@mac_mod: już się zasłonila podwladnym głowa poleciała, a poza tym to tylko 0,5% czy tam 1% co to jest tyle w skali tej dobroci z uni której doświadczylismy
Śledczy argumentują, że nie może być mowy o stworzeniu zagrożenia, bo na drodze, którą jechał samochód, nie było innych pojazdów, a samochód wcale nie poruszał się z prędkością, jaką wskazywał nagrany telefonem prędkościomierz. Podobno jechał jedynie, ledwie, jakieś 200 km/h. Tak, że tego...
Smartfony zdominowały dzieciństwo zaskakująco szybko. Nowe badania wskazują, że zbyt wczesny kontakt z nimi może prowadzić do poważnych problemów psychicznych. Jak chronić dzieci w cyfrowym świecie? Autorzy badania proponują zakaz smartfonów przed 13. rokiem życia.
@CzasemTuZerkam: te pokolenie dzieci z lat 80 to siedzi u psychologów teraz. Nieraz jeszcze słyszę od starszego pokolenia że te dzieci z lat 80 to jakieś dziwne, ze do psychologów chodzą. Ja tylko przypominam sytuacje z podstawówki, że ten/ta byli lani za byle g***no, ten klęczał na grochu, ta miała ojca co wymyślił sobie ze pójdzie do zakonu więc uciekła xD Coś do tych starych łbów dociera, ale to na
Idzie druga fala. Bronowice po pierwszej fali z gradem jeszcze się trzymają. Kurcze gdzieś mi jeżyk spitolil, schował się podczas gradobicia pod moim balkonem. Jak ktoś zobaczy jeżyka z pajęczyną na kolcach, to niech wie że to twardy zawodnik i byle gradu się nie boi. #krakow #bronowice
Sejm uchwalił w piątek tzw. ustawę incydentalną, zgodnie z którą o ważności wyboru prezydenta w 2025 r. ma orzekać 15 sędziów najstarszych stażem w Sądzie Najwyższym, a nie - jak dotychczas - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN. Ustawa trafi teraz do Senatu.
@kidi1: raczej co mu sondaze podpowiadają. Teraz "niedobra by była" mówić o równym wieku emerytalnym jak w czerwcu są wybory. Nasi posłowie są w permanentnych wyborach, dla nich sondaże są ważniejsze od wyborców.
Warto Straussa wywalić z obozu? Mam już 6 akt, chciał bym dokończyć główny wątek, a ten Niemiec ma non stop misje, a i dziwnie dynamit mi lata pod nogi Dutcha i Micah, jakiś bug czy nie wiem ( ͡°͜ʖ͡°) #rdr2
@PodniebnyMurzyn: też nie wiedziałem, niby jakiś duży bonus do honoru za to jest. Najchętniej to razem z nim bym i pana i have a plan wywalił, no ale się nie da.