Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
high_tower
high_tower

high_tower

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4546
  • Znaleziska 3862
  • Mikroblog 684
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5

183

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

- Ukraina podjęła szerszą grę, która ma polegać na detronizacji pozycji Polski w Europie Środkowej i wywróceniu stolika dotychczasowych relacji polsko-ukraińskich. Kijów dąży do statusu gracza, który "rozdaje karty" i utrzymuje bezpośrednie relacje z Berlinem, Paryżem czy Londynem

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 4 godz. i 29 min temu
  • 78
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower 57 min temu via Wykop
  • 0
A teraz niby kto steruje tą ukraińską operacją jak nie Niemcy?


@trach: naziole i faszyści zawsze znajdą wspólny język

424

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Większość Polaków jest przeciwna wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej - wynika z nowego sondażu IBRiS na zlecenie Radia Zet. Zdecydowanie na taką odpowiedź wskazało 59,7 proc. badanych. Ukrainę w UE chętniej widzieliby wyborcy koalicji rządowej niż opozycji

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 5 godz. i 44 min temu
  • 125
  • #
    sondaz
  • #
    ukraina
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower 1 godz. temu via Wykop
  • 1
Ja jestem za wejściem Ukrainy do UE

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

307

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 11:15:11
  • 86
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
high_tower
high_tower
high_tower 7 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
Better Call Dubois
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Kosiniak-Kamysz o MiG-29 dla Ukrainy. Polska oczekuje transferu technologii

Kosiniak-Kamysz o MiG-29 dla Ukrainy. Polska oczekuje transferu technologii

Wicepremier i minister obrony narodowej, Władysław Kosiniak-Kamysz, przedstawił stanowcze stanowisko Polski w sprawie ewentualnego przekazania Ukrainie pozostałych samolotów MiG-29. Propozycja jest jasna i konkretna: "MiG-i za drony". Szef MON podkreślił, że Polska oczekuje od Ukrainy podzielenia

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: wczoraj, 13:30:39
  • 3
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    samoloty
  • #
    polityka
  • #
    informacje
high_tower
high_tower
high_tower 8 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 3
@KIaudik: i wpakowała w nie miliony euro, aby z sowieckiego złomu zrobić fajne maszyny

353

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Do zadziwiających scen doszło w Izdebniku, w gminie Lancokorna. Policjanci z pomocą straży pożarnej zniszczyli tam banner z napisem "nIebać Tuska". Jak donoszą lokalne media w akcji miało uczestniczyć 2 radiowozy, 6 policjantów, 2 wozy straży pożarnej, drabina i 5 strażaków.

Sekumbomoboko
z
tysol.pl
dodany: 22 godz. i 4 min temu
  • 115
  • #
    demokracja
  • #
    wolnoscslowa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
high_tower
high_tower
high_tower 18 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 40
Ja tam widzę sepsę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1290

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

Pokaż treści 18+

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

W cieniu najpoważniejszego od początku wojny sporu między Warszawą a Kijowem na Wołyniu odsłonięto pomnik upamiętniający sotnika Ukraińskiej Powstańczej Armii Petra Gudzowatego Oczeretenkę.

Bobito
z
warszawawpigulce.pl
dodany: przedwczoraj, 19:16:31
  • 196
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower przedwczoraj, 20:17:59 via Wykop
  • 9
Nie ma takiego kraju jak Ukraina
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

57

UPA to nie neutralny symbol. Polska musi mówić jednym głosem.

UPA to nie neutralny symbol. Polska musi mówić jednym głosem.

Wsparcie dla Ukrainy nie oznacza zgody na relatywizowanie zbrodni UPA. W tym materiale mówie wprost o pamięci ofiar Wołynia, uchwale Sejmu z 22 lipca 2016 roku i granicy, której Polska nie powinna przekraczać, niezależnie od bieżącej polityki. Można pomagać Ukrainie w walce z Rosją. Ale nie można ud

guzer
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 12:52:18
  • 19
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
high_tower
high_tower
high_tower przedwczoraj, 15:56:34 via iOS
  • 9
Pomaganie obecnie ukraińcom jest wbrew polskiej racji stanu.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower przedwczoraj, 15:16:16 via Wykop
  • 5
Kolejny raz będziemy nadstawiać drugi policzek? Gęba nam już opuchła, czas usadzić ukraińskiego pajaca i pokazać że nie może podskakiwać bo ma za krótkie uszy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

544

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Dlaczego prezes dużej firmy, którego każda godzina pracy wiąże się z zarządzaniem milionami złotych, ma czekać w tej samej kolejce co osoba, która tego samego dnia nie ma nic innego do roboty pyta w swoim tekście na portalu medexpress.pl prof. Wiesław W. Jędrzejczak

freedomseeker
z
tinyurl.com
dodany: 21.06.2026, 09:03:35
  • 146
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower 21.06.2026, 13:23:15 via Wykop
  • 7
Kolejny oderwany od rzeczywistości typek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

485

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Artykuł z 18 czerwca. Będziecie płacić podatki już od pierwszego mieszkania ale za to odwrócono waszą uwagę sprawą zarobków i nagonką na lekarzy.

Anomalocaracid
z
infor.pl
dodany: 20.06.2026, 08:10:55
  • 210
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    medycyna
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 09:54:25 via iOS
  • 6
@roland-mountain: Na zachodzie mają muzułmanów i murzynów…nie wszystko co zachodnie warto wprowadzać w Polsce neuropku.
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 11:48:52 via Wykop
  • 3
Niech lepiej wprowadzą przepisy ułatwiające eksmisję niepłacącego lokatora z lokalu. W ten sposób zwiększy się rynek mieszkań na wynajem i przyniesie to dodatkowe wpływy do budżetu. Bezrobotne madki alkoholiczki-patusiary niech idą do mopsu lub schronisk dla bezdomnych, a nie żyją na koszt innych ludzi, którzy ciężko harują, aby godnie żyć.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1261

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Szpital Południowy nie był jedynym miejscem pracy. Okazuje się, że Szpital Południowy nie był jedyną placówką, z którą lekarz jest związany kontraktem. Pan Dawid Kacprzyk współpracował z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim od 5 lutego 2026 r. W 2026 r przepracował łącznie 732 godziny.

Caracas
z
fakt.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:22
  • 90
  • #
    praca
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 09:46:40 via iOS
  • 0
@Lardor: o nie zgadzam się. Politycy pis nie mieli wstępu do saloniku vip
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 09:48:04 via iOS
  • 2
@Samotnybrzydki: do pierdla raczej
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 09:50:47 via iOS
  • 1
Ciekawe od ilu lat te procedery trwają w Polsce i ile kasy ukradli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Minister finansów będzie prowadzić rozmowy w sprawie Mai Chwalińskiej która podniosła z kortu ponad 6 milionów złotych nagrody, by ta została zwolniona z podatku we Francji i mogła się nacieszyć jak największą sumą. A czy w waszych "groszowych" kwestiach w US politycy lobbują byście nie stracili?

michalxd21
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:49:12
  • 21
  • #
    tenis
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
high_tower
high_tower
high_tower 20.06.2026, 08:59:58 via Wykop
  • 3
@mocten: Potem francuzi będą budować kolejne hipermarkety to też poproszą o zwolnienie z podatku. Sytuacja win-win.

1790

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
high_tower
high_tower
high_tower 19.06.2026, 19:39:08 via Wykop
  • 111
spokojnie, ryży i tak tego nie podpisze xD


@kbnn: jeśli tak zrobi to będzie skończony

312

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

W lasach Nadleśnictwa Gdańsk poszukiwacz Marcin Wiśniewski odkrył brązowy miecz w typie z kolcem do rękojeści, wstępnie datowany na ok. 900-700 lat p.n.e. Zabytek tkwił pionowo w ziemi, a odkrywca zabezpieczył miejsce i zgłosił znalezisko konserwatorowi. Unikatowy artefakt teraz czeka na badania.

ArcheologiaZywa
z
archeologia.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:08:29
  • 66
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    poszukiwacze
  • #
    wykrywaczmetalu
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostkihistoryczne
high_tower
high_tower
high_tower 19.06.2026, 14:42:55 via iOS
  • 5
Szacun dla znalazcy. Niesamowite znalezisko!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Zarobki kasjerów na Orlenie, stąd tak wysokie ceny przekąsek i napojów?

Zarobki kasjerów na Orlenie, stąd tak wysokie ceny przekąsek i napojów?

Na stacjach paliw Orlen wynagrodzenia kasjerów wynoszą zazwyczaj od 3,7 tys. do 5 tys. zł netto miesięcznie, a wysokość pensji zależy głównie od lokalizacji stacji oraz właściciela.

ocynkowanyodpornynahejt
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 11:06:38
  • 32
  • #
    orlen
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
high_tower
high_tower
high_tower 15.06.2026, 18:40:23 via Wykop
  • 5
3,7 tys. do 5 tys. zł netto miesięcznie

jajec nie urywa
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

high_tower
high_tower
high_tower 16.06.2026, 10:56:23 via iOS
  • -2
@4mja: no ale ty i tak się nie nadajesz
high_tower
high_tower
high_tower 17.06.2026, 02:03:29 via Wykop
  • -1
Mama tak ci powtarzała codziennie?


@4mja: No co ty? Moja matka cię nie zna i nie wie że się nie nadajesz, choć to prawda...

1284

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16.06.2026, 08:07:42
  • 170
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
high_tower
high_tower
high_tower 16.06.2026, 10:55:27 via iOS
  • 2
Dosyć!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Nowa Siri od Apple w Europie? Nie tym razem

Nowa Siri od Apple w Europie? Nie tym razem

Apple płaci Google miliard dolarów rocznie za Gemini do nowej Siri, ale 450 milionów użytkowników w UE jej nie zobaczy. Firma wini DMA, Bruksela odpowiada krótko: to wasza decyzja, nie nasza.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 15.06.2026, 10:30:36
  • 11
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
high_tower
high_tower
high_tower 15.06.2026, 18:45:21 via Wykop
  • 7
ej aj w SIRI? Ja czekam na wersję Siri PL, abym mógł głosowo wybrać numer telefonu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

462

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Renata Kaznowska, wiceprezydent miasta Warszawa. "Lekarze mówią, że takie wysokie zarobki to są wyjątki od reguły. [...]" "Nie pani redaktor, to jest reguła. Szczególnie jeżeli chodzi o pewne specjalizacje. Wyjątkiem od reguły są niskie zarobki."

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 06:16:05
  • 74
  • #
    zdrowie
  • #
    finanse
  • #
    lekarz
  • #
    prawo
  • #
    polityka
high_tower
high_tower
high_tower 15.06.2026, 12:38:25 via iOS
  • 2
@Ociec2: A ja myślę że znowu całą winą obarczą PiS.

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
high_tower
high_tower
high_tower 13.06.2026, 13:43:46 via Wykop
  • 7
Ile osób musi ze swojej krwawicy oddać w podatkach hajs, aby taka kanalia mogła tyle zarabiać?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

high_tower
high_tower
high_tower 13.06.2026, 14:20:17 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: nie wiem, ale się domyślam

714

Raport Pentagonu. Izrael miał podsłuchiwać urzędników administracji Trumpa

Amerykański Departament Wojny podniósł poziom zagrożenia kontrwywiadowczego ze strony Izraela do najwyższej kategorii.

Szkolna17PsychoFan
z
rp.pl
dodany: 07.06.2026, 12:23:22
  • 71
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    trump
high_tower
high_tower
high_tower 07.06.2026, 14:44:17 via iOS
  • -17
@szejas: a świstak siedzi i zawija w sreberka. Myślisz że brak zgody Kaczyńskiego na pegasusa powstrzymałby mossad przed inwigilacją? Wątpię.
high_tower
high_tower
high_tower 07.06.2026, 15:36:53 via Wykop
  • -3
@przeciwko78: i to powstrzymałoby mossad?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.02.2026

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.06.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking