Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Prezydent Bytomia przyznał, że Szpital Specjalistyczny nr 1 stracił płynność finansową. Obecnie występują opóźnienia w wypłatach dla pracowników na kontraktach i zleceniach oraz w opłatach dla dostawców zewnętrznych.
z- 62
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















