Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...
z- 82
- #
- #
- #
- #



![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,w220h142.png)













U mnie w szpitalu coś takiego było. Mało tego karta loguje do systemu, szpital zbiera logi z systemu kiedy co kliknę.
Już tam nie pracuję, szpital nie chciał płacić za nadgodziny, dawał naganę, że zostaję pogodzinach, chcąc zrobić robotę, by pacjenci długo nie czekali.
Teraz jestem waszym ideałem, pracuję na rynku prywatnym, ma konkrekt z pracownami, które mają kontrakt z NFZ (na gorszych warunkach niż szpital w którym byłem),