Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

657

Słynny taksówkarz od wymuszeń w końcu doigrał się. Stracił prawko i auto

Pół roku po głośnym materiale Kanału Zero, Dawid postrach warszawskich kierowców został zatrzymany po kolejnej stłuczce. Tym razem policja nie odpuściła: prawo jazdy zabrane, wniosek do sądu i skierowanie na badania psychotechniczne. Koniec seryjnego wyłudzania pieniędzy na drogach?

Kruk_
Kruk_
z
youtube.com
dodany: 09.05.2026, 17:24:11
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kanalzero
  • #
    prawo
  • #
    patologiazmiasta
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

profil gagatka
pendzoncy_jez
z facebook.com
  • 34

Komentarze (66)

najlepsze

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
09.05.2026, 17:50:20 via Wykop
  • 106
I co takie badania mają wnieść? On ani nie jest głupi, ani nie jest tępy, to zwykły cwaniak. Gazdy głupi albo conajmniej większość psychotechniczne przechodzi wystarczy nie mieć IQ przeciętnego Somalijczyka i predyspozycje zdrowotne bo tam już sprawdzają widzenie przestrzenne itd. Jeśli nie ma zaburzeń wzroku, słuchu to przecież te badania to tylko formalność. To nie na to powinno się go badać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ch4d
Ch4d
Ch4d
09.05.2026, 21:43:37 via Wykop
  • 63
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Myślę że to ma na celu danie mu do myslenia.Troche polata żeby odzyskać prawko.Jak znowu bedzie taka sytuacja to znowu mu zabiorą.Chcą mu uprzykrzyć życie jak mogą.
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
09.05.2026, 23:50:24 via Wykop
  • 38
I co takie badania mają wnieść?


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: o ile się nie mylę, takie badania po skierowaniu przez starostę możesz zrobić wyłącznie w wojewódzkim ośrodku medycyny pracy (na pewno takie są po prowadzeniu z %) i to nie jest zwykły lekarz. Tam są u----------e którzy przyjebują się do wszystkiego.
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
09.05.2026, 19:04:17 via Wykop
  • 48
Znam podobną sprawę z przed 20 lat, gdzie jako "ofiara" dorabiał zawodowy policjant. Dostał wyrok, regres od ubezpieczycieli, nie poszedł siedzieć ale stracił robotę, poszedł pracować na budowie. Dziwiłem się, że mimo wszędobylskich kamer ten w Warszawie tak długo broi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
10.05.2026, 10:41:52 via Wykop
  • 10
@tomasz-aleksander-barania: milicjanty z takich czasów to największe top if the top lokalnych qrew.
  • Odpowiedz
KCZK
KCZK
KCZK
10.05.2026, 19:03:11 via Wykop
  • 2
@tomasz-aleksander-barania: bo nikt nie ma czasu się bujać z policją. Gdyby policja do kolizji przyjeżdżała szybciej, to by było inaczej, ale jak masz czekać na wezwany patrol 4h, to ludzie miękną... do tego wizja punktów i mandatu kontra dasz gościowi kasę w łapę i masz z głowy.
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
10.05.2026, 08:28:08 via Wykop
  • 36
12 minut p---------a, c--j wie o czym....
A szkoda, bo wieści super
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miesiaczny_Prosze
Miesiaczny_Prosze
Miesiaczny_Prosze
10.05.2026, 08:35:53 via Wykop
  • 28
@CarlChryniszzswics: dzięki 12 min mi oszczędziłem!
  • Odpowiedz
DarrDarek
DarrDarek
10.05.2026, 08:01:36 via Wykop
  • 24
Wg załączonego linka to on?
DarrDarek - Wg załączonego linka to on?

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

UzytkownikZbanowany
UzytkownikZbanowany
12.05.2026, 13:35:12 via Wykop
  • 1
@DarrDarek: za hajs ofiar na Maderę pojechał xd
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
10.05.2026, 10:49:20 via Wykop
  • 14
Jeśli faktycznie przez tyle czasu działał niemal bezkarnie, to cała historia pokazuje, jak długo system potrafi ignorować coś, co widzą wszyscy wokół. Dopiero medialny rozgłos i kolejne incydenty sprawiły, że sprawa zaczęła być traktowana poważnie.
Utrata prawa jazdy i auta to w takim przypadku wreszcie realna konsekwencja, a nie kolejna papierologia. Jeśli ktoś celowo prowokuje kolizje i robi z tego model zarabiania, to przestaje być „cwaniakiem”, a zaczyna stanowić zagrożenie dla innych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dos_badass
dos_badass
10.05.2026, 14:32:38 via Wykop
  • 7
Pół roku po głośnym materiale Kanału Zero, Dawid postrach warszawskich kierowców został zatrzymany

tak tak, jasne xD
żałosne podpinanie się pod sprawę o której trąbili już wcześniej inni.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

drozdzeg
drozdzeg
drozdzeg
10.05.2026, 22:04:54 via Wykop
  • 0
@dos_badass: ja tam pierwszy raz jednak słyszałem to na K0 🙄
  • Odpowiedz
tetraedr
tetraedr
11.05.2026, 07:40:59 via Wykop
  • 2
@dos_badass: dokładnie. Zanim zero się w ogóle tym zainteresował było to wielokrotnie dokumentowane i zgłaszane. Typ upodobał sobie Rondo Radosława, za każdym razem chciał się "dogadywać" bez policji na pieniądze - jak tylko ktoś zaczynał dzwonić na policję to pyk i typa nie ma. Parę razy miał już ciepło bo trafił jak kosa na kamień, parę miesięcy był spokój (chyba dochodził do siebie) ale wciąż wracał jak zaraza.
  • Odpowiedz
HuGho
HuGho
HuGho
11.05.2026, 06:57:49 via Wykop
  • 4
Uuuu stracił prawko. To teraz juz nie będzie jeździł samochodem, prawda? Prawda? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mp0011
mp0011
09.05.2026, 18:14:37 via Wykop
  • 4
Jeszcze w tym sądzie dostanie przeprosiny, zwrot za niesłuszne zatrzymanie i rekompensatę za utracony dochód ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uciuuu
uciuuu
uciuuu
10.05.2026, 07:58:47 via Wykop
  • 16
@mp0011: uniewinnią go i zostanie prezydentem!

Po co takie komentarze negujace wszystko w każdym wykopie? Tylko narzekanie.
Nie robią, źle. Robią źle. Zawsze źle.
  • Odpowiedz
uciuuu
uciuuu
uciuuu
10.05.2026, 08:19:14 via Wykop
  • 11
@LubieSzaszylkiZLublina: żaden baicik, tylko inżynieria mózgu, żeby stworzyć iluzje, że w tym kraju jest totalny syf i jest na poziomie Afryki.

A co za tym idzie, głosujcie na partie xyz, bo tylko ona może to zmienić!

W każdym wykopie na głównej jest tylko narzekanie na absolutnie wsystko.
Pozytywne wykopy w ogóle nie ładują na głównej.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
10.05.2026, 08:09:53 via Wykop
  • 3
Spowoduje takie 4 wypadki w miesiacu i juz minimalna wyciagnal. Taki to cwaniak.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wardegas
Wardegas
11.05.2026, 06:56:26 via Wykop
  • 2
@Arivederczi: co ty, ja dostałem wypłatę za starego opla reflektor i zderzak 4800 tylko trzeba sie odwoływać i wiedzieć jak
  • Odpowiedz
zipster
zipster
zipster
10.05.2026, 08:02:35 via Wykop
  • -2
Ubezpieczalnie powinny się dogadać, aby temu sk*** oc podnieść do powiedzmy 200 000 zł , jakiś zapis w regulaminie, że jeśli kwota wypłat z oc w poprzednim roku wynosi więcej jak xxxxxx i jest więcej jak xxx zgłoszeń o wyplate to składka rośnie razy 30. Nikt normalny nawet z wyjątkowym pechem by się nie łapał a ucieloby takiego posozyta.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wywu
wywu
10.05.2026, 08:09:55 via Wykop
  • 17
@zipster: Wiesz jak działa OC? Przecież to nie ubezpieczyciel poszkodowanego wypłaca odszkodowanie, więc z jakiej racji miałby dostać zwyżkę?
Inna sprawa, że większość obcierek pewnie była rozliczona na miejscu, więc nawet roszczenie nie szło do ubezpieczalni.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
10.05.2026, 12:02:42 via Wykop
  • 1
Wiesz jak działa OC? Przecież to nie ubezpieczyciel poszkodowanego wypłaca odszkodowanie,


@wywu: a myślisz, że ubezpieczyciele nie prowadzą list ile razy dany pojazd był naprawiany z OC innego użytkownika?
Właśnie aby takich wyłapywać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4478
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3258
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2228
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2059
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1908
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking