Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zbiggniew_woddecki2

zbiggniew_woddecki2

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 835
  • Znaleziska 245
  • Mikroblog 590
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
Lukardio
Lukardio
1 godz. i 3 min temu
  • 0
Doczekali się w tym #bialystok

już ,,miłośnicy kawy" #pdk nie muszą jechać do #warszawa po przepłaconą kawe z logiem syrenki
miasto już dołaczą do grona sexy światowych miast #pdk

https://www.facebook.com/photo?fbid=1475140741325029&set=pcb.1475141107991659&locale=pl_PL
Lukardio - Doczekali się w tym #bialystok

już ,,miłośnicy kawy" #pdk  nie muszą jech...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 22 min temu via Wykop
  • 0
@Lukardio: dobry strzał na zakończenie roku szkolnego. Tłum dzieciaków wbije xd
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
wczoraj, 05:36:15
  • 551
#heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa
przeciwko78 - #heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa

źródło: 37849

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 23 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@przeciwko78: chłop szuka fejmu. Jak widzisz patologię w systemie to zgłaszasz przełożonemu. U mnie mój przełożony kręcił wały na godzinach więc zgłosiłem dyrektorowi. Dyrektor powiedział, że mam nie zaczepiać tego tematu więc stamtąd w-------m xd
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
wczoraj, 05:35:04
  • 236
Kawusia smakuje świetnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mieliśmy szczęście, że w lutym 2022 Trump nie był prezydentem USA, a Nawruski nie był prezydentem RP.

Ukraina nie dostałaby pomocy i teraz zamiast takich pięknych zdjęć z Moskwy, byłby smród od kacapstwa brudzącego glebę niedaleko Przemyśla.

#ukraina #wojna #polityka #bekazbatyra #bekazkonfederacji
mike-johnston - Kawusia smakuje świetnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mieliśmy szczęście, że w lut...

źródło: 1000042049

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 wczoraj, 08:58:24 via Wykop
  • 0
@mike-johnston:
zbiggniew_woddecki2 - @mike-johnston:

źródło: 798rky

Pobierz
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
wczoraj, 04:25:57
  • 524
cheturefejs
zazdrosny - cheturefejs

źródło: 1000040754

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 wczoraj, 08:41:12 via Wykop
  • 3
@MargarynaPalma: wole sobie ze swoją 40 letnią partnerką żyć na spokojnie, niż sie użerać z 20 lat młodszą p---ą przesiąkniętą tiktokiem. Nie mam pojęcia po co tworzyć związek z człowiekiem nie na swoim poziomie emocjonalnym, chyba żeby się kolegom pokazać albo podbić ego
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
przedwczoraj, 08:28:51
  • 1376
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 przedwczoraj, 10:04:19 via Wykop
  • 34
@krzysiek-wr: ni c---a tak się nie stało
@GabrielOcello to jest gra o dużo większą stawkę. NFZ ograniczył finansowania, żeby się przestało opłacać. Sieciówki wykupują przychodnie i szpitale, które się nie opłacają. Za parę lat finansowanie zostanie odblokowane i strumień pieniędzy popłynie do korporacji. Pensje jakiegoś tam procenta lekarzy to ochłap dla ludzi, żeby się szarpali, ale jak widać działa zajebiście xd Diagnostyka kupiła 20 placówek diagnostyki obrazowej w dwa
zbiggniew_woddecki2 - @krzysiek-wr: ni c---a tak się nie stało
 @GabrielOcello to jes...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 12.02.59

Pobierz
  • Odpowiedz

1867

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: 23.06.2026, 09:05:45
  • 185
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 przedwczoraj, 09:47:26 via Wykop
  • 0
@Utero: ja bym się najpierw odpowiednio przygotował w lokalnej żabce

2794

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 23.06.2026, 16:53:49
  • 197
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 przedwczoraj, 07:40:23 via Wykop
  • 0
@lubaluft: POPIS zwiększył ilość kierunków lekarskich z 12 do 33 i oparliśmy się o ścianę na pierwszym problemie. Brak dostępu do preparatów anatomicznych, studenci uczą się anatomii na modelach plastikowych zamiast na ciałach. Ewentualnie ktoś pokazuje na slajdach, więc trochę słabo.
MartwyProsty
MartwyProsty
23.06.2026, 09:29:01
  • 1180
#lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy
MartwyProsty - #lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy

źródło: Lekarskie pierdaken

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 23.06.2026, 11:02:53 via Wykop
  • 3
@RaV_Oyabun: chyba w UK z opieki medycznej nie korzystałeś xd
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 23.06.2026, 06:27:37 via Wykop
  • 1
@scriptum_nox: posiadanie toalety w domu też odcina nas od obcowania z naturą
  • Odpowiedz
Nessiteras_rhombopteryx
Nessiteras_rhombopteryx
20.06.2026, 13:06:33
  • 39
Zauważyliście że ludzie już prawie nie spacerują? To nawet nie jest tak że nie wychodzą z domu ale więcej ludzi widzę na rowerach i chulajnogach niż na nogach xD. A jak już ich używają to do biegania, nie ma już takich samotnych romantyków jak ja co idą się po prostu powłóczyć, kontemplować przyrodę... Nic dziwnego(aczkolwiek niemiłego) że są miejsca, i mówię tu o Polsce a nie o USA, gdzie musisz jechać autem
Nessiteras_rhombopteryx - Zauważyliście że ludzie już prawie nie spacerują? To nawet ...

źródło: 1000003235

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 20.06.2026, 14:34:39 via Wykop
  • 1
@Nessiteras_rhombopteryx: a na c--j spacerować w 30 stopni po asfalcie przy magazynach? Się wychodzi żeby gdzieś dojść, a na spacer do lasu chyba
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
19.06.2026, 06:03:59
  • 918
moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentarzu)

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
okoboji - moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentar...

źródło: images

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 07:19:54 via Wykop
  • 383
@okoboji: jako insider medyczny powiem wam, że teraz wchodzi największy rak do środowiska lekarskiego. Ludzie którzy w liceum zobaczyli jakie pieniądze można w tym zarobić i poszli tam tylko ze względu na kalkulacje. Mają gigantyczny pociąg to ładnych ubrań, wakacji i samochodów, a zerowy pociąg do wiedzy, nauki i rozwoju. Pacjent to w ich oczach plik pieniędzy, a nie człowiek.
  • Odpowiedz
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 07:29:45 via Wykop
  • 44
@Relkin: no wiesz 20 lat tamu jak szedłem na studia to się kokosów nie zarabiało. Nikt nie szedł na lekarski z zamiarem kupowania hurtowo mieszkań i luksusowych samochodów, bo dostawało się minimalną na 6 lat specjalizacji (na stażu niecałego tysiaka). Potem porozumienie rezydentów zaczęło p-------ć, żeby dać im trzy razy większe pieniądze na rezedynturze, to będą mieli czas się uczyć, bo nie będą musieli dorabiać po pracy. Finał jest taki,
  • Odpowiedz
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 16:57:46 via Wykop
  • 0
@NieMogeSieZarejestrowac: no wiadomo że bydło w każdej grupie się znajdzie. Ja mówię o ludziach popsutych już na starcie zanim studia skończą to już pieniądze liczą.
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
19.06.2026, 14:56:48
  • 285
#pcmasterrace Brać ten zestaw?
Pls, odpiszcie szybko!
nieparzystokopytny - #pcmasterrace Brać ten zestaw? 
Pls, odpiszcie szybko!

źródło: HLK1RQVXcAEnhYw

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 15:55:51 via Wykop
  • 8
@nieparzystokopytny: Zasilacz z czarnej listy nie polecam
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 13:09:40 via Wykop
  • 4
@RenoJackson: chłopie ja lekarzem jestem i jawnie mówię, że mnie to w-----a. Pracujesz se w dużym centrum onkologicznym, kominki, zespoły interdyscyplinarne, n----------z kursy, przygotowujesz wykłady, prezentacje, ze świadomością że jakiś typ na specjalizacji robi 100 koła miesięcznie na lewych godzinach albo wpisywaniu procedur których nigdy nie zrobił. Za mniej niż połowę tego.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
19.06.2026, 08:25:42
  • 663
Jak to jest, że na profilach konfederackich przygłupów jest zero wzmianki o wczorajszym jak dotąd największym i najbardziej efektownym ataku Ukrainy na Rosję? Ale za to jak przysłowiowy Ukrainiec w Polsce przejdzie na czerwonym świetle to cały internet jest zasrany od tego, jak to trzeba ich deportować na wschód, bo dla kraju przynoszą same straty i ciągle "daj daj daj" xd

W kwestii Rosji cały czas milczą

#wojna #polskieonuce
Mariuszzuk - Jak to jest, że na profilach konfederackich przygłupów jest zero wzmiank...

źródło: 1000013099

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 09:44:54 via Wykop
  • 15
@Spioszeq: to teraz poczytaj komentarze pod postami Winnickiego w sprawie tych ataków. Nie można się cieszyć z wojny, a może w tej rafinerii była akurat matka z dzieckiem odwiedzające ojca xd A w profilowych stop ukrainizacji Polski, Wołyń Pamiętamy. Mogłyby się te ruskie pachołki chociaż kamuflować jakoś.
  • Odpowiedz

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 19.06.2026, 07:15:35 via Wykop
  • -2
@EmilioEstevez: raczej nie wiedział doskonale co się o--------a w każdym szpitalu i spółce miejskiej
szuwarek
szuwarek
17.06.2026, 09:33:59
  • 460
Od zadrapania na nosie mogą być takie komplikacje?
Matko bosko tyle razy ocierałem się o śmierć i nawet nie wiedziałem
#bekazpisu #tvrepublika #tvpis niby #polityka ale jednak cyrk
szuwarek - Od zadrapania na nosie mogą być takie komplikacje?
Matko bosko tyle razy o...

źródło: Screenshot_20260617_113231_Facebook

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 11:07:17 via Wykop
  • 2
@szuwarek: Mit silnego, umięśnionego prawaka broniącego ojczyzny obalony przez samych prawaków xd
  • Odpowiedz

672

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 15:39:50
  • 129
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 08:44:19 via Wykop
  • -6
@bl33p33r: Populistyczne p---------e. Każdy kierunek ma limity, bo każda uczelnia ma jakąś przepustowość. Przyjmijmy, że limit to 200 osób, a weźmiemy 1000 i co dalej z nimi zrobić? Kazać wykładowcom robić po 4 grupy dziennie? Jak mamy lecieć masowym i g---o wartym kształceniem, to lepiej wpuszczać Białorusinów i Ukraińców jak leci. Poziom będzie podobny, a nie trzeba będzie wydawać na te sztuczne miejsca.
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 11:02:09 via Wykop
  • -3
@bl33p33r: bardziej 15 lat (6 studia +1 staż + 6 specjalizacja), ale nie przez wpuszczenie na hura nie wiadomo ile osób na rok. Można próbować z felczerem ale wpuścić każdego chętnego na lekarski to p------e jest

2005

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: 15.06.2026, 14:16:08
  • 208
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 10:48:46 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: za 500 to już tylko frajer. Tyraj tydzień na 30 min pogadanki online plebsie
zbiggniew_woddecki2 - @Milegodniawszystkim: za 500 to już tylko frajer. Tyraj tydzień...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 12.47.21

Pobierz
abd00l3k
abd00l3k
17.06.2026, 07:45:49
  • 1325
Ja tylko przypominam, że w czasie COVID te konowały miały stawki x2, pomyślcie jakie wtedy było eldorado. Temat trzeba grillować tak samo jak temat Majtczaka, do skutku.

#lekarz #lekarz100k
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 08:54:38 via Wykop
  • 5
@abd00l3k: Nie no teraz są wyższe szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz

3166

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 364
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
zbiggniew_woddecki2
zbiggniew_woddecki2 17.06.2026, 05:30:54 via Wykop
  • 1
@dziacha: to masz młodego z KO xd Mi jako prawie 40 dalej chce się pracować i rozwijać, bo interesuje mnie to co robię i po prostu jaram się tym. Jest już sporo młodych, którzy w liceum zobaczyło jakie pieniądze są w tym zawodzie i tylko dlatego tu przyszli. Mi na pierwszym roku rezydentury płacili 2240 zł i niewiele więcej powinno się płacić teraz. Żeby odciąć pazernych gówniarzy od kasy i
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 01.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking