Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rayearth

Rayearth

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81492
  • Znaleziska 81041
  • Mikroblog 451
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 0

351

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

Prezydent Karol Nawrocki podczas wystąpienia na konferencji Poland Future Summit '26 w dniu 22.06.26: "Dzisiaj ten przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał, między innymi za sprawą kredytu, który trafił do Polski z UE". Co za fikołek! A jednak rozwój! :)

tombeczka
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 11:36:25
  • 76
  • #
    nawrocki
  • #
    safe
  • #
    zbrojenia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
Rayearth
Rayearth 23.06.2026, 18:05:18 via Wypiek
  • -2
Czyba nie zrozumiałeś przekazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

936

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 08:08:54
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Rayearth
Rayearth 21.06.2026, 10:06:20 via Wypiek
  • 11
Nie tylko on ma zwrócić
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rayearth
Rayearth 21.06.2026, 14:20:40 via Wypiek
  • 0
@tomasz-aleksander-barania No. Dobrze prawisz.

138

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.

Paradajek
z
wiesci24.pl
dodany: 19.06.2026, 13:37:40
  • 87
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
Rayearth
Rayearth 20.06.2026, 11:56:00 via Wypiek
  • 0
Odwracanie kota ogonem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

485

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Artykuł z 18 czerwca. Będziecie płacić podatki już od pierwszego mieszkania ale za to odwrócono waszą uwagę sprawą zarobków i nagonką na lekarzy.

Anomalocaracid
z
infor.pl
dodany: 20.06.2026, 08:10:55
  • 210
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    medycyna
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
Rayearth
Rayearth 20.06.2026, 11:53:34 via Wypiek
  • 1
@Arv_ Ale że myślałeś o lewicy jako zbawczej partii kłady robotniczej? 😂

592

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

Damage control w wykonaniu NIL. Problem zarobków problemem jedynie politycznym, lekarzy będzie pod dostatkiem już za 6 lat, żadnego raportowania sum kontraktów po PWZ. Ograniczmy tylko czas pracy, by stawki jeszcze wzrosły. Trudno to skomentować.

warsaw
z
ochronazdrowia.mp.pl
dodany: 17.06.2026, 20:43:47
  • 59
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    medycyna
Rayearth
Rayearth 18.06.2026, 04:47:18 via Wypiek
  • 11
Nil to związek zawodowy, nie żadna izba lekarska
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

384

Lekarze zarabiają za dużo". Poseł bez ogródek o opiece zdrowotnej

Lekarze zarabiają za dużo". Poseł bez ogródek o opiece zdrowotnej

Osiem miesięcy temu powiedziałem w jednym z programów, że lekarze zarabiają za dużo, że to jest żerowanie na systemie, że to jest żerowanie na obywatelu, na pacjencie - mówił Michał Kołodziejczak

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 06:43:48
  • 31
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
  • #
    polska
Rayearth
Rayearth 17.06.2026, 18:27:14 via Wypiek
  • 0
Oseł to chce kapilał polityczny zbić na waszej naiwności
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

807

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

"Dziś przyjąłem rezygnację Dawida Kacprzyka z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej". 28-latek, mimo braku specjalizacji, został kierownikiem jednego z SOR-ów w i zarobił 1,6 mln złotych. Kacprzyk miał w 2025 r przepracować 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godz. dziennie codzie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 16:38:16
  • 137
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    przekret
  • #
    polska
  • #
    polityka
Rayearth
Rayearth 16.06.2026, 04:59:28 via Wypiek
  • 2
Oddał już zagrabione pieniądze?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

46

Polska sieć stacji MOYA sprzedana, zmienia właściciela na zagranicznego

Polska sieć stacji MOYA sprzedana, zmienia właściciela na zagranicznego

Od 2018 roku sieć urosła z 180 do 540 placówek, stając się trzecią największą siecią paliwową w Polsce.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 12.06.2026, 08:42:36
  • 8
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    paliwo
  • #
    motoryzacja
  • #
    pieniadze
Rayearth
Rayearth 12.06.2026, 18:50:37 via Wypiek
  • 7
To jest zła nowina dziś.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Wysoki deficyt blokuje podwyżkę progu podatkowego do 140 tys. zł

Wysoki deficyt blokuje podwyżkę progu podatkowego do 140 tys. zł

12 mld zł mniej w budżecie i zysk głównie dla najbogatszych? Rząd ucina spekulacje: podwyżki drugiego progu podatkowego nie będzie - przynajmniej na razie.

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 29.05.2026, 08:26:49
  • 14
  • #
    podatki
  • #
    pit
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ksiegowosc
Rayearth
Rayearth 29.05.2026, 17:42:40 via Wypiek
  • 4
Minister finansów blokuję
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

264

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
Rayearth
Rayearth 29.05.2026, 05:40:44 via Wypiek
  • 0
Nikt nie mówił że zadebiutuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

164

Słoń umarł po różowej sesji

Słoń umarł po różowej sesji

Incydent uwypukla trudne pytania związane z wykorzystywaniem zwierząt w sztuce i reklamie.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 27.05.2026, 06:37:28
  • 88
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    zwierzeta
  • #
    zwierzaczki
Rayearth
Rayearth 28.05.2026, 03:48:05 via Wypiek
  • 0
@Papinian Związku by nie było gdyby zszedl przed sesją, a nie po. Logika twojego niemyślenia jest porażająca.

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
Rayearth
Rayearth 27.05.2026, 17:58:57 via Wypiek
  • -1
Dlaczego kurs dziś poleciał?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rayearth
Rayearth 27.05.2026, 19:22:36 via Wypiek
  • 0
@GalNonimus Ach ta bananowa ;)

451

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą są nieuzasadnione gospodarczo. Pozostają jednak legalne, o ile sprzedawca o nich w porę poinfo

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 26.05.2026, 10:10:15
  • 218
  • #
    platnosci
  • #
    kartabankowa
  • #
    restauracje
  • #
    oplaty
Rayearth
Rayearth 26.05.2026, 15:29:21 via Wypiek
  • 12
Piętnować publicznie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

489

Koniec darmowego leczenia po specustawie? NFZ żąda nawet 17 tys. zł

Koniec darmowego leczenia po specustawie? NFZ żąda nawet 17 tys. zł

Darmowe leczenie na NFZ dla części obywateli Ukrainy właśnie się skończyło, a nowe przepisy wywołały ogromne zamieszanie. Osoby, które chcą dalej korzystać z publicznej służby zdrowia w Polsce, mogą usłyszeć: najpierw trzeba zapłacić nawet 17 tys. zł dodatkowej opłaty. W sprawę wkroczył już RPO.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 19.05.2026, 08:20:29
  • 167
  • #
    polska
  • #
    ukraincy
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
  • #
    prawo
Rayearth
Rayearth 20.05.2026, 04:25:01 via Wypiek
  • -15
@piotrz1 nie ma żadnego kwiku, pogardliwy pseudo-czlowieku

700

Rzad idzie na wojne z bazarami

Wielkie koncerny nie odczuja zmian, ta ma uderzyc jak zawsze w najmniejszych.

JestemTuByDrwicZLewakow
z
m.jbzd.com.pl
dodany: 15.05.2026, 06:53:13
  • 135
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    bazarek
  • #
    polityka
Rayearth
Rayearth 15.05.2026, 09:22:09 via Wypiek
  • 74
Słabi wobec silnych, silni wobec słabych
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4493

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

W sobotę walczyła o prawa zwierząt i równe traktowanie, dziś jest twarzą kampanii dla firmy robiącej rzeczy ze skory tych samych zwierząt których tak zaciekle broni. Pieniądz nie śmierdzi, prawda?

Edonik
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 12:34:16
  • 309
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
Rayearth
Rayearth 13.05.2026, 16:01:00 via Wypiek
  • 4
Pieniądz nie śmierdzi Ostaszewskiej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

242

Pierwsze fundamenty Baltica 2 wbite! Prąd z morza dla 2,5 mln

Pierwsze fundamenty Baltica 2 wbite! Prąd z morza dla 2,5 mln

Na Morzu Bałtyckim zainstalowano pierwsze fundamenty dla morskiej farmy wiatrowej Baltica 2, realizowanej wspólnie przez PGE i Ørsted. To największa powstająca obecnie w Polsce morska farma wiatrowa i zarazem wejście projektu w kluczową fazę prac na morzu.

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 12.05.2026, 05:13:25
  • 190
  • #
    oze
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    energia
  • #
    wiatraki
  • #
    prad
Rayearth
Rayearth 12.05.2026, 21:04:45 via Wypiek
  • 1
Klient na końcu zapłaci podwójnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

682

Podawanie narodowości przestępców to stygmatyzacja

Podawanie narodowości przestępców to stygmatyzacja

"Wskazywanie narodowości lub grupy etnicznej sprawców przestępstw skupia uwagę odbiorcy nie na przestępstwie, a na cesze sprawcy, która zwykle nie ma nic wspólnego z przestępstwem"

qoop
z
press.pl
dodany: 05.05.2026, 15:57:19
  • 120
  • #
    tvp
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Rayearth
Rayearth 05.05.2026, 20:56:04 via Wypiek
  • -5
P---a nie stygmatuzacja. Zakop
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

632

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Nowe nagranie z Mierzei Wiślanej pokazuje brutalną prawdę o natężeniu ruchu na wartym miliardy przekopie. Komentujący nie mają litości, punktując brak statków i nazywając cały projekt najdroższym w Polsce pomnikiem arogancji i braku ekonomicznego sensu.

Kruk_
z
onet.pl
dodany: 01.05.2026, 12:45:46
  • 215
  • #
    polska
  • #
    mierzejawislana
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
Rayearth
Rayearth 02.05.2026, 21:03:02 via Wypiek
  • 1
J---c onet
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Do najbliższej gwiazdy w 20 lat. Naukowcy opracowali innowacyjny napęd

Do najbliższej gwiazdy w 20 lat. Naukowcy opracowali innowacyjny napęd

Amerykańscy naukowcy z Texas A&M University zaprezentowali metodę napędzania obiektów przy użyciu tzw. sił metafotonicznych. To przełom, który w przyszłości może umożliwić dotarcie do gwiazdy Alfa Centauri nawet w dwie dekady. Ich innowacyjne podejście może przyspieszyć międzygwiezdne podróże, które

KapitanTorpedal
z
tech.wp.pl
dodany: 29.04.2026, 00:10:25
  • 11
  • #
    swiat
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
Rayearth
Rayearth 29.04.2026, 19:20:31 via Wypiek
  • 2
Mamy na to pole w bingo?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Franczesko Cebulotti

  • Za dużo czasu spędzam na tym portalu.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.10.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking