Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rzaden_problem

rzaden_problem

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 94895
  • Znaleziska 6687
  • Mikroblog 88208
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 25
Davos87
Davos87
6 godz. i 38 min temu
  • 4
Nie mogłem oglądać Portugalii i oczywiście to musiał być najlepszy mecz tego wieczoru, a dwa kolejne mecze, które mogłem oglądać, okazały się totalnymi paździerzami :D

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 6 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Davos87: ostatnie 15 minut Anglia Senegal była pryma sort, nie gadaj
  • Odpowiedz
neverwalkalone
neverwalkalone
6 godz. i 31 min temu
  • 1
#mecz sa tu ludzie którzy pisali że warto czekać na ten mecz. Ha tfu na was
neverwalkalone - #mecz sa tu ludzie którzy pisali że warto czekać na ten mecz. Ha tfu...

źródło: IMG_8700

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 6 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@neverwalkalone: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rzaden_problem - @neverwalkalone: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: DgemKBUW4AIOJVO

Pobierz
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
8 godz. i 31 min temu
  • 11
Po kim wy tacy chytrzy na te bramki? Ostatnio Anglicy strzelili 4, więc norma wyrobiona do końca fazy grupowej
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 5
@uncle_freddie: może nawet do końca mundialu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
8 godz. i 37 min temu
  • 2
rożny typu kartoflisko xdd

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@sympatyczny_przyjemniaczek: Arteta się na tapczanie przewraca
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
8 godz. i 41 min temu
  • 18
#mecz przestraszył sie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
BigVV - #mecz przestraszył sie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: abMmGDv_460s

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 4
@BigVV: a więc to jest ten cały szaman opłacony przez Ghanę, faktycznie POTĘŻNY
  • Odpowiedz
fat_boy
fat_boy
fat_boy
8 godz. i 42 min temu
  • 6
#mecz Ah shit, Pan Szaman zrobił robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@fat_boy: to chyba ten od Yaya Toure co Guardiole zaszachował na kilka lat xD
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 42 min temu
  • 6
#mecz
rzaden_problem - #mecz

źródło: efe60c96f218a61032cfb8e86d770db9f1dfe54defe7346cb43d189c254dd808

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 50 min temu
  • 1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bananowyjee
bananowyjee
bananowyjee
9 godz. i 49 min temu
  • 9
#mecz #from
bananowyjee - #mecz #from

źródło: IMG_4877

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 8 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@bananowyjee: jeszcze ten gruby powinien być w takim ghoulowym stylu z podkrążonymi oczami i żyłami na wierzchu xD
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
9 godz. i 4 min temu
  • 0
#mecz było już hydration break czy przespałem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: zaraz będzie, leć po nawadniacza
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 4 min temu
  • 0
Gordonek zdziwiony, że mu piłka spadła pod nogi w polu karnym. ( ಠ_ಠ) Kogo ta Barca kupiła!? xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SKYFander
SKYFander
9 godz. i 8 min temu
  • 5
#mecz
Już bym wolał Podbeskidzie takie z Łęczną
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@SKYFander: to wygląda jak mecz Wisły Płock z Cracovią w poniedziałek o 19:00 (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง
  • Odpowiedz
Bodhidharma
Bodhidharma
Bodhidharma
9 godz. i 10 min temu
  • 6
#mecz
Bodhidharma - #mecz

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 o 23.22.04

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@Bodhidharma: to ja oglądający ten mecz ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
9 godz. i 29 min temu
  • 0
#mecz warto ogladac druga polowe czy dramat? Nie ogladalem pierwszej :P
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Atomus: jak masz sraczkę to oglądaj, powinno pomóc
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
9 godz. i 31 min temu
  • 3
#mecz
realizator ani jednego zbliżenia na majeczkę nie zrobił
co to ma być
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 7
@xvlk: chyba wiem gdzie znaleźli operatorów kamer
rzaden_problem - @xvlk: chyba wiem gdzie znaleźli operatorów kamer

źródło: 319548_kamerzysta

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
9 godz. i 40 min temu
  • 8
#mundial #mecz #pilkanozna #ciekawostkipilkarskie
#ronaldo #reprezentacja
tomwick55 - #mundial #mecz #pilkanozna #ciekawostkipilkarskie
#ronaldo #reprezentacja

źródło: 1000033299

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 9 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
@tomwick55: Ale to musiał być p------j wtedy, dzisiaj reprezentant który na mundialach ładuje 2x Argentyna, 2x Brazylia, 2x Haiti, 1x Szwecja, 1x Jugosławia, 1x Tunezja, 1x Peru byłby santo subito, pomniki i ulice jego imienia od zaraz. Spotkań mniej, grali krócej bo piłkarz po 30tce to był już przepity połamaniec bez kolan, a ten zrobił takie staty, że do dziś jest w top 10 w rankingach FIFA i czasem jak
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem 10 godz. i 10 min temu
  • 1
#mecz
rzaden_problem - #mecz

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
14 godz. i 31 min temu
  • 202
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 10 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 3
@kobiaszu: Jak nie ma opcji zamontować na stałe, a masz balkon/taras to mogłeś takie coś, wtedy stoi na zewnątrz i jest cichutko w środku, na filtr z boku zakłada się drugą rurę i też nie ma problemów z podciśnieniem. Ja swojego kupiłem ze 3 lata temu, z całym osprzętem, używany, a jak nowy za 1300 wliczając dostawę. Gdyby miał stać w środku, to huk jest nie do zniesienia, także polecam
rzaden_problem - @kobiaszu: Jak nie ma opcji zamontować na stałe, a masz balkon/taras...

źródło: Klimatyzator-przenosny-Eberg-QUBO-Q40NE-po-prawej-wylaczona-jednostka-zewnatrzna-klimatyzacji-split-768x447

Pobierz
  • Odpowiedz
karzap92
karzap92
10 godz. i 36 min temu
  • 9
#mecz
karzap92 - #mecz

źródło: temp_file482401323267146227

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 10 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 3
@karzap92: CAM ON INGERLAND
  • Odpowiedz
ratty
ratty
wczoraj, 05:49:16
  • 76
#ogrodnictwo
Czereśnia posadzona rok temu. 3 drzewka, o dziwo już w tym roku zakwitły i dały łączny plon w postaci 1 czereśni (były dwie, ale drugą obżarły mrówki).

Była pycha, zjadłam na pół z dzieckiem, które akurat pierwsze rano wstało :D reszta musi czekać rok na kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ratty - #ogrodnictwo
Czereśnia posadzona rok temu. 3 drzewka, o dziwo już w tym roku ...

źródło: image_picker_A17B5332-E902-437D-BCF0-00CE7CA0EC0B-5073-00000189BFBEEB09

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem 19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
ale mam dość wczesne odmiany czereśni, które ...


@ratty: ... które wymarzną, bo są to odmiany nieodporne na mrozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem 18 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@ratty: No chyba, że tak u mnie w lubelskim się zdarza że przymrozi, ale to też gdzieś w polach zazwyczaj, bo w zabudowaniach to raz na pare lat takie późne. W tym roku to w ogóle wcześnie zaszalałem z pomidorami do gruntu i somsiady jak wysadzali to u mnie już pierwsze kwiaty były zawiązane i zaraz będę miał swoje pomidorki. (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2017

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking