Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hamza

Hamza

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9332
  • Znaleziska 2209
  • Mikroblog 7123
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 16
Hamza
Hamza 23.06.2026, 16:30:26
  • 0
#motocykle

Polecacie jakieś kanały podróżnicze/wycieczkowe/biwakowe na moto? Preferuję polskie i nie musi ten ktoś zwiedzać świata, wystarczy nawet, że sobie po Polsce jeździ, nawet gdyby celem były tylko małe miasta, ale coś tam opowiada czasem o tym jak mu czas mija itd.

Od siebie wkleję dwa, na które ostatnio trafiłem:

1.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wywu
wywu
23.06.2026, 16:39:24 via Wykop
  • 3
@Hamza: od siebie dodam
Krętymi drogami bardzo fajna inspiracja dla fajnych tras. I lubie po prostu sposób w jaki twórca opowiada.

Małaturystyka autor często biwakuje, ale oficjalnie, na kempingach. Mały kanał, osobiście jakoś przyjemnie mi się gościa ogląda i słucha.
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
23.06.2026, 16:42:06 via Wykop
  • 1
Polska i nie tylko, chłop na Małpie 125 śmiga ostatnio - https://www.youtube.com/@MototerapiaEmilian/videos
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 15.06.2026, 15:34:23
  • 8
#rower #bushcraft #biwakowanie
Hamza - #rower #bushcraft #biwakowanie

źródło: 1000064377

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
15.06.2026, 15:40:09 via Wykop
  • 3
@Hamza: taguj #bikepacking

Teraz to moda na Gravele a na Gravelu bagażnik to lawa :D
To jak by na BMW E39 zamontować box dachowy, zgwałcili by cię na pierwszych światłach wyznafcy BMW.
Widuję regularnie ludzi z sakwami ale na rowerach crossowych (to samo co gravel ale bez baranka XD) i rowerach turystycznych
  • Odpowiedz
GrubyKociol
GrubyKociol
15.06.2026, 17:50:43 via Wykop
  • 6
rowerach crossowych (to samo co gravel ale bez baranka XD)


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: no w c--j to samo xDDD
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 11.06.2026, 20:09:12
  • 9
Ai mnie obraziło #przegryw
Hamza - Ai mnie obraziło #przegryw

źródło: 1000064236

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damianooo8
damianooo8
11.06.2026, 21:50:56 via Wykop
  • 0
@Hamza: pewnie kazałeś mu się gnoić, i zapisało w pamięci. A co jeśli życie też tak zaprogramowałeś?
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
04.06.2026, 03:14:22
  • 331
I cyk chłop gotowy do spania
Dziś zrobione tylko 7,5km
zdjecia tutaj
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk chłop gotowy do spania 
Dziś zrobione tylko 7,5km
zdjecia ...

źródło: image_picker_C81A115C-0083-4863-9A62-81A6404772FC-2066-000000208BCB6612

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 04.06.2026, 05:44:43 via Wykop
  • 34
@ChlopoRobotnik2137: chłop co se na pagórki pojechał i śpi po chłopsku na ziemi, choć nie w izbie, ja szanować taki chłop.

a co do materaca, to wypada kupić z dobrym R VALUE (z zapasem), a to już wyższe ceny, z kolei mata samopompująca o dość fajnych gabarytach to 300 zł, a i tak wypada podłożyć coś pod nie, chodzi mi o podłogę namiotu, czyli kupić samą podłogę w decathon (taką
  • Odpowiedz

50

Czterech nastolatków kazało dwóm innym kopać grób. Zapadł prawomocny wyrok

Czterech nastolatków kazało dwóm innym kopać grób. Zapadł prawomocny wyrok

19 maja zapadł prawomocny wyrok w sprawie Oleksandra V., Nikity P., Kuzmy K. oraz Oleha Ch. Skazani, w momencie popełnienia przestępstwa byli nastolatkami - mieli po 18 lub 19 lat. W styczniu 2024 roku dręczyli dwóch swoich pobratymców w wieku 17 i 19 lat.

ty_O
z
tvn24.pl
dodany: 26.05.2026, 10:29:05
  • 9
  • #
    kara
  • #
    policja
Hamza
Hamza 27.05.2026, 08:05:17 via Wykop
  • 2
@patryk-wuwuw: i dostali tylko 4 lata... absurd! to co gdyby wyrazili skruchę? ok, nic się nie stało, 2 lata w zawieszeniu? po 40 lat powinni dostać i w kamieniołomie pracować, a to co zarobią szłoby na ich utrzymanie i reszta na domy dziecka
Hamza
Hamza 20.05.2026, 05:18:20
  • 15
#gry czy ktoś ma tak, że dawniej grał w prawie wszystkie duże gry, a aktualnie od kilku lat mu się nie chce, bo to co wychodzi ma powtarzalną mechanikę, fabuła z reguły nudniejsza od książek 6/10 i gameplay taki sam jak 5700 innych gier, w które się grało? Zero innowacji, zero powiewu świeżości, zero ciekawej fabuły lub SAMYCH ciekawych DIALOGÓW?

A może jednak coś na pc polecacie? Gatunek dowolny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5
20.05.2026, 06:30:55 via Wykop
  • 7
@Hamza: jakos od 2010 gry AAA zrobily sie nudne i powtarzalne. Od tegi czasu gram glownie w indyki/mniejsze gry okazyjnie nadrabiajac jakies wieksze tytuly.
Jestem grybo po 30 i w grach sie dalej super bawie. Wystarczy grac w dobre gry, a nie wtorne gowno.
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
20.05.2026, 06:33:16 via Wykop
  • 7
@Hamza: To znaczy, że z wiekiem coraz bardziej cenisz swój czas. Wszyscy przez to przechodzimy.
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 03.05.2026, 09:54:56
  • 1
#bushcraft

Ktoś zna ten sklep? Bo nie wiem czy można mu zaufać, bo cenowo chyba śpiwór ok jak na komfort 5 na plusie, w porównaniu do cumulusa, który w ostatnich latach bardzo mocno zwiększał marżę, gdy youtuberzy go wypromowali.

https://huskypolska.com.pl/spiwory-turystyczne-puchowe/59704-280-puchowy-spiwor-dinis-10c-niebieski-mietowy.html
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza
Autor
03.05.2026, 18:20:48 via Wykop
  • 0
@FeorgeGloyd_II: faktycznie, nie zwróciłem uwagi, ze pierze, aż zdumiewające, że taki "wałek",
i dziękuję Ci za nazwę czegoś z ali, może rozważę z ali, bo ten czeski to oczywiście, że skreślam
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza
Autor
03.05.2026, 18:33:35 via Android
  • 0
@FeorgeGloyd_II: 663 zł niby kosztuje, ten model jest ok?
Hamza - @FeorgeGloyd_II: 663 zł niby kosztuje, ten model jest ok?

źródło: 1000062874

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
21.04.2026, 13:09:37
  • 3
✨️ Jak przygotować się do kursu na prawo jazdy kat. A? Ⓘ
Piszę z anonima, bo żona zna tutaj mój nick, a ma się o niczym nie dowiedzieć, aż nie przyjadę do domu na moto :D.

Z racji, że niedługo mam urodziny, postanowiłem zrobić sobie prezent i zdać w końcu prawko kat. a. Jestem dopiero na początku drogi, zrobiłem badania, pkk i mam termin na egzamin teoretyczny. W przyszłym tygodniu, jeśli zdam teorię, będę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 21.04.2026, 15:09:34 via Wykop
  • 0
@muse: kiedyś z SECA kupiłem wszystko tekstylne + ze skóry (może sztuczna była? nie wiem) rękawice SECA i buty SECA. Efekt? buty mimo, że ładnie wyglądały z tymi sliderami, to już po roku czy iluś rozwalały się, fatalnie je zaprojektowano, na zgięciach dali ultra cienką skórę więc było pewnikiem, że w tych miejscach popęka i to porządnie popękało. Podeszwy w obu butach się odkleiły, jedynie rzepy poprawnie trzymały. W rękawicach
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 19.04.2026, 13:03:00
  • 0
#motocykle

Ktoś z was miał dawniej interkom ejeas v6 pro i zmienił go z czasem na inny chiński, droższy? Bo jestem ciekaw czy duża różnica będzie np. przy rozmowie 90 km/h, czy w bardzo głośnym kasku, mikrofon i reedukacja szumu będzie bardziej zaawansowana.
Głośność i jakość głośników mnie niezbyt interesują, bo nie szukam do muzyki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza
Autor
19.04.2026, 14:20:49 via Android
  • 0
@Zielony34: o ile ja słyszę wzzystko w ejeas bardzo dobrze nawet przy 120 km/h, np. nawigację (mimo, że szybka moto cały pęd pakuje w cały łeb, a kask mam ultra głośny i jeżdżę w stoperach Race), to gdy testowałem interkom z kimś kto ma ten sam interkom, to twierdził, że gdy jadę do 60 km/h yo wyraźnie mnie słyszy, a gdy jadę powyżej tej prędkości, to mnie nie słyszy i
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
13.04.2026, 08:58:31
  • 0
Podrzućcie jakieś ciekawe inspirację na jedzenie na szlak co by zjeść coś wartościowego a nie zapychać się chemią i pustymi kaloriami. Zarówno kupne jak i robione samemu (choć do wzięcia na 3 dni także świeżość gra duża rolę).

Ze swojej strony zawsz zabieram:

- mieszankę orzechów / rodzynek / suszonych owoców. Zawsze tworzoną samodzielnie, kupne to głównie rodzynki.

-
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 18.04.2026, 08:58:03 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: taka zupa, 50 gramów proszku więc dużo lepsza niż te chińskie 5g. Nagotujesz makaronu, wrzucisz trochę fasoli z puszki i masz jakieś żarcie bez siedzenia godziny nad tym
Hamza - @ATAT-2: taka zupa, 50 gramów proszku więc dużo lepsza niż te chińskie 5g. Na...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 06.04.2026, 16:45:40
  • 7
#gry #sztuka #wiedzmin
Hamza - #gry #sztuka #wiedzmin

źródło: 1000061911

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza
Autor
06.04.2026, 16:46:53 via Android
  • 0
@greedy_critic: to oczywiste. Człowiek byłby bardziej kreatywny
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 06.04.2026, 06:54:35
  • 8
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #spierdotrip #pracbaza
Hamza - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #spierdotrip #pracbaza

źródło: DZIK

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

552

Perplexity AI oszukuje w trybie incognito! Miliony prywatnych chatów sprzedane

Perplexity AI oszukuje w trybie incognito! Miliony prywatnych chatów sprzedane

Platforma Perplexity AI jest oskarżona w pozwie zbiorowym o przekazywanie rozmów użytkowników (nawet w trybie "incognito") gigantom jak Meta i Google wbrew obietnicom prywatności. Użytkownicy dzielą się tam wrażliwymi danymi o zdrowiu, finansach czy podatkach, a te trafiają do systemów reklamowych

grajkoo
z
ithardware.pl
dodany: 03.04.2026, 09:39:33
  • 90
  • #
    perplexity
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    internet
  • #
    rodo
  • #
    google
  • #
    facebook
Hamza
Hamza 03.04.2026, 14:38:15 via Wykop
  • 21
@ThinkBackwards: linux, blender, silniki do gier, gimp, veracrypt, libreoffice, programy związane z programowaniem i masa innych rzeczy, twierdzisz, że w każdym z tego typu programów "nie ma nic za darmo"?

383

Alarmy w Tel Awiwie. Największy atak od początku wojny

Pokaż treści 18+

Alarmy w Tel Awiwie. Największy atak od początku wojny

W środę, na krótko przed rozpoczęciem żydowskiego święta Paschy, Iran przeprowadził największy atak rakietowy na Izrael od początku wojny - donosi "The Times of Israel", powołując się na źródła wojskowe. Świadkowie twierdzą, że w ciągu godziny w samym Tel Awiwie rozległo się sześć alarmów rakietowyc

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 01.04.2026, 21:09:35
  • 105
  • #
    bliskiwschod
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
Hamza
Hamza 02.04.2026, 03:37:46 via Wykop
  • 72
@MarciNo75: Trump miesiąc temu zniszczył iranowi wszystko, ale w kolejnych tygodniach zniszczył iranowi wszystko jeszcze 16 razy, tak dla pewności
Kempes
Kempes
29.03.2026, 06:50:43
  • 160
#wojna #iran #usa #trump #bekazprawakow #heheszki #lotnictwo

E-3C Sentry już też wygrał tę wojnę tak jak Pomarańczowa Morda XD
Kempes - #wojna #iran #usa #trump #bekazprawakow #heheszki #lotnictwo

E-3C Sentry ju...

źródło: HEjnSkKagAAGXD3

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 29.03.2026, 08:28:08 via Wykop
  • 3
@FrostlyMostly: chyba ten, który w arabii w bazie sobie stał z innymi, czyli "zaparkowany" samolot z takim dyskiem nad dachem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking