Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
random_acc_vikop

random_acc_vikop

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1199
  • Znaleziska 169
  • Mikroblog 1030
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
Dolar_od_strony_przepompowni
Dolar_od_strony_przepompowni
13 godz. i 48 min temu
  • 0
#katowice #dentysta

Od niedawna mieszkam w Katowicach. Szukam dentysty który wyrwie zęba a raczej pozostałości po nim z 4 koron 1 się ostała. (pękł) nie znam się ale czuje ze zacznie się od antybiotyku, bo był ząb reanimowany i jest martwy (wywalili mi w poprzednim gabinecie na 2 koncu polski miazgę i jest dziura)
Jest jakiś spec który za wyrwanie nie weźmie jak za zborze i fachowo się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Dolar_od_strony_przepompowni: Ja polecam https://www.znanylekarz.pl/ewa-albertowicz/stomatolog/katowice#address-id=1037763 . Robiłem u niej całe zęby i robota jest dobrze zrobiona i w porównaniu do poprzednich dentystów to w przystępnej cenie. No i plusem jest że babka jest młoda więc na luzie idzie pogadać i doradzi co i jak
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
przedwczoraj, 12:42:49
  • 3
Garść ciekawostek bo przeczuwam pewne podobieństwa w tym co może się zdarzyć ze spacex ipo

Cena emisyjna akcji Allegro podczas pierwszej oferty publicznej (IPO) w październiku 2020 roku wynosiła 43 zł za sztukę

Debiut giełdowy: Pierwsze transakcje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zawarto po 65 zł, co oznaczało wzrost o 51% na starcie

Najwyższy
TajnyPortfelBuffeta - Garść ciekawostek bo przeczuwam pewne podobieństwa w tym co moż...

źródło: IMG_8167

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop przedwczoraj, 16:44:44 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: Nom, niesprawiedliwe porównanie. W porównaniu do SpaceX to Allegro ma jakiś realny produkt i dochody a nie gruszki na wierzbie dla naiwniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konik11
Konik11
przedwczoraj, 05:50:38
  • 36
Właśnie skończyła mi się lokata, więc chyba nadeszłą pora żeby zainstalować xtb i zamienić majątek w mała fortunę ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop przedwczoraj, 07:25:31 via Wykop
  • 1
@Konik11: w coś „małego” to na pewno zmienisz, ale raczej nie w fortunę
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
09.06.2026, 05:26:09
  • 1346
#gastronomia #gorale #heheszki
djtartini1 - #gastronomia #gorale #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 09.06.2026, 06:43:29 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
random_acc_vikop
random_acc_vikop 04.06.2026, 10:37:45 via Wykop
  • 3
@Klosiak: Tyle to nie. Facet musi mieć max 12% body fat i 42cm w bicku inaczej to nie człowiek.

Za to bycie grubym morświnem jako kobieta to spotkanie z najwyższym, metafizyka
random_acc_vikop
random_acc_vikop 04.06.2026, 10:39:50 via Wykop
  • 0
@bropek: Tu nie chodzi o to, nikt tam nie pisze takich artykułów z celów ideologicznych by komuś szkodzić. Po prostu targetem tego szmatławca jest przeciętna kobieta (najczęściej statystycznie otyła) szukająca efektu potwierdzenia. Takie coś się po prostu klika
Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
27.05.2026, 06:49:41
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 27.05.2026, 12:19:14 via Wykop
  • 2
@Rambo8_w_TV: Poczekaj aż zaraz się tu pojawią typy pokroju Rutkowskiego i będą ci wmawiać że twój mózg obumiera po 1 piwie 3,5% wypitym 3 miesiące wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
random_acc_vikop
random_acc_vikop 27.05.2026, 12:15:45 via Wykop
  • -1
@kelebglin: Tego akurat możesz być pewien. Jak linie zobaczą że brz0ska realnie im zmniejsza przychody to po prostu zwiększą cenę biletów i na tę różnicę złoży się reszta pasażerów.

449

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą są nieuzasadnione gospodarczo. Pozostają jednak legalne, o ile sprzedawca o nich w porę poinfo

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 26.05.2026, 10:10:15
  • 218
  • #
    platnosci
  • #
    kartabankowa
  • #
    restauracje
  • #
    oplaty
random_acc_vikop
random_acc_vikop 26.05.2026, 17:55:19 via Wykop
  • 3
@Notes: W dupie to mam chłopie. Ja przychodzę do restauracji bez gotówki i płacę tylko kartą. A co do zaniżania przychodów, jak wam wcisną rachunek kelnerski to polecam zrobić fotkę i zapytać dlaczego nie otrzymałeś fiskalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hatfu na j------h januszy biznesu, nie dość że ceny w gastro są jakieś kosmiczne to jeszcze wszędzie próbują r----ć na podatki

856

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Jak już potwierdzono, w nowej adaptacji "Odysei" w reżyserii Christophera Nolana w bladolicą, złotowłosą greczynkę Helenę, wcieli się czarnoskóra aktorka Lupita Nyongo. Warto przypomnieć, czemu jest to durny pomysł.

DebowyMocny
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2026, 06:32:50
  • 289
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historia
  • #
    swiat
  • #
    film
  • #
    wydarzenia
random_acc_vikop
random_acc_vikop 15.05.2026, 11:24:12 via Wykop
  • 0
Wyluzujcie z tym transformersem i Achillesem, to jakaś głupia plotka. https://www.reddit.com/r/ChristopherNolan/comments/1t9uay4/elliot_page_plays_elpanor_in_the_odyssey/

Jak jeszcze powiedzmy że "zrozumiem" woke zapędy wpychające czarną aktorkę na Helenę, to przecież nikt nie jest na tyle głupi żeby transa 150cm wzrostu dawać jako Achillesa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ossprime
ossprime
14.05.2026, 13:25:56
  • 88
Vox populi, vox tagei. Dniówka przed otwarciem hamburgerów. Hosso, trwaj.

Wołam @NimooZysku bo był chitry na tę wiedzę

#gielda
ossprime - Vox populi, vox tagei. Dniówka przed otwarciem hamburgerów. Hosso, trwaj.
...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-14 o 15.24.12

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 14.05.2026, 16:56:40 via Wykop
  • 2
@ossprime: Mógłby pan grubas pokazać jak się wyleszcza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

597

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Ani jedna osoba na świecie nie uważa, że Lupita Nyongo jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Christopher Nolan wie jednak, że zostałby nazwany rasistą, gdyby powierzył rolę najpiękniejszej kobiety białej aktorce. Nolan jest technicznie utalentowany, ale jest tchórzem.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gram.pl
dodany: 14.05.2026, 06:21:45
  • 211
  • #
    film
  • #
    elonmusk
random_acc_vikop
random_acc_vikop 14.05.2026, 15:33:35 via Wykop
  • 0
@MagicznyMariusz: Gdyby taką wybrał to by podwójnie dostał od lewaków, bo ta z twojego zdjęcia piękna jest zdecydowanie przez wpływ białych genów.

Nie ma pięknych kobiet które są z obu stron czarne.
michalxd21
michalxd21
11.05.2026, 06:38:40
  • 1105
Dzisiaj różowa ma zdjęcie gipsu, a że ma wizytę u innej doktor w innej części miasta w południe to poprosiliśmy o maksymalnie wczesną wizytę. No to wpisali nas na sam początek, na 8:00. Byliśmy oczywiście 7:30 bo trzeba się zarejestrować i czekamy. Czekamy, czekamy, nikt nie wchodzi nikt nie wychodzi. Księciunio dopiero o 8:35 pojawił się w gabinecie XD ale potem wina rejestracji czy pacjentów że dużo roboty.

#lekarz100k #
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 11.05.2026, 09:33:37 via Wykop
  • 3
@JestemFrenem: Co k---a że 30 min i gość płacze? Jak ma wizytę na 7:30 to konował ma być 7:30 i ani minuty później
  • Odpowiedz

922

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

W niektórych szpitalach na wynagrodzenia przeznaczone jest nawet 106 proc. budżetu, co jest skrajnie trudną sytuacją dla

Boloo2000
z
bankier.pl
dodany: 08.05.2026, 09:10:19
  • 223
  • #
    nfz
  • #
    po
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pis
random_acc_vikop
random_acc_vikop 08.05.2026, 15:50:03 via Wykop
  • 3
@xmas78: No i? One przynajmniej coś robią nie to co konowały 50k po na 3 kontraktach jednocześnie.
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2
21.04.2026, 08:25:34
  • 58
Kiedy wychodzisz na rower i spotykasz warszawiaków
#rower
zbiggniew_woddecki2 - Kiedy wychodzisz na rower i spotykasz warszawiaków
#rower
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 21.04.2026, 12:40:57 via Wykop
  • 10
@swiadomy_anakolut: Jakie przebieranie za zawodowca? Przecież mają jakieś normalne przeciętne ciuchy kolarskie. Jeszcze może bym zrozumiał gdyby byli wyubierani w koszulki topowych teamów ale chłopy mają jakieś ciuchy z ali na filmiku. Jak mieli się ubrać żeby taki wykopek jak ty się nie p-----------ł?
  • Odpowiedz

780

PESEL połączony z pensją. Ministerstwo Zdrowia chce prześwietlić zarobki lekarzy

PESEL połączony z pensją. Ministerstwo Zdrowia chce prześwietlić zarobki lekarzy

Ministerstwo Zdrowia chce umożliwić zbieranie powiązanych z PESEL-em danych o wynagrodzeniach medyków, by mieć pełniejszą wiedzę, ile zarabiają. Według resortu pomoże to w kształtowaniu polityki płacowej. Eksperci i wskazują na ryzyko niewłaściwego wykorzystania tych informacji.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 18.04.2026, 18:31:05
  • 150
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
  • #
    zarobki
random_acc_vikop
random_acc_vikop 19.04.2026, 07:35:26 via Wykop
  • 1
@szajbat: W--------e wylewa się na lekarzy bo to oni drenują budżet NFZ a potem skandują że cały czas w NFZ brakuje pieniędzy przez co JA potem muszę więcej płacić w składkach (a nawet nie korzystam z publicznej służby zdrowia). Siana w NFZ jest wystarczająco tylko jest wydawany na multum konowałów 100k+ miesięcznie

509

Gigant zwolnił 30 tys. ludzi. Pracował od 20 lat, dostał maila o 5.00

Gigant zwolnił 30 tys. ludzi. Pracował od 20 lat, dostał maila o 5.00

Oracle ogłasza masowe zwolnienia, które dotknęły 30 tys. pracowników na całym świecie. Zaskoczeni pracownicy otrzymali powiadomienia o utracie pracy o 6 rano - pisze serwis India Today.

ken-wawa
z
finanse.wp.pl
dodany: 31.03.2026, 20:06:20
  • 208
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
random_acc_vikop
random_acc_vikop 01.04.2026, 06:47:12 via Wykop
  • 1
@sylwke3100: Nie potrzebują niczego wyczarowywać. Już teraz w USA top 1% odpowiada za ponad 50% aktywności gospodarczej i posiada powyżej 50% kapitału. Jak AI realnie będzie w stanie zastąpić pracę "szaraczków" to się wywoła WW3. Nikt nie będzie utrzymywał tego dolnego 99%.

694

Dzieci nie ma, bo ludzie kochają luksus i lenistwo. To wiedzieli już starożytni

Dzieci nie ma, bo ludzie kochają luksus i lenistwo. To wiedzieli już starożytni

"Ludzie kochając luksus, pieniądze oraz lenistwo nie chcą się żenić, a jeśli już się żenią nie chcą dużej rodziny" - pisał o pierwszym w historii kryzysie demograficznym grecki kronikarz. Być może jednak to ostatni moment, by opinia publiczna poznała skalę wymierania.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 21.03.2026, 08:20:39
  • 498
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    takaprawda
  • #
    niepopularnaopinia
  • #
    dzieci
  • #
    spoleczenstwo
random_acc_vikop
random_acc_vikop 23.03.2026, 08:44:24 via Wykop
  • 0
@jasparr: Patrzysz na złą grupę społeczną. Jak "bogole" programista 15k i programistka 15k się dobierają w parę to właśnie tacy nie chcą mieć dzieci bo mają na tyle kasy żeby pożyć już trochę fajniej niż zwykły robol. Jak spojrzysz już na ludzi z prawdziwą kasą, wielomilionowe majątki i życie tylko z kapitału to tacy ludzie mają po minimum 2-3 dzieci. Jakoś nie dawno ktoś tu wrzucał jakieś badanie ze Szwecji
random_acc_vikop
random_acc_vikop 23.03.2026, 08:56:59 via Wykop
  • 0
@jasparr: No niestety nie jest to napawające nadzieją. Zastępowalność pokoleń jest tylko właśnie u ultra bogatych lub ultra biednych. Dla przeciętnego człowieka posiadanie dziecka a co dopiero 2-3 to trampolina w dół jeśli chodzi o jakość życia i ludzie po prostu nie chcą sobie odbierać od gęby.

Generalnie dla nas żyjących już teraz brak zastępowalności pokoleń nie byłby problemem samym w sobie gdyby nie zakichany ZUS będący piramidą finansową.

355

Bolt i Uber przejęły Zakopane. Lawinowy przyrost: 800 aut w jeden rok

Bolt i Uber przejęły Zakopane. Lawinowy przyrost: 800 aut w jeden rok

Zakopane zostało przejęte przez samochody na aplikację. Po ponad roku od pojawienia się tych pojazdów pod Giewontem widać lawinowy wzrost aut oferujących transport. Tradycyjni taksówkarze mówią o dramatycznym załamaniu rynku. - Jest tragedia. Około 40 proc. dotychczasowych kierowców odeszło z zawodu

Iudex
z
zakopane.naszemiasto.pl
dodany: 20.03.2026, 12:52:03
  • 212
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    uber
  • #
    taxi
  • #
    bolt
  • #
    januszebiznesu
random_acc_vikop
random_acc_vikop 21.03.2026, 11:31:39 via Wykop
  • 2
@Special_ONE: Gdzie to "drogo" w Uberze? Kurs u cierpa w zakopanym 7km, cierp krzyczał stówkę, pojechałem uberem za 32zł. Myślisz że ludzie wybierają Ubera tak po prostu na złość cierpom? Robią to przez to i tylko wyłącznie przez to że jest taniej. Ból d--y taksiarzy to przyjemny skutek uboczny
k.....w
konto usunięte 19.03.2026, 19:02:03
  • 425
Nigdy więcej nic nie wystawiam przez przesyłkę olx XD Sprzedałem maca studio wszystko wylogowane i usunięte gotowe do sprzedaży. Chłop kupuje i po odebraniu zaczyna mi wciskać farmazony, że paragonu nie ma ale hitem jest, że uważa, że nie da się kliknąć dalej przy aktywacji i ma cegłę. Jak myślicie będzie próba wyłudzenia z pomocą supportu olx? Jak dobrze, że nagrałem pakowanie i resetowanie gdzie widać, że wszystko działa…. #olx
k.....w - Nigdy więcej nic nie wystawiam przez przesyłkę olx XD Sprzedałem maca studi...

źródło: IMG_3065

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_acc_vikop
random_acc_vikop 20.03.2026, 06:52:54 via Wykop
  • 7
@ketiow: Ja przez takie sytuacje NIC nie sprzedaje czego już nie potrzebuję. Wszystko po prostu w---------m na śmietnik, jakieś stare sprzęty czy meble (ale nadal używalne). Kiedyś jeszcze starałem się oddawać za free ale to to też patologia na OLX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

356

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

Nvidia oficjalnie zaprezentowała DLSS 5, ale zamiast technologicznego zachwytu, doczekała się potężnego odzewu w postaci memów i kpin. Internet błyskawicznie ochrzcił nową technologię mianem AI Overlay, tzw. sztucznej nakładki.

Emerald84
z
ppe.pl
dodany: 17.03.2026, 09:16:12
  • 157
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    nvidia
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    gry
  • #
    kartygraficzne
random_acc_vikop
random_acc_vikop 18.03.2026, 12:40:45 via Wykop
  • 3
@JestemD: Taa, na pewno developerzy zrobili z niej takiego jaszczura przez to a nie przez ideologiczną agendę od inwestorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 04.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking