Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91734
  • Znaleziska 89032
  • Mikroblog 2702
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2699)
Jailer
Jailer
11 godz. i 4 min temu
  • 64
Długi weekend czas zacząć.
#factorio #gry
Jailer - Długi weekend czas zacząć.
#factorio #gry

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
11 godz. temu via Wykop
  • 12
@Jailer: To będzie bardzo długi weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dolecisz do końca niedzieli do shattered planet to... zaczynam od początku i nazwę save-a Twoim nickiem
  • Odpowiedz
Kajtosz
Kajtosz
10 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 7
@Jailer: no i namówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
10 godz. i 51 min temu
  • 286
Dzisiejsze uderzenie Ukrainy na petersburg jest mistrzowskie.

Wybuchające okręty wojenne,
Czarny dym nad miastem,

Obrazki które zobaczy cały świat.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
10 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 56
@dqdq1: ciekawe czy putin wystąpi na forum :)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
10 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 249
@mleko3-2procent: zelenski na razie nie pozwolił
dqdq1 - @mleko3-2procent: zelenski na razie nie pozwolił

źródło: niezapytal

Pobierz
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
przedwczoraj, 07:13:26
  • 394
#poznan #polskiedrogi
Koner1391 - #poznan #polskiedrogi

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
przedwczoraj, 07:23:37 via Wykop
  • 39
@Koner1391: Możliwe że Sędzia też lubi sobie pojeździć na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawdziwek
prawdziwek
przedwczoraj, 08:35:18 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
przedwczoraj, 03:21:03
  • 2201
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
przedwczoraj, 03:27:58 via Wykop
  • 1405
@Sterax33: kurde ale clickbajtowy tytuł, trzeba od razu było napisać że chodzi o wodę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
77adam
77adam
przedwczoraj, 03:46:56 via Wykop
  • 665
@Sterax33: Sam Kwaśniewski pisał te przepisy. ;-)
  • Odpowiedz
Grzesiek_Lato
Grzesiek_Lato
przedwczoraj, 06:33:53
  • 44
#kononowicz Pershing ze swoim kierowcą #patostreamy
Grzesiek_Lato - #kononowicz Pershing ze swoim kierowcą #patostreamy

źródło: unnamed (1)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
przedwczoraj, 06:44:58 via Wykop
  • 10
@Grzesiek_Lato: a może oprawcą??
  • Odpowiedz
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
przedwczoraj, 06:55:30 via Android
  • 8
@Grzesiek_Lato: Rozumiem że kierowca chciał się ułożyć także z innymi grupami przestępczymi?
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
przedwczoraj, 05:44:14
  • 45
Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@salo91

#wojna #rosja #ukraina
codziennaKasia - Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
przedwczoraj, 06:45:51 via Android
  • 12
@codziennaKasia: Olgino istnieje od dobrych 10 lat, a te ruskie cymbały jeszcze się nie nauczyły xD
  • Odpowiedz
meandmymonkey
meandmymonkey
meandmymonkey
przedwczoraj, 07:33:47 via Wykop
  • 8
@codziennaKasia: A co tam jest "niepoprawnego językowo" w pracy intelektualnej?

W Polsce też się mówi "wziąść".
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
przedwczoraj, 06:14:06
  • 600
"Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ma piękniejszej wymiany na świecie." - Madyar, dowódca ukraińskich sił dronowych

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - "Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ...

źródło: 1000002868

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mskiper
mskiper
mskiper
przedwczoraj, 06:23:04 via Wykop
  • 141
@robertkk: nawet gdyby było 10 takich dronów na 1 orka to dobra wymiana
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 06:28:23 via Android
  • 399
@robertkk: 1000 zł za martwego kacapa to uczciwa cena.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
01.06.2026, 07:45:16
  • 269
rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek

Około 40 uszkodzonych, 10-13 zniszczonych samolotow

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek...

źródło: 1000002856

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
01.06.2026, 07:46:45 via Wykop
  • 153
@robertkk: kto to pamięta, ten miał wspaniałe dzieciństwo
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 08:00:25 via Wykop
  • 9
@Maksymilian_Gaigerfrost: i onuc
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4121
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1224
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 16:01:01
  • 612
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...

źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 16:02:36 via Wypiek
  • 178
Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bałem się że ktoś w nocy przyjdzie
ChlopoRobotnik2137 - Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bał...

źródło: image_picker_2FCFCB11-0B52-4467-AB93-DBA5E6662AF1-49459-000005514970283B

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 16:03:56 via Wypiek
  • 172
Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( 8 stopni teraz )
ChlopoRobotnik2137 - Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( ...

źródło: image_picker_7DBA0D7A-216B-480D-8A19-22E5DB8E4951-49459-00000551B2B24A92

Pobierz
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
28.05.2026, 06:34:22
  • 530
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
SzubiDubiDu - Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatycki...

źródło: sonatine04-768x404

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
28.05.2026, 06:40:21 via iOS
  • 41
@SzubiDubiDu: zaciekawiles mnie na tyle ze wejse na strone i poczytam
  • Odpowiedz
muaddib443
muaddib443
muaddib443
28.05.2026, 06:50:25 via Wykop
  • 91
@SzubiDubiDu: jest inne światło w tych filmach, nie da się tego opisać, a w nocnych scenach wszędzie niebieski blask neonów, albo telewizorów kineskopowych.
  • Odpowiedz
Landryna_ze_Slaska
Landryna_ze_Slaska
27.05.2026, 19:41:36
  • 6
Jeszcze mam takie buty w kartonie, może ubrane 3 razy ale się nie podobają dla mnie, chyba dam komuś za darmo
#przegryw
LandrynazeSlaska - Jeszcze mam takie buty w kartonie, może ubrane 3 razy ale się nie ...

źródło: 1000015683

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
27.05.2026, 19:42:14 via Wykop
  • 5
@Landryna_ze_Slaska: a co takie tam żółte w środku?
  • Odpowiedz
Landryna_ze_Slaska
Landryna_ze_Slaska
Autor
27.05.2026, 19:46:14 via Wykop
  • 1
@na_pierwszej_linii_kas: Do trumny
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
27.05.2026, 20:00:36
  • 23
Dobranoc gupole
Soothsayer - Dobranoc gupole

źródło: 1000004223

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
27.05.2026, 20:01:35 via Wykop
  • 4
@Soothsayer: papatki
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
27.05.2026, 20:05:27 via Wykop
  • 4
@Soothsayer: dobranoc
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
27.05.2026, 20:25:04
  • 33
Tagowa kontrola biletów
Sprawdzam reakcje

#przegryw
sneez_33 - Tagowa kontrola biletów 
Sprawdzam reakcje 

#przegryw

źródło: 1000006344

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ByteNomad
ByteNomad
27.05.2026, 20:25:29 via Android
  • 6
@sneez_33 ok oski
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
27.05.2026, 20:46:20 via Wykop
  • 4
@sneez_33: taki by starczył dla huopa byle sprawdzał reakcje a nie bilety
  • Odpowiedz
SannTi_25
SannTi_25
27.05.2026, 19:14:37
  • 256
#polska #polki #madki #heheszki #patologiazmiasta
SannTi_25 - #polska #polki #madki #heheszki #patologiazmiasta

źródło: IMG_1910

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
27.05.2026, 19:26:17 via iOS
  • 300
@SannTi_25: kolor skory pewnie tez XD
  • Odpowiedz
KurekDomowy
KurekDomowy
KurekDomowy
27.05.2026, 19:30:30 via Android
  • 287
@SannTi_25: Zloto. Nie zapyta sie, czy inne mamy jej nie pomoga znalezc mieszkanie, tylko czy moze zmusic faceta do podpisania umowy. Stare, znalem.
  • Odpowiedz
triliamsa
triliamsa
27.05.2026, 19:52:52
  • 732
#heheszki #komputery
triliamsa - #heheszki #komputery

źródło: rnd()

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hesus
hesus
27.05.2026, 20:22:55 via Wykop
  • 179
@triliamsa: plastikowa część USB jest zawsze od płyty głównej. Mając te wiadomość wystarczy już tylko odrobina przemocy przy wkładaniu
  • Odpowiedz
TroglodytaGerwazy
TroglodytaGerwazy
27.05.2026, 20:55:40 via Android
  • 137
@triliamsa: w ręku powinien trzymać VGA i wtedy byłoby uber śmieszne xD
  • Odpowiedz
AnaliaOdtylia
AnaliaOdtylia
26.05.2026, 23:08:29
  • 93
Czy moje lizaki bezowe mogą plusa? (ꖘ⏏ꖘ)
#gotujzwykopem
AnaliaOdtylia - Czy moje lizaki bezowe mogą plusa? (ꖘ⏏ꖘ)
#gotujzwykopem

źródło: WhatsApp Image 2026-05-26 at 17.55.07

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnaliaOdtylia
AnaliaOdtylia
Autor
26.05.2026, 23:09:44 via Wykop
  • 18
@AnaliaOdtylia:
AnaliaOdtylia - @AnaliaOdtylia:

źródło: WhatsApp Image 2026-05-24 at 13.17.55

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
26.05.2026, 23:13:22 via Android
  • 36
@AnaliaOdtylia: nieźle... A sernik Pani umie zrobić dobry?
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.05.2026, 05:08:00
  • 291
Mega_Smieszek

źródło: 1000016466

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
27.05.2026, 05:31:34 via Wykop
  • 44
@Mega_Smieszek:
Tak! Wychowałem się na poddaszu domu-klocka postawionego przez dziadka w latach '50, z rodzicami mieszkaliśmy na tym poddaszu a dziadkowie na parterze. Od palącego słońca dzieliła nas tylko warstwa papy, desek, 10 cm powietrza i pomalowana dykta, która była sufitem. Latem nawet w nocy było tam prawie 30℃.

Teraz jestem właścicielem stuletniego "poniemieckiego" domu na Mazurach po lekkiej termomodernizacji i może nie jest tak tragicznie ale też szału nie
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
27.05.2026, 05:56:42 via Wykop
  • 111
@Mega_Smieszek: Wynajmowałem pokój na poddaszu, zimą zamrażarka, latem piekarnik. Najmniejszy deszcz było słychać tak jakby przechodziła nawałnica.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
27.05.2026, 01:10:38
  • 201
wfyokyga

źródło: temp_file1498311042980605304

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
27.05.2026, 06:23:23 via Wypiek
  • 54
@wfyokyga nie obejrzałem jeszcze do końca, bo muszę iść do pracy, ale wychodzi na to, za papier można dawać do recyklingu bez końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kuczyssmc
kuczyssmc
kuczyssmc
27.05.2026, 06:48:37 via Wykop
  • 67
@wfyokyga: perpetuum debile
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

craft_number_666
craft_number_666
26.05.2026, 11:39:02 via Wykop
  • 54
@Saper86: ładne pudełko
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
26.05.2026, 11:48:41 via Wykop
  • 72
@craft_number_666: i tylko pudełko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 135
  • Strona 1 z 135
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking