Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
QBA__

QBA__

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 193408
  • Znaleziska 41027
  • Mikroblog 152381
  • Obserwujący 115
  • Obserwowane 315
Serrrek
Serrrek
wczoraj, 06:52:11
  • 2923
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 23 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 4
Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie


@Serrrek: Mogłeś jej opowiedzieć że wchodzisz czasem na taką stronę ze śmiesznymi obrazkami na której użytkownicy wymyślili serię komiksów o małpach kazirodcach ruchających swoich synów.
Z pewnością chciałaby założyć konto na WYPOK PE EL ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ wczoraj, 05:41:27
  • 5
Kto z mirasów wybiera się na najlepsze pokazy w Polsce już w ten piątek i sobotę?

Bardzo, bardzo polecam Antidotum w Lesznie. Na niebie niesamowity spektakl, ogromne zróżnicowanie tego co lata, a lata wszystko: balony, szybowce, ultralighty, samoloty, śmigłowce, historyczne, myśliwce, w zeszłym roku w drugi dzień nawet Airbus z WizzAir nisko przeleciał przed publicznością
Na ziemi dobra organizacja, brak wtop jak w Radomiu z piciem

Równolegle do wolniejszych statków powietrznych latają drony robiące te
QBA__ - Kto z mirasów wybiera się na najlepsze pokazy w Polsce już w ten piątek i sob...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xmas78
xmas78
wczoraj, 05:50:51 via Wykop
  • 1
zaś daleko.. a hop by se popatrzył jak świnia w niebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mate-mate
mate-mate
mate-mate
wczoraj, 06:10:31 via Wykop
  • 1
@QBA__: bede z rozowa w sobote ;)
  • Odpowiedz

273

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Nigel Farage powrócił do kontrowersyjnego tematu pozbawienia możliwości korzystania przez cudzoziemców w Wielkiej Brytanii z mieszkań socjalnych. Jak informuje BBC, w kolejce oczekujących na tanie lokum oczekuje obecnie ponad milion brytyjskich gospodarstw domowych.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:27
  • 64
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ przedwczoraj, 16:44:05 via Wykop
  • 11
Napisałbym coś, ale przy cenzurze panującej na wypok


@Wypokowyzyg: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - >Napisałbym coś, ale przy cenzurze panującej na wypok 

@Wypokowyzyg: ( ͡°( ͡...

źródło: badz-powodem-dla-ktorego-istnieje-osrodek-monitorowania-rasizmu-i-ksenofobii-american-psycho

Pobierz
ossprime
ossprime
12.06.2026, 08:23:32
  • 77
Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ATH

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 10.22.41

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12.06.2026, 11:39:22 via Wykop
  • 1
@ossprime: gratulację. U mnie na razie dzienny zarobek +14,57$ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
12.06.2026, 04:09:54
  • 450
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12.06.2026, 11:11:24 via Wykop
  • 0
@encart30: Teksty Walaszka pisało życie
QBA__ - @encart30: Teksty Walaszka pisało życie
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 12.06.2026, 07:46:11
  • 13
Chłop rysuje F-35 na mapie

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki #polska
QBA__ - Chłop rysuje F-35 na mapie

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki ...

źródło: Screenshot 2026-06-12 at 09-44-36 Flightradar24 Live Flight Tracker - Real-Time Flight SPSKRG Tracker Map Flightradar24

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__
Autor
12.06.2026, 08:48:40 via Wykop
  • 0
@murison: sorki. Dzięki za podrzucenie
  • Odpowiedz
sing
sing
12.06.2026, 06:30:50
  • 0
Podeśle ktoś F-35 na flightradarze, które o 9:45 ma być nad Gdańskiem?

#flightradar24 #lotnictwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12.06.2026, 07:26:59 via Wykop
  • 0
tu masz lepszą mapkę, możesz nawet filtrować po rodzaju samolotu.


@-----------------------------: też siedzę z odpalonym ADSB exchange, ale czy włączą transpondery i ich będzie widać to c--j wi. Myśliwce najczęściej latają bez. Nawet w tym momencie gdzieś wysoko coś NATO-wskiego pewnie gdzieś tam wisi
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 12.06.2026, 07:51:08 via Wykop
  • 1
@Aerwin: i tak jest bo oni gdzieś teraz w Gdańsku powinni być. Nie ma co się narażać. Nie bez powodu im te strefy porobili żeby tam nic z GA nie wleciało jak i tak są niewidoczni. Widzę też że asysta w postaci Staratotankera i E-3 Sentry zapewniona przez NATO
  • Odpowiedz
Niedoszacowany
Niedoszacowany
12.06.2026, 06:31:41
  • 0
#lotnictwo nie da się dokopać do jakiejś dokładniejszej trasy przelotu? Jakieś miliony ludzi mieszkają mniej więcej na trasie przelotu, ale nie w tych trzech głównych miastach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12.06.2026, 07:25:35 via Wykop
  • 3
@Niedoszacowany:
Tu masz dzisiejszy plan użytkowania przestrzeni powietrznej:
https://airspace.pansa.pl/

Te niebieskie obszary to strefy tymczasowo rezerwowane na ten przelot
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
10.06.2026, 21:45:07
  • 811
Grecja przyspiesza deportacje migrantów, więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 11.06.2026, 06:33:51 via Wykop
  • 0
@DwieLinieBOTv3: wreszcie jakieś dobre wieści w sprawie nielegalnych imigrantów
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
10.06.2026, 06:49:45
  • 38
zalewam ją po raz trzeci tego poranka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 10.06.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
QBA__ - @Soothsayer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1732

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 10.06.2026, 05:43:32 via Wykop
  • 4
@dobry-informatyg: rozwalają mnie baby z tym argumentem o luce płacowej gdzie w Polsce jest ona jedna z najmniejszych na świecie. Po drugie łatwo to zaorać bo po pierwsze płacenie inaczej za tę samą pracę tylko ze względu na płeć jest nielegalne, a gdyby było legalne to mogą zakładać firmy tylko dla bab i wykoszą całą konkurencję gdzie facetom płaci się podobno więcej
elofrytki
elofrytki
09.06.2026, 01:32:05
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:59:45 via Wykop
  • 2
W Polsce B chociaż żyjesz jak król bo masz miejsce, najczęściej dom i różne graty, a w wojewódzkim większość mieszka w kurnikach chowu klatkowego gdzie nawet trzymanie głupiego roweru jest problematyczne. Dodatkowo życie w bloku z hałasem sąsiadów z dziećmi, imprezowiczami, patologią czy szczekające psiecko.

We wiochach większość się zna i chociaż gada ze sobą, chętnie pomaga czy pożycza różne rzeczy.

W wojewódzkim plusem jedynie anonimowość chociaż głównie dla młodych kobiet, czytaj studentek z
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 09.06.2026, 12:40:03 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: w sumie racja. Pojadą do wojewódzkiego i zamieniają się często w pokemony
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
09.06.2026, 08:56:20
  • 33
nie pytajcie po co kupiłem pion murarski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:42:47 via Wykop
  • 0
@uplawy_wislane: ale mógłby mieć krzywą nitkę czy nakrętkę. A on pewnie z tych pedalarzy co majo rowery droższe niż auto i musi być profesjonalnie co do mikrona
  • Odpowiedz
NieChadembyc
NieChadembyc
09.06.2026, 07:36:06
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:35:52 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
08.06.2026, 23:10:37
  • 139
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.

Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 08:51:25 via Wykop
  • 1
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.


@tesknilam_: Polecam fragment stannd-upu Piotrka Szumowskiego w tym temacie. Idealnie pokazał tych wszystkich bojówkarzy
QBA_ - >Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i ...
  • Odpowiedz
202492
202492
08.06.2026, 11:46:35
  • 7
wyobraź sobie, że pracujesz w jakimś zapomnianym przez boga januszexie za minimalną i jeszcze majster cię pyta czy było co w łikend , ja bym nie dał rady

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 12:04:47 via Wykop
  • 2
[odgłos wciągania gilów nosem]


@ortalionowy: jakich wciąganych? Przytkanie jednej dziurki - pyk, przytkanie drugiej - pyk
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
08.06.2026, 09:45:30
  • 70
Dlaczego wszelkiego rodzaju szury, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy mają poglądy prawicowe?

Przeciez gdyby to było niezależne od poglądów to widziałbym wersję Zandberga krzyczącą że szczepienia są złe xd

A jednak tylko prawa strona ma takie ananasy

Czy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 11:39:01 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

374

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 196
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 07:16:01 via Wykop
  • 0
Ja jestem prawdopodobnie całkowicie odporny na kleszcze bo nigdy w życiu nie miałem kleszcza


@sloniasek: Mam podobnie, jaką masz grupę krwi? U mnie 0Rh+. Nie wiem czy grupa krwi to jest klucz
Teraz w tygodniu mieszkam w mieście, ale wcześniej i weekendy codziennie chodziłem z piesełem nad rzekę i po krzakach i właściwie nie pamiętam żeby mi się jakiś wbił. A nie raz nie dwa miałem na ręce czy nodze.
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 07:18:30 via Wykop
  • 0
@WybuchowyCzajnik:

Za to ja mam chyba jakąś niesmaczną grupę krwi bo u siebie nie znalazłem ani jednego. W sumie to nigdy w życiu nie miałem kleszcza.

Kolejny taki miras jak ja. Jaka grupa krwi? U mnie 0Rh+
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 11:12:34 via Wykop
  • 0
@carl1910: @Skuty
Coś jest na rzeczy, podobno najbardziej lecą do osób z grupą A:
https://www.medonet.pl/kleszcze-i-komary---jak-sie-chronic-/kleszcze,ta-grupa-krwi-moze-przyciagac-kleszcze--warto-zachowac-szczegolna-ostroznosc,artykul,20044404.html
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
08.06.2026, 08:58:22
  • 67
Już nic nie rozumiem. Wykresy latają jak szmata. Niektóre indeksy się poodbijały inne nie, złoto leci na p---ę. Cała analiza do kosza. Od dziś układam tarota, ale nie mam kart do tarota więc użyje kart yugioh.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 10:41:40 via Wykop
  • 3
@Ragnar_Lodbrok: a wiesz co się teraz dzieje w Iranie, Izraelu i okolicy? - Leje się krew

Wiesz co Rotczajld pedzioł? Jak wiesz to wiadomo co robić

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Kiedy przeglądasz mirko, mirko przegląda Ciebie - pamiętaj o tym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2016

    Komentator
  • VIP
    od 18.09.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 31.10.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 23.01.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking