Pierwsze wnioski:
- Motocykliści na sportach, nakedach i innych zwykłych zawsze machają, choppery nigdy. Z czego to wynika?
- Jak się nie z--------a (czyli jedzie zaledwie 10 ponad przepisową prędkość) to samochody wyprzedzają niczym rower - na zakrętach, przejściach, ciągłych.
- DAJ K----E MIODU słyszałem 3 razy, prośba żebym przygazował 4 razy - wszystko od dzieci/nastolatków xD














Zawsze mi się marzyła jazda na motocyklu. Nie jakieś poganianie, ale jazda na fajnym klasycznym motocyklu, z fajnie brzmiącym silnikiem, chromami, taki vibe lat 80-90. Powolny crusing, cieszenie się starą maszyną. Taka na przyklad Honda CB750F. Są tylko dwa szkopuły. Pierwszy to taki, że za miesiąc ślub, potem w planach dziecko, budowa domu i wszystkie te odpowiedzialne rzeczy.. Więc na taki ruch raczej nie jest odpowiedni
@mirko_anonim: jak to zrobisz to przynajmniej będziesz mógł sobie powiedzieć "spróbowałem" i nie jest to dla mnie. Ale zawsze to nowy skill w życiu i coś nowego, a tak to nigdy sobie na to nie odpowiesz... Prawko na A zrobiłem zaraz po urodzeniu pierwszego dziecka, teraz młodszy