Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adolf_Kitler

Adolf_Kitler

Dołączył przedwczoraj
  • Obserwuj
  • Akcje 20
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 11
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

46

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 2 godz. i 8 min temu
  • 33
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gta
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 49 min temu via Wykop
  • 9
@2nd_Wave: Zaczalem tak robic i polecam. Nie kupuje juz nic bez fizycznego nosnika.
Nie ma plyty? Pirate bay albo nie kupuje.

... Wliczajac muzyke i filmy
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 31 min temu via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: Pirace gdy nie mam mozliwosci kupna fizycznego nosnika. Mam bibioteke ponad 400 filmow i 300 albumow
muzycznych na fizycznym nosniku. Kolekcja warta spora kwote...

...wiec mordusia w wiadereczko ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 19 min temu via Wykop
  • 1
@tomasz-jedon: No pa nie trafiles znow. Wszystkie gry mam pudelkowe z plyta/cartridgem. Ba! Nawet moje gry retro mam fizyczne!
Nie jestes godzien nawet bycia przeze mnie oplutym.
Slabym jestes zawodnikiem w internetowych hejtach.

Tomek tomek smierdzi kupą
Grzebie w blocie
Adolf_Kitler - @tomasz-jedon: No pa nie trafiles znow. Wszystkie gry mam pudelkowe z ...

źródło: image

Pobierz
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 16 min temu via Wykop
  • 1
@mocoloco: Ja tez wole fizyczne wydania.
+ robie kopie zapasowe (w miare mozliwosci) tego co mam
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler przed chwilą via Wykop
  • 0
@wykoppltakastronazobrazkami: Zeby bordo moglo sie lepiej czuc w swoim smutnym zyciu mieszkania na wypoku (╯︵╰,)
#zielonkigora #pomaranczkitezok
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 9 min temu
  • 1
#fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka
Adolf_Kitler - #fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka

źródło: NZ6_8705

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

183

Efekt Streisand - Chcą USUNĄĆ nasz film! *patowynajem*

Efekt Streisand - Chcą USUNĄĆ nasz film! *patowynajem*

Po publikacji mojego filmu o patokawalerce otrzymałem przedsądowe wezwanie do usunięcia materiału. W tym odcinku pokazuję, co dokładnie mi zarzucono i dlaczego postanowiłem odpowiedzieć. Uważam, że rzetelna krytyka warunków mieszkaniowych nie powinna być uciszana pismami od prawników. Jeżeli chcemy

DriveSpace
z
youtube.com
dodany: 19 godz. i 45 min temu
  • 15
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    wykopefekt
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler 52 min temu via Wykop
  • 0
Zakop za miniaturke
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adolf_Kitler
Adolf_Kitler wczoraj, 05:43:32
  • 16
#fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka

Staly bywalec mojego balkonu
Adolf_Kitler - #fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka

Staly by...

źródło: Z63_6340

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_Kitler
Adolf_Kitler
Autor
wczoraj, 07:25:27 via Wykop
  • 0
@Farfocle_w_kurtopie: Mialem resztki jakiegos jedzenia z zimy. Zjadla sobie i od tamtego czasu co jakis czas sie zjawia u mnie. Jak nie ucieknie to jej dam pare gramow ziarenka.
  • Odpowiedz
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler
Autor
wczoraj, 07:39:19 via Wykop
  • 1
@EkspertEkspertow: Bo to je wpis SFW ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz

943

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: przedwczoraj, 12:09:18
  • 142
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler wczoraj, 03:28:31 via Wykop
  • 1
@Ociec2: Tam sie leczylo paracetamolem zanim byli pakistanczycy ;)
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler przedwczoraj, 11:19:17
  • 13
#fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka

Z duzej odleglosci niestety, ale jak na warunki calkiem spoko
Adolf_Kitler - #fotografia #ptaki #tworczoscwlasna #ptaszkowpis #pokazptaka

Z duzej ...

źródło: Z63_6955

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoniaczek
okoniaczek
przedwczoraj, 06:11:46
  • 31
Jest taki piękny szlak rowerowy, który prowadzi na północ od Szczecina wzdłuż Jeziora Dąbie. Widoki bajka, ale ma jeden problem - rośnie tam od groma barszczu sosnowskiego. Dlatego w lato trochę strach tamtędy jechać, a co dopiero się zatrzymać.
Ale jak zaraz obok szlaku usiadł sobie gąsiorek, który swoją drogą siedzi na zeszłorocznym suchym barszczu, to nie mogłam odpuścić okazji.
A trafił się wyjątkowo zdolny model ᶘᵒᴥᵒᶅ

#
okoniaczek - Jest taki piękny szlak rowerowy, który prowadzi na północ od Szczecina w...

źródło: 1000015001

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_Kitler
Adolf_Kitler przedwczoraj, 07:18:04 via Wykop
  • 2
@okoniaczek: Zabijaka Brubel Zorro
Adolf_Kitler - @okoniaczek: Zabijaka Brubel Zorro

źródło: 1_SC9308

Pobierz
  • Odpowiedz
Adolf_Kitler
Adolf_Kitler przedwczoraj, 05:28:50
  • 10
#fotografia #pokazptaka
Adolf_Kitler - #fotografia #pokazptaka

źródło: Z52_1185-3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isoverr
isoverr
przedwczoraj, 05:31:22 via Wykop
  • 1
@Adolf_Kitler: o, austriacki pingwin
  • Odpowiedz

Adolf Kitler

  • AAAAAAAAAAAA
  • Kanapa
  • https://wykop.pl/ludzie/Adolf_Kitler

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking