Słuchałam kiedyś rozmowy Dukaja z bodaj Bartosiakiem i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Niestety do dziś nic nie przeczytałam. Od czego warto zacząć?
@scriptum_nox: wiem, że opinie są mieszane, ale ja poleca zbiór opowiadań "W kraju niewiernych" jak nie chcesz się "naczytać".
Mi przypadło do gustu Irrehaare i In partibus infidelium





















wielkość małej lodówki, głośność silnika odrzutowego (。◕‿‿◕。) drugiego procka realnie użyłem dopiero jakoś po roku XD