Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kocurrek32

kocurrek32

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17344
  • Znaleziska 1534
  • Mikroblog 15810
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 11
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
59 min temu
  • 2
Gdyby nasze orły były tak zdyscyplinowane i zaangażowane jak Japonczycy, to bysmy byli jedną z mocniejszych europejskich drużyn

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 58 min temu via Wypiek
  • 1
@sebastian-rogalski może nie mocniejszych ale na ten turniej bysmy się dostali
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 1 godz. i 6 min temu
  • 15
#mecz nie oglądałem całego meczu ale Japonia kozacka wychodzi na to, tam oni mają rygor tak samo Korea Południowa z--------a, a u nas tylko czekają kiedy wakacje i kasę można wydać bo kanał łączy nas piłka i tak z nich zrobi bohaterów haha xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faraluch
Faraluch
1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@kocurrek32: wykopki zbyt zajęte liczeniem czarnych u Japończyków (jeden) żeby zauważyć jak ci głową i precyzją nadrabiają braki fizyczne
  • Odpowiedz
fat_american_kid
fat_american_kid
1 godz. temu via Wykop
  • 0
@kocurrek32: holandia to po prostu miernoty nie utrzymac tego prowadzenia dwukrotnego to beka jak c--j xD
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 2 godz. i 6 min temu
  • 4
Najładniejszy samochód ever #motoryzacja
kocurrek32 - Najładniejszy samochód ever #motoryzacja

źródło: 1ff082d2-6781-4538-93e0-78ec02c38709_w960_r1.5_fpx56_fpy57_fd66

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
2 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@kocurrek32: Ja mam bardziej sentyment do DB9 ale duch ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odgrzybiacz
odgrzybiacz
2 godz. i 4 min temu via Android
  • 1
@kocurrek32: fajny ale dla mnie najlepszy Bentley Continental GT
  • Odpowiedz

257

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 9 godz. i 16 min temu
  • 297
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
kocurrek32
kocurrek32 2 godz. i 49 min temu via Wypiek
  • 0
Bez mięsa nie ma posiłku, proste. Przynajmniej jeśli mowa o głównym posiłku. Żeby zastąpić to co daje mięso trzeba mieć gruby portfel
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocurrek32
kocurrek32 2 godz. i 39 min temu via Wypiek
  • 1
@vidic15 co napisałem śmiesznego xd taka prawda. Spróbuj jeść sam makaron z marchewką przykładowo
kocurrek32
kocurrek32 2 godz. i 20 min temu via Wypiek
  • 0
@f-kekonia ale wtedy jesz chemię bo są badania że wszystkie te proszki są gorsze mniej przyswajalne itp
kocurrek32
kocurrek32 2 godz. i 9 min temu via Wypiek
  • 0
@f-kekonia to se wpisz jak tabletki są przyswajalne a jak np owoc lol myślałem że to jest oczywiste
marcelus
marcelus
3 godz. i 34 min temu
  • 0
Japończycy to biorą? #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 3 godz. i 29 min temu via Wypiek
  • 0
@marcelus obvious Holandia
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
wczoraj, 18:21:06
  • 69
Pełne doświadczenie kulturowe

#p0lka
Tetsuya - Pełne doświadczenie kulturowe

#p0lka

źródło: SBee2PQk

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 22 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@Tetsuya: jeny a ty chcesz bolcowac jakas latino?
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 12 min temu
  • 1
#mecz
pytam sie czemu tak polacy nie potrafia grac jak maroko jak te mroweczki?? xDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
Autor
23 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@Miroman: dalbym dwa plusy jakbym mogl
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 26 min temu
  • 0
#mecz borek szybki czek kto to jest xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 38 min temu
  • 0
#mecz
czerwone to są takie mrówki czerwone (te paskódne) a żółci to są pszczółki. kogo wolisz ?

czerwone to są takie mrówki czerwone (te paskódne) a żółci to są pszczółki. kogo wolisz ?

  • mrówki 35.0% (7)
  • przczółki 65.0% (13)

Oddanych głosów: 20

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
Autor
23 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
ja wole mrówki jednak *jestem za słabyszymi
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 50 min temu
  • 0
#mecz ja sie nie dziwie ze rafi sobie nie radzi jak on na prawej stronie siedzi xd jak to lewo nożny piłkarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
@kocurrek32: lewa zaklepana z jakiegos powodu dla małpicjusza
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
23 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@kocurrek32: do srodka zszedl, Paqueta teraz na prawej, przynajmniej czasami
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 53 min temu
  • 0
#mecz ja sie nie dziwie ze rafi sobie nie radzi jak on na prawej stronie siedzi xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
wczoraj, 23:03:57
  • 0
Vini bramka turnieju jak dotychczas, wątpię że ktoś to przebije, nic lepszego na tym turnieju już nie zobaczycie, factos
#mecz #mundial
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 23 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@SiemaWaliszKonia: haha turniej sie dopiero zaczal a ten mowi ze bramka turnieju xd moze ty masz jakies ciaglosi do czarnych kutangow?
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:55:22
  • 1
#mecz
Boras tak pieprzy bo liczy na podwyzke a byly ciekawsze mecze od tego xD wielki bór powiedzial ze to najlepszy mecz xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik
wczoraj, 22:48:41
  • 5
Panie Raphinia pan jest dzisiaj na boisku? #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:49:35 via Wykop
  • 0
@bitnik: on sie z vinim nie kumpluje i slusznie ;>
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
wczoraj, 22:45:19
  • 4
#mecz jak myślicie, czy Gina Valentina jest zadowolona z gry rodaków?
BigVV - #mecz jak myślicie, czy Gina Valentina jest zadowolona z gry rodaków?

źródło: MV5BYmRkNWMxOTMtMjBiZS00OWM2LTllYjYtMDQ3NjY4ODM0Y2M2XkEyXkFqcGc@._V1_FMjpg_UX1000_

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:45:46 via Wykop
  • 0
@BigVV: zmien tag na przegryw xD
  • Odpowiedz
SunnO
SunnO
wczoraj, 22:29:07
  • 6
Łysy śmieciu z fify ile Ci zapłacili za te przerwy na wodę, kiedy nikt nic nie pije ale można reklamy puścić.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:30:20 via Wykop
  • 0
@SunnO: chodzi o to ze czasem zdarzy sie ze bedzie 30 stopni wiec przerwe bedzie trzeba zrobic, a zeby bylo sprawiedliwie to musi byc w kazdym meczu. juz rozumiesz?
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:26:05
  • 4
#mecz
chce przypomniec ze maroko jest tylko oczko nizej od brazylii w fifa ranking
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szuineg
szuineg
wczoraj, 22:29:25 via Android
  • 0
@kocurrek32: już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szuineg - @kocurrek32: już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 27816

Pobierz
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32 wczoraj, 22:24:33
  • 2
#mecz Jest VINI? Jestem za Maroko proste xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >
  • to parszywy kot
  • Los Angelkotos

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking