Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
typ53B

typ53B

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21966
  • Znaleziska 13888
  • Mikroblog 8078
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 13

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 24.05.2026, 10:58:54 via Android
  • -1
@omnipotentmasterofnone: nazywasz się kozanecki?
PiotrFr
PiotrFr
24.05.2026, 09:57:08
  • 1
To co? Zlikwidowali już te SCT we Francji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe, że tego typu tematy zawsze pchają specyficzne portale

#motoryzacja #samochody #sct

A i dodaję #bekazprawakow bo od początku nabijałem się z tego, jak to niby chcieli zrobić. Tylko debil mógł wpaść na takie rozwiązanie
PiotrFr - To co? Zlikwidowali już te SCT we Francji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe, że tego typ...

źródło: 1000035588

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 24.05.2026, 10:35:51 via Android
  • 0
@PiotrFr: Nawet Hans Frank potwierdził to 29 kwietnia tego roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
typ53B - @PiotrFr: Nawet Hans Frank potwierdził to 29 kwietnia tego roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ(...

źródło: 566

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 24.05.2026, 10:53:57 via Android
  • 0
@PiotrFr: yhy, nastąpiły błędy formalne tylko tyle i aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ53B - @PiotrFr: yhy, nastąpiły błędy formalne tylko tyle i aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 570

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 24.05.2026, 10:57:00 via Android
  • 0
@PiotrFr: Nie martw się, przegłosują znów i uwalą strefy ;). Wola polityczna jest jak widać duża.
  • Odpowiedz

581

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Wyjątkowe święto, wyjątkowa noc i wyjątkowa sytuacja. Nagromadzenie drogowej patologii jest w tym odcinku niesamowite. Mimo wolnych miejsc postojowych oddalonych o 100 metrów, dla wielu kierowców wjechanie pod samo wejście cerkwi jest najwyższym honorem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 07:01:25
  • 181
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
typ53B
typ53B 24.05.2026, 08:19:08 via Android
  • -24
@P4ncak3: Bo może widział fakty?

2161

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

Ukrainka zatrudniona jako wicedyrektor w lubelskim ratuszu, zachwala sprowadzanie trzeciego świata do miasta nad Bystrzycą, mówi że sprowadzają "studentów" z trzeciego świata razem z rodzinami, żonami, dziećmi, szukają dla nich mieszkań, pomagają.

Makavlani
z
x.com
dodany: 23.05.2026, 20:53:29
  • 294
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    prawo
  • #
    lublin
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 24.05.2026, 05:04:18 via Android
  • 10
@lazarus-x: aktualne rządy to by jej jakiś medal dały.

436

Główne media milczą o filmie Kanału Zero o niewłaściwych zachowaniach szefa ZAiK

Główne media milczą o filmie Kanału Zero o niewłaściwych zachowaniach szefa ZAiK

Kanał Zero opublikował film, w którym Dominika Barabas, piosenkarka, kompozytorka i multiinstrumentalistka, oskarżyła o niewłaściwe zachowania prezesa Stowarzyszenia Autorów ZAiKS Miłosza Bembinowa. Główne media zignorowały ten temat. Eksperci twierdzą, że Kanał Zero ma spory problem z cytowalności

XeNinja
z
press.pl
dodany: 22.05.2026, 18:05:40
  • 88
  • #
    kanalzero
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 23.05.2026, 13:02:39 via Android
  • 1
@dict: rrereerrre pisiory rrrerrrre( ͡° ͜ʖ ͡°)
dcichon
dcichon
23.05.2026, 06:33:56
  • 16
Nie czaje czemu Krakowiacy mieliby być źli na SCT.

Przecież z ich perspektywy nic nie tracą, a zyskują mniejszy ruch i mniej smogu.

#krakow #polityka #sct
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 23.05.2026, 08:04:05 via Android
  • 3
@PlanetHell: coś ci się panie od drewna kopalnego procenty pomieszały XD
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 23.05.2026, 09:13:05 via Android
  • 3
@PlanetHell: prosta matematyka, wyprowadzisz się do Ameryki południowej i zamieszkasz z ludami pierwotnymi to zredukujesz swój ślad węglowy o 90%. Dlaczego nie chcesz się zamieszkać z ludami pierwotnymi dla dobra planety i innych mieszkańców miasta?
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 23.05.2026, 11:18:23 via Android
  • 1
@PlanetHell: zabierasz tlen i trujesz powietrze innym mieszkańcom. Nawet jak nie masz samochodu, to autobus którym się poruszasz i ciężarówka/bus który dowozi ci soję do sklepu emituje. Dlaczego zabierasz tlen i trujesz innych mieszkańców?
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 23.05.2026, 11:55:30 via Android
  • 0
@PlanetHell: czyli korzystasz z samochodu i emitujesz noxy...
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 23.05.2026, 12:10:26 via Android
  • 0
@PlanetHell: trujesz ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gruby55
gruby55
gruby55
22.05.2026, 14:16:15
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfitura
gruby55 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfitura

źródło: 1000008747

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 14:21:55 via Android
  • 1
@gruby55: ktoś będzie wrogiem osiedlowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

573

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Pozostaje się tylko uśmiechnąć.

Edonik
z
wpolsce24.tv
dodany: 21.05.2026, 20:46:51
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
typ53B
typ53B 22.05.2026, 11:38:07 via Android
  • -4
Tlumaczą się, że to może być też na obslugę kont społecznościowych, czyli mamy najdroższe tweety w galaktyce bo 3-4 tygodniowo XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 11:41:40 via Android
  • -10
@Vetinari: czyli mamy tweeta za jakieś 126 zł sztuka? Bo przy 2-4 tweetach tygodniowo tyle wychodzi.
typ53B
typ53B 22.05.2026, 14:09:54 via Android
  • -1
@robcioZS: czyli mamy posty po 280 zł sztuka XD
typ53B
typ53B 22.05.2026, 14:10:53 via Android
  • -6
@mvp84: czyli każdy post na X kosztował 280 zł XD
typ53B
typ53B 22.05.2026, 10:07:19
  • 85
#krakow #sct #bekazlewactwa
Jak myślicie, w nocy z 24 na 25 znowu spali się albo zostanie nieodwracalnie zalane jakieś ważne archiwum w Krakowie? #polityka
typ53B - #krakow #sct #bekazlewactwa
Jak myślicie, w nocy z 24 na 25 znowu spali się ...

źródło: 555

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1va5
ch1va5
22.05.2026, 10:10:04 via Wykop
  • 41
@typ53B: O! Franc Makamele - znakomity aktor...
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
22.05.2026, 10:22:50 via Wykop
  • 21
@typ53B: nie, bo po ewentualnym odwołaniu prezydenta, do czasu wyborów wskoczy komisarz narzucony przez rząd, zapewne ktoś ze środowiska KO, więc będą mieć tam jeszcze dużo czasu na różne rzeczy
  • Odpowiedz

346

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

"Sądzę, że kiedy wojna się zakończy, cała Unia Europejska powróci do zakupu rosyjskiego gazu, bo jest on tańszy"

FunkyLife
z
rp.pl
dodany: 21.05.2026, 18:50:52
  • 177
  • #
    wegry
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 22.05.2026, 09:23:34 via Android
  • 7
Nie jestem zaskoczony, przecież Magyar to polityczne dzieło Orbana, w które uwierzyła całą unia XD.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

454

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Lokale wybudowane z dotacji mają "dożywotnio" należeć do gminy. Chciałeś odłożyć, wynająć od miasta i kiedyś wykupić? Zapomnij. Eksperci już punktują chaos w nowych przepisach. O tym, że Polska ma duży problem z dostępem do mieszkań zwłaszcza tych niskoczynszowych wiadomo nie od dziś. Poprawę sytuac

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.05.2026, 06:07:39
  • 171
  • #
    budowcnictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
typ53B
typ53B 22.05.2026, 08:47:10 via Android
  • 1
Wykopki zapominają, że gro tych mieszkań jest w takim stanie, że ich remont pochłonie równowartość "normalnego" mieszkania.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

placebo_
placebo_
22.05.2026, 07:25:49
  • 5
#konfitura #samochodoza
Powinna być taka złota zasada, że jeżeli ktoś krytykuje czyjeś parkowanie, to jest musi być w stanie wskazać jakieś miejsce do zaparkowania w promieniu 50 metrów. Jeżeli nie jest w stanie znaleźć alternatywy, to się nie odzywa.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 07:38:32 via Android
  • 0
@Wredna_pomarancza: zawsze może na własną rękę i rozsmarować na klamce najbliższego samochodu jak pewien Wojtek.
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
22.05.2026, 06:12:38
  • 4
Mam jedno pytanie dotyczące tego filmiku bo widziałem go z 10 razy i dalej nie dowierzam

Czemu Ci ludzie "rozmawiają" ze sobą jakby każdy był po czteropaku Harnasia?

Wyzwiska, przekleństwa, walenie z pięści w samochód, darcie ryja, grożenie sobie nawzajem. To jakiś skecz?

To
KiedysMialemFejm - Mam jedno pytanie dotyczące tego filmiku bo widziałem go z 10 razy...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 06:26:16 via Android
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: potrącił go XD dobry żart XD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.05.2026, 17:14:16
  • 110
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje jakby co najmniej jakąś drugą Polskę Podziemną tworzył xD a postawili 5 budek jak na festynie i już im harnasia i papieru toaletowego brakuje i klasyka. Bóg, Honor, Ojczyzna, Zbiórka, Rozwód, Oszustwo.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje...

źródło: obraz_2026-05-19_190755043

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 05:25:01 via Android
  • 0
@naganiaczherculesa: daj głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

488

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Takie są wyniki najnowszych badań. Wychodzi z nich też, że wegetarianie, którzy jedzą np. jajka, nabiał czy ryby, żyją też długo. Najgorszy jest weganizm.

zenon-sharp
z
sciencealert.com
dodany: 21.05.2026, 15:17:34
  • 145
  • #
    wegetarianizm
  • #
    weganizm
  • #
    miesarianizm
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    dlugosczycia
typ53B
typ53B 22.05.2026, 04:00:40 via Android
  • -4
@sukisuki: tak, sojowych

409

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Przy ulicy Kuszników 27 w Warszawie stoi dom, który stał się jedyną przeszkodą na drodze inwestycji za blisko 100 mln zł

so-so
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 13:54:44
  • 121
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wywlaszczenie
typ53B
typ53B 21.05.2026, 20:16:29 via Android
  • -7
Wielki pan pedalarz, najwydajniejsza forma życia ratująca planetę i tak gardzi tfu tfu drogą rowerową i pojedzie jezdnią.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dobromir-kowal
dobromir-kowal
21.05.2026, 10:40:47
  • 54
SCT w Krakowie powinna zostać – i to bez rozwadniania zasad.
Po pierwsze: albo chronimy zdrowie mieszkańców, albo dalej akceptujemy smog i choroby – nie da się mieć jednego i drugiego.
Po drugie: miasto nie jest parkingiem dla starych, trujących aut – przestrzeń należy do ludzi, nie do rur wydechowych.
Po trzecie: jeśli Kraków chce być nowoczesny, to musi przestać udawać, że problem emisji „sam się rozwiąże”.
Niewygodne? Tak. Ale skuteczne rzeczy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 21.05.2026, 10:49:31 via Android
  • 148
@dobromir-kowal: a wiesz, że jak przeprowadzisz się do Ameryki południowej, zamieszkasz z ludami pierwotnymi to zredukujesz swój ślad węglowy o 90% i nie będziesz już truł innych mieszkańców miasta?
Niewygodne, ale jakie skuteczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 18:45:30 via Android
  • 1
@naganiaczherculesa: obchodzi, np. w 2025 już nie było przekroczeń noxów. Przekroczenia są w sezonie grzewczym, auta wtedy to jakieś 5% zanieczyszczeńw Krakowie.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 19:06:10 via Android
  • 1
@naganiaczherculesa: motoryzacja to jakieś 5-10% zanieczyszczeń, czyli SCT ma pomijalny wpływ, na poziomie błedu statystycznego.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 19:11:36 via Android
  • 1
@naganiaczherculesa: kto szacuje? Pajace z PAS od drewna kopalnego? Już przeprosili za dezinformacje i fejki?
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 19:17:13 via Android
  • 1
@naganiaczherculesa: https://www.wroclaw.pl/zielony-wroclaw/jak-samochody-kopciuchy-zanieczyszczaja-powietrze-we-wroclawiu-raport-unijny
Ojej unia europejska kłamie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 19:31:02 via Android
  • 0
@naganiaczherculesa: No i co z tego? Przekroczeń noxów w 2025 nie było, po coś te normy są chyba, że jest się zamordystycznym szurem który całkowicie ignoruje ten fakt. Rozumiem, że masz zwyczajnie gdzieś fakty, pomiary i jeżeli nie zgadzają się z twoją tezą to totalnie je ignorujesz.
Idź być ignorantem gdzie indziej.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 19:33:44 via Android
  • 0
@naganiaczherculesa: to daj głos ignorancie faktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reck
Reck
21.05.2026, 17:03:58
  • 1
Przypominam, że w Warszawie mamy światowej klasy infrastrukturę komunikacji miejskiej i wszędzie można nią szybko dojechać, no może oprócz głównej arterii przez następne 2 miesiące XD
Póki co można się przejść lub przejechać rowerem. W każdym razie na pewno nie blachosmrodem (xd) bo jest głośny, nie to co tramwaj.
Oczywiście, żeby nikt mi nie zarzucił nieuczciwości, dla chętnych są też autobusy zastępcze lub jazda na około z przesiadkami, którymi podróż zajmie dwa
Reck - Przypominam, że w Warszawie mamy światowej klasy infrastrukturę komunikacji mi...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 21.05.2026, 18:41:12 via Android
  • 1
@Reck: tak, te ciche tramwaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ53B - @Reck: tak, te ciche tramwaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
21.05.2026, 08:36:11
  • 14
Pan #konfitura elegancki jest. Dawniej na tablica-rejestracyjna.pl było głównie chamstwo na drodze, a teraz c-----e parkowanie, oraz jazda po chodnikach się przebija. Z drugiej strony u siebie widzę coraz więcej podniesionych wycieraczek, czy powykręcanych lusterek samochodziarzy.

#bekazpodludzi #samochodziarze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 21.05.2026, 09:00:40 via Android
  • 0
@Silklash: a ja widzę coraz więcej złodziei wycieraczek i prostuję je na grupy FB.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking