Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
10.04.2026, 11:53:35
  • 371
Znalezisko o śmierci znanej osoby. W komentarzach pod znaleziskiem już uaktywniły się orki i schizofreniczne szurstwo. Tfu.
#rosja #ukraina #polskieonuce #bekazpodludzi
wykoppltakastronazobrazkami - Znalezisko o śmierci znanej osoby. W komentarzach pod z...

źródło: rnBlwoZ

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
10.04.2026, 11:56:24 via Wykop
  • 109

Komentarz usunięty przez moderatora

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
10.04.2026, 12:03:02 via Android
  • 291
@wykoppltakastronazobrazkami: Mam szczerą nadzieję, że są to boty, a nie prawdziwi ludzie, których można spotkać na ulicy. Bardzo smutne jak degradują się te spiskowe powykręcane mózgi
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
10.04.2026, 13:19:51
  • 396
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karokrakow
karokrakow
karokrakow
10.04.2026, 13:25:33 via Wykop
  • 214
@Lardor: tym wszystkim social mediom tylko o to chodzi żeby nakręceć ludzi na diebie
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
10.04.2026, 13:28:35 via Wykop
  • 463
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
10.04.2026, 10:45:22
  • 431
#wojna #iran #usa #izrael

nie ciekawa historia okazuje się, że prawda jest antysemicka, aj waj!
keepitreal - #wojna #iran #usa #izrael

nie ciekawa historia okazuje się, że prawda j...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
10.04.2026, 10:53:24 via iOS
  • 214
@keep_it_real: oj szlomo szlomo, my wiemy od kogo wy są
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
10.04.2026, 11:07:38 via Wykop
  • 69
@keep_it_real: argument o antysemityzmie nie miałby żadnej mocy sprawczej gdyby nikt nie dawał o niego j-----a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
10.04.2026, 14:56:25
  • 1256
Polska i Ukraina to dobrzy partnerzy. Żadne ruskie kmiotki i konfederacko & brauniarskie kundelki tego nie zmienią. Trzeba trzymać się razem.

#ukraina #rosja #wojna #polska
NadwornyPanicz - Polska i Ukraina to dobrzy partnerzy. Żadne ruskie kmiotki i konfede...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elukubracja_depresji
elukubracja_depresji
10.04.2026, 14:57:52 via Wykop
  • 301

Komentarz usunięty przez moderatora

MarkotnySzczur
MarkotnySzczur
10.04.2026, 16:12:57 via Wykop
  • 162
@elukubracja_depresji: co najmniej 10 metrów, ruskie zwłoki bardziej śmierdzą
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
08.04.2026, 11:14:51
  • 227
Baba u mnie w pracy zerwała z chłopakiem bo mieszkali daleko od siebie 2 dni płakała, każdy się z nią obchodził z jajkiem, 3 dni po tym miała już kolejnego bolca xD #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
08.04.2026, 11:19:09 via Wykop
  • 99
@Hole_to_another_universe: tzw. #damskiprzegryw a ja znam dwa takie same przypadki: raz co babę zostawił chłop (bo zdradziła) i miała odgórne prawo darcia mordy na każdego, drugi raz co baba zerwała z chłopem (bo zdradziła narzeczonego i się zakochała w jeszcze kimś innym) i siedziała sobie kilka dni na krześle owinięta w kocyk, a CTO robił jej kakao, żeby się nie przejmowała
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
08.04.2026, 11:22:07 via Android
  • 102
@Hole_to_another_universe: Dlatego żaden mężczyzna nie powinien pomagać kobiecie po tym, jak zerwała ze swoim chłopakiem...
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
08.04.2026, 15:26:44
  • 313
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3299

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
08.04.2026, 15:35:21 via Wykop
  • 141
@wybryk_natury: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - @wybryk_natury: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_8280

Pobierz
  • Odpowiedz
malto420
malto420
08.04.2026, 21:24:04 via Wykop
  • 49
malto420

źródło: IMG_6465

Pobierz
  • Odpowiedz
zaxom
zaxom
zaxom
08.04.2026, 09:38:33
  • 188
Przepotężna porażka USA w tym konflikcie daje nam jako Europie czas na przyzwyczajenie się z myślą, że trzeba zacząć budowę nowych sojuszy.

#iran #wojna #izrael
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
08.04.2026, 09:39:23 via Wykop
  • 236
@zaxom: ch%@ z sojuszami, wojny Rosji i USA pokazały jedno, liczą się zdolności produkcji
  • Odpowiedz
zaxom
zaxom
zaxom
Autor
08.04.2026, 09:46:33 via Wykop
  • 188
@ZionOfel: a skąd ten wniosek? Rosja jest naszym odwiecznym wrogiem, to chyba jasne. Trump może i przeminie ale zradykalizowane i ogłupione amerykańskie społeczeństwo niekoniecznie. No chyba nikt już za bardzo nie ma wątpliwości jak na ten moment rozrysowują się układy? JD Vance wspierający wczoraj Orbana i dzwoniący na żywo do Trumpa. Minister Orbana na gorącej linii 24/7 z Ławrowem.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
08.04.2026, 11:24:58
  • 288
1. Krym płonie.

2. ruska telewizja ostrzega przed nowymi ukraińskimi dronami - 300 km/h, AI i odporne i zagłuszanie elektroniczne

3. Nastroje ruskich blogerów na telegramie:

"ludzie
robertkk - 1. Krym płonie.

2. ruska telewizja ostrzega przed nowymi ukraińskimi dron...

źródło: hdfhfdhdffdhdhfhdfhdh

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzeregowyRownolegly
SzeregowyRownolegly
08.04.2026, 11:30:17 via Wykop
  • 383
@robertkk: nie ma co się łudzić, że ruski człowiek otrzezwieje i zacznie kochać bliźniego swego. Oni mają żal, że nie udaje im się skutecznie zabijać i okradać innych ludzi. Minie co najmniej pokolenie, żeby naprostować wszystkie kłamstwa w ich głowach i wrócić do jako takiego humanitaryzmu
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
08.04.2026, 11:45:38 via Wykop
  • 103
@robertkk: Jazda z urwami.
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
08.04.2026, 13:46:45
  • 561
Netanjahu, kiedy od 5 minut nie popełnił zbrodni wojennej
#iran #izrael #wojna #usa
nilmerg - Netanjahu, kiedy od 5 minut nie popełnił zbrodni wojennej
#iran #izrael #wo...

źródło: aifaceswap-1e792f68acf726d27048be4bedd9da67

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milionerro
milionerro
08.04.2026, 14:29:45 via Wykop
  • 153
@nilmerg: Fejk, nie było takich 5 minut
  • Odpowiedz
szpadel_bojowy
szpadel_bojowy
08.04.2026, 15:00:09 via Wykop
  • 24
@nilmerg: a aktualnie Liban? Nie postrzelają do cywilów w Iranie to aktualnie cisną Liban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
08.04.2026, 10:31:29
  • 624
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #zwierzeta #warszawa #bambinizm
nowszyja - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #zwierzeta #warszawa #bambin...

źródło: 8c5faf6a1dfd58d9c1039f78effe16f017e73b60f60e3ec337fb00472d1d3e6a

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
08.04.2026, 10:55:49 via Wykop
  • 629
@nowszyja: niektórych ludzi to już doszczętnie p----------o
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.04.2026, 11:25:41 via Wykop
  • 574
@nowszyja: Nie matkami tylko osobami dzikowymi
  • Odpowiedz
Sorcerer001
Sorcerer001
Sorcerer001
08.04.2026, 01:30:41
  • 132
#izrael #iran #wojna

Mamy 2 tygodniowe obustronne bezwzgledne zawieszenie broni od 2h a co zrobil Izrael? Zaczal n---------c Iran ¯\(ツ)/¯

Jakby ktos pytal o interesy to chyba nie ma wiekszych ch**

Zawieszenie broni, marzenie. Dzieki zydki.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan-janusz-nekala
jan-janusz-nekala
08.04.2026, 01:31:30 via Android
  • 13
@Sorcerer001: uuuuu
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
08.04.2026, 01:33:00 via Wykop
  • 111
@Sorcerer001: to nawet na rękę iranowi jak sądzę, takie 1 na 1 :) o tym marzyli :D
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
08.04.2026, 06:54:41
  • 334
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3297

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapy_kulu
kapy_kulu
08.04.2026, 07:13:06 via Wykop
  • 161
Paweł ma już dość tej drukarki
kapy_kulu - Paweł ma już dość tej drukarki

źródło: wydymany_pawel

Pobierz
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
08.04.2026, 08:42:35 via Wykop
  • 124
@wybryk_natury: ten komiks wymaga kontynuacji:
- Paweł wymienia pojemnik z żółtym tuszem
- konieczna kalibracja kolorów
- wydrukuj stronę testową
- zacięcie papieru w głównym podajniku
- konieczna
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
08.04.2026, 06:55:17
  • 440
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
08.04.2026, 06:57:19 via Android
  • 142
@Agresywna_Szyba do tego amerykanska prawica zaczyna cisnac trumpka sugerujac mu bycie pod butem panstwa polozonego w palestynie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
08.04.2026, 07:13:13 via Wykop
  • 92
@Agresywna_Szyba: mamy najlepsze negocjacje na świecie, żaden kraj nie na takich negocjacji
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
08.04.2026, 07:51:04
  • 969
Wygrać wojnę obronną z pierwszą armią świata w miesiąc czasu robi wrażenie xD

#iran #usa #izrael #wojna #trump
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Towar_bezclowy
Towar_bezclowy
08.04.2026, 07:53:28 via Wykop
  • 385
@NaczelnyWoody: też tak myślę. Iranczycy zyskali w moich oczach, zarówno postawą, obsługą medialną tej sytuacji jak i zmysłem strategicznym aby przenosić ciezar tej wojny na pozostałe kraje. To dało usa bardzo dużo gorszą pozycję do wymuszania swoich żądań
  • Odpowiedz
vanillla_guy
vanillla_guy
08.04.2026, 08:06:13 via Wykop
  • 519
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
08.04.2026, 04:56:46
  • 858
Czyli że #usa wygrało z #iran bo dzięki USA będzie otwarta ciesnina, która była otwarta wcześniej, ale teraz Iran dodatkowo będzie pobierał myto od statków przez nią przepływających? #wojna
ArnoldZboczek - Czyli że #usa wygrało z #iran bo dzięki USA będzie otwarta ciesnina, ...

źródło: 1000025017

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
08.04.2026, 05:39:24 via Wykop
  • 430
@ArnoldZboczek: tired of winning xD
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
08.04.2026, 05:47:19 via Wypiek
  • 195
@ArnoldZboczek pokojowy nobel należy się jak psu micha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kinson
kinson
08.04.2026, 02:28:48
  • 811
#iran
kinson - #iran

źródło: 1000020550

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciekqtno
maciekqtno
08.04.2026, 04:12:44 via iOS
  • 337
@kinson: krecenie malysza
  • Odpowiedz
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
08.04.2026, 04:55:30 via Wykop
  • 154
@kinson: tzw wachlowanie przez klapkowanie
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
08.04.2026, 04:15:09
  • 685
Teraz sobie przypomniałem, że napisałem wczoraj na fb do dziewczyny, która mi się podobała w podstawówce i do niej kiedyś podbijałem na dyskotece szkolnej, ale mnie olewała. Napisałem jej, że była moją pierwszą prawdziwą miłością i chciałem, żeby to wiedziała, kiedy wybuchnie nuklearny holokaust i wszyscy zginiemy. Ciekawe, co teraz o mnie myśli.

#iran #usa #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojt_ASR_
Wojt_ASR_
08.04.2026, 04:18:56 via Wykop
  • 1752
@smutny_kojot: pewnie to samo co w podstawówce
  • Odpowiedz
Famine
Famine
08.04.2026, 04:35:48 via Android
  • 433
@smutny_kojot

Że ucieczka przed tobą z parkietu była dla niej świetnym treningiem przed ewakuacją do schronu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 133
  • Strona 20 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking