Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
Henson_
Henson_
19.04.2026, 13:23:14
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Isouwa
Isouwa
Isouwa
19.04.2026, 13:25:49 via Wykop
  • 123
@Henson_: Widzicie blackpillowcy? Wystarczy wziąć się za siebie i zaczekać - przyjdzie Wasza kolej na związek.

Redpyl > blakpyl
  • Odpowiedz
centerario
centerario
19.04.2026, 14:23:47 via Wykop
  • 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
19.04.2026, 08:30:42
  • 77
#heheszki
Arivederczi - #heheszki

źródło: IMG_6404

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
19.04.2026, 08:41:57 via Android
  • 113
@Arivederczi: like dys
andrzejpodloga - @Arivederczi: like dys

źródło: 17765880997701295406586645256381

Pobierz
  • Odpowiedz
smk666
smk666
19.04.2026, 08:43:29 via Wykop
  • 214
@Arivederczi:
Żaden chłop nie jest taki stary jak stara baba. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
19.04.2026, 10:25:59
  • 121
45 lvl wybił. Ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #urodziny #chwalesie
majkel_scofield - 45 lvl wybił. Ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #urodziny #chwalesie

źródło: 1000016140

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viero
viero
19.04.2026, 10:28:41 via Wykop
  • 79
@majkel_scofield: ale linia włosów jak u oskiego
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
19.04.2026, 10:32:35 via Wykop
  • 48
@majkel_scofield:
BlackRabbitofInle - @majkelscofield:

źródło: ile_2020-11-08_22-35-04

Pobierz
  • Odpowiedz
beriam
beriam
19.04.2026, 08:21:55
  • 162
Żyd jak malowany ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki
#izrael
#wojna
beriam - Żyd jak malowany ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki
#izrael
#wojna

źródło: 5479

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
19.04.2026, 08:24:59 via Android
  • 80
@beriam: o k---a diabeł
  • Odpowiedz
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
19.04.2026, 08:25:29 via Wykop
  • 126
@beriam: to Michał Kołodziejczak z Agrounii po tygodniu na bliskim wschodzie?
Kj5s6f2dk7s54o - @beriam: to Michał Kołodziejczak z Agrounii po tygodniu na bliskim w...

źródło: 1000000280

Pobierz
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
19.04.2026, 14:15:24
  • 590
Pomarańczowy maupiuszu już k---a dosyć plis sthap p-------c

#wojna #usa #izrael #iran #polityka
GabrielOcello - Pomarańczowy maupiuszu już k---a dosyć plis sthap p-------c 

#wojna ...

źródło: 1000021072

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
19.04.2026, 14:16:34 via Wykop
  • 286
@GabrielOcello: Niech gnije w tym Iranie jak najdłużej, 2,5 roku będzie jeszcze szkodził, póki jest zajęty Iranem to reszta świata ma spokój xD
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
19.04.2026, 14:16:52 via Wykop
  • 358
@GabrielOcello: wspaniały negocjator
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
19.04.2026, 13:27:20
  • 557
15 lat temu miałem 30 lat, dziś skończyłem 45 lat a za 15 lat, będę miał 60 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brutalne (╥﹏╥)

#przegryw #przemyslenia #agepill
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
19.04.2026, 13:29:29 via Wykop
  • 413
@majkel_scofield: (づ•﹏•)づ
Mechamaru - @majkel_scofield: (づ•﹏•)づ

źródło: 1000226436

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
19.04.2026, 13:34:33 via Wykop
  • 130
@majkel_scofield: wszystkiego najlepszego życzę, żeby plecy nie bolały i prostata dobrze funkcjonowała
  • Odpowiedz
memiusz
memiusz
19.04.2026, 10:22:26
  • 567
Czy dzisiaj jest cieśnina handlowa? SPRAWDŹ! Cieśnina handlowa - skąd się wzięła i co oznacza? Cieśniny handlowe w 2026. Czy 19. kwietnia przypada cieśnina handlowa? #iran
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KazzWCHmp
KazzWCHmp
KazzWCHmp
19.04.2026, 15:40:41 via Android
  • 7
@memiusz: Dzisiaj spotkałem się z tym pierwszy raz, aż musiałem podpłynąć pod cieśninę, żeby zobaczyć czy jest handlowa. Nie była...
  • Odpowiedz
ching-chong
ching-chong
19.04.2026, 08:30:39
  • 330
Small Hat Fatigue

ching-chong - Small Hat Fatigue

SPOILER

źródło: 1000041980

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jas0n-statham
jas0n-statham
19.04.2026, 08:35:48 via Wykop
  • 42
@ching-chong: tych by nie wybili tak łatwo w filmie.
  • Odpowiedz
Spring90
Spring90
19.04.2026, 09:25:06 via Wykop
  • 28
@jas0n-statham: malarz by polemizował
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
19.04.2026, 10:04:55
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
19.04.2026, 10:12:26 via Wykop
  • 202
@robertkk: żona albo matka czeka na pralkę albo telewizor, który już nigdy nie nadejdzie.
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
19.04.2026, 11:28:18 via Wykop
  • 280
@robertkk: wszyscy mają mordy jakby ich ktoś spod monopola w powiatowym ściągnął. Nawet po minach niektórych widać że jakiegokolwiek drona zobaczyli pierwszy i ostatni raz w życiu.
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
19.04.2026, 15:10:01
  • 1271
Początkowo byłem przeciwny, ale nie w-------m gniazda, bo młody był podekscytowany jak mu pokazałem co gołębie szykują. Uznałem, że postawię kamerkę i będziemy sobie podglądać życia cud.
To przyleciał ptasi dindu i z-----ł jajko.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ptaki #golebie #srokacwel #natura #przyroda
radziuxd - Początkowo byłem przeciwny, ale nie w-------m gniazda, bo młody był podeks...

źródło: 1000078488

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector
19.04.2026, 15:12:04 via Wykop
  • 1802
@radziuxd: Powinieneś podziękować tej sroce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tellet
tellet
19.04.2026, 15:41:31 via Wykop
  • 2013
@radziuxd: medal dla sroki, że ogranicza populacje latającego szczura
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
19.04.2026, 10:36:14
  • 574
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #polityka
saggitarius_a - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #polityka

źródło: Zrzut ekranu_20260419_123559

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
19.04.2026, 11:04:59 via Android
  • 159
@saggitarius_a: faje na stole zamiast snusa?
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
19.04.2026, 11:15:11 via Wykop
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
19.04.2026, 11:40:49
  • 743
Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
19.04.2026, 11:44:09 via Wykop
  • 1056
@poranna-sztyca: zrób to, będę oglądał taki kontent.
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
19.04.2026, 13:14:48 via Wykop
  • 503
@poranna-sztyca: bardzo spoko pomysł, popieram.
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
19.04.2026, 09:26:40
  • 477
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dd-_-bb
dd-_-bb
19.04.2026, 09:31:55 via Wykop
  • 296

Komentarz usunięty przez moderatora

dr_papieros
dr_papieros
19.04.2026, 09:40:42 via Wykop
  • 518
@TTedbundYY: może za rok ta sama pani wystąpi w programie o silnych SAMOTNYCH matkach.
Swoją drogą to kto ogląda te wszystkie pytania na śniadania, czy jakieś inne dzień dobry tvn?
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
19.04.2026, 11:34:55
  • 941
po prostu zgłoś na policje, oni się tym zajmą bro

#konfitura
KitaxKita - po prostu zgłoś na policje, oni się tym zajmą bro

#konfitura

źródło: obraz

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
19.04.2026, 11:36:47 via Wykop
  • 414
@KitaxKita: brawo policja
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.04.2026, 11:38:26 via Wykop
  • 946
@KitaxKita: prawo jest dla plebsu, a nie dla banana w merolu, banan ma hajs i plecy i może sobie wykupić karnet na łamanie przepisów, ważny cały rok
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
18.04.2026, 10:49:49
  • 99
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy
saggitarius_a - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: Zrzut ekranu_20260418_124914

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragantix
Dragantix
18.04.2026, 17:58:11 via Wykop
  • 1
@saggitarius_a: A już myślałem, że nowa edycja odwrotnej familiady jest
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
18.04.2026, 14:05:49
  • 116
#usa #heheszki
ROTTE_N - #usa #heheszki

źródło: 1000026682

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glacial
Glacial
18.04.2026, 18:11:24 via Android
  • 6
@R_O_T_T_E_N patrzcie, jak go święta ręka piecze!
  • Odpowiedz
dlugi-gr
dlugi-gr
18.04.2026, 20:07:45 via Wykop
  • 18
@R_O_T_T_E_N:
dlugi-gr - @ROTTE_N:

źródło: trump S

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
18.04.2026, 09:23:16
  • 123
Z lewej strony jest rosyjska rafineria w Nowokujbyszewsku, z prawej w Syzraniu (。◕‿‿◕。)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Z lewej strony jest rosyjska rafineria w Nowokujbyszewsku, z prawej w Syzr...

źródło: hfdfdhhfdhdfhfdhdfhdfh

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
18.04.2026, 09:30:50 via Wykop
  • 53
jeśli ktoś woli same zbiorniki ropy, to w sewastopolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
robertkk - jeśli ktoś woli same  zbiorniki ropy, to w sewastopolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: hfdfhdhdfhfddfhhfh

Pobierz
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
18.04.2026, 09:33:50 via Wykop
  • 44
Niedługo to będę takim ekspertem, że tylko po kolorze i gęstości dymu na zdjęciach, będę wiedział dokładnie w co trafili.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
18.04.2026, 10:03:45
  • 101
Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś uratować życie.

Sikorki na Ukrainie mają niepowtarzalną szansę kupić 22 000 sztuk oryginalnych, pełnowartościowych i wysokojakościowych bandaży typu izraelskiego w cenie 3 zł za sztukę (normalnie tej samej firmy i wielkości kosztują ponad 20 zł za sztukę) pod warunkiem, że:

- opatrunki trafią bezpośrednio na front do walczących żołnierzy ukraińskich (to jest załatwione automatycznie, tak działają Sikorki),
- fundacja zbierze pieniądze i kupi bandaże
sikorkinaukrainie - Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś ...

źródło: 673747311_949716067773406_1886553374401527546_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovejaNegra
ovejaNegra
18.04.2026, 10:37:16 via Wykop
  • 65
@Wykopek_Jeden: na pewno ten post nie był skierowany do gaśniczaków i innych półmózgów podatnych na kręcenie korbą przez ruską propagandę.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
18.04.2026, 10:57:59 via Wykop
  • 28
@sikorkinaukrainie: może niech ukraińscy oligarchowie zamiast luksusowego auta kupią i uratują życie
  • Odpowiedz
erni13
erni13
18.04.2026, 14:01:35
  • 241
W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach z gównianymi mieszkaniami na którym mieszkają głównie Turcy i Albańczycy.

Pojedziesz natomiast na dzielnicę gdzie są wielkie i drogie domy z trawnikami o które dbają zatrudnieni ogrodnicy to przed nimi stoją Golfy 5 i jakieś randomowe Fordy XD

#niemcy #emigracja #motoryzacja
erni13 - W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach ...

źródło: IMG_8615

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
18.04.2026, 14:05:29 via Wykop
  • 501
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
18.04.2026, 14:07:01 via Wykop
  • 178
@erni13: na te auta zrzucają się całe rodziny, spłacając jedne karty kredytowe innymi.
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
18.04.2026, 13:17:01
  • 693
Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił
Piękna pogoda 20 stopni
Serdecznie Was Mirabelki i Mireczki pozdrawiam
tommmekk - Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił 
Piękna pogoda 20 stopni ...

źródło: 1000009599

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
18.04.2026, 13:17:22 via Android
  • 57
@tommmekk: bardzo dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Wielkie wielkie dzięki,!
  • Odpowiedz
anb
anb
18.04.2026, 15:27:01 via Wykop
  • 142
@tommmekk: szacun Mirek, większość ludzi po tym co przeszedłeś, by po prostu siadło na kanapie i zgniło. Dlatego mocne propsy za walkę o własne zdrowie i życie!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 133
  • Strona 16 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking