Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dex-dexter

dex-dexter

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2341
  • Znaleziska 2326
  • Mikroblog 15
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 0

78

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 15 godz. i 3 min temu
  • 62
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
dex-dexter
dex-dexter 13 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -27
Tu nie ma prostego wyjścia, to nie jest czarno-biała sytuacja.
Na szali leży przeszłość Polski (dawno temu...) i przyszłość (kontrakty na odbudowę Ukrainy).
Jakkolwiek nie podoba mi się gest Zelenskiego tak jeszcze bardziej nie podoba mi się foch Batyra. Odbije się czkawką polskim przedsiębiorcom (moim zdaniem).
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dex-dexter
dex-dexter 12 godz. i 51 min temu via Wykop
  • -12
@admin_wykopu: Myślę, że tak. Nawet jeśli nie wielkie firmy, to wróżyłem odpływ fachowców na Ukrainę, bo jak się konflikt skończy to zacznie się pompowanko kasy w odbudowę. I pan Józio co kładzie gładzie będzie wolał pojechac tam po większe pieiążki. A odebraniem jakiegoś orderu tracimy wizerunkowo. Ale to jest oczywiście niemierzalne...
dex-dexter
dex-dexter 12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • -12
@Snuq: Ale co jest "polską racją stanu"? Równie dobrze może głośno powiedzieć, że Trump to obłąkany idiota i będzie miał zapewne rację i przyklaśną mu miliony ludzi. Ale czy to będzie dobre dla Polski? Jakoś nie jestem przekonany. Można to było zrobić łagodniej, ciągle stanowczo ale łagodniej.
Moim zdaniem Batyr zagrał pod publiczkę, bo wie jakie są nastroje i te UPA mu z nieba spadło.
dex-dexter
dex-dexter 12 godz. i 35 min temu via Wykop
  • -11
@Snuq: Nie ma co dyskutować z kimś kto tak kaleczy język polski i ma tak blade pojęcie.
dex-dexter
dex-dexter 12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • -10
@Snuq: Klasyczna wymówka analfabetów lub ludzi mających język polski w doopie: "piszę z telefonu, autokorekta..."
Ochłoń bo się zaperzyłeś. Pisząc odpowiedź jakoś dałeś radę bez literówek... Mama pomogła?
dex-dexter
dex-dexter 11 godz. i 55 min temu via Wykop
  • -9
@BigCo: Również pozdrawiam. Mam zdanie jakie mam, mam do tego prawo. A moje zdanie jest takie, że mamy w fotelu prezydenta nadętego człowieka nie mającego za grosz pojęcia o dyplomacji. Prawo pięści to na podwórku a nie w pałacu prezydenckim.
dex-dexter
dex-dexter 11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -8
@Arktosik: Nie wiem, może ty lubisz otwierać buzię na myśl o płynach ustrojowych innego mężczyzny, ja jednak jestem zwolennikiem pokojowych rozwiązań a nie służalczych.
dex-dexter
dex-dexter 10 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -4
@Kghjw: Ale umiesz czytać? Wyraźnie napisałem, że nie mam na myśli "kontraktów". Myślisz, że na tych "kontraktach" to będą pracować Niemcy albo Francuzi? Dobre, nowe, świeże...
dex-dexter
dex-dexter 10 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -4
@Snuq: Acha, czyli teraz jestem Ukraińcem? Nie mam bladego pojęcia którędy podąża Twój to k rozumowania, ale nie jest to dobra ścieżka. Ale cieszę się, że moje kontrowersyjne dla pospólstwa komentarze wzbudziły Twoje zainteresowanie.
dex-dexter
dex-dexter 10 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 9
@kanis-sapiens: Szkoda, że nie był tak asertywny jak Trump twierdził, że polscy żołnierze w Afganistanie trzymali się z dala od frontu. Wybiórcza asertywność pod elektorat.
dex-dexter
dex-dexter 10 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -2
@kanis-sapiens: Każda ferajna obiecuje. Problem w tym, że wyborcy PO widzą tylko że obiecuje PiS. A wyborcy PiSu widzą, że obiecuje PO.
Ja widzę jedną drobną różnicę. PO obiecuje i nie dowozi. PiS obiecuje gruszki na wierzbie i daje to, nie bacząc na długofalowe skutki. Liczy się tu i teraz.
Ja wolę jak mi szef obieca, że da mi premię a potem jednak nie da. Nie lubię jak mi szef
dex-dexter
dex-dexter 25 min temu via Wykop
  • 0
@malkontent: po prostu nastroje w PL są coraz bardziej antyukraińskie (i się nie dziwię jak patrzę na każdym kroku na te rozesmiane twarze). I Zelenski dał potężną pomocną dłoń PiSowi.
dex-dexter
dex-dexter 23 min temu via Wykop
  • 0
@giorgioborgio: świat nie ma pojęcia co to kult Bandery. Powiedzmy sobie szczerze, nawet w pl jak zapytasz to mało kto wie o co chodzi, większość ludzi swoją wiedzę kończy na "Ukraińcy mordowali Polakow". I nic więcej.
dex-dexter
dex-dexter przed chwilą via Wykop
  • 0
@yannikto: Ale w czym problem? Jakbyś miał firmę remontowo-budowlaną to byś wolał cykać małe robótki czy jedną a porządną? Tam jest co robić, gruzowisko.

0

Justyna Steczkowska posadziła drzewa na łożyskach swoich dzieci

Justyna Steczkowska posadziła drzewa na łożyskach swoich dzieci

Podczas wywiadu u Małgorzaty Ohme - Justyna Steczkowska opowiedziała o nietypowej, ale bardzo symbolicznej tradycji w swojej rodzinie. Artystka przyznała, że na swojej działce zasadziła drzewa na łożyskach swoich dzieci.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 11 godz. i 20 min temu
  • 4
  • #
    piosenkarka
  • #
    polska
  • #
    ploteczki
  • #
    digitalnexus
  • #
    shitpost
  • #
    4konserwy
dex-dexter
dex-dexter 10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
Kolejna z odjechanym peronem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Tajwański gigant stawia na Polskę. Nawet 40 tys. miejsc pracy

Tajwański gigant stawia na Polskę. Nawet 40 tys. miejsc pracy

Tajwański gigant technologiczny Foxconn zdecydował o lokalizacji swojej nowej inwestycji w Polsce. Fabryka podzespołów powstanie w podwrocławskiej Miękinii.

Resu
z
money.pl
dodany: 16 godz. i 45 min temu
  • 3
  • #
    inwestycje
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    wroclaw
dex-dexter
dex-dexter 13 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
TO ten sam Foxcon co mu się pracownicy wieszają częściej niż Windows?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

23

Sex lalki z AI są bliżej niż myślisz...

Sex lalki z AI są bliżej niż myślisz...

Za kilka lat część ludzi może już nie szukać partnera wśród innych ludzi. Powstają pierwsze humanoidalne lalki wyposażone w AI, które potrafią prowadzić rozmowę, zapamiętywać użytkownika i symulować emocje. Brzmi jak science fiction, ale takie produkty są już dostępne. Myślicie, że to przyszłość

erodoll
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 19:54:00
  • 25
  • #
    stucznainteligencja
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    przyszlosc
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
dex-dexter
dex-dexter 20.06.2026, 06:25:09 via Wykop
  • 9
Niedawno był tu filmik z gościem, który opisywał jak prowadził boordel z lalkami.
Koniec świata jest bliżej niż nam się wydaje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

572

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce tylko dla bogatych? Ceny w rodzimych hotelach są często wyższe niż w Grecji, Egipcie czy Chorwacji. Wyjazd za granicę bywa tańszy, mimo że obejmuje również przelot.

VoxClamantisInDeserto
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 19:29:55
  • 312
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
dex-dexter
dex-dexter 17.06.2026, 20:14:46 via Wykop
  • 175
Sporo jeżdżę, właśnie planuję wakacje i serio, patrząc na ceny w Polsce to wolę sobie polecieć do Włoch chociażby.
Mogę zrozumieć, że np. Cypryjczyk czy Maltańczyk przyjeżdża do Polski i "omg ale tu zielono, wow, ile zieleni". Ale nie oszukujmy się - morze mamy przeciętne (za to ceny nieprzeciętne), góry piękne, ale ceny z kapelusza. Jeszcze trochę Mazury się bronią.
Popatrzyłem, policzyłem i chyba jednak albo Hoszpania, albo Włochy, wychodzi po prostu
  • 51
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dex-dexter
dex-dexter 18.06.2026, 19:22:59 via Wykop
  • -1
dex-dext


@larkinflight: A gdzie Ty tu zieleń widzisz, trawa i krzaki. I to zdjęcie z wybranego rejonu, większość Cypru to sucha ziemia i kamienie. Zjeździłem Cypr (no dobra, nie byłem na północnym zachodzie) i słabo w porównaniu z Polską, gdzie lasy ciągną się przez cały kraj.
dex-dexter - >dex-dext

@larkinflight: A gdzie Ty tu zieleń widzisz, trawa i krzaki. ...

źródło: mazury-zdjecie

Pobierz

4

Fachowcy na fali. Zarabiają nawet 26 tys. zł na rękę miesięcznie

Fachowcy na fali. Zarabiają nawet 26 tys. zł na rękę miesięcznie

Rosnące zapotrzebowanie na fachowców sprawia, że doświadczenie i umiejętności są dziś dobrze wyceniane. Najlepsi specjaliści w zawodach technicznych i rzemieślniczych zarabiają nawet 26 tys. zł netto miesięcznie.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 17.06.2026, 19:21:15
  • 6
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
dex-dexter
dex-dexter 17.06.2026, 20:19:31 via Wykop
  • -1
@Wumakudu: Ale podważasz że aż tyle elektryk nie zarabia? Zarabia zarabia...
Znam gościa, który pracuje w firmie energetycznej, czyli ma wszelkiej maści papiery.
"Po godzinach" wyciąga kasę z kosmosu, zmienia samochód co pół roku.
A spróbuj znaleźć dowolnego DOBREGO fachowca. Dzisiaj się umawiasz, usługa za 3 miesiące, bo grafik wypełniony po brzegi.

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
dex-dexter
dex-dexter 16.06.2026, 17:14:45 via Wykop
  • 6
@fff112: Ty chyba nie widziałeś tego zdarzenia albo nie masz samochodu...
ŻADEN nawet hipernowoczesny samochód nie wyhamuje w sytuacji jaka tu miała miejsce...

69

Rosja złapana na gorącym uczynku! Tak zakłócany jest sygnał GPS nad Polską.

Rosja złapana na gorącym uczynku! Tak zakłócany jest sygnał GPS nad Polską.

Rosja wykorzystuje satelitę do zakłócenia GPS w Polsce wynika z ustaleń naukowców. Trójka badaczy przeanalizowała dane od 2019 roku, które wykazywały występowanie krótkiego zagłuszania sygnału przez kilkadziesiąt stacji jednocześnie.

Dr-Livingstone
z
cyberdefence24.pl
dodany: 16.06.2026, 16:51:34
  • 2
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wojna
dex-dexter
dex-dexter 16.06.2026, 17:00:32 via Wykop
  • 17
- A nie boicie się, że się świat dowie, że zakłócacie sygnał GPS?
- No dowiedział się i co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

285

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka oficjalnie skończyła 54 lata, licząc od dnia przyznania patentu dwóm inżynierom IBM w 1972 roku. U.S. patent number 3668658A dotyczył rozwiązania opisanego jako magnetic record disk cover, czyli osłona dla magnetycznego dysku zapisującego dane.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 07.06.2026, 07:56:36
  • 103
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    ibm
dex-dexter
dex-dexter 07.06.2026, 09:42:17 via Wykop
  • 23
Ech pamiętam do dziś jak wszystkim z magnetofonikami pękały doopy, jak kupiłem FDD3000. Gimby nie znajo.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dex-dexter
dex-dexter 07.06.2026, 09:43:21 via Wykop
  • -1
FDD3000


@aigorkuglarz: Na grafice? Od kiedy to grafika świadczy o jakości gry? A nie, czekaj, teraz dzieci grają oczami a nie mózgiem, fakt.
dex-dexter
dex-dexter 07.06.2026, 16:13:10 via Wykop
  • 10
@aigorkuglarz: Myślę, że obecna obszerność gier to po prostu brak optymalizacji. Mamy szybkie łącza, wielkie dyski, po co się starać i optymalizować?
dex-dexter
dex-dexter 08.06.2026, 12:34:39 via Wykop
  • 1
@editores: Podstawowy sprzęt każdego komputerowca to śrubokręt do regulacji głowicy :-)
dex-dexter
dex-dexter 08.06.2026, 12:40:24 via Wykop
  • 0
@aleksc: Co ciekawe, w każdym sofcie ikona zapisu to właśnie dyskietka :-) Dzieci nie wiedzą często co jest na tej ikonce...

A tak serio to dyskietki jeszcze mają zastosowanie tam, gdzie wymiana sprzętu kosztowałaby niewspółmiernie dużo do korzyści z wymiany, np. starsze instrumenty elektroniczne czy maszyny sterowane numerycznie starej generacji.
Dla nas to śmiech, ale jednak po coś są jeszcze sprzedawane (choć zdaje się nie produkowane).
dex-dexter
dex-dexter 08.06.2026, 12:42:03 via Wykop
  • 0
@tomilipin: Ale wiesz, że to sprzed dekady? Już w Polsce żadna firma nie używa dyskietek (w sensie DUŻA firma czy instytucja).

19

W restauracjach i w hotelach koniec z jednorazowymi opakowaniami

W restauracjach i w hotelach koniec z jednorazowymi opakowaniami

Nowe regulacje UE obejmą m.in. sektor HORECA. Restauracje nie będą już mogły dodawać do zamówień sosów w jednorazowych opakowaniach, a hotele kosmetyków.

Victor_Manzon
z
biznes.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 05:04:47
  • 20
  • #
    ekonomia
  • #
    prawo
  • #
    europa
  • #
    hotel
  • #
    restauracje
  • #
    gospodarka
dex-dexter
dex-dexter 07.06.2026, 09:50:23 via Wykop
  • 1
@Pan_Miszuk: Taka sama jak maszynki do golenia albo maseczki :-D

3135

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
dex-dexter
dex-dexter 07.06.2026, 09:38:58 via Wykop
  • 0
Polacy mogą sobie "nie chcieć", od kiedy to rządzący słuchają Polaków? To już praktycznie postanowione (jakże chciałbym się mylić...), będziemy się na pajaców wrzucać i pewnie korzystając z okazji powstanie nagle dużo więcej "artystów". Psy szczekają karawana idzie dalej, zakrętki przymocowane do butelek nam nie pasowały, kaucje za puszki i butelki nam nie pasowały... I co? I nic, wszyscy się przyzwyczaili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Nie żyje aktor Daniel Olbryski

Nie żyje aktor Daniel Olbryski

Zmarł w wieku 81 lat, o śmierci poinformował jego syn w mediach społecznościowych.

maciss
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2026, 11:51:20
  • 11
  • #
    smierc
  • #
    zdechly
  • #
    aktorzyna
  • #
    celebgate
  • #
    pol
  • #
    polska
dex-dexter
dex-dexter 05.06.2026, 12:11:22 via Wykop
  • 0
Ale panowie, po co te nerwy, autor pisze o Jakimś Danielu OLBRYSKIM, ch... wie kto to jest :-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
dex-dexter
dex-dexter 30.05.2026, 05:17:50 via Wykop
  • 626
Mój kraj, taki piękny...
Pizza z szynką to usługa gastronimiczna i 8% VAT
Pizza z krewetkami to towar luksusowy i 23% VAT.
JPRDL...
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dex-dexter
dex-dexter 30.05.2026, 16:53:45 via Wykop
  • 110
@rewasek1374: Rząd PiS 6 lat temu.
Ale i tak będzie to wina Tuska, bo nie pomniejszył. :-D
dex-dexter
dex-dexter 01.06.2026, 16:16:49 via Wykop
  • 0
@otsutsuki: Oczywiście, że nie.... No skąd...
Nie chce mi się wpisać, wbij w google albo jakieś AI swoje pytanie, poczytaj, coś się o świecie dowiesz.
dex-dexter
dex-dexter 02.06.2026, 19:20:11 via Wykop
  • 0
@otsutsuki: Staram się jak mogę, ale niestety najwyższy stopień podium już zająłeś i nie sięgnę tak wysoko.

4

Nagranie tragicznego wypadku w Piasecznie. Zginął młody policjant KSP.

Nagranie tragicznego wypadku w Piasecznie. Zginął młody policjant KSP.

patrz w lusterka ( º ʖº)

Krole
z
facebook.com
dodany: 29.05.2026, 19:13:20
  • 18
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    motocykle
  • #
    piratdrogowy
dex-dexter
dex-dexter 29.05.2026, 20:08:50 via Wykop
  • 5
Tak na oko to zapier...ł.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
dex-dexter
dex-dexter 26.05.2026, 20:01:00 via Wykop
  • 412
Właśnie miałem kupić sobie ferrari, ale odpuszczam.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dex-dexter
dex-dexter 27.05.2026, 20:34:12 via Wykop
  • -3
@123_: Trochę odjechał Ci peron razem z dworcem. Jakie "nie stać"? Ten tragicznie wyglądający samochód ze znaczniem Ferrari kosztuje tyle co średniej wielkości dom, czyli nie jest jakoś poza zasięgiem. Sęk w tym, że musiałbym upaść na głowę, żeby kupić takie auto. Albo na przykład Mustanga Mach-E, albo nowego Forda Capri, lista badziewi jest długa. Ale teoretyk onanista motoryzacyjny nie zrozumie o czym piszę...
dex-dexter
dex-dexter 27.05.2026, 20:35:23 via Wykop
  • -1
@Nick7C5: Jakbym miał NADMIAR kasy (ot taki Euro Jackpot wygrany) to bym kupił. Ale jakiegoś wartościowego klasyka (żeby mieć), a nie jakieś współczesne goowno elektryczne.

3

Gwiezdne Wojny: Mandalorian i Grogu - recenzja filmu

Gwiezdne Wojny: Mandalorian i Grogu - recenzja filmu

Czy Baby Yoda ma moc przyciągania widzów do kina? Drodzy fani Star Wars, dobrze się dzieje w Galaktyce. Tylko w marudach mroczna strona mocy silna jest

panodkultury
z
panodkultury.com.pl
dodany: 27.05.2026, 20:20:40
  • 1
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    gwiezdnewojny
  • #
    starwars
  • #
    rozrywka
dex-dexter
dex-dexter 27.05.2026, 20:29:45 via Wykop
  • 0
Mój syn to lubi, więc zabrałem go do kina. Serial oglądaliśmy.
I po wyjściu z kina stwierdziłem, że jest to po prostu kolejny odcinek serialu, po prostu dłuższy i tyle.
Zero jakiegoś "och".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Zbieranie butelek z kaucją na celowniku skarbówki. Fiskus ma już narzędzia

Zbieranie butelek z kaucją na celowniku skarbówki. Fiskus ma już narzędzia

Nie ma takiego zbierania synek :-)

RKN_
z
msn.com
dodany: 26.05.2026, 07:33:10
  • 11
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazpo
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    gospodarka
dex-dexter
dex-dexter 26.05.2026, 08:13:55 via Wykop
  • 11
Czyli ktoś nas na sucho puknął w anusa, a potem stwierdził, że skoro już się przyzwyczailiśmy to jeszcze kciuk wejdzie. Sprytne...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Młodzi Europejczycy nie ufają systemowi emerytalnemu

Młodzi Europejczycy nie ufają systemowi emerytalnemu

W Polsce tylko 11% deklaruje pełne zaufanie do systemu - najmniej spośród zbadanych państw

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 25.05.2026, 07:54:01
  • 7
  • #
    emerytura
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
dex-dexter
dex-dexter 25.05.2026, 08:23:32 via Wykop
  • 6
Niektórzy myślą, że ZUS trzyma ich pieniądze i jak przychodzi czas emerytury to wtedy te pieniądze oddaje.
ZUS nie ma żadnych pieniędzy, emerytury wypłaca emerytom z tego co wpłacają tam obecnie pracujący ludzie. A ilość tych pracujących się kurczy, z kolei ilość emerytów rośnie.
Z pustego i salomon nie naleje i wcześniej czy później ZUS na emerytury mieć nie będzie. Skąd weźmie? Nie wiem, ale się domyślam...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

950

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 155
  • #
    polityka
dex-dexter
dex-dexter 24.05.2026, 12:27:11 via Wykop
  • 60
@joker007: A tam takie pier***lenie. KAŻDA władza ma coś za uszami, czy KO, czy PiS, czy ktokolwiek inny u koryta. Zawsze znajdzie się złamas, który zwącha okazję i będzie kradł póki może, bo posłem zawsze nie będzie.

Smutne jest to, że jak się wyda, to "no i co mi zrobicie". Zamiast natychmiastowego zawieszenia do wyjaśnienia i zwrotu wszystkich kosztów w razie braku pozytywnej weryfikacji jest "no tak, kradł, ale poprzednicy
dex-dexter
dex-dexter 24.05.2026, 12:30:41 via Wykop
  • 18
@TomexD: I to jest właśnie totalna głupota "bo poprzednicy też kradli". Co nas obchodzą poprzednicy? Ich też trzeba rozliczyć, ale przede wszystkim obchodzą nas obecnie rządzący, niezależnie od partii jaką reprezentują.

U mnie w firmie jest kontrola wydatków co do złotówki, paliwo, papier, cokolwiek. Firma jest prywatna więc to właściciel traci na machlojach. Państwo nie ma właściciela jako takiego i przekręty na czymś tak prostym do wychwycenia jak kilometrówki, czy

10

SMS po słowacku wywołał burzę. Ruch prokuratury ws. Sebastiana M.

SMS po słowacku wywołał burzę. Ruch prokuratury ws. Sebastiana M.

Jak udało nam się ustalić, prokuratura bada sprawę wiadomości, którą otrzymała mec. Katarzyna Hebda, adwokatka Sebastiana M. Nieznany nadawca napisał po słowacku, że "M. został powieszony za swoją zbrodnię. - Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa.

Kolekcjoner_dusz
z
o2.pl
dodany: 19.05.2026, 11:02:42
  • 8
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wiadomosci
dex-dexter
dex-dexter 19.05.2026, 11:05:51 via Wykop
  • 7
Zaraz moment. Ktoś napisał "M. został powieszony" i ta tfu adwokacina bez kręgosłupa uznała to za groźby karalne? Git malina...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Dex Dexter

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.09.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking