Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
QBA__

QBA__

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 193249
  • Znaleziska 40954
  • Mikroblog 152295
  • Obserwujący 115
  • Obserwowane 315
ossprime
ossprime
15 godz. i 59 min temu
  • 75
Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ATH

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 10.22.41

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 12 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@ossprime: gratulację. U mnie na razie dzienny zarobek +14,57$ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
20 godz. i 13 min temu
  • 439
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 13 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@encart30: Teksty Walaszka pisało życie
QBA__ - @encart30: Teksty Walaszka pisało życie
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 16 godz. i 36 min temu
  • 12
Chłop rysuje F-35 na mapie

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki #polska
QBA__ - Chłop rysuje F-35 na mapie

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki ...

źródło: Screenshot 2026-06-12 at 09-44-36 Flightradar24 Live Flight Tracker - Real-Time Flight SPSKRG Tracker Map Flightradar24

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__
Autor
15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@murison: sorki. Dzięki za podrzucenie
  • Odpowiedz
sing
sing
17 godz. i 52 min temu
  • 0
Podeśle ktoś F-35 na flightradarze, które o 9:45 ma być nad Gdańskiem?

#flightradar24 #lotnictwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
tu masz lepszą mapkę, możesz nawet filtrować po rodzaju samolotu.


@-----------------------------: też siedzę z odpalonym ADSB exchange, ale czy włączą transpondery i ich będzie widać to c--j wi. Myśliwce najczęściej latają bez. Nawet w tym momencie gdzieś wysoko coś NATO-wskiego pewnie gdzieś tam wisi
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 16 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@Aerwin: i tak jest bo oni gdzieś teraz w Gdańsku powinni być. Nie ma co się narażać. Nie bez powodu im te strefy porobili żeby tam nic z GA nie wleciało jak i tak są niewidoczni. Widzę też że asysta w postaci Staratotankera i E-3 Sentry zapewniona przez NATO
  • Odpowiedz
Niedoszacowany
Niedoszacowany
17 godz. i 51 min temu
  • 0
#lotnictwo nie da się dokopać do jakiejś dokładniejszej trasy przelotu? Jakieś miliony ludzi mieszkają mniej więcej na trasie przelotu, ale nie w tych trzech głównych miastach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 16 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 3
@Niedoszacowany:
Tu masz dzisiejszy plan użytkowania przestrzeni powietrznej:
https://airspace.pansa.pl/

Te niebieskie obszary to strefy tymczasowo rezerwowane na ten przelot
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
10.06.2026, 21:45:07
  • 805
Grecja przyspiesza deportacje migrantów, więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ przedwczoraj, 06:33:51 via Wykop
  • 0
@DwieLinieBOTv3: wreszcie jakieś dobre wieści w sprawie nielegalnych imigrantów
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
10.06.2026, 06:49:45
  • 38
zalewam ją po raz trzeci tego poranka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 10.06.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
QBA__ - @Soothsayer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
09.06.2026, 15:42:46
  • 0
Ale to są imbecyle w tym KO xD Już Miszalski byłby lepszym kandydatem.
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 10.06.2026, 10:19:45 via Wykop
  • 0
Miszalski przegrał przez zaplanowaną kampanię hejtu.


@DanielPlainview: że co??????
Miszalski przegrał bo był skończonym bucem i nie liczył się z nikim i niczym poza swoimi kolegami. Chłop był i jest oderwany od rzeczywistości totalnie. Dosłownie jakby mieszkał na innej planecie
  • Odpowiedz

1714

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 420
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 10.06.2026, 05:43:32 via Wykop
  • 4
@dobry-informatyg: rozwalają mnie baby z tym argumentem o luce płacowej gdzie w Polsce jest ona jedna z najmniejszych na świecie. Po drugie łatwo to zaorać bo po pierwsze płacenie inaczej za tę samą pracę tylko ze względu na płeć jest nielegalne, a gdyby było legalne to mogą zakładać firmy tylko dla bab i wykoszą całą konkurencję gdzie facetom płaci się podobno więcej
elofrytki
elofrytki
09.06.2026, 01:32:05
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:59:45 via Wykop
  • 2
W Polsce B chociaż żyjesz jak król bo masz miejsce, najczęściej dom i różne graty, a w wojewódzkim większość mieszka w kurnikach chowu klatkowego gdzie nawet trzymanie głupiego roweru jest problematyczne. Dodatkowo życie w bloku z hałasem sąsiadów z dziećmi, imprezowiczami, patologią czy szczekające psiecko.

We wiochach większość się zna i chociaż gada ze sobą, chętnie pomaga czy pożycza różne rzeczy.

W wojewódzkim plusem jedynie anonimowość chociaż głównie dla młodych kobiet, czytaj studentek z
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 09.06.2026, 12:40:03 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: w sumie racja. Pojadą do wojewódzkiego i zamieniają się często w pokemony
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
09.06.2026, 08:56:20
  • 33
nie pytajcie po co kupiłem pion murarski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:42:47 via Wykop
  • 0
@uplawy_wislane: ale mógłby mieć krzywą nitkę czy nakrętkę. A on pewnie z tych pedalarzy co majo rowery droższe niż auto i musi być profesjonalnie co do mikrona
  • Odpowiedz
NieChadembyc
NieChadembyc
09.06.2026, 07:36:06
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 10:35:52 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
08.06.2026, 23:10:37
  • 139
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.

Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 09.06.2026, 08:51:25 via Wykop
  • 1
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.


@tesknilam_: Polecam fragment stannd-upu Piotrka Szumowskiego w tym temacie. Idealnie pokazał tych wszystkich bojówkarzy
QBA_ - >Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i ...
  • Odpowiedz
202492
202492
08.06.2026, 11:46:35
  • 7
wyobraź sobie, że pracujesz w jakimś zapomnianym przez boga januszexie za minimalną i jeszcze majster cię pyta czy było co w łikend , ja bym nie dał rady

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 12:04:47 via Wykop
  • 2
[odgłos wciągania gilów nosem]


@ortalionowy: jakich wciąganych? Przytkanie jednej dziurki - pyk, przytkanie drugiej - pyk
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
08.06.2026, 09:45:30
  • 70
Dlaczego wszelkiego rodzaju szury, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy mają poglądy prawicowe?

Przeciez gdyby to było niezależne od poglądów to widziałbym wersję Zandberga krzyczącą że szczepienia są złe xd

A jednak tylko prawa strona ma takie ananasy

Czy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 11:39:01 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

371

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 192
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 07:16:01 via Wykop
  • 0
Ja jestem prawdopodobnie całkowicie odporny na kleszcze bo nigdy w życiu nie miałem kleszcza


@sloniasek: Mam podobnie, jaką masz grupę krwi? U mnie 0Rh+. Nie wiem czy grupa krwi to jest klucz
Teraz w tygodniu mieszkam w mieście, ale wcześniej i weekendy codziennie chodziłem z piesełem nad rzekę i po krzakach i właściwie nie pamiętam żeby mi się jakiś wbił. A nie raz nie dwa miałem na ręce czy nodze.
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 07:18:30 via Wykop
  • 0
@WybuchowyCzajnik:

Za to ja mam chyba jakąś niesmaczną grupę krwi bo u siebie nie znalazłem ani jednego. W sumie to nigdy w życiu nie miałem kleszcza.

Kolejny taki miras jak ja. Jaka grupa krwi? U mnie 0Rh+
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 11:12:34 via Wykop
  • 0
@carl1910: @Skuty
Coś jest na rzeczy, podobno najbardziej lecą do osób z grupą A:
https://www.medonet.pl/kleszcze-i-komary---jak-sie-chronic-/kleszcze,ta-grupa-krwi-moze-przyciagac-kleszcze--warto-zachowac-szczegolna-ostroznosc,artykul,20044404.html
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
08.06.2026, 08:58:22
  • 67
Już nic nie rozumiem. Wykresy latają jak szmata. Niektóre indeksy się poodbijały inne nie, złoto leci na p---ę. Cała analiza do kosza. Od dziś układam tarota, ale nie mam kart do tarota więc użyje kart yugioh.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 08.06.2026, 10:41:40 via Wykop
  • 3
@Ragnar_Lodbrok: a wiesz co się teraz dzieje w Iranie, Izraelu i okolicy? - Leje się krew

Wiesz co Rotczajld pedzioł? Jak wiesz to wiadomo co robić

  • Odpowiedz

332

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Kiedy w 2022 kupowano rudery pod Auckland za $1.8M, wydawało się to świetnym biznesem. Ceny nieruchomości rosły o kilkanaście procent w skali roku, a banki rozdawały hipoteki jak darmowe cukierki pod osiedlową podstawówką. Dziś ludzie wyprzedają w panice, a rząd panicznie próbuje powstrzymać krach.

BArtus
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:37:08
  • 131
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    deweloperka
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 08:35:52 via Wykop
  • 1
@mrjetro: prawda, ale niestety opodatkowanie kapitału powinno zostać bo problem jest właściwie identyczny jak z betonem, który też jest kapitałem, ale niżej opodatkowanym niż giełda, obligacje, czy oszczędzanie na kontach - jak ktoś zainwestuje albo dostanie to może nic nie robić, niczego nie rozwijać i żyć z odsetek i to jest szkodliwe dla gospodarki i społeczeństwa.
Podstawowy problem to opodatkowanie pracy

My tu piszemy o 19% podatku Belki czy 8,5-12%

424

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
QBA__
QBA__ 08.06.2026, 07:41:13 via Wykop
  • 0
@Cztero0404 Niestety ludziom bliżej do zwierząt niż mogłoby się wydawać, mirek @JoBackManhorse dobrze wyjaśnił co się obecnie stało:

to już ci tłumacze. Na człowieka działają czynniki biologiczne i kulturowe. Jak usuniesz albo zdegenruejsz te kulturowe - to wtedy zostają biologicznie. I stąd też hipergamia ma wielki powrót.


Od czasów ludzi pierwotnych człowiek rozwinął się właśnie dzięki ograniczeniu hipergamii z powodu norm religijnych, ustrojowych i kulturowych.
Do końca średniowiecza małżeństwa były

443

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Podczas gdy CEO w tym czasie przechwala się, że 75% nowego kodu jest generowane przez AI. Ilość memów wzrasta wykładniczo podczas konferencji i premier nowych produktów.

kastrator2
z
archive.is
dodany: 06.06.2026, 05:42:16
  • 127
  • #
    ai
  • #
    google
QBA__
QBA__ 06.06.2026, 19:30:41 via Wykop
  • 27
@kotas_przesmiewca: dokładnie. Cała ta małpiarnia managerów i osób nietechnicznych wierzy w AI jak w nowego boga a doświadczeni kuce traktują to jako narzędzie którego wyniki trzeba koniecznie sprawdzać. Danie AI nieogarowi szybko spowoduje że to co zostanie wyplute z iteracji na iterację będzie jeszcze bardziej szło w maliny nie mówiąc już o całkowitej autonomii
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Kiedy przeglądasz mirko, mirko przegląda Ciebie - pamiętaj o tym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2016

    Komentator
  • VIP
    od 18.09.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 31.10.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 23.01.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking