Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mac_mod
mac_mod

mac_mod

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6344
  • Znaleziska 3102
  • Mikroblog 3242
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18

594

Partia KORWIN do Putina "Wasza Ekscelencjo! My,Polacy z okazji pańskich urodzin"

Pokaż treści 18+

Partia KORWIN do Putina "Wasza Ekscelencjo! My,Polacy z okazji pańskich urodzin"

To jeszcze polska partia czy już ruska piąta kolumna?

lewoprawo
z
x.com
dodany: 07.10.2025, 10:52:16
  • 122
  • #
    polityka
  • #
    korwin
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    rosja
mac_mod
mac_mod
mac_mod 07.10.2025, 15:39:14 via Wykop
  • -2
Jemu to już dawno się odkleiło co nieco. O Putinie to mówił już tak wiele lat temu. Co najzabawniejsze, że on odwołuje się do konserwatyzmu, tylko nie mówi że konserwatyzmu wykształconego za komuny. Chłop wiele raz żonaty, traktuje kobiety jak za PRL. Jego konserwatyzm w porównaniu z konserwatyzmem przedwojennym Polskim czy też konserwatyzmem zachodnim, to nie to samo. On jest produktem PRL i tęskni za nim.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Czara goryczy przelana. Piracka flaga z czaszką zaczyna być znana wszędzie.

Czara goryczy przelana. Piracka flaga z czaszką zaczyna być znana wszędzie.

Madagaskar, Nepal, Serbia, Peru - młodzi ludzie z tzw. pokolenia Z protestują przeciwko korupcji, nierównościom i autorytarnym rządom. Te zaczynają się chwiać.

PiotrSkargarkson
z
next.gazeta.pl
dodany: 06.10.2025, 02:57:46
  • 79
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    madagaskar
  • #
    nepal
  • #
    serbia
mac_mod
mac_mod
mac_mod 07.10.2025, 14:12:12 via Wykop
  • 0
Oda się aż z tego wszystkiego rozchorował i była przerwa tydzień temu xD ale w tym tyg wracamy z mangą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

438

Kraków: Nauczycielka plastyki zasiadła w Zarządzie Infrastruktury Wodnej

Kraków: Nauczycielka plastyki zasiadła w Zarządzie Infrastruktury Wodnej

A w tle Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych, gdzie online można robić kilka kierunków jednocześnie (coś jak krakowskie Collegium Humanum).

enterprize
z
youtube.com
dodany: 05.10.2025, 11:52:36
  • 40
  • #
    krakow
  • #
    studiapodyplomowe
  • #
    nepotyzm
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 12:53:14 via Wykop
  • 13
A miała zdjęcie z prezydentem? Bo jak nie miała to się nie liczy.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 16:09:27 via Wykop
  • 0
@Dragonan: ty nie uwierzysz, normalnie jestem w szoku. Kariera tej pani co tak mi tu podrzucasz, zaczęła się wtedy kiedy jej maż zaczął zajmować wysokie stanowiska w strukturach partii. Maż tak się wspinał po strzeblach kariery i ona też. Nie mówię że to dziwne, bo nie od dziś wiadomo że rodziny polityków i posłów to kuźnia kadr. Co by było jak by oni nie ograniczali się do spółek skarbu państwa
mac_mod - @Dragonan: ty nie uwierzysz, normalnie jestem w szoku. Kariera tej pani co ...

źródło: F35IwBHWAAAKA_N

Pobierz
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 16:27:11 via Wykop
  • 0
@Dragonan: no no, marnuje się tam ta Pani.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 16:38:04 via Wykop
  • 0
@Dragonan: nie no, przecież przyznaje Ci rację. Gdzie tu plucie, przekonałeś mnie do swojej racji. A ty mnie tak pomawiasz.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 16:46:05 via Wykop
  • 4
@Dragonan: a dla mnie marnowanie. Bo urzędy nie generują pieniedzy w budżecie, a sektor prywatny.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 16:50:15 via Wykop
  • 1
@Dragonan: proszę Pana

Zrobiła sobie 3 podyplomówki w tej szkole kupowania dyplomów.

i

że ktoś po pracy uczy się czegoś. Nawet na najgorszej
mac_mod
mac_mod
mac_mod 06.10.2025, 15:36:48 via Wykop
  • 2
@January-zwiedza-szpary: no dziwnie to koreluje z awansami męża w strukturach partii. Ale to ponoć czysty przypadek. Taki tam przypadek, a te dyplomy z uczelni gdzie można śmiało się zapisywać nawet podczas trwania semestru letniego, to nawet dobrze według niektórych xD
@Dragonan chcesz powiedzieć że taki JavaScript czy Java różni się w bankowości czy w automotivie? Każda branża widzę że sama standaryzuje pod swoją firmę języki programowania. Kurcze tyle lat
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 14:19:13
  • 1
#polityka #szewko ciekawe co nasz MSZ powie, gorzej dla nich jak jakieś video wycieknie, wtedy Radek będzie musiał się napocić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mac_mod - #polityka #szewko ciekawe co nasz MSZ powie, gorzej dla nich jak jakieś vid...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
05.10.2025, 14:20:34 via Wykop
  • 6
@mac_mod: niby czemu polski msz mialby zabierac glos w sprawie szwedki? was to juz niezle odkleilo xd
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
05.10.2025, 14:21:10 via Android
  • 3
Mała grete xDdddd mala ona byla 10 lat temu. Teraz jest dorosla osoba z chorobami
  • Odpowiedz

260

Jak rozpoznać głupca i czy wszyscy ludzie są głupi?

Jak rozpoznać głupca i czy wszyscy ludzie są głupi?

2% ludzi myśli, 3% myśli, że myśli. Cecha głupca jest nieugięta pewność własnej racji, a jakakolwiek wątpliwość w jego słowa jest odbierana jak atak. Będzie zaciekle bronił swoich złudzeń atakując oponenta, byle tylko nie spotkać się z rzeczywistością...

haston
z
youtube.com
dodany: 04.10.2025, 14:59:29
  • 145
  • #
    ciekawostki
  • #
    ideologia
  • #
    4konserwy
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    socjologia
  • #
    psychologia
mac_mod
mac_mod
mac_mod 04.10.2025, 21:11:05 via Wykop
  • 126
@Ciekawska_Genetta: ale co z tą żywiecką? Zaczynam się niepokoić, podrożała?
mac_mod
mac_mod
mac_mod 04.10.2025, 21:20:03 via Wykop
  • 0
@mazsynojciec: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmieszek, śmieszkiem, ale zjadł bym teraz taką dobrą żywiecką.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.10.2025, 05:06:35 via Wykop
  • 2
@Roess: o homofobie zapomniałeś i inne Nintendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CheSlaw może i śmieszek, albo ta głupota, ale żywiecka w lodówce mam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

13

Pobicie nastolatka w krakowskich Dębnikach. Pościg za napastnikami. Policja: "Sp

Pokaż treści 18+

Pobicie nastolatka w krakowskich Dębnikach. Pościg za napastnikami. Policja: "Sp

Kominiarki, emblematy kibicowskie, ostre narzędzia, pistolet gazowy - takie przedmioty znajdowały się w samochodzie, któ

mac_mod
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 02.10.2025, 12:32:10
  • 3
  • #
    krakow
  • #
    kibole
  • #
    pilkanozna
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne

1077

Myśliwy zastrzelił myśliwego, myląc go z wiewiórką

Myśliwy zastrzelił myśliwego, myląc go z wiewiórką

Tragedia podczas polowania w amerykańskim stanie Iowa. 17-latek został śmiertelnie postrzelony przez swojego kolegę, który wziął go za... wiewiórkę.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 01.10.2025, 17:30:02
  • 123
  • #
    myslistwo
  • #
    wydarzenia
mac_mod
mac_mod
mac_mod 02.10.2025, 04:51:21 via Wykop
  • 5
U nas dziki a w USA wiewiórki xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

197

"Głupi człowiek". Odpowiedź Trumpa na groźby Rosji

Wysłałem jeden lub dwa okręty podwodne (nuklearne) - nie powiem, że dwa - na wybrzeże Rosji, żeby ostrożnie do tego podchodzili. Nie możemy pozwolić, żeby rzucali takimi słowami. Są takie słowa, których się nie używa,"Nuklearny" jest jednym z nich.

raszko754
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 30.09.2025, 17:25:30
  • 48
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    polityka
mac_mod
mac_mod
mac_mod 01.10.2025, 16:20:43 via Wykop
  • 0
@Dawid_Kwlk: znowu pił i miał dostęp do internetu? Nie no, temu człowiekowi to trzeba odciąć wódę i internet.

489

Związek Zawodowy Allegro: Pracodawca nie podjął rozmowy

Związek Zawodowy Allegro: Pracodawca nie podjął rozmowy

Związek Pracowników Allegro opublikował stanowisko w sprawie zamknięcia biur we Wrocławiu i Gdańsku oraz zmian w modelu pracy. Według Związku, pracodawca nie konsultował zamknięcia biur ze Związkiem, pracodawca również rozważał bardziej restrykcyjny model pracy niż 4:1

polish-chocolate5
z
facebook.com
dodany: 30.09.2025, 20:13:42
  • 127
  • #
    allegro
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
  • #
    programowanie
mac_mod
mac_mod
mac_mod 01.10.2025, 06:16:27 via Wykop
  • 7
@sofad1993: tam to dużo troli jest, na czele z HR co piszą o pewnym Marcinie co pracuje zdalnie z Portugalii, to chodzi o prezesa xD Z Goworka nic mądrego się nie dowiecie, jak by ktoś miał dostęp do slacka, to by kopalnia złota była.

381

Podwójne standardy i hipokryzja ostatniego pokolenia

Pokaż treści 18+

Podwójne standardy i hipokryzja ostatniego pokolenia

Hipokryzja i podwójne standardy członków ostatniego pokolenia sięga dalej niż zazwyczaj : im wolno strajkować, ale kiedy ktoś inny strajkuje to jest to w ich mniemaniu akt terroryzmu.

jest_agrest-nie_ma
z
x.com
dodany: 29.09.2025, 18:04:39
  • 47
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
mac_mod
mac_mod
mac_mod 30.09.2025, 13:20:46 via Wykop
  • 5
Płodziarzom? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

299

Troje menedżerów rosyjskiego Gazpromu otrzymało serbskie paszporty

Pokaż treści 18+

Troje menedżerów rosyjskiego Gazpromu otrzymało serbskie paszporty

Co najmniej czworo obywateli Rosji otrzymało obywatelstwo Serbii, mimo że podlegali sankcjom Wielkiej Brytanii i Kanady poinformował w piątek portal BIRN (Balkan Investigative Reporting Network).

Kolekcjoner_dusz
z
bankier.pl
dodany: 27.09.2025, 07:56:05
  • 24
  • #
    serbia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
mac_mod
mac_mod
mac_mod 27.09.2025, 16:07:54 via Wykop
  • 4
@ipkis123: w obecnym sezonie modne są wypadki z oknami.

47

AI wypiera programistów. Polska branża IT już to odczuwa

AI wypiera programistów. Polska branża IT już to odczuwa

Pandemiczny boom na specjalistów IT i czasy tzw. rynku pracownika w tej branży definitywnie się skończyły. Nie warto się już pchać w programowanie, ta branża zdycha

BlackpillMonster
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.08.2025, 11:38:07
  • 38
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    korposwiat
  • #
    agh
  • #
    studbaza
mac_mod
mac_mod
mac_mod 22.08.2025, 20:48:08 via Wykop
  • 4
@HeniekZPodLasu: ciiiii, jest ciężko, to mają inni wiedzieć. Po co rozpowiadać jakieś bajki o eldorado, aby było po 200 chętnych na jedno stanowisko. Cięzko jest i koniec.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 27.09.2025, 15:43:23 via Wykop
  • 1
@Agri: mmmmm masło, zjadłbym.

307

Wścieklizna - jak mało o niej wiemy

Wścieklizna - jak mało o niej wiemy

A tymczasem nadal nie wynaleziono na nią lekarstwa, jednym z objawów jest paniczny strach przed wodą, a Louis Pasteur, który opracował na nią szczepionkę, mógł trafić z jej powodu do więzienia. Całe szczęście, że niemal nie można się nią zarazić od drugiego człowieka, bo byłby kłopot...

adametto
z
youtube.com
dodany: 24.09.2025, 17:30:05
  • 86
  • #
    choroby
  • #
    zwierzeta
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    wirus
mac_mod
mac_mod
mac_mod 25.09.2025, 09:58:43 via Wykop
  • 18
@ssnake80: w 2002 był taki przypadek, lekarz lekko nie na czasie https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/wywiady/291597,zachorowania-na-wscieklizne-w-polsce#:~:text=Je%C5%9Bli%20chodzi%20o%20Polsk%C4%99%20ostatni,dzie%C5%84%2030.05.2025%20%2D%20przyp. Mnie jak burek jakiś ugryzł to miałem serie szczepień, bo właściciela burka nie znalazłem. Ja bym lekarza zmienił, ale to rada na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mac_mod
mac_mod
mac_mod 25.09.2025, 12:36:56 via Wykop
  • 0
@kossmann: a to u mnie po 4 seriach szczepienia na wściekliznę, w tym jedno podwójne, zero NOP miałem, nie czułem tego w ogóle.

3

To już pewne. Drugie miasto w Polsce będzie miało metro. Znamy przebieg trasy

To już pewne. Drugie miasto w Polsce będzie miało metro. Znamy przebieg trasy

Władze Krakowa przedstawiły koncepcję budowy metra, według której za 10 lat krakowianie będą mogli korzystać z 29 stacji. Koszty budowy 29 km rekomendowanych dwóch linii M1 i M2 szacowany jest na 14-15 mld zł. Krakowskie metro codziennie przewiezie niemal 300 tys. pasażerów.

JakubDeMolay
z
forsal.pl
dodany: 25.09.2025, 08:50:40
  • 22
  • #
    krakow
  • #
    metro
  • #
    transport
  • #
    inwestycje
  • #
    kolej
  • #
    turystyka
mac_mod
mac_mod
mac_mod 25.09.2025, 09:00:49 via Wykop
  • 8
@HabaHabaZutZut: nie zapedzjamy się, w Krakowie te metro powstaje już od 1974. Plany, koncepcje, analizy i kasa leci xD
mac_mod
mac_mod
mac_mod 25.09.2025, 09:39:52 via Wykop
  • 0
@kasiknocheinmal: plany na metro mają swoje początki już w 1974, temat odkurzamy co jakiś czas i miliony z budżetu znikają.

2492

Policjantka miała zaatakować 11-latka w szatni. "Wyślę twoją matkę do burdelu"

Pokaż treści 18+

Policjantka miała zaatakować 11-latka w szatni. "Wyślę twoją matkę do burdelu"

Sąd nie wyznaczył jeszcze terminu rozpoczęcia procesu Karoliny M., 34-letniej funkcjonariuszki policji, która miała szarpać, kopać i dusić 11-latka w szkolnej szatni.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 22.09.2025, 06:50:23
  • 312
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    slask
mac_mod
mac_mod
mac_mod 22.09.2025, 08:46:50 via Wykop
  • 2
Ej Mirki jak to jest. Bo takich przypadków jest wiele, że rodzic bierze sprawę w swoje ręce, jak mu dzieciaka w szkole męczą. Czy to nie ma jakiegoś prawa, mechanizmu który jest wdrażany jak jest przypadek dręczenia w szkole? Bo masa jest przypadków, gdzie szkoła to tuszuje, aby się nikt nie dowiedział. Jak by sama szkoła się bała że ma przypadek dręczenia?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Czegoś takiego na rynku pracy nie było od lat. Załamanie

Czegoś takiego na rynku pracy nie było od lat. Załamanie

Liczba ofert pracy w Polsce spada - wynika z comiesięcznego raportu firm Grant Thornton i Element. Eksperci podkreślają, że sierpień na rynku rekrutacyjnym okazał się najsłabszy od 2020 roku, a więc od okresu pandemii.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 19.09.2025, 17:47:36
  • 220
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
mac_mod
mac_mod
mac_mod 20.09.2025, 14:44:52 via Wykop
  • 102
W IT zaczęło się rok temu, wtedy wszyscy się śmiali. A to zawsze przedwczesny znak że się coś złego dzieje z gospodarką. Bo w IT najłatwiej szukać oszczędności i najszybciej, wtedy zazwyczaj lecą jakieś bzdurne projekty.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 20.09.2025, 15:33:58 via Wykop
  • 50
@mateuszwajcheprzeloz2: powiedzenie o końcu eldorado nie wzięło się znikąd xD ale tak serio to kilka działów w IT ładnie się uchowało i dalej ma ssanie. A niestety duża część też jest przenoszona do Indii, oraz problemy w USA też wywołały problemy w IT polskim. Rada dla tych co myślą gdzie pracować, lepiej sobie na jakiś czas odpuścić IT, bo tu teraz są bardzo duże zmiany, za kilka lat pewnie to
mac_mod
mac_mod
mac_mod 21.09.2025, 09:33:00 via Wykop
  • 1
@berdos: a to tak, już się skończyły złote czasy autystylow w IT. Teraz też wymagają umiejętności miękkich i bardzo dobrze, bo praca z takimi co nie umieją gadać to jak rozmowa z 4 latkiem, a weź takiego przekonaj się czegoś.
mac_mod
mac_mod
mac_mod 22.09.2025, 07:39:05 via Wykop
  • 1
@dobry-informatyg: @andr11u swoją drogą rekrutację w IT to niezły materiał na mem. Bo często to są 4 lub więcej etapów, dużo rozmów, prac domowych a i tak przemyci się osoba co się nadaje na przyuczenie, a nie do samodzielnej pracy. W moich poprzednich fachach to rozmowy rekrutacyjne trwały góra 30 min. Jak pracowałem jako geodeta, to tylko dyplom pokazałem i powiedziałem co robiłem w poprzedniej pracy, jakie pomiary i

58

Zamknięcie przez Polskę granicy grozi zawieszeniem handlu między UE a Chinami

Zamknięcie przez Polskę granicy grozi zawieszeniem handlu między UE a Chinami

Szlakiem tym odbywa się 90 proc. przewozów kolejowych między Chinami a Unią Europejską. W 2024 roku objętość ładunków transportowanych tą trasą z Chin do UE wzrosła o 10,6 proc., a wartość towarów o prawie 85 proc., do 25,07 mld euro

rychu111
z
bankier.pl
dodany: 18.09.2025, 17:23:05
  • 23
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
mac_mod
mac_mod
mac_mod 19.09.2025, 15:18:42 via Wykop
  • 0
@IlllI: ja tylko zgaduje czemu https://www.rp.pl/polityka/art8547871-posel-nowej-lewicy-o-chinskich-komunistach-mozna-sie-od-nich-uczyc , mamy kilku w sejmie co wychwalają Puchatka.

438

Izrael kontynuuje ofensywę: uderzenia w 150 celów w Gazie, odcięty internet

Pokaż treści 18+

Izrael kontynuuje ofensywę: uderzenia w 150 celów w Gazie, odcięty internet

Izraelska armia kontynuuje intensywne działania militarne w Strefie Gazy. W ciągu ostatnich dni zaatakowano ponad 150 celów, a mieszkańcy enklawy zostali odcięci od internetu i łączności telefonicznej.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 17.09.2025, 12:10:46
  • 79
  • #
    izrael
  • #
    strefagazy
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    ludobojstwo
mac_mod
mac_mod
mac_mod 17.09.2025, 15:54:12 via Wykop
  • 9
@relike: https://www.pap.pl/aktualnosci/josep-borrell-izrael-sfinansowal-powstanie-hamasu-oslabic-palestynska-partie-fatah ( ͡° ͜ʖ ͡°) też są fajnie artykuły o tym jak Izrael wymusił na Katarze finansowanie Hamasu, o tym ile hajsu przy tym znikło w Izraelu. Ale teraz według niektórych to niedobrze mówić bo trwa wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mac_mod
mac_mod
mac_mod 17.09.2025, 16:39:30 via Wykop
  • 0
@relike: jeszcze ciekawiej się robi po ostatnim śledztwie izraelskich dziennikarzy odnośnie 7.10.2023. Ostrzeżenia o tym ataku mieli dług przed atakiem, ale ktoś z wysokiego strzebla zignorował je. Wygląda na to że sam Izrael sobie wyhodował wroga i teraz zwalcza go i niewinnych cywilów. Też tu nie mówimy o całej scenie politycznej tylko o tej części której zależy na utrzymaniu się przy władzy, bo jak będą kolejne wybory to się może

2852

Nocna zemsta kiboli Widzewa. Atak na rodzinę za zamalowanie graffiti

Pokaż treści 18+

Nocna zemsta kiboli Widzewa. Atak na rodzinę za zamalowanie graffiti

Obrzucili elewację butelkami z olejem silnikowym, walili w okna i próbowali przedrzeć się za ogrodzenie. Co ich tak rozwścieczyło? To zapłata za to, że prawie 70-letnia właścicielka budynku ośmieliła się zamalować graffiti, którym wcześniej oznaczyli swój teren.

CrazyZdzich
z
tulodz.pl
dodany: 16.09.2025, 15:31:54
  • 324
  • #
    lodz
  • #
    widzew
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    kibole
  • #
    polskiedomy
mac_mod
mac_mod
mac_mod 17.09.2025, 13:45:37 via Wykop
  • 0
@Icouldbeyourmom: tak naprawdę to ci kibole pierwszymi kolaborantami będą xD jak już co niektórzy gnębią słabszych.

597

Dlaczego Polakom świat objaśnia Dziki Trener? Bo naszym instytucjom się nie chce

Pokaż treści 18+

Dlaczego Polakom świat objaśnia Dziki Trener? Bo naszym instytucjom się nie chce

Media w szoku, bo sieć podbija komentarz Dzikiego Trenera dot. dronów. Tymczasem polskie instytucje nie odpowiadają na pytania w tym zakresie. A potem słychać narzekanie na dezinformację...

Ruryk
z
bithub.pl
dodany: 15.09.2025, 18:07:23
  • 212
  • #
    dzikitrener
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    drony
  • #
    rcb
mac_mod
mac_mod
mac_mod 16.09.2025, 04:58:14 via Wykop
  • 14
To akurat proste. Jak media rządowe zawiodły i powielały kłamstwa co do dronow, to ludzie idą szukać gdzie indziej informacji. Wystarczy nie kłamać i skończyć z tą patologia w TVP. Ale to każdy rzad dokłada tam cegiełkę od siebie.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 16.09.2025, 12:18:49 via Wykop
  • 4
@jegertilbake: ty to wiesz i ja to wiem, ale nie każdy wie. To jest zderzenie kulturowe, jak nieraz widzę jak to ludzie szukają informacji. Byle szybko, byle po łebkach, byle się zgadzało z ich światopoglądem. TVP powinno mieć taka misje aby podawać rzetelne informacje i być obiektywne, ale każda władza robi z tego tubę propagandę. Plus jakąś organizacją powinna być co walczy z propaganda wrogiego państwa.
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
  • Strona 14 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking