Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
QBA__

QBA__

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 192276
  • Znaleziska 40783
  • Mikroblog 151493
  • Obserwujący 115
  • Obserwowane 314
centerario
centerario
17.05.2026, 13:46:35
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 18.05.2026, 07:38:04 via Wykop
  • 2
@centerario: @_Alessandro_ stąd nie ma ucieczki
QBA_ - @centerario: @Alessandro_ stąd nie ma ucieczki

źródło: comment_m6mxuy2HmGZNJEo5jKgaxpP6RbYej1pH

Pobierz
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
18.05.2026, 06:25:18
  • 52
Postać Lewandowskiej to dobry przykład tego dlaczego nie warto się żenić jeśli chce się robić karierę. Osiągniesz sukces to żonka się wybije na twoich osiągnięciach, a potem zacznie gadać, że to jej zawdzięczasz to wszystko, a w ogóle to za plecami każdego silnego mężczyzny stoi przecież kobieta hehe.

#przegryw #zwiazki #lewandowska #lewandowski #logikarozowychpaskow
Al-3_x - Postać Lewandowskiej to dobry przykład tego dlaczego nie warto się żenić jeś...

źródło: GfdWsPRbIAAGVoa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 18.05.2026, 06:31:17 via Wykop
  • 30
@Al-3_x: pomyśl jakim toksykiem i samolubem jest Lewy. Anka w Barcelonie odnalazła radość życia i pasję do Bachaty, a ten s-------n który się na niej wybił chce jej to wszystko zabrać i jechać teraz do arabów gdzie kobieta jest traktowana gorzej niż pies ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 09:19:55
  • 0
✨️ Jak zdobyć licencję PPL(A) w Trójmieście? Ⓘ
Siema,
Ostatnio coraz mocniej mysle nad zrobieniem licencji PPL(A)
Chciałbym dopytac czy polecacie ktoryś z ośrodkow w Trojmiescie lub Pomorskim?
Czy korzystaliscie z jakiegos dofinasowania lub grantu czy raczej wszystko z wlasnej pengi
Na stronach dla kursantow sa strasznie duze rozstrzelenia jesli chodzi o koszty kursu i licencji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 17.05.2026, 20:38:56 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ja jestem z południa więc nie pomogę z Trójmiastem.
Mam PPL, ale już mnie nie stać na latanie samolotem, nigdy też nie zostanę pilotem zawodowym. Robiłem PPL za własną kasę. Cisnę teraz na szybowcach - to nie pali paliwa xD

Co do ilości godzin do utrzymania SEPLa:

Opcja 1: Przedłużenie nalotem (Revalidation by Experience)Aby przedłużyć uprawnienie bez egzaminu, w okresie 24 miesięcy od wydania lub ostatniego przedłużenia uprawnienia, musisz wylatać:Co
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 13:54:34
  • 0
✨️ Jak kupić mieszkanie w Krakowie? Ⓘ
cześć, case na dzisiaj. Chcecie kupić mieszkanie #nieruchomosci w #krakow najlepiej 5 pokojowe (opcjonalnie 4, ale jednak ten jeden dodatkowy ma ogromny plus), najlepiej powyżej 75-80m2. Muszą być dwa miejsca postojowe i powiedzmy atutem byłaby komórka lokatorska. Budżet do powiedzmy 1,4mln za stan deweloperski.
Co wybieracie? Ciężki temat bo takich mieszkań nie ma za wiele, budżet też mimo wszystko nie jest na
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 17.05.2026, 20:32:26 via Wykop
  • 4
a tak 5-10 min z buta do stacji? Jak stoi rynek? Miałem swego czasu kumpla z okolic, właśnie w Wieliczce blisko stacji kupował.


Mogę nie mieć aktualnych danych już bo kontakt trochę się urwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Yuri_Yslin: ja dokładnie tak mam, ale mi się przyfarciło że kupiłem w centrum. Pociąg z Wieliczki to jest niedoceniane wcześniej przeze mnie złoto - mogę być szybciej na
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 13:55:33
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 17.05.2026, 20:20:29 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: dobrze I słusznie robisz mireczku, ale żyjemy w p--------h czasach. Przynajmniej będziesz mógł bez problemu spojrzeć w lustro.
Niestety dzisiaj szczególnie na apkach randkowych baby to chuje, i czekają na gotowe i według własnego widzimisię

Ja miałem trochę odwrotnie. Pochodzę że wsi, ojciec jest alkoholikiem i długo ja I rodzeństwo mieszkaliśmy w domu rodzinnym. Mieliśmy gospodarstwo z krowami i świniami i trzeba było w nim pracować i pomagać. Brat i
  • Odpowiedz
Darten
Darten
17.05.2026, 01:58:16
  • 68
Nie mogę spać z myślą, że Polska dała żymianom 12 pkt... #eurowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 17.05.2026, 07:04:31 via Wykop
  • 22
@Darten: gdyby w Polsce rządzili Polacy to nie wystąpilibyśmy w tym cyrku jak państwa z RiGCzem
  • Odpowiedz

944

Polacy mówią wprost: służba zdrowia się sypie. Wyniki sondażu szokują

Polacy mówią wprost: służba zdrowia się sypie. Wyniki sondażu szokują

Polacy coraz gorzej oceniają stan krajowej opieki medycznej. Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje pogłębiające się niezadowolenie.

dwaplusdwatocztery
z
polskieradio24.pl
dodany: 16.05.2026, 10:58:40
  • 163
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    podatki
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
QBA__
QBA__ 17.05.2026, 06:07:46 via Wykop
  • 4
@MagicznyMariusz: @xer2--her @viNci_ @xmas78 @SpokojnyPan

rzad to caly sztab ludzi i ministerstwa i moze zajmowac sie wiecej niz 1 sprawą


No. Na przykład ministerstwo kultury zajmuje się finansowaniem musicalu o aborcji
QBA_ - @MagicznyMariusz: @xer2--her @viNci @xmas78 @SpokojnyPan
 rzad to caly sztab l...
bArrek
bArrek
16.05.2026, 09:20:35
  • 41
Byłem wczoraj w takiej knajpie w mieście po odbiór zamówienia z apki dla biedaków no i knajpka taka fajna elehancka klimatyczna chwilkę musiałem poczekać na zamówienie i do lady podszedł młody chłopak który siedział przy stoliku z jakąś dziewczyną nie chce tutaj bawić się we wróżbitę ale wyglądało mi to na randkę chłopak podszedł do lady i powiedział że chce zapalić rachunek był spory ponad 150zl i tylko wyciągnął kartę przyłożył i
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 16.05.2026, 11:08:06 via Wykop
  • 0
@bArrek: babę trzeba ustawić od początku. Tak to robią prawdziwe Chady z Wypok PE EL ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - @bArrek: babę trzeba ustawić od początku. Tak to robią prawdziwe Chady z Wypo...

źródło: comment_VcyJGHafe0J76ndjIBBHkfi3CDNNlbwh

Pobierz
  • Odpowiedz
MG78
MG78
16.05.2026, 05:53:01
  • 314
Dziś drugi dzień Sanja Matsuri, czyli najważniejszego festiwalu dzielnicy w której mieszkam - z tej okazji rozdajo mojej książki Poznaj Japonię.

Gorąco polecam tę pozycję każdemu kto do Japonii się wybiera, ale też tym, którzy w Japonii już byli bo może rozjaśnić trochę niejasnych wcześniej kwestii oraz dla tych, którzy Krajem Kwitnącej Wiśni się tylko interesują.

Książkę można zamówić na PoznajJaponie.pl, gdzie są też przykładowe strony oraz spis treści. Najlepiej dla
MG78 - Dziś drugi dzień Sanja Matsuri, czyli najważniejszego festiwalu dzielnicy w kt...

źródło: IMG_2740

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 16.05.2026, 07:51:59 via Wykop
  • 1
@MG78: Ja o Japoni najwięcej dowiedziałem się z tego dokumentu
W sumie Japonia i Chiny to jedno i to samo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - @MG78: Ja o Japoni najwięcej dowiedziałem się z tego dokumentu
W sumie Japoni...
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 15.05.2026, 09:02:07 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
15.05.2026, 00:37:29
  • 28
Co lubicie? Ale jedna rzecz.

Bo ja lubię np. sernik
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 15.05.2026, 06:52:40 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Europę czystom rasowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
obuniem
obuniem
14.05.2026, 16:48:54
  • 290
#frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!!!!
Może PlejStejszyn i telewizor będą jeszcze w tym miesiącu!!!!

ŁOOOOOOOOO!!!!!
obuniem - #frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!...

źródło: 1000000579

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 14.05.2026, 21:19:44 via Wykop
  • 1
@obuniem: 350zł dopłaty
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
14.05.2026, 08:09:06
  • 84
#gielda czy jest miejsce na tagu dla zwykłego szarego robola? Nie będę miał portfela tak jak tutaj niektórzy, ale wyniki procentowo wychodzą takie same.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 14.05.2026, 09:58:33 via Wykop
  • 0
@miji1000: dawaj miras. To nie jest tak że żeby p-----------ć pieniądze na giełdzie musisz być bogaty.
Możesz tracić też małe sumy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - @miji1000: dawaj miras. To nie jest tak że żeby p-----------ć pieniądze na gi...
  • Odpowiedz
walokid
walokid
12.05.2026, 17:13:41
  • 8
#esp32 #arduino #embedded

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył to od wersji ESP-IDF Release v6.0.1 w repozytorium https://github.com/espressif/esp-idf/tree/master/components nie ma już komponentu json. Przez co jak macie jakieś stare projekty/liby które tego używają ( mają go zarejestroany w CmakeList.txt) to się nie będzie kompilowało. Rozwiązanie jest skorzystanie z tego nowego wynalazku idfcomponentmanager.yaml

Zarządzanie zależnościami z poziomu yamla jest spoko (kojarzy mi się z #flutter)
walokid - #esp32 #arduino #embedded

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył to od wersji ESP...

źródło: Screenshot_20260512_185202

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13.05.2026, 17:03:05 via Wykop
  • 1
@walokid: używam esp-idf I hobbystycznie i w pracy. Jeszcze nie migrowałem na 6.0

Zarządzanie komponentami przez pliki yml jest spoko zrobione. Sam mam kilka swoich komponentów opublikowanych

https://components.espressif.com/components?q=namespace:qb4-dev
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 14.05.2026, 07:48:28 via Wykop
  • 3
@walokid: Linux Embedded i mikrokontrolery w urządzeniach przemysłowych. Lubię ESP32 i udało mi się przekonać sprzętowców do wsadzenia tego jako HMI do pewnego sprzętu.

O wiele wiele tańsze niż takie HMI z prawdziwego zdarzenia, a aż takiej armaty na wróble nie potrzebujemy i w pełni programowalne
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.05.2026, 09:30:26
  • 82
Delegacja ze stanów już w Bejżing
#gielda
vladi_putin - Delegacja ze stanów już w Bejżing
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13.05.2026, 14:40:02 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: jaką rasę psa podano?
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
13.05.2026, 11:19:13
  • 151
#gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszości dotyczące czynników, dzięki którym teoretycznie można próbować w długim terminie pobić S&P500 czy nawet Nasdaq100 i metaanaliza tych badań doprowadziła mnie do przełomowego odkrycia: kup se etfa to znormalniejesz. Niestety dzisiaj już absolutnie nie jest prawdą twierdzenie, że "ETFy są dla przeciętniaków", bo mamy dostępne tanie fundusze skoncentrowane na najbardziej quality sektorach jak np. nasdaq100.
Wrzucam screen z zachowania tej mojej
Zawod_Inwestor - #gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszoś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13.05.2026, 14:29:47 via Wykop
  • 0
A nie mozesz tanio kupic i drozej sprzedac po prostu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@milpl: #niechktos filmik z babą co pokazuje na wykresie kiedy kupić, a kiedy sprzedać
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
13.05.2026, 07:36:02
  • 487
2013 vs teraz*.

Uchwała krajobrazowa to najlepsze co spotkało Kraków.

*

Nupharizar - 2013 vs teraz*.

Uchwała krajobrazowa to najlepsze co spotkało Kraków.

...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-13 091918

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13.05.2026, 09:55:43 via Wykop
  • 9
@Nupharizar: W Zakopanem i okolicach by się przydało. Jedziesz w góry i mijasz jeden baner za drugim w tym kilka z Midelem czy tradycyjnym burgerem góralskim xD
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
12.05.2026, 19:29:31
  • 361
ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
KAKOWICZ - ale sie patelniak zagotował xD
#polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13.05.2026, 07:25:21 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mk321
mk321
12.05.2026, 15:41:37
  • 3
#ai #robotyka #agh #studia

Na co idą nasze pieniądze? Na chińskiego robota z Aliexpres xD

"Nowa pracownica Barbara" - ej Grażynki z dziekanatu, już was zaraz zwolnią! xD
"Barbara pomoże nam w pracach badawczych i integracji systemów" - no na pewno, zwolni jeszcze naukowców xD
mk321 - #ai #robotyka #agh #studia 

Na co idą nasze pieniądze? Na chińskiego robota ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12.05.2026, 16:37:31 via Wykop
  • 1
@mk321: już miras tak bardzo nie narzekaj. Mam nadzieję że zrobią z tego robota jakiś użytek. Nie wiem czy też przypadkiem Spota od Boston Dynamics nie mają. A jak mają to oprócz robota jest też API pozwalające na pisanie różnych programów i sterowanie nim i to się zdecydowanie przyda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 28
  • Strona 3 z 28
  • >
  • Kiedy przeglądasz mirko, mirko przegląda Ciebie - pamiętaj o tym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2016

    Komentator
  • VIP
    od 18.09.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 31.10.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 23.01.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking