Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
ValandilNW
ValandilNW
18.04.2026, 09:39:00
  • 234
#policja szeregi policji w Oławie zasilone nowym narybkiem, na zdjęciu Maciej, Nikola i Wanessa. Złole z oławskich przedszkoli oraz podstawówek muszą się mieć na baczności xd
ValandilNW - #policja szeregi policji w Oławie zasilone nowym narybkiem, na zdjęciu M...

źródło: IMG_2551

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
18.04.2026, 09:54:45 via Wykop
  • 1069
@ValandilNW: chyba stary spejsona robił ten napis na scianie
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
18.04.2026, 10:35:02 via Wykop
  • 510
@ValandilNW: one tam idą bo niski próg wejścia a o tak będą przerzucać papierki
Pełno spermiarzy bo sami faceci
Zaraz ktoś je zaleje i będą w domu z dziećmi siedzieć
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
17.04.2026, 13:31:24
  • 1621
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
thorgoth - Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Lu...

źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 14:32:49 via Android
  • 419
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
  • Odpowiedz
dondon
dondon
17.04.2026, 15:01:55 via Wykop
  • 211
@thorgoth: nie ogarniam tego, śmierdziało gazem, a ludzie nie uciekali.
Oczywiście stara baba klasycznie poszła dokarmiać kotki XD
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
17.04.2026, 10:51:17
  • 237
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei
17.04.2026, 10:57:19 via Wykop
  • 358
@szuwarek:

Kwasowość pochwy u kobiet europejskich daje naturalną ochronę przed infekcjami, wspiera zdrowie intymne


P0lko, wal się bez gumy z pontoniarzami p0lko
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
17.04.2026, 11:07:08 via Wykop
  • 374
@szuwarek: to już wiemy skąd u p0lek ta kwaśna mina
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
17.04.2026, 15:17:53
  • 759
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak:
1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD
2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac.
3. Podchodze i mu pomagam.
4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko.
5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
gutowszczyzna - Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji...

źródło: obraz

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
17.04.2026, 15:20:40 via Android
  • 1063
@gutowszczyzna: zrobiłeś dobra rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety najczęściej nie ma za to nagród oprócz szacunku pojedynczych wykopków
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
17.04.2026, 15:27:51 via Wykop
  • 207
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
  • Odpowiedz
QQ__QQ
QQ__QQ
QQ__QQ
16.04.2026, 03:26:46
  • 87
#gif #heheszki
QQ__QQ - #gif #heheszki

źródło: 1000019606

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eternal_slavo
eternal_slavo
16.04.2026, 08:19:09 via Wykop
  • 34
@QQ__QQ: więc to tak wygląda jak komuś cały peron odjeżdża xD
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
16.04.2026, 01:46:07
  • 97
Do porannej kawy

#wojna #ukraina #rosja
mleko3-2procent - Do porannej kawy 

#wojna #ukraina #rosja

źródło: 8128

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
16.04.2026, 06:05:44 via Wykop
  • 5
@mleko3-2procent: pszna kawa od razu
  • Odpowiedz
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
16.04.2026, 09:44:46
  • 883
Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Ależ oni pieją, żądają przeprosin.
Szkoda że jak zginął Polak z rąk zydow, Polak który niósł pomoc w akcji humanitarnej to nie byli skorzy do przeprosin.
#izrael #wojna #palestyna #berkowicz
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Al...

źródło: IMG_8512

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
16.04.2026, 09:49:01 via Wykop
  • 524
Nie trawię Berkowicza, ale


@Yenn_z-Wyspy7Slonc:
Kj5s6f2dk7s54o - >Nie trawię Berkowicza, ale

@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

źródło: 1000000204

Pobierz
  • Odpowiedz
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Autor
16.04.2026, 10:18:01 via Wykop
  • 465
@Kj5s6f2dk7s54o: a ty co Żydem jesteś? Nie odnosisz się do afery tylko do berkowicza xd
  • Odpowiedz
Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
16.04.2026, 03:59:37
  • 429
ostatnio do robo jak jeżdże autobus to na dworcu taka wsiada małolatka ze 30lvl i sie patszy to dzisiaj wezne tego lepszego bonda sie psikne i zobaczymy czy tam coś z tego
ten
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
Autor
16.04.2026, 04:16:58 via Wykop
  • 169
@dos_badass: no zobaczymy lepiej rzaby było bo szkoda tego bonda
  • Odpowiedz
dos_badass
dos_badass
16.04.2026, 04:22:20 via Wykop
  • 320
@Cybek-Mariankomanek: a jakbyś tak stanoł obok kogo kto sie psikał czym dobrym?
ty byś wtedy nie musiał się psikac swoim. ona by sie nie kapła.
  • Odpowiedz
kecajek
kecajek
16.04.2026, 04:05:55
  • 284
Czy ludzie są aż tak jebnięci?
#artemis #teoriespiskowe #fotografia
kecajek - Czy ludzie są aż tak jebnięci?
#artemis #teoriespiskowe #fotografia

źródło: 1000069170

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
16.04.2026, 04:37:41 via Wykop
  • 528
no explain this, dajesz


@retronom: fotografujący stanął bliżej krawędzi księżyca, to i Ziemia wydaje się bliżej, proste.
To som poctawy, mirek.
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok
16.04.2026, 05:04:37 via Wykop
  • 341
@retronom: klik
Ogniskowa i dystans od 1. planu
  • Odpowiedz
monky
monky
16.04.2026, 03:04:46
  • 714
monky

źródło: 93101

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_PajHiWo
Doktor_PajHiWo
16.04.2026, 03:54:43 via Wykop
  • 468
@monky: kiedyś było normalnie
  • Odpowiedz
Megidox
Megidox
Megidox
16.04.2026, 04:58:49 via Wykop
  • 389
@monky: i komu to przeszkadzalo
  • Odpowiedz
Samulej
Samulej
16.04.2026, 03:35:23
  • 971
Samulej

źródło: image_picker_AB47C69C-F3D9-4CD4-A171-E6A743C1FBD4-24829-000002EF9CE3A4B5

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M7RoyalMadrid
M7RoyalMadrid
16.04.2026, 05:29:27 via Wykop
  • 297
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bover
Bover
Bover
16.04.2026, 05:59:14 via Wykop
  • 88
@cienki137: co nie zmienia faktu, że to Arabowie po raz kolejny rozpoczęli konflikt zbrojny z Izraelem.

Nie rozumiem skąd potrzeba zaprzeczania.
  • Odpowiedz
johny-kowalski
johny-kowalski
15.04.2026, 09:48:18
  • 271
Kurcze ale tutaj ładnie, zielono, wolna przestrzeń. Teraz by tam wcisnęli jeszcze ze 4 bloki #patodeweloperka #bystrzycaklodzka
johny-kowalski - Kurcze ale tutaj ładnie, zielono, wolna przestrzeń. Teraz by tam wci...

źródło: image_picker_BC3780F2-5B3F-41F0-8877-4C379A4CE2AC-37587-00001865C130E99F

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
15.04.2026, 09:51:29 via Wykop
  • 156
@johny-kowalski: Jak polskie osiedla mają nie być wylęgarnią patologi do cyklicznego ostrzału, jak wyglądają niczym postsowieckie miasta robotnicze dla pracowników huty w Moczopijańsku.
  • Odpowiedz
roonie
roonie
roonie
15.04.2026, 09:55:01 via Wykop
  • 559
postsowieckie miasta robotnicze dla pracowników huty w Moczopijańsku


@polak-p: Bo to są postsowieckie miasta robotnicze dla pracowników huty w Moczopijańsku
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
15.04.2026, 14:36:58
  • 845
"Wystarczyło zadzwonić na policję i sprawa byłaby załatwiona"

Tak samo jak w szkole, wystarczy zgłosić do nauczyciela, że patus / grupka patusów dręczy ciebie i połowę szkoły, potem wezwanie na wspólną rozmowę z pedagogiem, podanie sobie rąk na zgodę i od następnego dnia patusy zostają wzorowymi uczniami z wzorowym zachowaniem, tak właśnie działa świat według niektórych xD

Dziwnym trafem, że na takich szkolnych patusów jedyne co działało to aż któryś dzieciak w końcu
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pampernikiel
Pampernikiel
15.04.2026, 14:46:17 via Wykop
  • 267
@ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chłopa z narzeczoną na festiwalu nie poniosą konsekwencji i nie uda się ich skazać xD

https://www.fakt.pl/wydarzenia/sosnowiec-nowe-fakty-w-sprawie-smierci-marcina-mizi/hb7n1c8
"Jesteśmy pokrzywdzeni, a traktowani jakbyśmy to my popełnili przestępstwo. To jest dramat. Na ławie siedzą nieletni, którzy, obawiam się, nie poniosą żadnej kary, bo sąd nie ustali, kto skatował naszego syna. Ta sprawa się rozmyje. Mamy siedzieć cicho, bo to przecież są "dzieci prawem
Pampernikiel - @ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chło...

źródło: sosnowiec

Pobierz
Pampernikiel - @ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chło...
  • Odpowiedz
AKFobia
AKFobia
15.04.2026, 14:54:25 via Wykop
  • 171
bezkarność i oni doskonale zdają sobie z tego sprawę,


@ag3nt: O tym sobie pomyślałem, jak ten chłop od "kryminalnej polski", sam się spłakał, że w takich sytuacja to się po policję powinno dzwonić. No dlaczego tak powiedział? Zapewne z swojego doświadczenia, że te dotychczasowe interwencje po nich spływają jak po kaczce, spiszą ich, jakiś mandacik, ewentualnie dołek, w skrajnych przypadkach sprawa i zawiasy. Dostaną propsy od swoich, historię do opowiadania
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
15.04.2026, 10:04:29
  • 600
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ap8fq9

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnomnom
omnomnom
omnomnom
15.04.2026, 10:25:00 via Wykop
  • 128
@PIAN--A_A--KTYWNA: niesprawiedliy syn ciemiężca czego on chce
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
15.04.2026, 10:39:21 via Wykop
  • 92
@PIAN--A_A--KTYWNA: Pjoter, dlaczego ty mnie tak ciemiężysz? Co ja ci takiego zrobiłem?
  • Odpowiedz
Krzysiekmls
Krzysiekmls
Krzysiekmls
15.04.2026, 12:13:11
  • 718
Skoro trzeba dzwonić na policję jak ktoś na nas napada, to dlaczego patusy z Bystrzycy nie zadzwoniły na policję, jak zostali "napadnięci"?

#bystrzycaklodzka #s---------a #policja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
15.04.2026, 12:14:32 via Wykop
  • 429
@Krzysiekmls: Wszyscy trzej zgubili telefony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
15.04.2026, 12:24:42 via Wykop
  • 142
@musze_miec_konto_zeby_widziec: co za niesamowity przypadek, ze akurat zaginęły telefony... Strasznie niebezpiecznie musi być na tym osiedlu, nie dość ze ludzi zaczepia się jak sobie rozmawiają ze sobą, to jeszcze można telefony zgubić...

Jak żyję nigdy ze znajomymi tak nie mieliśmy, no ale wyjątkowe sytuacje się zdarzają...
  • Odpowiedz
Styline
Styline
15.04.2026, 09:14:22
  • 668
Ta sytuacja tylko pokazuje ilu patusów mamy tu na wykopie xD Trójka kryminalistów z pobiciami na koncie ( Nawet tego samego dnia kogoś pobili) w końcu trafiła na kogoś kto się postawił i bronił, a wykop olaboga dobrych chłopaków mordujo na ulicy.

Mam nadzieje, że trafi się jakiś sąd z rigczem i dostanie jakiś adekwatnie niski wyrok, bo niestety na uniewinnienie w tym antyludzkim państwie nie ma co liczyć

#polska
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
15.04.2026, 09:25:14 via Wykop
  • 196
@Styline: ilu konkretnie? Gdzie to olaboga? Wszędzie widzę poklask dla strzelca stąd moje pytanie
  • Odpowiedz
pszestempczy-pulswiatek
pszestempczy-pulswiatek
pszestempczy-pulswiatek
15.04.2026, 09:53:56 via Wykop
  • 160
@Styline: czwórka patusów chyba że uznajemy strzelanie do przechodniów jako coś normalnego
  • Odpowiedz
enhansa
enhansa
enhansa
15.04.2026, 13:03:46
  • 1070
Nie moge pojąć tych komentarzy "poszedl do domu po b--ń by sprowokować ich i zabić" itp.
Owszem, wrócił do domu, i co z tego? Ma zakaz ponownego wyjścia bo patusy tak powiedziały XD? Chryste gdzie ja zyje.
Chciał se wyjść drugi raz na spacer czy gdziekolwiek to se poszedł. Nawet mógł se pójść posiedziec na ławkę obok tych patusów i dalej jest to legalne i normalne.
Przypominam że patusy go za drugim razem
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enhansa
enhansa
enhansa
Autor
15.04.2026, 13:29:40 via Wykop
  • 497
@revoolution: no i jak mu udowodnisz że nie poszedł se na spacer albo nie chcial jechac na strzelnicę a po drodze znowu zostal zaatakowany xD natomiast wyrok przez was juz został wydany ze nie może z domu wyjsc chlop xdddd
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution
15.04.2026, 13:32:35 via Wykop
  • 281
@enhansa: przeciez przy drugim spotkaniu on ich prowokuje z odległości żeby zareagowali tak by mógł użyć tej broni, jadąc na strzelnicę, b--ń się trzyma w pokrowcu czy tam innym 'pojemniku' a nie w ręce naładowaną i gotową do strzału, ile ty masz lat? 15?
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
15.04.2026, 08:36:02
  • 1503
#bystrzycaklodzka
Mokebe_Testo - #bystrzycaklodzka

źródło: 528a618730ad9bf15a007a05ea320e2c

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
15.04.2026, 08:49:21 via Wykop
  • 577
@Mokebe_Testo: Historia w trzech aktach, dziurawy patus leży na łopatkach
  • Odpowiedz
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
15.04.2026, 09:07:09 via Wykop
  • 389
@Mokebe_Testo:
muszemieckontozebywidziec - @Mokebe_Testo:

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
15.04.2026, 08:34:22
  • 1905
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".

Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic.
Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny.
Fakt 3. Patologia poszła na
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
15.04.2026, 08:36:04 via Wykop
  • 685

Komentarz usunięty przez moderatora

Kojot2077
Kojot2077
15.04.2026, 08:39:14 via Wykop
  • 757
@CopyM: ja tam bardzo popieram wyrywanie chwastów, a tym co żyją strzeżonych osiedlach czy innych banieczkach, albo próbują tutaj jakieś moralizatorstwo czy filozofowanie w stylu najgorszych sojaków wykonywać to mela na ryj. Borys jest bohaterem. Państwo s-------e Poliniackie ma za zadanie każde takie formy buntu pacyfikować, przez to gość dostanie maksymalny surowy wyrok, a sojaków zaraz w telewizorni będą masowo pokazywać, że tak nie można się bronić, to trzeba w
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
14.04.2026, 13:02:14
  • 366
Ciekawe co pomarańczowa małpa zapostuje dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa #heheszki #humorobrazkowy #iran #wojna
saggitarius_a - Ciekawe co pomarańczowa małpa zapostuje dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa #he...

źródło: Zrzut ekranu_20260414_150131

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula
14.04.2026, 13:15:28 via Wykop
  • 20
@saggitarius_a:

Francja wskrzesza ZSSR. Kanada przenosi jeziora z północy do Afryki centralnej. Łódź Bałuty stają się stolicą Urugwaju. Australia zrzeka się niepodległości i zostaje wasalem Uzbekistanu. Stany gurom!
  • Odpowiedz
Carnegie
Carnegie
14.04.2026, 16:18:19 via Wykop
  • 6
@saggitarius_a: TRUMP ET

(ET bo to k---a alien jakiś, chociaż tamten był nawet przyjemny)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 133
  • Strona 17 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking