Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
QBA__

QBA__

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 193249
  • Znaleziska 40954
  • Mikroblog 152295
  • Obserwujący 115
  • Obserwowane 315

324

"Wszyscy czekają na koniec Putina". Zagęszcza się atmosfera wokół Kremla.

Władimir Putin wkracza w najtrudniejszy i najbardziej nieprzewidywalny okres swoich 25-letnich rządów. Choć Kreml za pomocą starannie wyreżyserowanych akcji wizerunkowych próbuje udawać, że sytuacja jest pod kontrolą.

HardWax
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 18:47:14
  • 132
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojna
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 25.05.2026, 06:39:06 via Wykop
  • 31
@4mja: już mamy fazę w-----------a się na ekonomi
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
24.05.2026, 15:55:18
  • 502
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 24.05.2026, 23:00:45 via Wykop
  • 1
@lubiesikacdozlewu: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - @lubiesikacdozlewu:  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
24.05.2026, 10:44:37
  • 0
czy odwołany prezydent może startować w kolejnych wyborach?
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 24.05.2026, 10:46:58 via Wykop
  • 12
@framugabezdrzwi:
QBA__ - @framugabezdrzwi:
  • Odpowiedz

1592

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

W najbliższą niedzielę, 24 maja, mieszkańcy Krakowa wezmą udział w referendum dotyczącym odwołania prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) oraz całej rady miasta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 22.05.2026, 12:57:24
  • 312
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    miszalski
  • #
    ko
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 23.05.2026, 13:58:17 via Wykop
  • 1
@larkinflight: nie mam już tam meldunku ale bym poszedł. Trzymam jutro kciuki za demokrację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

15

SZOK NAD MORSKIM OKIEM! Ukraiński influencer wjechał tam samochodem

SZOK NAD MORSKIM OKIEM! Ukraiński influencer wjechał tam samochodem

Gigantyczna burza w internecie po skandalicznym wyczynie ukraińskiego influencera Andriya Gavryliva. Mandat 100zł Kandydat do deportacji i zakazu wjazdu do Polski

QBA__
z
mojepieniny.pl
dodany: 23.05.2026, 11:46:25
  • 4
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tatry
  • #
    gory
QBA__
QBA__
Autor
23.05.2026, 13:53:13 via Wykop
  • 0
@SilverDragon: dzięki, myślałem że jestem z tym pierwszy. Nie pokazało duplikatu przy dodawaniu. Zgłosiłem żeby mode usunął

3358

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
QBA__
QBA__ 23.05.2026, 12:20:12 via Wykop
  • 4
@JanPustostan: jak bronię w internetach Ukrainców przed hejtem nakręconym przez ruską trollownię, tak ten dzban nadaje się do deportacji z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski. Niestety jest bogaty i nie trafi na front, a mógłby tam tą corvettą pojechać do Doniecka, Mariupola czy na Krym. To byłby większy wyczyn
suzaku0
suzaku0
22.05.2026, 18:59:51
  • 943
Kto uważa, że tag #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem ratuje jeszcze cały mikroblog na #wykop to daje plusa.
Minusy można walić na dole jak spuchę w piotera
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 23.05.2026, 06:54:50 via Wykop
  • 7
@suzaku0: ten tag to jest dziedzictwo kulturowe wykopków. Żaden AI nie jest w stanie podrobić unikalnego stylu tych dzieł
  • Odpowiedz

638

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Kosiniak nawołuje mieszkańców aby nie odwoływali jego kolegi z którym chodził do tego samego liceum. To właśnie objaw epidemii kolesiostwa w Krakowie.

enterprize
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.05.2026, 13:57:26
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    referendum
QBA__
QBA__ 23.05.2026, 06:45:40 via Wykop
  • 27
@Papijes: I drugie Bergamo? Na głosowaniu można się Covidem zarazić
adam-yxz
adam-yxz
22.05.2026, 07:17:44
  • 8
#krakow #referendum

Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha

I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 22.05.2026, 09:29:08 via Wykop
  • 1
@MiedzygalaktycznyMors: 24 maja
  • Odpowiedz

543

Strefa Czystego Transportu i rządy kolesiów prezydenta jednoczą Kraków.

Strefa Czystego Transportu i rządy kolesiów prezydenta jednoczą Kraków.

Referendum w Krakowie to bunt mieszkańców, którzy mają DOŚĆ korupcji, zadłużania miasta i niszczenia firm mieszkańców. Prezydent broni się atakując ich kontrolami, zwalniając z pracy i obiecując cuda na kiju. Poznaj szczegóły przyczyn krakowskiej rewolucji.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 06:04:03
  • 66
  • #
    krakow
  • #
    miszalski
  • #
    referendum
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 22.05.2026, 07:51:05 via Wykop
  • -1
STC też dotyczy tylko okolicznych - mieszkańcy są zwolnieni.


@elineusz: Po pierwsze SCT nie STC, po drugie znam ze 100+ osób mieszkających w Krakowie i każdy k---i na SCT. Poważnie nie spotkałem poza internetem zwolennika tego pseudoekologicznego gówna.
Niby mieszkańców ze starymi autami nie dotyczy, ale... jak masz 11 letniego diesla, to drastycznie stracił na wartości. Ojciec córce, czy dziadek wnuczkowi nie przekaże auta bo po przerejestrowaniu trzeba będzie płacić,

436

Ukrainiec zakatował 64-letnią polkę.

Pokaż treści 18+

Ukrainiec zakatował 64-letnią polkę.

Ukrainiec w areszcie. Nowe fakty o zbrodni pod Grudziądzem do której doszło z w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

moim-skromnym-zdaniem
z
pomorska.pl
dodany: 21.05.2026, 05:52:49
  • 64
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    wydarzenia
QBA__
QBA__ 21.05.2026, 12:35:34 via Wykop
  • -2
Typowe odwracanie uwagi. Rozmawiamy o Ukraińcach w Polsce, czy o Polakach w Niemczech?


@jestemjakijestem1212: no i dalej pokazujesz jaki masz ograniczony łeb. Chodzi o kwestię skali.

@Icouldbeyourmom wspomniał że w Polsce jest 12k Wietnamczyków. Szacuje się że Ukraińców w Polsce jest około 2 milionów - to prawie 17x tyle co Wietnamczyków.
Polacy mają wyższy wskaźnik przestępczości w Polsce licząc ilość przestępstw na ilość mieszkańców niż Ukraińcy, a to tylko
Aerwin
Aerwin
18.05.2026, 10:14:06
  • 13
Mireczki,

w najbliższą sobotę, 24 maja, w godzinach 19:30 - 22:00 odbędzie się feta kibiców Wisły Kraków z okazji upragnionego awansu do Ekstraklasy. Razem z innymi mireczkami z tagu #wislakrakow będziemy plądrować, palić, niszczyć, grabić dlatego z góryu przeparszamy za utrudnienia komunikacyjne i jeśli ktoś planował w tym czasie romnatyczny spacer z mirabelą w okolicach rynku to może być głośno i tloczno i może lepiej wybrac inny rejon, jeżeli przeszkadza Wam
Aerwin - Mireczki,

w najbliższą sobotę, 24 maja, w godzinach 19:30 - 22:00 odbędzie ...

źródło: 6634e93250ff0_o_original

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 19.05.2026, 13:01:09 via Wykop
  • 0
@Aerwin: mnie to bardziej interesuje czy na referendum pójdziecie
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 11:06:11 via Wykop
  • 0
@Aerwin: no to słabo, dajcie Miszalowi r----------ć to miasto do końca
  • Odpowiedz
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 12:10:35 via Wykop
  • 0
@Aerwin: aaa to OK, palcie i grabcie

  • Odpowiedz

2437

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd będzie płacił ZUS za bezrobotnych artystów. Zaplanowano wydatki do 380 milionów na 2027.

dr_Batman
z
bankier.pl
dodany: 19.05.2026, 16:03:59
  • 274
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 10:46:15 via Wykop
  • 0
Tusk kupuje sobie głosy artystów za wasze pieniądze. Teraz będą was przekonywać, jak bardzo warto na niego głosować.


@MarciNo75: Albo przekonywać żeby nie głosować jak PO przegrywa bo na tym polega demokracja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - >Tusk kupuje sobie głosy artystów za wasze pieniądze. Teraz będą was przekony...

źródło: 300e3396b16cf861300cd6e0a369f4668366556b614834995ecb108eb43f5e5a

Pobierz
FiFaa
FiFaa
FiFaa
20.05.2026, 09:19:04
  • 4
#krakow #sct
Mircy, prośba o pomoc. Wybieram się do Krakowa, więc sprawdziłem po nr rejestracyjnym na stronie sct czy jestem uprawniony do wjazdu. Wyskoczył komunikat, że nie można sprawdzić, więc złożyłem wniosek (przesłanie kopii dowodu), a dziś przyszła decyzja że pojazd nie spełnia norm. Moje auto spełnia Euro 4 (benzyna), więc o co może chodzić?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 20.05.2026, 09:43:46 via Wykop
  • 5
@FiFaa: ja mam Civica z 2004 roku. Auto spełnia Euro4, ale polski Cepik na to nie patrzył tylko od 2005 w górę wbijał euro4, a starsze euro3. Ta sama Honda, tylko rok młodsza ma euro4 w cepiku i na legalu wjeżdża do SCT. Aby zmienić w Cepiku trzeba przedstawić świadectwo homologacji auta, które taka Honda wystawia chyba za 150 euro - sprawdzałem, ale nie pamiętam dokładnie. I tak już długo
  • Odpowiedz

760

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 08:49:56 via Wykop
  • 12
@Tamil:

Ja p------ę jaki opis xD, twierdzenie że to społeczeństwo nie zasługuje na kraj jest absurdalne, ogół społeczeństwa jest dojebywany przez elity jak deweloperzy, politycy, psiembiembiorcy sół tej ziemii i to oni nie zasługują na to społeczeństwo, tak je wydoili i zindoktrynowali że cała p0landia idzie do piachu najs


Dokładnie. Janusze 50+ z własnymi nieruchomościami, politycy, deweloperzy, przedsiębiorcy jadą na garbie pracujących 20,30,40 - latków którzy albo wynajmują u nich
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 09:20:36 via Wykop
  • 2
@emasele: psy nie zapracują na Twoją emeryturę

285

Radni Krakowa zawiadamiają prokuraturę ws. umów z prawnikiem prezydenta

Stowarzyszenie Kraków dla Mieszkańców złożyło zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu niegospodarności ws. umów miasta z mec. Kamilem Kociołkiem.

Helix
z
lovekrakow.pl
dodany: 19.05.2026, 19:47:20
  • 45
  • #
    krakow
  • #
    prokuratora
  • #
    urzad
  • #
    polityka
QBA__
QBA__ 20.05.2026, 07:04:24 via Wykop
  • 13
@tomasz-aleksander-barania: swoją drogą to jest bardzo ciekawe zjawisko że za PiSu kobiety masowo umierały rodząc martwe płody, a później jak PO przyszło do władzy i nic w prawie się nie zmieniło, to nagle przestały i o aborcji już cicho

QBA__
QBA__ 20.05.2026, 08:21:08 via Wykop
  • 2
@tomasz-aleksander-barania: Hipokryzja polityków nie zna granic. Weźmy taką Kinię z wstawionego przez Ciebie fragmentu:

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha to małżeństwo posłów Koalicji Obywatelskiej, których działalność publiczna wywołała w ostatnim czasie duże kontrowersje medialne. Skupiają one uwagę opinii publicznej wokół standardów pobierania sejmowych świadczeń socjalnych i rozliczeń finansowych z budżetu państwa


Kwestia dodatków mieszkaniowych

Para parlamentarzystów była krytykowana za pobieranie dodatku na wynajem lokalu w Warszawie, mimo posiadania domu pod
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 20.05.2026, 07:39:00 via Wykop
  • 83
@aBuu: oooo to ten słynny pasywny użytnik wykopu jakich są ostatnio setki tysięcy na tagach #sztucznainteligencja czy #gry

Michau nie kłamał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
20.05.2026, 04:52:19
  • 880
Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu Hiszpanii. Prawdopodobnie zachodni wywiad dowiedział się o zakamuflowanym transporcie i ktoś statek "uszkodził". Statek przestał móc płynąć dalej więc rosjanie posłali go na dno. Obecnie mamy 2 reaktory atomowe na dnie morza śródziemnego.

Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.

Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.

Materiał
ciastkodokawy - Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 20.05.2026, 07:21:54 via Wykop
  • 8
zastanawia mnie dlaczego ruscy mieliby wysłać reaktory statkiem dookoła świata, zamiast wysłać koleją do państwa z którym graniczą?


@henry-jest: bo to jest ogromne państwo z tragiczną infrastrukturą i najprawdopodobniej było to albo za ciężkie, albo zbyt duże do zapakowania na pociąg
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
19.05.2026, 20:57:19
  • 341
Nieudana praca obrony przeciwlotniczej,pocisk Flaming doszedł do celu i rozdupczył skład paliwowy w mieście Engels (Rosja) #wojna #ukraina #bekazrosji #polityka
Pianownica97 - Nieudana praca obrony przeciwlotniczej,pocisk Flaming doszedł do celu ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBA__
QBA__ 20.05.2026, 07:15:53 via Wykop
  • 0
@Pianownica97: piękne, lepsze niż parada w Moskwie. Ta pirotechnika, te efekty świetlne. Świetne pokazy dronowe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28
  • Strona 4 z 28
  • >
  • Kiedy przeglądasz mirko, mirko przegląda Ciebie - pamiętaj o tym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2016

    Komentator
  • VIP
    od 18.09.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 31.10.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 23.01.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking