pochwalę się i idę bo no przecież są piękne, a kolejne 10 lipca. :*
- 12
prześpię cały dzień z przerwą na kosmetyczkę, super fajnie.
@baemaj: prześpię cały dzień z kosmetyczką, super fajnie.
- 4
Serio zablokowal bo nie znam Pieńkowskiego xd @Famine
Bordo stan umysłu
Bordo stan umysłu
105 kg na ławce essa
baemaj via iOS
- 2
@cocojambo210: kotttt
- 10
ehh pohasło by sie po lesie na golasa dzisiaj
- 8
no ja nie wiem czy to spać czy co robić
- 6
- 5
jak taki kolega jest teraz z bieniasem to niech mu plusuje wpisy, niech mu plusuje zobaczymy jak długo
- 9
a w 2028 roku chcę mieć psiecko :))
- 12
Dobra, ruszam pokręcić. Niedziela wieczur, o tak.
źródło: 1000012855
Pobierz
baemaj via iOS
- 5
@Marek_Tempe: wszędzie pedalarze
- 8
źródło: 1000037062
PobierzKolację jem sobie ją. Dziś był ostatni dzień pracy na ochronie #przegryw
źródło: 1000009103
Pobierz
baemaj via iOS
- 1
@Hole_to_another_universe: której? Ja paszportu nie mam. XD
baemaj via iOS
- 1
@Hole_to_another_universe: ja się brzydzę czarnych
- 8
- 8
ja to się znowu zakochałam chyba
baemaj via iOS
- 6
albo dalej jestem pijana
baemaj via iOS
- 1
@OutSiderX82: zbędny czteropak :)
baemaj via iOS
- 1
@OutSiderX82: ja fajna jestem więc nie muszę zachęcać
- 10
jutro mam wolne
a wy co, praca :)
a wy co, praca :)
baemaj via iOS
- 1
@OutSiderX82: nie wiem jeszcze, na pewno się wyśpię.
- 34
Trochę (tak naprawdę w c--j) beka z tych wykopów kolarzy amatorów co to liczą kalorie dbają o dietę o składniki w posiłkach mają takie obcisłe gacie z pampersami i wgl się spinają żeby pojeździć na rowerku za miliony a taki bienias wielki chłop ponad stuwe w dodatku skapcaniały kupił sobie rowerek je budyń i chrupke orzechową z buldakiem po czym wsiada i na wyjebce robi wynik kilometrowy jakim ta reszta by się
obiad chłopski
niestety rybka się r-------a podczas przenoszenia z air frajera na talerz i nie wygląda to tak estetycznie jak chciałem
niestety rybka się r-------a podczas przenoszenia z air frajera na talerz i nie wygląda to tak estetycznie jak chciałem
źródło: 1000010433
Pobierz
baemaj via iOS
- 3
@notakjakbytotalnie_: myślałam, że to poszarpany kurczak xd
Smacznego. :)
Smacznego. :)
- 16
nie mogę się doczekać jak się przeprowadzę i będę miała klimatyzację, matko boska.
- jestem miła, jak niebopiękna.
Osiągnięcia
Rocznica
od 18.04.2026Rocznica Gadżeciarz
od 18.04.2021Gadżeciarz Mikroblogger
od 14.04.2026Mikroblogger VIP
od 27.03.2026VIP











miałam dzisiaj wrócić do pracy i nie pracować, a poszli na urlop i mi pozostawiali jakieś cudawianki.
no nic, wikop ode mnie odpocznie.
źródło: baemaj
Pobierz