Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rachey
Rachey

Rachey

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6166
  • Znaleziska 3440
  • Mikroblog 2726
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
przedwczoraj, 04:36:14
  • 130
( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #czarnyhumor
KrainaWiecznejSaszety - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #czarnyhumor

źródło: 1000008988

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey przedwczoraj, 08:23:15 via Wykop
  • 0
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: klima nie chodzi bo jest do nabicia
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
19.06.2026, 08:59:22
  • 164
#lekarz100k #lekarz #konowalposting #medycyna

Jak myślicie, warto zgłosić doktura, który nabił sobie kabzę na mojej siostrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś zobaczyła w epacjencie, że jakiś chłop, którego nie zna, podobno wiele razy ją przyjmował. Ja bym chyba coś z tym zrobił. I w sumie swoje konto teraz też sprawdzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 19.06.2026, 10:45:14 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zgłoś w NFZ też, jeżeli to refundowane wizyty. Tym akurat się interesują dosyć mocno
  • Odpowiedz

2681

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 274
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Rachey
Rachey
Rachey 06.06.2026, 16:42:20 via Wykop
  • 2
@Snuq: nie no, to średnio wykonywalne, ale już samo nasadzenie takiego samego gatunku byłoby krokiem w dobra stronę, a nie wycinamy dąb, a sądzimy jakieś karłowate odmiany
kimunyest95
kimunyest95
05.06.2026, 06:31:56
  • 43
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).

- chlop jezdzi 20 letnim
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 05.06.2026, 08:36:33 via Wykop
  • 1
@kimunyest95: a ja jednak zmierzam w kierunku tego mitycznego szwagra - kupiłem względnie nowa Skodę, która co rusz okazuje się gównem, znajomi z podobnymi, kilkuletnimi samochodami (takimi typu 5-7 lat, akurat po gwarancji) też ciągle przygody i serwisy. I jakoś tęskno mi do poprzedniego japończyka z 2002 roku, w którym nie psuło się nic, tylko rdzewiał. Silnik jest tu 1.4, który niby jest benzyną, ale przez właśnie "silnik wielkości kartonu
  • Odpowiedz
stocznia-punx
stocznia-punx
02.06.2026, 13:28:29
  • 31
Dzięki panie kurierz. 25 ojro to jak za darmo za model z 1977r. xD Będzie składaned (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#samoloty #lotnictwo #aircraftboners #modelarstwo #hobby #zainteresowania #topgun #wojsko
stocznia-punx - Dzięki panie kurierz. 25 ojro to jak za darmo za model z 1977r. xD Bę...

źródło: WhatsApp Image 2026-06-02 at 15.24.18

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 02.06.2026, 14:26:35 via Wykop
  • 1
@stocznia-punx: ja ostatnio przypadkiem na targach modelarskich wyhaczyłem za 30zł P-61 Black Widow z Airfixa, którego zawsze chciałem jako dzieciak, jakieś 25 lat temu xd Nawet się udało dokładnie egzemplarz z tamtych lat trafić :D
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
20.05.2026, 08:01:57
  • 14
#polityka Czemu wszelkie 'apolityczne' konta w stylu stop SCT Szczecin mają zazwyczaj przekaz zgodny linią pewnej partii?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 20.05.2026, 09:46:58 via Wykop
  • 0
@Polakmaly85: Czemu wszelkie 'obywatelskie' konta w stylu rowerowy Kraków, zielony Gdańsk mają zazwyczaj przekaz zgodny linią pewnej partii? Bo partyjny bełkot i bojówki są z obu stron. Żadna nowość.
  • Odpowiedz

270

W miejscach dawnych parkingów pojawiły się trawy i zieleń. SCT inaczej

W miejscach dawnych parkingów pojawiły się trawy i zieleń. SCT inaczej

Kierowców to zmartwi, ale pieszych ucieszy. Tam, gdzie jeszcze niedawno parkowały samochody albo znajdowały się nieużywane fragmenty nawierzchni, pojawiły się ozdobne trawy. W Katowicach trwa cicha rewolucja w miejskiej przestrzeni.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 11.05.2026, 08:28:09
  • 282
  • #
    katowice
  • #
    sct
  • #
    parkowanie
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    urbanistyka
Rachey
Rachey
Rachey 11.05.2026, 15:13:37 via Wykop
  • 8
@TheTostu: a cena taka sama? Bo zazwyczaj jest kwik że ludzie nie korzystają z 3x droższego parkingu piętrowego, na którym dodatkowo minimum to opłata za 1h parkowania. No bo nigdy nie może to być włączone jako element spp, z tymi samymi zasadami co jej reszta, tyle to nie.
Rachey
Rachey
Rachey 11.05.2026, 16:58:54 via Wykop
  • 2
strefa płatnego parkowania w weekendy jest za darmo.


@RobinSchudl: Strefa tak. Parking, który przytaczasz, nie - kosztuje 7,50zł za godzinę, również w weekendy.
Dokładnie o tym mówię - te piętrowe parkingi to w 99,99% nie mają nic wspólnego z SPP, są prywatnymi parkingami i są od strefy dużo droższe.
Rachey - > strefa płatnego parkowania w weekendy jest za darmo.

@RobinSchudl: Strefa...

źródło: obraz

Pobierz
witajswiecie
witajswiecie
05.05.2026, 13:03:26
  • 19
No i mój zakupiony wbrew przeznaczeniu retrokomputer dotarł.
Nie jestem pewien czy producent przewidział ten terminal do takich zastosowań, ale stare gierki powinien odpalać bez zająknięcia i w razie co zawsze można wrzucić go do szuflady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co sprawdzałem w tym HPku T620 grafika w APU jest z grubsza na poziomie 7900 GT czyli pozycje do okolic 2006 roku powinien łykać na chłodno
witajswiecie - No i mój zakupiony wbrew przeznaczeniu retrokomputer dotarł.
Nie jeste...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 05.05.2026, 14:32:28 via Wykop
  • 0
@Szala: Co prawda każda gra to 6+ godzin rozwiązywania problemu że się nie odpala i dziesiątek forów, stackoverflow i reddita, ale przynajmniej nie robi nic więcej niż windows.
Miałem, w-------m, wróciłem do 10tki na komputerku do retro grania.
  • Odpowiedz
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
26.04.2026, 13:47:02
  • 12
Tydzień temu kupiłam pierwszy samochód. Używany, biały. Stoi przed blokiem.

Dzisiaj przychodzę: uderzony drzwiami od strony kierowcy (╥﹏╥)

I oglądam go, oglądam i podchodzi do mnie facet i mówi, że to jakaś babka tu wczesniej parkowala i ma zdjecie jej rejestracji. Podobno miala auto zaparkowane i otworzyla drzwi i wiatr nimi targał i kilkukrotnie jej drzwi uderzyły w
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Tydzień temu kupiłam pierwszy samochód. Używany, biały...

źródło: 1000004588

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 26.04.2026, 15:07:21 via Wykop
  • 44
@zolgar: ale co to jest za rozumowanie? Ktoś rozwalił czyjąś własność i sobie uciekł. Jeżeli jest świadek, to dojechać za samo olanie tematu - uczciwa osoba zostawi kartkę, że sorry, wyszło tak i tak, jakoś się dogadamy czy to z OC czy stówka za klamkę i pastę polerską, a jeżeli masz wywalone to na przysłowiową czekoladę. @kanclerz_krolestwa_paprotnikow rozkład jazdy standardowy
  • Odpowiedz

98

Strefy idiotyzmu tempo 30 zamieszkania płatnego parkowania czystego transportu

Strefy idiotyzmu tempo 30 zamieszkania płatnego parkowania czystego transportu

Mam już dosyć aktywizmu, i robienia z ludzi idiotów, to dla ekologii, to dla bezpieczeństwa, to dla zmniejszenia hałasu, to kurwa dla ochrony dzieci. Zwężanie ulic, strefy czystego transportu (czyt: absurdu i wykluczenia), obniżanie prędkości do prędkości zbliżonych do wartości furmanki!

Disturbing13
z
wykop.pl
dodany: 15.04.2026, 21:28:39
  • 64
  • #
    wykop
  • #
    heheszki
  • #
    motoryzacja
  • #
    aktywizm
  • #
    samochody
  • #
    miasto
Rachey
Rachey
Rachey 16.04.2026, 08:08:37 via Wykop
  • 9
@Dbr86: Bo takie mamy czasy - te 2-3 auta to często 3 dorosłych, których nie stać na inny model zamieszkania. Wszędzie musisz być punktualnie, a komunikacja miejska to w 99% smutny żart.
Ludzie mają samochód, bo nie masz realnie alternatywy w tym kraju - rower to żadna alternatywa przy naszej pogodzie i nie udawajmy że tak nie jest, taksówki kosztują krocie, na zbiorkom tracisz z 1-2h dodatkowo czasu dziennie, którego
Rachey
Rachey
Rachey 16.04.2026, 11:35:46 via Wykop
  • -3
@staszaiwa: Nie jest ok. Nikt nie ma ochoty "dla planety" jeździć do pracy w ziąb, deszcz i upał poza ludźmi dotkniętymi przez ideologie. A w Polsce to tak z połowa roku, albo nawet więcej.

680

Jest szansa na szybkie ponowne otwarcie Toru Poznań

Jest szansa na szybkie ponowne otwarcie Toru Poznań

We wtorek poinformowaliśmy, że do zarządcy jedynego homologowanego obiektu w Polsce dotarła decyzja Głównego Inspektorat

Palladyn400
z
radiopoznan.fm
dodany: 15.04.2026, 07:57:03
  • 141
  • #
    motoryzacja
  • #
    poznan
  • #
    torpoznan
  • #
    motorsport
Rachey
Rachey
Rachey 15.04.2026, 11:53:39 via Wykop
  • 39
@Breaking-DAD: tak - taka sytuacja jest przy chyba absolutnie każdym torze w Polsce

3221

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Zarządzajacy torem Automobilklub Wielkopolski otrzymał oficjalną decyzję w tej sprawie od Głównego Inspektora Ochrony Śr

Beltazor
z
radiopoznan.fm
dodany: 14.04.2026, 15:33:36
  • 445
  • #
    poznan
  • #
    tor
  • #
    motoryzacja
  • #
    wyscigi
Rachey
Rachey
Rachey 15.04.2026, 06:39:51 via Wykop
  • 6
@rvva1: oczywiście że tak. I było to egzekwowane na podstawie pomiarów - każde auto musiało spełniać normy, nie ważne jaka impreza i klasa

13

Drugi próg podatkowy w górę do 140 tys. zł? Ulga dla "zwykłych" etatów

Drugi próg podatkowy w górę do 140 tys. zł? Ulga dla "zwykłych" etatów

Koniec kary za nadgodziny i premie? Polska 2050 chce podnieść drugi próg podatkowy z 120 do 140 tys. zł, by nauczyciele,

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 14.04.2026, 15:03:44
  • 7
  • #
    podatki
  • #
    pit
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    urzadskarbowy
Rachey
Rachey
Rachey 14.04.2026, 21:43:03 via Wykop
  • 2
@Dragbox: Akurat progi były waloryzowane w 2022, więc ledwie 4 lata temu.
Inna sprawa że są kompletnie nieadekwatne.
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
13.04.2026, 05:09:37
  • 659
Czy Nawrocki już pogratulował czy czeka jeszcze na kolegium elektorskie? #pdk

#wegry #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 13.04.2026, 06:51:21 via Wykop
  • 6
@OlejekErotyczny: On nie uznaje wyników, dlatego nie odbierze ślubowania na premiera Węgier od Magyara i wtedy nadal rządzi Orban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

912

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Premier Węgier Viktor Orban pogratulował opozycji zwycięstwa w wyborach. Powiem szczerze, że nie wierzyłem. Myślałem, że będzie próbował sfałszować wybory, a zachował się honorowo...

konkarne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 19:29:40
  • 136
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    europa
  • #
    budapeszt
  • #
    wybory
  • #
    polityka
Rachey
Rachey
Rachey 12.04.2026, 21:38:55 via Wykop
  • 6
@lesio_knz: to zależy. Wyniki opozycji krążą w okolicach większości konstytucyjnej, a z nią to beton się reformuje szybko.

1883

Przez system kaucyjny brakuje pieniędzy. Władze Łodzi mówią o podwyżkach

Przez system kaucyjny brakuje pieniędzy. Władze Łodzi mówią o podwyżkach

System kaucyjny zaczyna wyraźnie wpływać na gospodarkę odpadami w Polsce. Jak wynika z wypowiedzi przedstawiciela MPO Łódź, spadek ilości cennych surowców przekłada się na realne straty finansowe i może w przyszłości wpłynąć na opłaty dla mieszkańców.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 08.04.2026, 12:15:08
  • 312
  • #
    lodz
  • #
    systemkaucyjny
Rachey
Rachey
Rachey 09.04.2026, 11:29:52 via Wykop
  • 0
@brygadzistausmiechnietejpolski: ale jesteś świadomy, że możesz zażądać gotówki za te butelki, prawda? W takim Auchan od razu pytają czy bon czy gotówka, więc patologia nie jest po stronie systemu, tylko sklepów.

490

Hodowla "bezmózgich ludzi" na organy - projekt z Doliny Krzemowej

Hodowla "bezmózgich ludzi" na organy - projekt z Doliny Krzemowej

Amerykański start-up R3 Bio pracuje nad tworzeniem "bezmózgich" ludzkich klonów, które miałyby służyć jako żywe magazyny organów do przeszczepów. Projekt zakłada hodowlę ciał z minimalną strukturą mózgową (wystarczającą tylko do podtrzymania funkcji życiowych), które były rodzone przez surogatki.

matixrr
z
cyfrowa.rp.pl
dodany: 01.04.2026, 19:19:16
  • 199
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
Rachey
Rachey
Rachey 02.04.2026, 10:38:30 via Wykop
  • 18
@GiovanniGiorgio:
Rachey - @GiovanniGiorgio:

źródło: green-hue-is-this-a-funger-reference-v0-l9578l636awe1

Pobierz
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
02.04.2026, 07:58:21
  • 1
Lubię kawę z kawiarki lub French press. Kupuje kawę dobrej jakości, raczej górna półka. Myślałem nad ekspertem do kawy, może kolbowym, ale zastanawiam się czy to jest dobry pomysł. Mam niski budżet i nie chce kupować drogiego ekspresu. I boję się że kawa z taniego ekspresu może mi nie smakować.

Jakieś rady?

#kawa #ekspresdokawy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rachey
Rachey
Rachey 02.04.2026, 09:51:05 via Wykop
  • 0
@twardy-zawodnik: Na dobry start - solidny młynek, tu różnicę zauważysz nawet przy frenchu/kawiarce i bez tego nie uzyskasz nic w kolbie. Tak jak inni polecę dripa - Hario V60 to klasyka, do wyboru do koloru materiałów, kolorów itp.
Z "budżetowych" dobrych kolb masz Ascaso Basic albo Dream (ładniejszy basic), Gaggia Classic, Lelit Anna, Breville Barista, pewnie znajdzie się coś jeszcze. Wszystkie poniżej tysiaka w wersji używanej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.05.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking