, będzie i wygodnie i szybko.
  • Odpowiedz
krzysio1
krzysio1
11.05.2026, 14:35:50
  • 17
#przegryw osoby które rodzą dzieci bez posiadania żadnych oszczędności żadnego majątku a nawet pracy powinno sie wsadzac do wiezienia za znęcanie sie nad czlowiekiem
Trzeba byc z------m aby stwierdzić, że posiadanie dziecka w sytuacji jak ledwo samego siebie utrzymujesz i wynajmujesz mieszkanie (najczęstszy powód poprostu bezmyślne ruchanie a potem narzekanie na caly swiat przez swoją głupotę)
Dzieci powinno sie miec tylko wtedy gdy posiadasz lub będziesz w niedalekiej przyszłości posiadal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 11.05.2026, 14:47:38 via Wykop
  • 3
@krzysio1: równie dobrze może Ci się w życiu z----c w ciągu x czasu od zajścia w ciążę.... Jak żona zaszła w 1 ciążę, to nie mieliśmy mieszkania. Dziecko do szczęścia potrzebuje najlepiej 2 kochających rodziców oraz podstawowe warunki bytowe zapewnione, a jeżeli rodzice nie są ułomni to pracę znajdą i takie warunki zapewnia.
  • Odpowiedz
KasparowGaming
KasparowGaming
02.05.2026, 19:02:31
  • 0
Dobra. Dzisiaj 3 gleby. Wszystkie w sypkim piachu. Nie wiem co źle robię. Niby pozycja stojąca dobra, dociążony tył, trzymam gaz ale moto buja jak łódkę bols na pacyfiku. Mtx 800 - opony stockowe. Wiem, że te opony nie nadają się bardzo do piachu ale żeby aż tak? Motocykl też ciężki, więc to nie pomaga, a dodatkowo to mój pierwszy sezon w offroad. Macie jakieś rady czy w ogóle zacząć od zmiany
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 03.05.2026, 07:43:20 via Wykop
  • 0
@KasparowGaming: im wolniej tym ciężej, na str to się pływa. Wybitnym piaskowcem nie jestem ale wrzucę swoje 3 grosze jak u mnie to wygląda. odpowiednia prędkość, balans na tył i stale obroty i tak bujasz się przez ten piach. Najważniejsze że przeważnie się panikuje, raz zjeżdżałem w boczną bezpośrednio z asfaltu koło 80 na godzinę, bo delikatnie boczna odbijała, wpakowałem się w nią po prostu, dopóki się nie zorientowałem że
  • Odpowiedz

795

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Mirek @Wloczykij2: wrzucił w nocy zbiórkę ( było 25k), przeczytałem opis i uważam że wykop mógłby pomóc ojcu, zwłaszcza że się nie przelewa i wszystko opisane ze szczegółami. Krótki opis w komentarzu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
wykop.pl
dodany: 29.04.2026, 10:45:39
  • 72
  • #
    wykop
  • #
    zbiorka
  • #
    samochody
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    pomagajzwykopem
mlekoag
mlekoag 30.04.2026, 07:30:07 via Wykop
  • 1
@huoposki: teraz 40k na auto to trochę jak 20k 5 lat temu. Może kupi kilkuletnią używaną fabie w kombi z 1.0 TSI, i oby coś takiego wybrał, to przynajmniej pojeździ przez kilka lat nie wkładając majątku w auto.
planarize
planarize
28.04.2026, 10:24:09
  • 0
#motocykle Jakie są wasze doświadczenia w kupowaniu nowych motocykli za granicą, np. w Czechach? Dużo problemów z formalnościami, czy dostajecie moto tego samego dnia? Salon ogarnia wam tymczasowe tablice, papiery etc., czy sami musicie to ogarniać? A może oferują transport do Polski? Jak dzisiaj jest z rabatami, udało wam się coś wynegocjować w bezpośredniej rozmowie, i jeśli tak to ile ~% rabatu? Przyjmę chętnie każde rady.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 28.04.2026, 12:13:11 via Wykop
  • 2
@planarize: generalnie jak 2 lata temu kupowałem nowo Moto to rozważałem taką opcję, bo ceny były w Czechach na np. Suzuki jakieś 6 tys. Niższe. Starałem się dowiedzieć wszystkiego na tem temat od gwarancji po dzwonienie po informacji podatkowej. To co salon mi zaproponował to że VAT bym musiał i nich zapłacic, ale jak zapłacę w Polsce to mi zwrócą. Koniec końców, olałem bo dostałem lepsze propo na Moto w
  • Odpowiedz

0

Kask motocyklowy też może być custom | Motyw Wiedźmina malowany aerografem

Kask motocyklowy też może być custom | Motyw Wiedźmina malowany aerografem

To jest jeden z tych kasków (co prawda zrealizowany był chyba w 2021 roku), przy którym chyba spędziłem najwięcej czasu. Czy efekt był tego warty? Ogólnie to zajmuję się od ponad 18 lat takim właśnie artystycznym malowaniem aerografem, głównie na kaskach motocyklowych. https://www.aerografit.pl

aerografit
z
aerografit.pl
dodany: 25.04.2026, 13:00:16
  • 3
  • #
    aerograf
  • #
    motocykle
  • #
    lakiernictwo
  • #
    malowaniekaskow
  • #
    malowanieaerografem
mlekoag
mlekoag 25.04.2026, 13:16:55 via Wykop
  • -1
Zycie nie przestaje zaskakiwać...
mlekoag - Zycie nie przestaje zaskakiwać...

źródło: 1000083036

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mlekoag
mlekoag 25.04.2026, 13:18:11 via Wykop
  • 0
@mlekoag: no sam nie wiem, to jeden właściciel, miłośnik Citroenów?
mlekoag - @mlekoag: no sam nie wiem, to jeden właściciel, miłośnik Citroenów?

źródło: 1000083034

Pobierz
ulegly
ulegly
ulegly
24.04.2026, 13:07:30
  • 0
Muszę napiąć łańcuch, nigdy tego nie robiłem, po filmikach stwierdzam że jest to do ogarnięcia samemu. Problem taki że nie mam klucza dynamometrycznego do odkręcenia koła. Brać się samemu za to czy lecieć do warsztatu?
#motocykle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 24.04.2026, 14:42:13 via Wykop
  • 0
@ulegly: nigdy nie użyłem klucza dynamometrycznego do kół, po prostu luzuje i dokręcam...
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
21.04.2026, 18:19:19
  • 2
Los przestał się ze mnie naśmiewać i się do mnie uśmiechnął, podsunął okazję transportu motora do Salonik, w dwie strony za tysiaka. Ekipa leci na Turcję, a ja się pobujam z namiotem dwa tygodnie po Grecji. Paczę pogodę to będzie kaczo byczo i indyczo. Minus taki, że muszę brać kąkuter, nie mam urlopu bo jestem kuźwa bizmesmenem. Interesy małe, tanie - ale zawsze.

Byłem parę lat temu na kołach, poobczajam inne rejony.
motospamer - Los przestał się ze mnie naśmiewać i się do mnie uśmiechnął, podsunął ok...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlekoag
mlekoag 22.04.2026, 07:01:23 via Wykop
  • 0
@Man_of_Gx: hmm zawsze wożę lapka poziomo na dnie kufra centralnego i jeszcze nic mu się nie stało, w sumie to stary ThinkPad właśnie na takie wyjazdy i idealnie robi za podkład w kufrze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking