Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PasswordExpired

PasswordExpired

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5452
  • Znaleziska 3012
  • Mikroblog 2440
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9

179

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: 8 godz. i 2 min temu
  • 58
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
PasswordExpired
PasswordExpired 3 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
Ale to jest jakaś sensacja że p0licja ma narzucone ile ma "zarobić' mandatami bo nie rozumiem? W sensie że nie było wiadomo że tak jest czy o co chodzi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
21.06.2026, 03:27:28
  • 783
#humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e

źródło: 1000018923

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 21.06.2026, 06:06:09 via Android
  • 70
@tyrytyty:

to po c--j odpowiadasz że rozumiesz kretynie


Bo to jest agresja tak samo jak Sebastian pyta czy masz problem. Odpowiedź jest tylko jedna jeżeli nje chcesz eskalacji.
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 22:20:14 via Wykop
  • 0
@GdzieSoLody: Tak lekarz TO JEST SŁUŻBA i tak to sobie trzeba wbić do głowy bo przychodzić będą różni ludzi i do każdego będzie trzeba mieć równą empatię i cierpliwość.
  • Odpowiedz

397

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Rządowy proces konsultacyjny dotyczący przyszłości polskich lasów i gospodarki leśnej ma charakter wyłącznie fasadowy. Decyzje Ministerstwa Klimatu i Środowiska zapadły za zamkniętymi drzwiami alarmuje Koalicja na Rzecz Polskiego Drewna w stanowisku, które przekazano portalowi wGospodarce.pl. Poni

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: 19.06.2026, 15:02:08
  • 50
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 14:55:33 via Android
  • 3
@PfefferWerfer:

Urzędnik decyduje


G---o. Sam urzędas to jest fasada. Decyduje ten kto ma na njego wpływ.
PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 15:02:21 via Android
  • 6
@PfefferWerfer: Ja już się nauczyłem że nic nie jest głupie ani p------e. Zwykle celowo się robi tak żeby coś wyglądało na głupie bo lepiej wyjść na debila niż łapówkarza.
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
19.06.2026, 22:52:42
  • 1210
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 11:57:25 via Wykop
  • 0
@kondor_20_zglos_sie: Bo 300 zł było za wizytę a RTG Ci zrobiła na NFZ :D
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19.06.2026, 14:02:40
  • 1137
#lekarz100k #hehszki #znachor
jatutylkonamoment - #lekarz100k #hehszki #znachor

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 11:55:55 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: To w Lexusie było
  • Odpowiedz

137

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.

Paradajek
z
wiesci24.pl
dodany: 19.06.2026, 13:37:40
  • 87
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
PasswordExpired
PasswordExpired 20.06.2026, 09:04:29 via Android
  • 0
@jan-fifalski:
- Dawid a Ty nie masz dyżuru teraz?
- Dobra ch*j

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 21:59:57 via Wykop
  • 84
Lekarz który napisał o nieprawidłowościach do Trzaskowskiego dwa miesiące później został zwolniony ze szpitala.


Aha.
PasswordExpired - > Lekarz który napisał o nieprawidłowościach do Trzaskowskiego dwa ...

źródło: KO

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

748

Druga fucha Kacprzaka w Szpitalu Bródnowskim równie dobrze płatna

Druga fucha Kacprzaka w Szpitalu Bródnowskim równie dobrze płatna

Oprócz pracy na SOR w Szpitalu Południowym (gdzie pracował 11h/dzień w 2025), pan lekarz Kacprzak w marcu tego roku miał przepracować aż 290 godzin w Szpitalu Bródnowskim, co oznacza średnio ponad 9h/dzień i zarobił 104 tys/miesiac. Pora chyba zsumować wszystkie fuchy pana doktorka...

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: 19.06.2026, 19:02:53
  • 74
  • #
    praca
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    warszawa
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 21:59:15 via Wykop
  • 80
PasswordExpired

źródło: KO

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Styline
Styline
19.06.2026, 15:10:06
  • 1164
Trzeba dodać, że za każdym razem jak ktoś próbował robić porządek w służbie zdrowia, to konowały straszyły, że do Niemiec wyjadą xD

No to wypier*alać, już to widzę jak Hans wam pozwala wpisywać lewe dyżury i korzystać z państwowego sprzętu jak wam się podoba xD Niemcy i każdy poważny kraj by sobie nie pozwolił, a w Polsce macie eldorado dlatego tu siedzicie

#lekarz #lekarz100k #szpital
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 20:31:54 via Wykop
  • 1
@Styline: No dokładnie to samo miała na myśli posłanka od "Niech jadą" to się wszyscy z niej śmiali. Ona to wiedziała, że tak dobrze jak w Polsce to nigdzie nie będą mieć.
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 20:12:20
  • 10
Piękne <łezkawoku.jpg>

#lekarz #afera #lekarz100k #polska
PasswordExpired - Piękne <łezkawoku.jpg>

#lekarz #afera #lekarz100k #polska

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
19.06.2026, 21:10:59 via Wykop
  • 5
@PasswordExpired: Mafia jednym slowem.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
19.06.2026, 10:39:34
  • 28
Nie boicie się, że jak przegniecie pałkę z tą nagonką to lekarze się skrzykną i urządzą jakiś strajk?
Tak solidarnie, wszyscy na raz - bo są zgraną grupą zawodową, która potrafi bronic swoich interesów w przeciwieństwie do #programista15k który zawsze podkopuje jeden drugiego.
I co wtedy będzie? Wszystkie szpitale staną, a nawet placówki prywatne. Lekarze są zarobieni. To oni są rentierami #nieruchomosci. Poradzą sobie bez dochodów przez miesiąc, może
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 13:59:01 via Wykop
  • 0
#programista15k


@enten: To była praca sezonowa, najpierw przez sprzedawanie wiedzy za gorsze a później AI dokonało dzieła.
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 08:19:33
  • 889
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
PodniebnyMurzyn - #lekarz100k 
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 13:53:35 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn:

farmaceuci


Skąd aptekarka ma na Lexusa?
  • Odpowiedz

910

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

prawa wysokich zarobków lekarza Dawida Kacprzyka i nieprawidłowości ujawnionych w Szpitalu Południowym w Warszawie wywołała dyskusję o zmianach w systemie ochrony zdrowia. Do propozycji przedstawionych przez premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. powiązania informacji o wynagrodzeniach pracowników

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 09:25:09
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 13:51:13 via Wykop
  • 10
To jest zawód zaufania publicznego a z tym wiążą się pewne "niedogodności" jak jawność wynagrodzenia. Notariusz też ma w ustawie wpisane ile za co może brać. Takie życie Bożenko co zrobisz jak nic nie zrobisz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

275

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Gdy geopolityka i historia zderzają się na jednym cyfrowym polu bitwy, sentymenty społeczne potrafią zmienić się w mgnieniu oka. Najnowszy sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski pokazuje, że nad Wisłą pękła właśnie pewna bariera. Decyzje Wołodymyra Zełenskiego wywołały tąpnięcie wizerunkowe, kt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 11:30:38
  • 75
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    historia
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 13:04:58 via Wykop
  • 0
Order Orła Białego - najstarsze i najwyższe odznaczenie państwowe Rzeczypospolitej Polskiej nadawane za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla pożytku Rzeczypospolitej Polskiej, położone zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.


Jakie ona ma znamienite zasługi dla RP? Że jak spadła rakieta w Przewodowie to kłamał że to nie ich?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 13:20:57 via Android
  • 0
@hxhx6: a to przepraszam

1062

Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i Kacprzyku.

Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.

Serghio
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 12:00:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    trzaskowski
PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 12:44:27 via Wykop
  • 12
Co za szuje zakłamane
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 08:32:07
  • 41
Wy nic nie rozumiecie. Ale Dawid napisał książkę. W godzinach dyżuru oczywiście.

#lekarz #afera #lekarz100k #polska #heheszki #humorobrazkowy
PasswordExpired - Wy nic nie rozumiecie. Ale Dawid napisał książkę. W godzinach dyżur...

źródło: 1000041895

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

salvador94
salvador94
18.06.2026, 20:18:20
  • 1945
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze.
W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ.
Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
salvador94 - Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k ...

źródło: 5357

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired 19.06.2026, 05:36:19 via Android
  • 10
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:

ZOSTAW GO W SPOKOJU, CHCESZ ŻEBY WYJECHAŁ ZA GRANICĘ?!


Niech jedzie. W sumie wiadomo już co miał oznaczać ten tekst. Ona wiedziała że za granicą nie będą mieli milionów za nieróbstwo.
  • Odpowiedz

1260

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Nowa ustawa rozszerza uprawnienia pielęgniarek i położnych. Naczelna Izba Lekarska sprzeciwia się wielu zmianom, choć zamiast merytorycznej polemiki dominuje obrona dotychczasowego monopolu lekarzy na część świadczeń i decyzji medycznych.

Ahmedzik09
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 14:45:03
  • 99
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
PasswordExpired
PasswordExpired 18.06.2026, 09:31:34 via Wykop
  • 12
Ja cały czas mówię że można by wprowadzić zawód "technika medycyny" i kształcić na poziomie technikum. Do odróżnienia anginy od infekcji wirusowej czy wystawienia L4 nie trzeba być lekarzem. Lekarze powinni być drugą/trzecią linią wsparcia tak na wzór usług IT. Pierwszy kontakt jest zawsze z technikiem który ma jasno opisane co ma zrobić a w przypadku stwierdzenia czegoś poważnego albo niepowodzenia dopiero kieruje dalej.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PasswordExpired
PasswordExpired 18.06.2026, 11:14:58 via Android
  • 1
@Niezapominajka2930: Po istniały kiedyś ambulatoria przy szpitalach
PasswordExpired
PasswordExpired 18.06.2026, 12:14:20 via Android
  • 4
@hooligan166: o właśnie, warto byłoby ten zawód przywrócić
PasswordExpired
PasswordExpired 18.06.2026, 15:23:22 via Android
  • 1
że jesteś młody i nie masz problemów zdrowotnych


Niestety ale Twoja projekcja na mój temat jest totalnie błędna.
PasswordExpired
PasswordExpired 18.06.2026, 12:22:33
  • 5
Wykopowy Sąd uznał, że zachowanie obwinionego Dawida Kacprzyka świadczy o utracie rękojmi prawidłowego wykonywania zawodu lekarza. Zgromadzony materiał dowodowy wykazał, iż obwiniony, pomimo pozostawania na dyżurach lekarskich, wielokrotnie opuszczał miejsce świadczenia pracy bez usprawiedliwienia, poświęcając ten czas na aktywności niezwiązane z obowiązkami zawodowymi oraz udzielanie świadczeń wybranym pacjentom poza obowiązującą kolejnością.

Jednocześnie ustalono, że Dawid Kacprzyk przedstawiał szpitalowi rozliczenia obejmujące godziny pracy, których faktycznie nie wykonywał, domagając się wynagrodzenia za czas, w którym
PasswordExpired - Wykopowy Sąd uznał, że zachowanie obwinionego Dawida Kacprzyka świa...

źródło: 1000041762

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired
Autor
18.06.2026, 12:34:00 via Wykop
  • 1
@Bredko: ok
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired
Autor
18.06.2026, 13:02:09 via Android
  • 0
@WykopToHiv2: W tej sprawie prowadzone będzie osobne postępowanie

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Polska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.06.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 13.01.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 26.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking