Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manstain

manstain

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56296
  • Znaleziska 56068
  • Mikroblog 228
  • Obserwujący 93
  • Obserwowane 3

149

Skandal w Niemczech: Afgańczyk molestował dziewczynki w aquaparku

Skandal w Niemczech: Afgańczyk molestował dziewczynki w aquaparku

W popularnym Bud Spencer Bad w Schwäbisch Gmünd doszło do serii niepokojących incydentów. 21-letni obywatel Afganistanu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dojczland.info
dodany: 19 godz. i 52 min temu
  • 27
  • #
    niemcy
  • #
    emigracja
manstain
manstain 1 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
Tym się kończy sprowadzanie wręcz jaskiniowców do Europy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

116

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko szczerze o polskim patriotyzmie. Jacy powinni być Polacy i jak ich tresować żeby byli tak samo spolegliwi jak w 2022, bo ci przebrzydli patrioci ich przerobili i już nie są tacy mili i wypinający się przy każdej okazji. I ten absolutny skandal działa za polskie państwowe pieniądze

xistobal
z
youtube.com
dodany: 14 godz. i 20 min temu
  • 26
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
manstain
manstain 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -1
Dlaczego jeszcze jej nie odebrali obywaletstwa i w----------i z Polski?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Ukraińska historyczka o współpracy Ukrainy z Nazistami w trakcie II WŚ

Ukraińska historyczka o współpracy Ukrainy z Nazistami w trakcie II WŚ

Wywiad z Ukrainką, która zna prawdziwą historię Ukrainy z czasu II Wojny Światowej i nie boi się o niej mówić.

Szabla
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 06:43:09
  • 55
  • #
    ukaina
  • #
    upa
  • #
    wolyn
  • #
    ludobojstwo
  • #
    historia
manstain
manstain przedwczoraj, 21:53:09 via Wykop
  • -1
Historyk nie historyczka

NIE dawać wokę gównie ani palca.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manstain
manstain 4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • -2
@LordSlavic: WON!
aha są tylko dwie płcie a reszta to chorzy psychicznie

393

Izrael traci poparcie w USA i miliony dolarów na próby zmiany trendu

Izrael traci poparcie w USA i miliony dolarów na próby zmiany trendu

Kampanie finansowane przez rząd Izraela, mające na celu wywarcie wpływu na chrześcijańskich konserwatystów, obecnie próbują usprawiedliwić głęboko niepopularną wojnę z Iranem. W Polsce też to widać

zwora
z
haaretz.com
dodany: przedwczoraj, 05:27:09
  • 46
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    religia
manstain
manstain przedwczoraj, 19:18:32 via iOS
  • 0
“Miliony” to oni na waciki wydają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2330

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: przedwczoraj, 08:54:20
  • 184
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
manstain
manstain przedwczoraj, 09:35:38 via Wykop
  • 59
To są niezłe jaja, przecież tego typa powinni za mordę i aresztować.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

295

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Po latach kupowania wszystkiego jak leci przez rządowe programy dopłat, na rynku nieruchomości nastąpiło tąpnięcie nastrojów. Najnowszy raport portalu nieruchomosci-online.pl za II kwartał 2026 roku nie pozostawia złudzeń: lawinowo rośnie liczba osób chcących sprzedać mieszkanie, a ubywa chętnych

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 06:27:48
  • 100
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
manstain
manstain 24.06.2026, 03:09:25 via Wykop
  • -1
-Polska wymiera coraz mniej ludzi się rodzi, bańka itd. cena MUSI jebnąć!
-coraz więcej imigrantów, każdy chce mieć własne lokum itd. cena MUSI iść do góry!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

[EN] Badanie pokazujące spadek umiejętności diagnostycznych lekarzy wykonujących endoskopię po wprowadzaniu AI (analiza zdjęć). W powiązanych link do Lancelot

To_ja_moze_pozamiatam
z
nature.com
dodany: 21.06.2026, 11:25:51
  • 86
  • #
    lekarz
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    nature
manstain
manstain 23.06.2026, 10:02:29 via Wykop
  • -1
Jeśli AI lepiej rozpoznaje te zdjęcia a tak jest(!) to nie widzę w tym żadnego problemu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1236

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:03:37
  • 202
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
manstain
manstain 23.06.2026, 00:23:56 via Wykop
  • 2
KUwa WON z tymi kretyństwami!

CO TO JEST: neonatolożka

nie dawać tym woke debilom ani palca!
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manstain
manstain 23.06.2026, 01:54:58 via Wykop
  • 4
@niesepomoc: Sorry ale nigdy nie trawilem, nie trawię o nie będę trawił żądnych 'lożek, szpiegini, nuriki itd"

oczywiscie promowanych przez woke gówna w psotaci Onet/tvn/newsweek/GW
manstain
manstain 23.06.2026, 10:01:51 via Wykop
  • -1
@coundel-bury: Może dlatego, że to normalność i zawsze tak było i teraz nagle bo wok, g---o "rewolucja" próbuje to zmienić?

aha bo obstawiam, że jesteś w tej samej bandzie co uważa, że jest więcej niż 2 płcie- zgadłem?

a zresztą nie odpowiadaj

383

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

To już oficjalne. Tereny inwestycyjne w gminie Miękinia, z których w zeszłym roku ostatecznie wycofał się amerykański In

Bartisss
z
echosredzkie.pl
dodany: 22.06.2026, 10:20:41
  • 60
  • #
    wroclaw
  • #
    foxconn
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    inwestycje
  • #
    intel
manstain
manstain 23.06.2026, 00:24:45 via Wykop
  • 5
Ciekawe czy sprawdzili ceny prądu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

737

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
manstain
manstain 21.06.2026, 08:34:42 via Wykop
  • -1
Żydy nie mają absolutnie nic do stracenia i będą robili absolutnie wszystko (czyt. ataki w Libanie/ Gazie) aby tylko nie doszło do podpisania pokoju ba ja bym się nawet nie zdziwił, gdyby ich służby nie przeprowadziły jakiś atak terrorystyczny w USA i oczywiście to byłaby "wina" Iranu bo przecież "naród wybrany" wszystko może.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

234

Historyczny zwrot na Kubie. Efekt presji USA?

Historyczny zwrot na Kubie. Efekt presji USA?

Pakiet szeroko zakrojonych reform, wprowadzający elementy wolnego rynku do socjalistycznego modelu gospodarczego, przyją

darino
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 05:05:50
  • 112
  • #
    kuba
  • #
    usa
manstain
manstain 19.06.2026, 21:11:47 via Wykop
  • 4
NIe po to parę tyg. temu wizytował Kubę szef CIA aby nic z tym komunistycznym gównem nie zrobili.
Dał im szansę i lepiej niech ją wykorzystają bo po Iranie, Kuba będzie następna a jest zero szans aby rządzący tam komuchy byli tak odporni jak klechy w Iranie no i cały szereg innych czynników (geografia, ludność, poparcie itd.O

Przypomnę tylko, że jak ktoś czyta o biedzie, problemach ze wszystkim na Kubie to wina
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

569

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Parlament Europejski poparł w środę nowe przepisy dotyczące odsyłania obywateli państw trzecich, którzy przebywają na terytorium Unii Europejskiej bez prawa pobytu. Celem zmian jest przyspieszenie i ujednolicenie procedur powrotów migrantów.

Riolet
z
bankier.pl
dodany: 18.06.2026, 15:33:12
  • 105
  • #
    imigranci
  • #
    uniaeuropejska
manstain
manstain 19.06.2026, 02:24:34 via Wykop
  • 111
Wszstko to tylko i wyłącznie dzięki siłom prawicowym w Europie, gdyby nie one to uposledzona lewica by dopięła swego a wszyscy wiemy czym się kończy sprowadzanie debili z Afryki.
Tak debili bo jeszcze do niedawna ludzi z IQ 50-69 medycyna tak właśnie określała.

aha ostatnio jakiś lewak, przygłup kłócił się ze mną ,że ta mapka to lipa czy co

no wię ccoś noweszego:
https://x.com/TruthFairy131/status/2065964984329539857
manstain - Wszstko to tylko i wyłącznie dzięki siłom prawicowym w Europie, gdyby nie ...

źródło: image

Pobierz
manstain - Wszstko to tylko i wyłącznie dzięki siłom prawicowym w Europie, gdyby nie ...
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Ojej. Izrael śmiertelnie obrażony na Kaję Kallas. Ogłosili decyzję

Zerwanie kontaktów z szefową dyplomacji Unii Europejskiej Kają Kallas ogłosił w czwartek szef MSZ Izraela Gideon Saar. Powodem mają być doniesienia medialne, według których porównała ona państwo żydowskie do Republiki Południowej Afryki z czasów apartheidu.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2026, 09:32:41
  • 58
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    palestyna
  • #
    rasizm
  • #
    terroryzm
manstain
manstain 18.06.2026, 21:18:51 via Wykop
  • -2
Ta naprawdę jedni przygłupi zerwali kontakt z aboslutnie najgłupszą "osobą dyplomatyczną" w EU.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 16.06.2026, 12:55:56
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
manstain
manstain 16.06.2026, 19:53:28 via Wykop
  • 9
Ciekawe czy te przygłupy robią to dla zasięgów i od razu wliczają, że będą problemy?
Problemy=oglądalność=kasa a przecież tylko o to chodzi w tym biznesie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2248

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 19:44:50
  • 188
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
manstain
manstain 16.06.2026, 01:10:03 via Wykop
  • 68
manstain

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Kochamy Stany Zjednoczone, ale nie jesteśmy jakąś republiką bananową" - dodał.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 12:26:29
  • 29
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    iran
manstain
manstain 16.06.2026, 01:02:04 via Wykop
  • 53
Pasożyty na USA
Pasożyty na Świecie
Pasożyty wszędzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

438

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Kazimierz Wóycicki: Moi znajomi i ta część opinii publicznej, do której ja przynależę, oczekuje, że to polska strona przeprosi Ukrainę. Ten sam człowiek wcześniej zrównał zbrodnie ludobójstwa UPA z AK.

eMWu12
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 10:32:07
  • 98
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
manstain
manstain 14.06.2026, 19:37:40 via Wykop
  • 14
To nie "elyta" tylko jebniętyy lewicy historyk, który też na pewno popiera woko g---o i mądrzejszych od niego jest 99% wykopków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Jednym z największych problemów dla Kijowa (ale też dla Brukseli) jest opanowanie zjawiska korupcji w Ukrainie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby możliwe było choćby jego ograniczenie.

PiotrPiter
z
tvp.info
dodany: 13.06.2026, 17:55:49
  • 75
  • #
    ukraina
  • #
    korupcja
  • #
    polityka
manstain
manstain 14.06.2026, 11:29:38 via Wykop
  • 0
To akurat proste, wcześniej wszystko rozkradli a teraz dostawaili (DALEJH DOSTAJĘ) bez żadnych pokwitować pierdyliony dolarów, nowe możliwośc, szefowie tamtejsazych WKU to praktycznie sami milionerzy.

Najlepsze jest to, że ktoś o tmy pisze (np. ja od lat malutki żuczek) to oczywiście jesrt ONUCĄ!
Dobrze, że ludzie w KOŃĆU zrozumieli, żę to tak samo skorumpowany i zdegenerowany kraj jak rosja i ja od lat dodatkowo piszę. NIE MA ŻADNEJ różnicy i tam się
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

472

Palantir chce wiedzieć o Tobie wszystko

Palantir chce wiedzieć o Tobie wszystko

Bierzemy pod lupę Palantir i nie chodzi nam tu wcale o te magiczne kamienie znane z Władcy Pierścieni. Mowa tutaj o jednej z najbardziej niepokojących korporacji XXI wieku, której możliwości przerażają. W przeciwieństwie do gigantów takich jak BlackRock, ta spółka nie zarządza aktywami...

NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 09:25:04
  • 84
  • #
    palantir
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    usa
  • #
    polska
manstain
manstain 13.06.2026, 08:33:40 via Wykop
  • 25
A co macie do ukrycia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BEKA bo jak LATA temu pisałem, że marzeniem Zachodu (EU/USA) jest chiński model z ich social credit score (odpowiednikim tego będzie political correctness/ limity CO2) to ze mnie tutaj łacha cieli, że nie bo wolność itd. a chińcyzki głupie są.
HA wyszło na moje a Karp to zwykła gnida bo wcześniej mega Demokrata a teraz MAGA
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

37

Nowe cła na stal w UE. Bruksela drastycznie ścina limity

Nowe cła na stal w UE. Bruksela drastycznie ścina limity

Unia Europejska zdecydowała się na radykalny krok i zmniejsza limity na bezcłowy import stali. Jeśli importerzy sprowadzą jej za dużo i przekroczą dozwolony próg, zapłacą cło w wysokości aż 50 procent zamiast dotychczasowych 25 procent.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 10.06.2026, 10:53:49
  • 22
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
  • #
    hutnictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
manstain
manstain 12.06.2026, 02:11:21 via Wykop
  • 1
To jest wręcz zajebiste i wręcz przykre jacy debile siedzą w EU.
Najpierw r-------i (etsy) produkcję stali w EU, te parę firm, które przetrwało sprowadzało z zagranicy no to EU dowaliła cła na tą stal i teraz pytanie:
kto zapłaci te dodatkowe koszty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale hey im mniej fabryk w EU tym mniej CO2- nic, że dcała reszta świata ma to dokładnie w dupie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • sydney
  • manstain@hotmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.07.2021

    Komentator
  • VIP
    od 14.06.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 28.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2011

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 22.06.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking