Jak myślicie, warto zgłosić doktura, który nabił sobie kabzę na mojej siostrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś zobaczyła w epacjencie, że jakiś chłop, którego nie zna, podobno wiele razy ją przyjmował. Ja bym chyba coś z tym zrobił. I w sumie swoje konto teraz też sprawdzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak myślicie, warto zgłosić doktura, który nabił sobie kabzę na mojej siostrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś zobaczyła w epacjencie, że jakiś chłop, którego nie zna, podobno wiele razy ją przyjmował. Ja bym chyba coś z tym zrobił. I w sumie swoje konto teraz też sprawdzę ( ͡º ͜ʖ͡º)














#heheszki #czarnyhumor
źródło: 1000008988
Pobierz