Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
__MadCat
__MadCat

__MadCat

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2699
  • Znaleziska 534
  • Mikroblog 2165
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
thorgoth
thorgoth
4 godz. i 58 min temu
  • 119
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 2 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 10
@thorgoth: niech s-------a do ruskich
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
wczoraj, 09:31:15
  • 1817
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 20 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
50% nieruchomości w Polsce kupowana inwestycyjnie i podbija ceny Areczkom


• Ale c--j z nimi


@Czoso: tak bo areczki nie miałby cię w dupie jakbyś zarabiał 4k za 30dni tyrania po 12h w szpitalu
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
wczoraj, 08:58:45
  • 880
Ale bosski jest internet. Jakiś chłop wrzucił na Twittera oświadczenie majątkowe radnego lekarza i mamy burze na cały kraj. Informacje o pacjentach umierających na sor z powodu zaniedbań i pospolite ruszenie proli na środowisko lekarskie. Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.

#konowalposting #lekarz100k #lekarz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.


@hot_topic: naiwniaku...
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 15:28:47
  • 479
¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - ¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat przedwczoraj, 20:31:59 via Wykop
  • 0
@KIaudik: no debil
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
21.06.2026, 08:10:16
  • 36
#trzecieoko #motocykle
mirror: https://dubz.link/c/33e60a

trebeter - #trzecieoko #motocykle 
mirror: https://dubz.link/c/33e60a

SPOILER
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 22.06.2026, 22:59:42 via Wykop
  • 0
@Menel-san: kolejny co mu wmówili jakieś narodowe kompleksy
  • Odpowiedz
__MadCat
__MadCat
__MadCat przedwczoraj, 07:44:35 via Wykop
  • 0
@Menel-san: typ co się odpalił, bo nie widział stopchama z innych krajów XD

z resztą obecnie te polskie stopchamy to najczęściej jakieś g---o prowokacje, gdzie nic by się nie stało gdyby nagrywający delikatnie zwolnił, no ale musi coś w internet wrzucić bo się udusi.
  • Odpowiedz

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
__MadCat
__MadCat
__MadCat 19.06.2026, 14:35:27 via Wykop
  • 2
pewnie w maju ze 3 dni przepracował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.06.2026, 18:30:39
  • 674
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - #lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programo...

źródło: IMG_6146

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 18.06.2026, 06:31:35 via Wykop
  • 0
@Yahoo_: nie wiadomo ile akcje firm muska będą warte za 2000 lat
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
17.06.2026, 14:32:58
  • 553
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 22:57:20 via Wykop
  • 0
@jaroty: spokojnie, na jego miejsce tagi taki działacz ko który nie będzie musiał oświadczeń majątkowych składać
  • Odpowiedz
__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 15:42:04
  • 4
Prawda jest taka, że te alternatywy dla grupy olx, tj. otodom i otomoto to są g---o warte. Jak wystawiam coś na autoplac czy nieruchomości-online to odzewu praktycznie nie ma. A jak wrzucę na otodom/otomoto to od razu rozdzwaniają się telefony i wiadomości.

Niestety kurła, ale trzeba płacić 350zł za ogłoszenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nieruchomosci #samochody #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
17.06.2026, 16:37:15 via Wykop
  • 2
@__MadCat: taka prawda. Przydałoby się rozbić ten duopol ale c---a możemy . Mnie np brakuje takich aukcji jak było dawne allegro, żebym mógł od zetki bez ceny minimalnej albo z minimalną wystawić przedmiot i żeby się ludzie bili o niego. I żeby można było wystawić komentarz kupującemu tak jak i sprzedającemu. Bez żadnych programów ochrony, pośredniczenia w płatnościach i innych cudów na kiju.
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
18.06.2026, 09:21:49 via Wykop
  • 0
tj. otodom i otomoto


@__MadCat: otodom i otomoto wydaje tysiące zł na reklamę ostatnio widziałem chyba reklamę otodom w telewizji. Obecnie jak ktoś myśli o zakupie nieruchomości to odrazu myśli otodom. Nie wspominając że interfejs na otodom do przeglądania jest najlepszy ze wszystkich stron jakie istnieją ewentualnie jeszcze nieruchomości-online ma spoko czy jakiś morizon.
  • Odpowiedz
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 10:53:25 via Wykop
  • 0
@dese: POZ w jakimś pcimiu, czyli osucha, przepisze antybiotyk, wypisze skierowanie xD za 42k i 8h dziennie XD
  • Odpowiedz

3848

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 482
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 10:49:56 via Wykop
  • 2
Z której partii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 10:51:33 via Wykop
  • 6
Więcej pieniędzy na służbę zdrowia, to na pewno poprawi sytuację pacjentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
16.06.2026, 18:48:12
  • 181
Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z jego samozwańczego Ruchu Obrony Granic. Próbowali oni postawić koło berlińskiego pomnika upamiętniającego polskie ofiary niemieckiej okupacji krzyż, a Telewizja Republika akurat szczęśliwie przechodziła obok z kamerami, by to nagrać i zrobić inbę.

Bąkiewicz zdążył już napisać, że oto potwierdziło się, że nie było żadnych nazistów, tylko byli i są Niemcy. A także, że zamknięto go w klatce bez tlenu. Mogę tylko powiedzieć xD.

Dokładny
donatien-de-sade - Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z...

źródło: IMG_7721

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 05:22:49 via Wykop
  • 0
lebowanie z udziałem kilku funkcjonariuszy to standardowa procedura


@donatien-de-sade: ta jasne, już widzę jak brązowych glebuja jak idą z półksiężycem
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
16.06.2026, 18:29:44
  • 354
xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #heheszki
Zartos_Larpiarz - xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #hehesz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 17.06.2026, 05:19:39 via Wykop
  • 0
@Larsberg: zależy gdzie pracuje
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
16.06.2026, 15:27:30
  • 328
Bąkiewicz pseudo patriota zawinięty do niemieckiej suki

Ruch obrony granic spacyfikowany w DE xD²

#bekazpisu #tvrepublika #polityka #pis
opanowalemsztukepalenia - Bąkiewicz pseudo patriota zawinięty do niemieckiej suki 

R...

źródło: temp_file4842245430621642762

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 16.06.2026, 20:03:00 via Wykop
  • 0
@opanowalemsztukepalenia: ale debil, pomalowalby się na brązowo to by go nie ruszyli i jeszcze jakiś zasiłek dali
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 05:56:21
  • 811
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd
#polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
Mariuszzuk - Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i pa...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 16.06.2026, 14:15:14 via Wykop
  • 0
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd


@Mariuszzuk: no a komu to przeszkadza?
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
15.06.2026, 07:15:01
  • 647
Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda
wshk - Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda

źródło: 30621

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 15.06.2026, 11:23:53 via Wykop
  • 0
@wshk: sami stracą z 80% populacji
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
15.06.2026, 02:10:50
  • 904
No dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - No dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz

źródło: 17814894097526506509654644189571

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 15.06.2026, 11:21:31 via Wykop
  • 0
@dzieju41: hoduje grzyby, jak to szaman
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 15.06.2026, 11:20:03 via Wykop
  • 0
do jeansów.


@Cichoboprzydziezdzicho: fajnie, że nasi osiągają sukces w stanach, czym się w texasie zajmujesz?
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

__MadCat
__MadCat
__MadCat 15.06.2026, 11:18:44 via Wykop
  • 0
@josedra52: i komu to przeszkadza?
  • Odpowiedz

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
__MadCat
__MadCat
__MadCat 15.06.2026, 11:12:54 via Wykop
  • 4
Prowadzenie żabki, duży projekt, serious business. Jak się na koniec rozliczy z rydzykiem to dopiero zrobi się poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking