Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
baemaj

baemaj

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24160
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 24157
  • Obserwujący 75
  • Obserwowane 63
baemaj
baemaj wczoraj, 04:58:30
  • 50
to nie tak miało być, widzowie.
miałam dzisiaj wrócić do pracy i nie pracować, a poszli na urlop i mi pozostawiali jakieś cudawianki.
no nic, wikop ode mnie odpocznie.
baemaj - to nie tak miało być, widzowie. 
miałam dzisiaj wrócić do pracy i nie pracow...

źródło: baemaj

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
wczoraj, 05:06:30 via Wykop
  • 16
@baemaj: no to cyk el quattro na srake
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
wczoraj, 05:24:46 via Wykop
  • 1
@baemaj: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj przedwczoraj, 15:06:15
  • 15
pochwalę się i idę bo no przecież są piękne, a kolejne 10 lipca. :*
baemaj - pochwalę się i idę bo no przecież są piękne, a kolejne 10 lipca. :*

źródło: IMG_8345

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
wczoraj, 04:55:30 via Wykop
  • 1
matkoboska, to tylko paznokcie. xD
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj przedwczoraj, 07:36:32
  • 12
prześpię cały dzień z przerwą na kosmetyczkę, super fajnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
przedwczoraj, 08:40:18 via Wykop
  • 5
@baemaj: prześpię cały dzień z kosmetyczką, super fajnie.
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
przedwczoraj, 06:38:35
  • 4
Serio zablokowal bo nie znam Pieńkowskiego xd @Famine
Bordo stan umysłu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj przedwczoraj, 06:41:35 via iOS
  • 0
@CCH5OH: xD
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj przedwczoraj, 06:48:05 via iOS
  • 1
@CCH5OH: ja też na czarno jestem u niego xD no trudno, no wielka szkoda
  • Odpowiedz
cocojambo210
cocojambo210
21.06.2026, 21:18:26
  • 5
105 kg na ławce essa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 21:19:10 via iOS
  • 2
@cocojambo210: kotttt
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
21.06.2026, 20:17:47
  • 10
ehh pohasło by sie po lesie na golasa dzisiaj
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 20:18:15 via iOS
  • 4
@KladzSie: no co Ty, kleszcz Ci w jajka wejdzie
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 19:25:21
  • 8
no ja nie wiem czy to spać czy co robić
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:26:14 via iOS
  • 3
@zazdrosny: ja jutro doma
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:32:11 via iOS
  • 1
@onepnch: ja kocham spać, ale kurczę nie chce się jeszcze i co teraz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:34:17 via iOS
  • 1
@onepnch: ja się brzydzę czarnych, a karłów się boję
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:40:59 via iOS
  • 1
@onepnch: „szukaj”
xd
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
21.06.2026, 19:31:48
  • 6
jakbym był wampirem to wiadomo że takim z underworlda a nie ze zmierzchu
onepnch - jakbym był wampirem to wiadomo że takim z underworlda a nie ze zmierzchu

źródło: latest

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 19:32:45 via iOS
  • 1
@onepnch: ja o zmierzchu na maturze gadałam XD
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
21.06.2026, 19:15:32
  • 5
jak taki kolega jest teraz z bieniasem to niech mu plusuje wpisy, niech mu plusuje zobaczymy jak długo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 19:19:49 via iOS
  • 2
@onepnch: ja Tobie zawsze będę plusikowała, taka jestem właśnie
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:56:22
  • 9
a w 2028 roku chcę mieć psiecko :))
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 18:58:09 via iOS
  • 6
@bArrek:
baemaj - @bArrek:

źródło: IMG_0775

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:07:51 via iOS
  • 1
@PanTuNieMieszkasz w 2027 się przeprowadzam pod koniec roku, więc 2028 rok będzie super czasem. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 19:16:24 via iOS
  • 0
@TobiaszSuchy: xD
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
21.06.2026, 18:50:49
  • 12
Dobra, ruszam pokręcić. Niedziela wieczur, o tak.
Marek_Tempe - Dobra, ruszam pokręcić. Niedziela wieczur, o tak.

źródło: 1000012855

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:53:05 via iOS
  • 5
@Marek_Tempe: wszędzie pedalarze
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
21.06.2026, 18:42:43
  • 8
A kto to dzisiaj na #legia #koszykowka widziany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
marcelus - A kto to dzisiaj na #legia #koszykowka widziany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: 1000037062

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:43:59 via iOS
  • 1
@marcelus: pan pudel
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:47:44 via iOS
  • 1
@Squanto: ano i Tomcio
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
21.06.2026, 18:11:14
  • 16
Kolację jem sobie ją. Dziś był ostatni dzień pracy na ochronie #przegryw
Holetoanother_universe - Kolację jem sobie ją. Dziś był ostatni dzień pracy na ochron...

źródło: 1000009103

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:21:50 via iOS
  • 1
@Hole_to_another_universe: której? Ja paszportu nie mam. XD
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 18:30:15 via iOS
  • 1
@Hole_to_another_universe: ja się brzydzę czarnych
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 17:51:08
  • 8
xd piekło
baemaj - xd piekło

źródło: IMG_0773

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 13:39:14
  • 8
ja to się znowu zakochałam chyba
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 13:39:52 via iOS
  • 6
albo dalej jestem pijana
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 15:48:37 via iOS
  • 1
@OutSiderX82: zbędny czteropak :)
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 16:34:08 via iOS
  • 1
@OutSiderX82: ja fajna jestem więc nie muszę zachęcać
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 15:47:02
  • 10
jutro mam wolne
a wy co, praca :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 16:33:29 via iOS
  • 1
@OutSiderX82: nie wiem jeszcze, na pewno się wyśpię.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
21.06.2026, 16:30:11
  • 34
Trochę (tak naprawdę w c--j) beka z tych wykopów kolarzy amatorów co to liczą kalorie dbają o dietę o składniki w posiłkach mają takie obcisłe gacie z pampersami i wgl się spinają żeby pojeździć na rowerku za miliony a taki bienias wielki chłop ponad stuwe w dodatku skapcaniały kupił sobie rowerek je budyń i chrupke orzechową z buldakiem po czym wsiada i na wyjebce robi wynik kilometrowy jakim ta reszta by się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 16:32:08 via iOS
  • 3
@bArrek: XD
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
21.06.2026, 13:34:08
  • 9
obiad chłopski

niestety rybka się r-------a podczas przenoszenia z air frajera na talerz i nie wygląda to tak estetycznie jak chciałem
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski 

niestety rybka się r-------a podczas przenosze...

źródło: 1000010433

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj 21.06.2026, 13:35:34 via iOS
  • 3
@notakjakbytotalnie_: myślałam, że to poszarpany kurczak xd
Smacznego. :)
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj 21.06.2026, 11:47:30
  • 16
nie mogę się doczekać jak się przeprowadzę i będę miała klimatyzację, matko boska.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 12:12:47 via iOS
  • 4
@KladzSie: oj tak, zapraszam, w 2027.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
21.06.2026, 12:51:55 via iOS
  • 1
@Hole_to_another_universe: słusznie, zapisz to sobie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >
  • jestem miła, jak niebopiękna.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.04.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 27.03.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking