Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Polankowicz

Polankowicz

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 46179
  • Znaleziska 10376
  • Mikroblog 35803
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 124

586

Polka sprzedała Polkę za 200 euro. Mroczne kulisy handlu ludźmi w Belgii

Polka sprzedała Polkę za 200 euro. Mroczne kulisy handlu ludźmi w Belgii

Wyjazd do pracy, który zamienił się w piekło przymusowej prostytucji w belgijskich "kafejkach" przy cichym przyzwoleniu lokalnej policji. Wstrząsający reportaż o zaginięciu Izabeli Żukowskiej i o tym, jak rodaczki potrafiły sprzedawać się nawzajem za marne grosze.

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 18:27:23
  • 90
  • #
    polska
  • #
    belgia
  • #
    przestepczosc
  • #
    reportaz
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
Polankowicz
Polankowicz 14.05.2026, 17:36:03 via Wykop
  • 37
Polankowicz

źródło: b7f41b2910e80af3f5e1e16f8ba918e1956ffffac45ef6dab3aaa5ac940be32d

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 07:55:08 via Wykop
  • 1
@Serghio: Nie wiem. Warto przypominać aby jakiejś nie dostała.
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 07:59:23 via Wykop
  • 0
@Mooz: Co ma patologia do blokowisk?

To jakbym napisał, że Ci z domów to patusy, bo w domu mieszkał i Kononowicz i Adi Akwarelista i stalin.
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 15:19:30 via Wykop
  • 0
@Mooz: No właśnie dzięki emigracj nawet na wielkiej płycie ciężko dostać z w ryj. Yak samo na Bałutach czy Jelonkach.

Twoim tokiem myślenia to największe bydło mieszka właśnie na domach, bo na chamskich wstrząsach powiatowych dalej po staremu rozrywka czyli e36, wóda, szlafy, pixy i latające sztachety.
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 20:42:42 via Wykop
  • 0
@Mooz: Na wsi ciężej, bo większość ludzi jest w mieście w robocie, szkole, melanżu. Tym tokiem rozumowania to ludzi z poza miasta przywożą gnój na butach do miast.

Może dlatego że jest tu najwięcej samochodów, ludzi i pieniędzy. Do kradzieży fur to akurat jest potrzeba dobra dziupla, która przeważnie jest na posesji domu.

Psy na łańcuchach są przy domach, ruchacze własnych córek mieszkali w domach, beczki z dziećmi stały w domach, bimbrowni

443

"Bandytyzm" na meczu amatorskiej ligi we Wrocławiu. Bez pardonu złamał rękę 15

"Bandytyzm" na meczu amatorskiej ligi we Wrocławiu. Bez pardonu złamał rękę 15

Podczas wtorkowego meczu amatorskiej PRO Ligi we Wrocławiu doszło do bardzo poważnego incydentu, który wywołał falę oburzenia wśród uczestników rozgrywek. W trakcie spotkania ZF GroupFC Legionnaires jeden z zawodników drużyny FC Legionnaires miał dopuścić się brutalnego ataku na 15-letniego piłkaża

Facola
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 14.05.2026, 11:54:08
  • 76
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    faul
  • #
    wroclaw
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 15:06:42 via Wykop
  • 0
@dex-dexter: @matixrr @Mikemed

Hop hop @paliwoda wołajo!

274

Bunt w Waszyngtonie. Udało się przełamać impas ws. Ukrainy.

Bunt w Waszyngtonie. Udało się przełamać impas ws. Ukrainy.

Amerykańscy kongresmeni przełamali impas w sprawie wsparcia dla Ukrainy. Dzięki zebraniu wymaganej liczby podpisów pod specjalną petycją, już wkrótce Izba Reprezentantów będzie głosować nad ustawą przewidującą nowe sankcje wobec Rosji oraz rozszerzenie pomocy wojskowej dla Kijowa.

Kempes
z
rmf24.pl
dodany: 14.05.2026, 10:30:28
  • 42
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 08:15:58 via Wykop
  • 0
@Arkass: FSB nawet jak ma takie haki to nic nie dadzą. To jak z pisem. To że zdradza o bije żonę to nieważne, bo w niedzielę w kościele co niedziela jest, a wały finansowe to zaradność i pedały do gazu. A te małolaty pewnie same go na złą drogę sprowadziły jak naszych księży.

Trumpowi to się pali pod dupą, bo naobiecywał oligarchom, a na razie jedyne co zdziałał to zabił

317

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Liczba pracujących w Polsce cudzoziemców wzrosła do 1,138 mln (o 6,4% r/r). Paradoksalnie, częściej niż Polacy otrzymują oni stabilne umowy o pracę.

matixrr
z
fxmag.pl
dodany: 14.05.2026, 08:11:18
  • 97
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ukraina
Polankowicz
Polankowicz 15.05.2026, 08:07:24 via Wykop
  • 0
@Qrystus: Pl to nie De. U nas tylko dzieciate baby żyją z zasiłków, a i tak większość dorabia gdzieś na czarno jak stary albo dziadkowie mają wolne.
DJRuraWydechowa
DJRuraWydechowa
12.05.2026, 12:46:26
  • 1195
Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank to jest właśnie to czego wymagam od banku, aby wysyłał mi pushe o tablatkach do zmywarki :)
#mbank #bank #banki #aplikacja
DJRuraWydechowa - Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank t...

źródło: IMG_2819

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 12.05.2026, 20:49:47 via Wykop
  • 0
@DJRuraWydechowa: mBank i dalej już nie muszę czytać.

Pożegnałem ich 10 lat temu, a wykopki dalej mają u nich konta.
  • Odpowiedz
Polankowicz
Polankowicz 14.05.2026, 00:20:07 via Wykop
  • 0
@mk321: Deutsche Bank był najlepszy, ale wiadomo xD

Nie śledzę tego. Jak mnie zdrażnią marketingiem czy opłatami to zmieniam. Teraz mam miks 3 kont, bo nikt nie miał sensownej oferty 3 w 1.

UniCredit się ciekawie zapowiadał, ale to popytaj tych co u nich są.

Ja też jestem biedakiem-cebulakiem więc nie wiem jak z ofertą np Toyota czy Szmelcwagen Bank.
  • Odpowiedz
Polankowicz
Polankowicz 14.05.2026, 07:35:56 via Wykop
  • 0
@mk321: Nie. Nie jest to losowe. Po prostu jak coś działa to nie tykam, bo po co? Dla 0,01% więcej na rorze od 5 zł? Już bardziej dochodowe jest czytanie gazetek z marketu.

Nie moja wina, że banki są głupie i chciwe i trzeba je zmieniać co jakiś czas jak telekomu, bo i inaczej Cię będą dymać.

Dla mnie to trzba być amebą by zakładać konto albo je trzymać w
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13.05.2026, 12:53:56
  • 1593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 13.05.2026, 23:13:59 via Wykop
  • 0
@Turin89: Z tymi bunkrami to dobre jest. Tego nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
13.05.2026, 13:29:56
  • 1043
#trzecieoko serio?
trebeter - #trzecieoko serio?
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 13.05.2026, 22:57:54 via Wykop
  • 0
@trebeter: @ButtHurtAlert Fascynuje mnie ilość przygłupów płaczących, że to wina wysokich mandatów, migającego światła, szlabanów, PKPu itp

K---a tłuczesz debikkm to na każdej kategorii prawa jazdy, w TV między tańcem z patusami, a stefanem segalem na polacie, na wykopie, a ten dalej nie rozumie. I tu jeszcze Panowie Kierofcy Zawodowi. Poziom upośledzenia USA.

Każdemu jełopowi za taki numer czy nawet post powinni głasakać po główce, zabierać uprawienia, nadawać grupę
  • Odpowiedz

440

Rosja morduje cywilów w ogromnej skali. Dokładne liczby szokują

Rosja morduje cywilów w ogromnej skali. Dokładne liczby szokują

Dmytro Łubinec poinformował, że od początku 2025 r. w wyniku działań Rosji na Ukrainie zginęły 2514 osób cywilnych, a ponad 12 tys. zostało rannych. Przekazał również że od rozpoczęcia pełnoskalowej rosyjskiej inwazji w lutym 2022 r. życie straciło już ponad 15 tys. cywilów, w tym blisko 700 dzieci.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.05.2026, 12:43:46
  • 142
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Polankowicz
Polankowicz 13.05.2026, 22:14:21 via Wykop
  • 2
@Icouldbeyourmom: Nie no jak mniej niż na drogach to luzik. Nie ma tragedii.

A że często giną w domach czy mieszkaniach i somsoady też mają problem to już w ogóle po co to roztrząsać.

297

Brudne pieniądze na szczycie ukraińskiej władzy. Jermak usłyszał zarzuty

Brudne pieniądze na szczycie ukraińskiej władzy. Jermak usłyszał zarzuty

Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy (NABU) oraz Specjalna Prokuratura Antykorupcyjna (SAP) poinformowały o postawieniu

darino
z
rmf24.pl
dodany: 11.05.2026, 18:53:41
  • 35
  • #
    ukraina
  • #
    korupcjanepotyzmkolesiostwo
  • #
    polityka
Polankowicz
Polankowicz 12.05.2026, 15:25:51 via Wykop
  • 9
@Dbr86: rosja też nas obchodzi. Im więcej pałaców putina i jego kolegów tym mniej kasy trzeba będzie bezpowrotnie wpakować w Ukrainę.

313

8 stopni w sklepach, zastraszanie i 300 zł za milczenie? Dino w ogniu

8 stopni w sklepach, zastraszanie i 300 zł za milczenie? Dino w ogniu

Strajk ostrzegawczy, zapowiedź kolejnych. Związki zawodowe mogą mówić o pierwszym małym sukcesie, który udało się wywalczyć dla pracowników sieci Dino. To 300 zł podwyżki. To nie koniec walki o poprawę warunków pracy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12.05.2026, 05:48:28
  • 113
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Polankowicz
Polankowicz 12.05.2026, 13:02:08 via Wykop
  • 0
@funky-koval: To smao miałem napisać. Jako akcjonariusz domagam się cofnięcia podwyżki i w zamian za to zaunwestowanie w baty, bo już widzę że biorobotom się w dupach przewraca.
mirko_anonim
mirko_anonim
09.05.2026, 14:28:22
  • 161
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
  • 271
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 10.05.2026, 06:39:31 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: @teneyklety Ci dobrze napisał.

Kasę masz więc jeszcze dorzuć detektywa, a po rozwodzie wystawiam Panu receptę na ruchanie małolat aż do wyleczenia żalu.
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
09.05.2026, 05:00:28
  • 751
Są już pierwsze zdjęcia z parady 😊

#heheszki
Markotny_Marek - Są już pierwsze zdjęcia z parady 😊

#heheszki

źródło: 8462

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 09.05.2026, 21:56:42 via Wykop
  • 0
@Markotny_Marek: Fejk. Jedynym pojazdem była limuzyna geirasomowa.
  • Odpowiedz

412

Nastroje w Rosji są coraz gorsze.

Nastroje w Rosji są coraz gorsze.

Gospodarka rosyjska notuje coraz gorsze wyniki. Coraz częściej odczuwają to sami Rosjanie. Oznaki niezadowolenia z aktualnej sytuacji są coraz bardziej widoczne i są zauważalne nawet na Kremlu. Dlaczego Putin ma problem? Jak dziś wygląda Rosja? Gospodarka tego kraju wydaje się być w coraz większych

mleko3-2procent
z
youtube.com
dodany: 08.05.2026, 16:13:03
  • 139
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    russiahateclub
Polankowicz
Polankowicz 09.05.2026, 11:20:57 via Wykop
  • 3
@chyzwar: Ukraińcy mają internet i starlinki. Dlatego za karę trzba ich sprowadzić do poziomu gubinki i przypomnieć, że nie ma Ukrainy tylko zbuntowana małorosja. Czego nie rozśmiesz?

Internet to jest pikuś. Jak insta szlaufy mają latać na kałowego loda do Dubaju jak samloty uziemione?!

605

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

USA publikują setki zdjęć i nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających. "Ujawnienie" dzieje się na naszych oczach?

NQBIT
z
bithub.pl
dodany: 08.05.2026, 13:42:49
  • 247
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    uap
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    technologia
Polankowicz
Polankowicz 09.05.2026, 00:02:57 via Wykop
  • 8
@wykopwykopwykop1: Nie ładnie. Miałeś pisać o ufo. No i c--j i leci tomahawk w kiwony w Iranie.
jim_carrey
jim_carrey
07.05.2026, 05:29:18
  • 573
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
jim_carrey - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000015642

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 08.05.2026, 02:58:04 via Wykop
  • 0
@jim_carrey: Podeślę Ci Walaszka na korki.
  • Odpowiedz

524

Nadleśnictwo chciało zlikwidować tamy bobrów. Dziś walczy z pożarem

Nadleśnictwo chciało zlikwidować tamy bobrów. Dziś walczy z pożarem

Nadleśnictwo Józefów, gdzie obecnie pali się kilkaset hektarów lasu, jeszcze miesiąc temu wnioskowało o odstrzał kilkudziesięciu bobrów i rozbiórkę bobrowych tam, ale pod dużą presją przyrodników i społeczeństwa wycofało go.

mmichalus
z
gov.pl
dodany: 07.05.2026, 02:46:41
  • 105
  • #
    polska
  • #
    pozar
  • #
    wydarzenia
Polankowicz
Polankowicz 07.05.2026, 08:30:36 via Wykop
  • -1
@paramedix: Nie tak głośno, bo pawłowicz usłyszy.

#pozdrawiamdzienna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
06.05.2026, 04:43:07
  • 299
I komu to przeszkadzało?
#nostalgia #memy #smutnazaba
CiastozTruskawkami - I komu to przeszkadzało?
#nostalgia #memy #smutnazaba

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 06.05.2026, 22:02:21 via Wykop
  • 0
@Ciasto_z_Truskawkami: xD

Gg trochę szkoda. Do reszty są lepsze zamienniki, zdechło albo jest za darmo.

A czasy super zajebiste. J-----e po 14h na dobę za kilkaset €, bezpłatne nadgodziny albo pół płatne, 3/4 znajomych znikało za Odrą, zbiorkom sięgnął dna, bezrobocie 20%, by nie było gorzej wkschały śmieciówy itp atrakcje końcówki postPRLowskiego chlewu.
  • Odpowiedz

470

Cejrowski przyznaje, że nabrał się na Trumpa. I że nabierał na niego Polaków.

"Ja się nabrałem tak samo jak państwo. Tylko, hyhy, ja byłem tym, który państwa nabierał."

spere
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 14:27:25
  • 155
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    wybory
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
Polankowicz
Polankowicz 06.05.2026, 07:35:32 via Wykop
  • 0
@NieWiemASieWypowiem: Bo nikogo nie obchodzą jakieś małolaty i kto je tam dyma tylko po ile się tankuje, czy ma się za co i za ile się zapycha kichę.

A Cejrowski to prawacki mediotwórca. Maga się trzęsie w posadach więc trzeba zgarnąć ostatnią dywidendę i znaleźć jakiś nowy statek.
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 06.05.2026, 02:46:17 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny: Mnie tam pasuje jeśli lasy od tego będą czystsze. Jeszcze kaucję na pety i małpki poproszę to i miasta odetchną.

Bydło inaczej nie zrozumie, a to nie PRL by n---------ć pałą po pustym łbie.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 06:47:02
  • 967
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polankowicz
Polankowicz 06.05.2026, 02:36:28 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Ja obstawiałem kacapstan po Dniepr, janukowycza w Kijowie i przejęcie kontroli nad portem w Odessie , a w perspektywie 20 lat wasalizacja jak Białorusi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >
  • Zjednoczone Emiraty Watykańskie
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2025

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.03.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.03.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking