Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ibilon
ibilon

ibilon

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52551
  • Znaleziska 22884
  • Mikroblog 29667
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 20

289

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie, rozdaje cukierki

bin-bash
z
epoznan.pl
dodany: 7 godz. i 8 min temu
  • 128
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    migracja
  • #
    dzieci
ibilon
ibilon
ibilon 6 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 11
@armiakrolewska: Te kibole istnieją tylko w lewackiej propagandzie.

203

Po wojnie piekło trwało dalej. Komuniści przejęli dawny obóz niemiecki

Po wojnie piekło trwało dalej. Komuniści przejęli dawny obóz niemiecki

Na początku 1945 roku Niemcy opuścili Świętochłowice, pozostawiając po sobie KL Eintrachthütte podobóz Auschwitz. Miejsce nie stało jednak długo puste. Niespełna dwa miesiące później nowe komunistyczne władze utworzyły tam obóz pracy "Zgoda". Zginęło w nim nawet 2500 osób.

Histmag
z
histmag.org
dodany: wczoraj, 08:50:13
  • 19
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    gruparatowaniapoziomu
ibilon
ibilon
ibilon 6 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 11
@john-eek: Argument w stylu, "jeśli twierdzisz, że za Hitlera były niższe podatki, to jesteś hitlerowcem".
ish_waw
ish_waw
wczoraj, 13:22:13
  • 1067
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ibilon
ibilon
ibilon 18 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
nie on jest tutaj głównym bohaterem tylko ten od szpitalnych wałów z KO

@JazzBlurr: No i właśnie po to jest ten wpis, żeby odwrócić uwagę od jedynej słusznej partii
  • Odpowiedz

481

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Czyli dlaczego w latach 80 w USA był dobrobyt a teraz jest lipa

cristo4o
z
youtube.com
dodany: 23 godz. temu
  • 118
  • #
    podatki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
ibilon
ibilon
ibilon 18 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 5
Dlatego trzeba jeszcze bardziej podnieść podatki, żeby bogaci jeszcze więcej nie płacili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Niemcy szykują bolesną reformę emerytalną

Niemcy szykują bolesną reformę emerytalną

Kanclerz Friedrich Merz zapowiedział we wtorek, że przeforsuje proponowaną reformę systemu emerytalnego. Główne propozycje to stopniowe podnoszenie w przyszłości wieku emerytalnego w powiązaniu ze średnią długością życia oraz lokowanie części środków przez rząd na rynkach finansowych.

TomMen
z
bankier.pl
dodany: wczoraj, 09:50:45
  • 11
  • #
    niemcy
  • #
    emerytura
  • #
    gospodarka
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 10:53:36 via Wykop
  • 3
Ale jak to, przecież te miliony nachodźców miały pracować na ich emeryturę.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1097

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: wczoraj, 10:27:11
  • 115
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 10:52:05 via Wykop
  • -2
@Basiura89: Po to lewaccy złodzieje wprowadzili demokrację.

15

Twórca Ori ostro o Game Passie. Fabryka przeciętności i trochę jak komunizm

Twórca Ori ostro o Game Passie. Fabryka przeciętności i trochę jak komunizm

Thomas Mahler, współzałożyciel studia Moon Studios i reżyser serii Ori, dołączył do grona osób krytykujących strategię Microsoftu związaną z Xbox Game Pass.

Lookazz
z
eurogamer.pl
dodany: przedwczoraj, 16:35:43
  • 20
  • #
    gry
  • #
    xbox
  • #
    gamepass
  • #
    pcmasterrace
  • #
    ps5
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 10:50:09 via Wykop
  • -1
Wypożyczanie czegoś co kiedyś było twoją własnością i wciskanie wszędzie abonamentów to KAPITALIZM w całej swojej okrasie.

@Danuel: Czyli dokładnie tak jak na przykład upaństwowienie gospodarstw rolnych. Komuniści wypożyczali chłopom ziemię, która kiedyś była ich własnością, w postaci PGRów, i wciskali wszędzie abonamenty w postaci podatków od wszystkiego. Rzeczywiście, kapitalizm w całej swojej okrasie.

278

Święto muzyki we Francji. Gwałty, moździerze i podejrzane strzykawki

Noc z 21 na 22 czerwca miała być wielkim świętem muzyki na ulicach Francji. Fête de la Musique ponownie przyciągnęło do

drte111
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 12:38:05
  • 51
  • #
    francja
  • #
    paryz
  • #
    polityka
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 10:44:04 via Wykop
  • 6
@Mesjaszprzeznaczenia: My się śmiejemy, że oni tylko dzidy i łuki, tymczasem już taką technologię opanowali. Nie można ich lekceważyć.

80

Dzieci ukarane za odmowę zapisania na "edukację zdrowotną"

Wójt gminy Baranów wydała zarządzenie przyznające uczniom klas IVVIII 800 zł dofinansowania do wakacji wyłącznie pod wa runkiem uczęszczania na nieobowiązkową w roku szkolnym 2025/2026 edukację zdrowotną.

mr-Robot
z
dorzeczy.pl
dodany: wczoraj, 03:08:29
  • 48
  • #
    edukacja
  • #
    polska
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 09:05:28 via Wykop
  • -1
@motvik: Jedyne rzetelne źródło informacji to lewackie trolle na Wykopie.
ibilon
ibilon
ibilon wczoraj, 09:08:46 via Wykop
  • 1
A uczniowie klas sportowych w wielu szkołach mają obiady na koszt szkoły. To też kara dla tych co nie dostali się do klas sportowych?

@xer78: Jakby tak karali za nieuczęszczanie na lekcje religii, to ty pierwszy byś darł mordę i robił aferę.

833

Komuna wróciła! Wchodzi dyrektywa wymuszająca parytet kobiet w zarządzie spółek

Dyrektywa Women on Boards, która ma zostać wdrożona do polskiego prawa w czerwcu 2026 roku, zobowiązuje spółki giełdowe, w tym spółki Skarbu Państwa, do zapewnienia co najmniej 33% udziału osób niedostatecznie reprezentowanej płci w organach spółki łącznie (Zarząd + Rada Nadzorcza).

RECAPTCHASSIE
z
kpmg.com
dodany: przedwczoraj, 12:17:29
  • 156
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    prawo
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    biznes
  • #
    eurokomuna
ibilon
ibilon
ibilon przedwczoraj, 17:20:45 via Wykop
  • -1
@jan-kowalski-507464: Ale ja na nich nie głosuję.

242

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Według wstępnych szacunków resortu finansów, zadłużenie Skarbu Państwa na koniec maja 2026 r. wyniosło ok. 2,136 bln zł. W ciągu miesiąca przybyło nam niemal 47 mld zł zobowiązań. Koszty finansowania polskiego długu publicznego pozostają na bardzo wysokim poziomie plasują nas w czołówce UE.

rychu-nalepa
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 08:20:21
  • 86
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
ibilon
ibilon
ibilon przedwczoraj, 14:13:42 via Wykop
  • 1
gdzie wady? Tańsze kredyty w euro. Dla Polaków euro w dluzszej perspektywie pomoze o gospodarce nie wspominając

@programista_wykopek: Oddanie niepodległości nigdy nikomu w historii nie pomogło.

349

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

Prezydent Karol Nawrocki podczas wystąpienia na konferencji Poland Future Summit '26 w dniu 22.06.26: "Dzisiaj ten przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał, między innymi za sprawą kredytu, który trafił do Polski z UE". Co za fikołek! A jednak rozwój! :)

tombeczka
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 11:36:25
  • 76
  • #
    nawrocki
  • #
    safe
  • #
    zbrojenia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
ibilon
ibilon
ibilon przedwczoraj, 12:51:57 via Wykop
  • -9
@Turin89: Nie możemy do tego dopuścić, tylko Tuskowcy mogą się lansować na sprzęcie za SAFE.

1278

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 06:27:14
  • 122
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
ibilon
ibilon
ibilon przedwczoraj, 11:16:06 via Wykop
  • 0
A ja się głowię, dlaczego ludzie tak jadą po lekarzach. Oczywiście to nieetyczne, ale gdyby rząd np. dał dla przedsiębiorców możliwość pobierania jakichś benefitów, to ja bym brał i 10 melonów i wykazywałbym i po 20 godzin pracy dziennie.

@haohao: Oczywiście że wszystkiemu winni są politycy, ale imię Tuska musi pozostać nieskalane, więc cała wina musi być zrzucona na lekarzy. Jakby ta afera była za rządów PiSu, to pewnie wyglądałoby

454

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Pokaż treści 18+

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Podejrzany sterroryzował pracownicę przedmiotem przypominającym pistolet i uciekł. rabując ponad 204 tys. zł.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 11:24:36
  • 51
  • #
    polska
  • #
    kolumbia
  • #
    kryminalne
ibilon
ibilon
ibilon 22.06.2026, 19:55:41 via Wykop
  • -1
Jakie konsekwencje poniesie janusz albo Wyższa Szkoła Sadzenia Pietruszki która go tu sprowadziła..?

@JoBackManhorse: A jakie konsekwencje poniosą politycy, którzy pozwolili by ktokolwiek go tu sprowadził?

599

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
ibilon
ibilon
ibilon 22.06.2026, 14:44:33 via Wykop
  • 2
Politycy? Przedsiębiorcy raczej. To oni ściągają brązowych bo rata na Porsche się sama nie uzbiera

@zdrajczyciel: To tylko i wyłącznie politycy decydują o tym, kogo wolno i nie wolno ściągać do Polski.
Jakby rząd zalegalizował niewolnictwo, to też byś obwiniał nie polityków, tylko właścicieli niewolników?

566

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
ibilon
ibilon
ibilon 22.06.2026, 12:54:00 via Wykop
  • 2
Kolejne zwycięstwo prawicy do którego z jakiegoś powodu nie chce się przyznać

@jegertilbake: Może dlatego, że zaraz po Brexicie władzę w Wielkiej Brytanii przejęła lewica i to oni są odpowiedzialni za obecną sytuację w kraju, przez co dzisiaj ich premier podał się do dymisji.
ibilon - >Kolejne zwycięstwo prawicy do którego z jakiegoś powodu nie chce się przyzn...

źródło: Screenshot_20260622_145431

Pobierz

2308

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
ibilon
ibilon
ibilon 22.06.2026, 12:50:49 via Wykop
  • -1
@MrChris: To raczej krecia robota tuskofilów, którzy teraz przeszukują Polskę wszech i w poprzek w poszukiwaniu lekarzy z PiSu, żeby zwalić całą aferę na nich.

422

Ostre słowa Krzysztofa Bosaka o Ukrainie. "To, co robicie, jest obrzydliwe"

Krzysztof Bosak dobrze ocenia decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. W jego opinii "Ukraina gloryfikuje tych, którzy kierowali ludobójstwem". To jest obrzydliwe i Ukrainie, rządowi w Kijowie, trzeba to wprost mówić ocenił w rozmowie z Polsat News.

Car_Roman
z
onet.pl
dodany: 21.06.2026, 11:35:04
  • 126
  • #
    bosak
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
ibilon
ibilon
ibilon 21.06.2026, 17:56:51 via Wykop
  • 16
@Niemokrawoda: Wiadomo, tylko szychta w kopalni to "normalna praca".

43

Benito Mussolini. Od socjalisty do faszysty | Część I

Benito Mussolini. Od socjalisty do faszysty | Część I

Gdyby ktoś w 1912 roku powiedział włoskim socjalistom, że ich największa gwiazda za kilka lat stworzy faszyzm i przejmie władzę we Włoszech, zostałby uznany za szaleńca. A jednak właśnie tak potoczyła się historia Benito Mussoliniego.

falvik212
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 09:58:05
  • 17
  • #
    nauka
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    zainteresowania
ibilon
ibilon
ibilon 21.06.2026, 15:42:37 via Wykop
  • 3
@ziomus0812: Ci sami "wszyscy" też mówią, że mężczyzna w sukience jest kobietą.
ibilon
ibilon
ibilon 21.06.2026, 15:50:00 via Wykop
  • -2
Gdyby ktoś w 1912 roku powiedział włoskim socjalistom, że ich największa gwiazda za kilka lat stworzy f-----m i przejmie władzę we Włoszech, zostałby uznany za szaleńca.

Co to za kretynizm? Jeśli Mussolini stworzy f-----m dopiero za kilka lat, to niby dlaczego mieliby uznawać go za jakiegoś szaleńca, skoro nigdy o takim ustroju nawet nie słyszeli? Tym bardziej, że f-----m niewiele różnił się od ich idei socjalizmu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2579

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 08:51:35
  • 212
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
ibilon
ibilon
ibilon 21.06.2026, 11:43:54 via Wykop
  • 3
A jednak, to wszystko #winapisu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.04.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking