Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
friesee

friesee

Dołączył 15 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 51498
  • Znaleziska 51181
  • Mikroblog 317
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3

396

Sułtan Ahmed bin Sulayem, wideo z tortur i maile Epstein'a

Sułtan Ahmed bin Sulayem, wideo z tortur i maile Epstein'a

Republikański kongresmen, Thomas Massie, wskazał emirackiego biznesmena Sułtana Ahmeda bin Sulayema jako osobę, do której Jeffrey Epstein wysłał e-mail dotyczący filmu z tortur. Sulayem jest przewodniczącym i dyrektorem generalnym DP World - globalnej firmy logistycznej z siedzibą w ZEA.

occultronaut
z
newsweek.com
dodany: 10.02.2026, 17:03:30
  • 59
  • #
    usa
  • #
    epstein
  • #
    afera
friesee
friesee 10.02.2026, 19:34:54 via Wykop
  • 140
I nagle styki się poprzepalają prawiczkom wykopkowym - jak to Żyd z Arabem?!


@Danuel: Co mają do tego prawiczki - jakiś podtekst seksualny?

15

48 zł za godzinę. Pielęgniarki oburzone propozycją płacy min. Możliwy protest

"Cała branża jest obecnie zbulwersowana propozycjami Ministerstwa Zdrowia. Zamiast uporządkować ustawę o najniższych wynagrodzeniach i zostawić ją w kształcie, który daje pracownikom poczucie stabilności, wracają pomysły uderzające bezpośrednio w pracowników ochrony zdrowia. Warunki pracy są bardzo

sub_zero_1
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 10.02.2026, 06:34:45
  • 5
  • #
    nfz
  • #
    finanse
  • #
    budzet
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    wynagrodzenie
friesee
friesee 10.02.2026, 08:53:06 via Wykop
  • 7
Tylko daj daj, daj - dlaczego nie jest jak w każdej normalnej pracy? Dlaczego to rynek nie weryfikuje płac?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

452

Zrobiliśmy więcej niż straż miejska

Pokaż treści 18+

Zrobiliśmy więcej niż straż miejska

Wracamy na przejścia dla pieszych w pobliżu parku i górki, gdzie zaparkowanie jest ważniejsze od bezpieczeństwa. Pokazujemy przy tym brak efektywności w działaniach straży miejskiej.

o__0
z
youtube.com
dodany: 08.02.2026, 08:01:09
  • 112
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    strazmiejska
  • #
    prawo
friesee
friesee 08.02.2026, 09:04:32 via Wykop
  • 66
I wieczne komentarze :
A tego sfotografowaliście?
A tamtemu mówiliście?
A tamten też tak stoi.
A tam wszyscy tak stają.
A ja tylko na chwilę.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

487

Somalia cz .3 Piraci i uchodźcy

Somalia cz .3 Piraci i uchodźcy

Link do serii BezPlanu: https://www.youtube.com/watch?v=_C5X0lH--Rk&list=PLxvi52O0l5Y2NKF14preBdBJkkKwuhqYy&index=3

TomClon
z
youtube.com
dodany: 07.02.2026, 08:57:41
  • 34
  • #
    ciekawehistorie
  • #
    bezplanu
  • #
    somalia
  • #
    afryka
  • #
    historia
  • #
    islam
friesee
friesee 07.02.2026, 17:34:57 via Wykop
  • 10
Spoko materiał.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

40

p0lka* wyjaśniająca fenomen ilości partnerów seksualnych

Pokaż treści 18+

p0lka* wyjaśniająca fenomen ilości partnerów seksualnych

I jak bardzo ta ilość nie ma znaczenia. Pamiętaj zły goju - nie pyta się kosiarki ile trawy ścięła xD

Kapersky
z
streamable.com
dodany: 06.02.2026, 14:34:15
  • 35
  • #
    p0lka
  • #
    rozowepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    heheszki
  • #
    mokebe
  • #
    bekazlewactwa
friesee
friesee 06.02.2026, 18:54:48 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee 06.02.2026, 18:56:19 via Wykop
  • 14
@januszjanusz666: Panie tam się tylko leje i jedzie dalej.

379

Marsylia od kuchni: narkotyki, przemoc i upadek miasta

Pokaż treści 18+

Marsylia od kuchni: narkotyki, przemoc i upadek miasta

Marsylia od lat uchodzi za jedno z najniebezpieczniejszych miast Europy. Porachunki gangów i brutalne napady to codzienność - zwłaszcza w biedniejszych, północnych dzielnicach. Handel haszyszem opanował całe miasto; narkotyki można kupić na każdy

brudny_boks
z
youtube.com
dodany: 04.02.2026, 08:38:25
  • 86
  • #
    kanalzero
  • #
    ciekawostki
friesee
friesee 04.02.2026, 17:38:45 via Wykop
  • 74
Nie doceniamy siebie i własnego kraju! A szkoda - może 20 lat temu wytłumaczalne byłyby jakieś kompleksy Polaków ale nie w dzisiejszych czasach - wręcz przeciwnie powinniśmy się cieszyć, być dumni i szanować miejsce w którym żyjemy.
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee 05.02.2026, 11:20:40 via Wykop
  • 0
no może ty nie doceniasz i masz kompleksy. Ja nie.


@prawilny_prawak: No właśnie chyba nie - gdybym miał to bym tego nie pisał.
friesee
friesee 05.02.2026, 11:47:39 via Wykop
  • 0
@prawilny_prawak: Opisałem co widzę a mówiąc o nas - mówię o naszym narodzie generalnie.( oczywiście, że nie dotyczy to wszystkich bez wyjątków)
friesee
friesee 05.02.2026, 12:16:07 via Wykop
  • 0
Nikt normalny nie ma dziś żadnych kompleksów tu mieszkając.


@Edisonof: Dokładnie tak jest sam mieszkałem wiele lat za granicą i wróciłem kilkanaście lat temu właśnie z tego powodu. Niestety widzę w internecie wysyp komentarzy typu "bo polaczki" lub " w tym kraju obsra.....g...." i tak dalej i to pisane przez Polaków a to świadczy o tym, że mają kompleksy - szkoda, że dotyczy to znacznej części naszego narodu.
friesee
friesee 06.02.2026, 08:48:38 via Wykop
  • 0
@qzety: Tym tokiem myślenia to możemy napisać, że nie doceniamy wkładu USA w rozpad ZSRR i tak dalej itd. ........

320

Jest prawomocna decyzja ws. byłego ministra Sławomira Nowaka

Jest prawomocna decyzja ws. byłego ministra Sławomira Nowaka

Warszawski sąd prawomocnie umorzył tzw. polski wątek sprawy byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Sąd nie uwzględnił zażalenia prokuratury w tej sprawie.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 03.02.2026, 14:52:18
  • 112
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polityka
friesee
friesee 03.02.2026, 19:19:02 via Wykop
  • 50
WOLNE SĄDY - KONSTYTUCJA !!
A to nie teraz - przepraszam odwołuję.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

510

UE uprzykrzy zakupy na chińskich platformach - od 1 lipca

UE uprzykrzy zakupy na chińskich platformach - od 1 lipca

To już pewne. Od 1 lipca 2026 roku zapłacimy więcej za zakupy na chińskich platformach sprzedażowych. To zasługa Unii Europejskiej.

konto usunięte
z
telepolis.pl
dodany: 02.02.2026, 17:45:43
  • 171
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ue
  • #
    podatki
  • #
    wydarzenia
  • #
    ceny
friesee
friesee 02.02.2026, 19:29:05 via Wykop
  • 15
To zasługa wszystkich, którzy głosują tak a nie inaczej.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

158

Rozboje, narkotyki i miliony z gadżetów. Koledzy Karola Nawrockiego prowadzą biz

Pokaż treści 18+

Rozboje, narkotyki i miliony z gadżetów. Koledzy Karola Nawrockiego prowadzą biz

Jeden siedział za rozbój, drugi siedzi za handel narkotykami. Koledzy Karola Nawrockiego ze stowarzyszenia kibiców Lechi

garys2
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.02.2026, 08:05:17
  • 77
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    narkotyki
  • #
    polityka
friesee
friesee 02.02.2026, 09:46:08 via Wykop
  • 0
@tenloginnieistnieje: A co z premierem, ministrami i całym chlewem z Wiejskiej?

1569

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Pokaż treści 18+

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Ktoś bezczelnie i z premedytacją zastawia cały chodnik, ma gdzieś twoje uwagi, odmawia odjechania na pobliski parking - od tego są służby. Naklejasz na szybę naklejkę informującą o przewinieniu? Odmawiasz odklejenia? Trzeba cię pobić - od tego są obywatele! Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj

maria_kiribati
z
youtube.com
dodany: 01.02.2026, 08:00:39
  • 470
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
friesee
friesee 01.02.2026, 09:37:19 via Wykop
  • 141
Zawsze mnie zastanawiają dwie rzeczy :
- chamskość i buta tych ludzi ludzi którzy wiedzą, (bo w sumie ich informuj), że zrobili źle a i tak cały czas obstawiają za swoim.
- brak reakcji służb ( przecież tam jest dobrych kilka dniówek kilku strażników miejskich lub policjantów) a miasto i policja nic.
P.S. Szacuneczek dla tej pani w 16 minucie.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

60

Washington Post: Polska armia niegotowa na nowy typ wojny. Marnujemy środki?

Pokaż treści 18+

Washington Post: Polska armia niegotowa na nowy typ wojny. Marnujemy środki?

Jak zauważa Washington Post Polska armia jest przygotowana na wojnę, która już się nie wydarzy. Choć Polska buduje największą armię w UE Washington Post alarmuje: kraj przygotował się na starcie z czołgami, a nie z dronami ...

ssakul
z
forsal.pl
dodany: 31.01.2026, 08:53:21
  • 56
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    rosja
  • #
    wojna
friesee
friesee 31.01.2026, 09:44:58 via Wykop
  • 2
Zawsze mam mieszane uczucia - moim zdaniem musimy zacząć od umieszczania własnych sztucznych satelit na orbicie i inwestowanie w sztuczną inteligencję ( autonomiczne podejmowanie decyzji przez drony) bo co z dronów skoro jakoś muszą dolecieć do celu - no chyba, że mówimy o małych dronach na światłowodzie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

569

W bazie pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy było 180 pytań z błędami

W bazie pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy było 180 pytań z błędami

PWPW wycofała 180 pytań z puli pytań losowanych podczas egzaminu.

msuma
z
brd24.pl
dodany: 30.01.2026, 14:56:21
  • 124
  • #
    panstwozdykty
  • #
    prawojazdy
  • #
    egzaminnaprawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    jezykpolski
friesee
friesee 30.01.2026, 17:27:42 via Wykop
  • 75
I co? I nic - nikt nie poniesie konsekwencji - oprócz osób które na przykład musiały zapłacić za ponowny egzamin.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1261

Sławomir Mentzen pokazuje jak polskie urzędy niszczą rodzime firmy

Film ukazuje absurdy polskich urzędów, które doprowadzają do ruiny polską fabrykę chrupek Good Snack.

Drom
z
youtube.com
dodany: 29.01.2026, 16:08:50
  • 227
  • #
    polityka
friesee
friesee 29.01.2026, 17:52:09 via Wykop
  • 95
Szacuneczek za nagłaśnianie takich patologii.
A urzędnik powinien ponosić odpowiedzialność za własne decyzje.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

Nagonka na Intercity za używane wagony z Niemiec. "Tusk kupił złom!"

Pokaż treści 18+

Nagonka na Intercity za używane wagony z Niemiec. "Tusk kupił złom!"

PKP Intercity kupiło używane, ale sprawne i bardzo zadbane wagony z Niemiec. Po taniości, na przeczekanie, zanim polscy producenci dostarczą nowe pojazdy. No i oczywiście PiS z Bąkiewiczem zaczęli "Für Deutschlandową" nagonkę, że niemiecki złom xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.01.2026, 14:47:02
  • 158
  • #
    polska
  • #
    pociagiboners
  • #
    kolej
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
friesee
friesee 27.01.2026, 15:55:53 via Wykop
  • 6
@StaryPierdziel: Do kościoła tylko starsi ludzie tymi wagonami jeździli.

2682

Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona

Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona

Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który zeznał, że od kilku lat znęca się nad nim żona. Kobieta wszczynała awantury, groziła pozbawieniem życia itd. BRAWO zgłaszajcie Panowie, życie jest ważniejsze

iggy_p
z
tvn24.pl
dodany: 25.01.2026, 16:31:55
  • 234
  • #
    tinder
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
friesee
friesee 25.01.2026, 20:16:38 via Wykop
  • 71
Teraz powiem całkiem serio - mam znajomego który ostatnio przyszedł do wspólnego kumpla ze śliwą pod okiem - mówił, że spadł ze schodów ale wszyscy wiedzieliśmy że zrobiła to jego lady ( chłop ma około 50 lat i waży jakieś 65 kg jego pani chyba ze 120 kg) i serio w moim mniemaniu jest niepoczytalna - niby w żartach ale wielokrotnie słyszałem jak mówi do niego " weź bo jak ci przypier....ę
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee 26.01.2026, 08:17:11 via Wykop
  • 1
@mr_D: Chyba zbyt ciężko opisać sytuację - raczej by się obraził na cały świat.

805

Pies pogryzł dziecko w twarz na wiejskiej imprezie. Skandaliczny wyrok

Pies pogryzł dziecko w twarz na wiejskiej imprezie. Skandaliczny wyrok

Zabawa u sołtyski wsi Krobusz na Opolszczyźnie skończyła się dramatem. W pewnym momencie zwierzę zaatakowało 6-letniego Gracjana, gryząc go w twarz. Sprawa, której przyjrzeli się Reporterzy, zakończyła się bulwersującym wyrokiem sądu.

VoxClamantisInDeserto
z
tvp.info
dodany: 25.01.2026, 09:39:13
  • 61
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    spoleczenstwo
friesee
friesee 25.01.2026, 20:51:35 via Wykop
  • 15
Gdyby ten pies był człowiekiem, to głosowałby na Konfederację.


@Darth_Father: Gdybyś to ty był tym psem to byś gryzł wszystkich za 20 gr od ugryzienia.

470

Czy Donald Trump jest chory?

Czy Donald Trump jest chory?

Tylko 12 proc. Amerykanów wierzy, że Donald Trump jest zdrowy. Po rozpoczęciu drugiej kadencji coraz częściej zdarza mu się mamrotać lub bełkotać. Prawie połowa obywateli sądzi, że Trump ukrywa problemy neurologiczne.

trollpaleontologiczny
z
onet.pl
dodany: 25.01.2026, 18:41:32
  • 202
  • #
    trump
  • #
    zdrowie
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
friesee
friesee 25.01.2026, 20:50:18 via Wykop
  • -13
A Biden co wyprawiał?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

Ciepło z Polski dla Kijowa - ruszył pierwszy transport generatorów

Pokaż treści 18+

Ciepło z Polski dla Kijowa - ruszył pierwszy transport generatorów

Pierwszy transport ze sprzętem zakupionym w ramach zbiórki [Ciepło z Polski dla Kijowa](pomagam.pl/a7emy8) wyruszył w drogę! Dziś o godzinie 10:00 z Wilkowic w Wielkopolsce wyjechała ciężarówka z 230 generatorami prądu.

ossprime
z
facebook.com
dodany: 23.01.2026, 13:49:21
  • 172
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    russiahateclub
  • #
    ruskimir
friesee
friesee 23.01.2026, 16:05:44 via Wykop
  • 33
@Pan_Miszuk: W sumie racja czemu nie ma umowy na wynajem długoterminowy za przysłowiową złotówkę. Ale właścicielem zgodnie z prawem by zostawała jakaś fundacja z Polski. Dzięki temu przynajmniej nie mogliby sprzedać takiego sprzętu gdzieś dalej.

39

Duda pcha się do biznesu jak brudne gacie do pralki

Duda pcha się do biznesu jak brudne gacie do pralki

Nasz Polski produkt regionalny Andrzej Duda wraz ze swoją żoną Agatą Kornhauser-Dudą założyli spółkę komandytową

PIAN--A_A--KTYWNA
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.01.2026, 14:08:02
  • 27
  • #
    heheszki
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
friesee
friesee 22.01.2026, 15:53:31 via Wykop
  • 8
A według wykopkowych ekspertów co ma robić - do marketu na kasę? Każdy debil co ma trochę oleju w głowie i gotówki (raczej gotówki to mu nie brakuje) zacznie jakiś biznes - ludzie czego wy oczekujecie, że będzie robił jak Wałęsa który do końca jeździł po świecie i mówił za grubą kasę jak sam obalał komunizm?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Polka pobiera emeryturę z Irlandii. Skarbówka zażądała podatku

Polka pobiera emeryturę z Irlandii. Skarbówka zażądała podatku

Polka, która po latach pracy w Irlandii wróciła do kraju i zaczęła pobierać tamtejszą emeryturę, spotkała się z niejasnościami podatkowymi w Polsce. Zdaniem skarbówki system, w którym zbierała oszczędności, nie jest systemem emerytalnym wedle polskich przepisów. Kobieta ma zapłacić podatek.

Yakotak
z
finanse.wp.pl
dodany: 21.01.2026, 09:51:56
  • 12
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    ksiegowosc
  • #
    haracz
  • #
    zlodzieje
friesee
friesee 22.01.2026, 08:27:13 via Wykop
  • 0
a nie szarego kraju z mordami powykrzywianymi


@Sidroff: Też taką masz bo tu się urodziłeś i na starość będziesz żył w kolorowym kraju( ta twoja Portugalia) ale morda zostanie ci ta sama. Pozdro
friesee
friesee 22.01.2026, 08:28:12 via Wykop
  • 1
I dlatego nie mam najmniejszego zamiaru wracać z Irlandii do Polski. "Raj nad Wisłą" pozostawiam "Prawdziwym Polakom".


@tenloginnieistnieje: Szkoda, że Wykopu nie zostawisz na rzecz tamtejszych portali
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking