Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atleastiwilltry

atleastiwilltry

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 275
  • Znaleziska 224
  • Mikroblog 51
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4

2276

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 9 godz. i 5 min temu
  • 247
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
atleastiwilltry
atleastiwilltry 4 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@zatyczkos: dla mnie może to ogłosić nawet czarny gej, żyd, mason i transwestyta w jednym - jeśli uargumentuje to, wygra wybory i doprowadzi do polepszenia jakości mojej opieki medycznej oraz ukruci układy i patologię to będę pierwszym który będzie go podrzucał do góry na wiecu podparcia

583

Na ratowanie banków poszło ponad 10 bilionów dolarów xD

Na ratowanie banków poszło ponad 10 bilionów dolarów xD

Pewnie tylko niektórzy pamiętają taki mały kryzys finansowy z 2007/8 r, który został załatany z kieszeni podatników, by spłacić zobowiązania Banków - za ich machlojki;). Wtedy byliśmy tak zacofani, że zostaliśmy "Zieloną Wyspą" xD. Najgorsze w tym, że USA i cała UE to spłaca z kieszeni obywateli;)

WladcaPiachu
z
parkiet.com
dodany: wczoraj, 13:09:39
  • 31
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostka
  • #
    ekonomia
  • #
    historia
atleastiwilltry
atleastiwilltry 4 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@gokihar: trochę tak ale z drugiej strony czemu z mojej kasy mają dorzucać do czyjegoś prywatnego interesu? Czemu mam ratować prywatny bank swoim kosztem? I żeby to były polskie banki a my ratowaliśmy głównie niemieckie i francuskie.

1098

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: wczoraj, 16:35:40
  • 135
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
atleastiwilltry
atleastiwilltry 9 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@dziwus: jaki kraj taki tuhaj bej 🤷‍♀️
atleastiwilltry - @dziwus: jaki kraj taki tuhaj bej 🤷‍♀️

źródło: 1000011285

Pobierz

1103

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: wczoraj, 10:27:11
  • 117
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
atleastiwilltry
atleastiwilltry 9 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@marqsk: daje 1100 i musicie wiedzieć że tracę na tym interesie (╥﹏╥)

609

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:57:32
  • 275
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
atleastiwilltry
atleastiwilltry wczoraj, 05:46:39 via Wykop
  • 2
@LeastWantd80: ciekawe, bo nikt w UE nie wybierał Urszuli... Ale pewnie taki cwaniak i powstaniec jak ty to odkrył i sam zablokował własną piersią?

1671

Nawet 70 proc. pacjentów przyjętych poza kolejką. Klinika z karą od NFZ

Nawet 70 proc. pacjentów przyjętych poza kolejką. Klinika z karą od NFZ

W jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego większość pacjentów była przyjmowana poza kolejką - informuje portal Rynek Zdrowia. W związku z nieprawidłowościami na placówkę nałożono karę wynoszącą niemal 300 tys. złotych. Klinika odrzuca oskarżenia

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.06.2026, 18:47:06
  • 60
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
atleastiwilltry
atleastiwilltry przedwczoraj, 17:30:43 via Wykop
  • 1
A ja głupi jeździłem 80 km od domu na badania i zabieg żeby nie czekać 2 lat na operację (czekałem "tylko" 4 miesiące) a mogłem się zapisać do KO i mieć pod nosem za 3 tygodnie... Po raz kolejny polska i polscy (polskojęzyczni?) politycy pokazują mi że nie da się rozwiązać pewnych spraw bez rozlewu krwi, trzeba być chamem ze sztachetą w ręku i w razie co rozbijać łby, palić domy i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2373

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
atleastiwilltry
atleastiwilltry przedwczoraj, 08:29:52 via Wykop
  • 2
@MiKeyCo: no właśnie się pan dowiedział i co.jpg

652

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

74,5 proc. Syryjczyków oraz 72,1 proc. Afgańczyków w wieku od 25 do 34 lat w Niemczech bez zawodu. Ale to nie problem - piszą Niemcy. Niepotrzebnie się uczyliście.

editores
z
rp.pl
dodany: 21.06.2026, 13:22:46
  • 99
  • #
    niemcy
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 18:49:00 via Wykop
  • 1
@kocimietka_BB: obawiam się że to niezdrowa ciekawość 😔

601

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Pokaż treści 18+

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Thaïs dEscufon Francuzka, która padła ofiarą napaści seksualnej ze strony tunezyjskiego migranta, została uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej po tym, jak stwierdziła, że największym zagrożeniem dla kobiet we Francji są czarnoskórzy mężczyźni pochodzenia afrykańskiego i arabskiego"

93michu93
z
goniec.net
dodany: 22.06.2026, 07:09:50
  • 69
  • #
    francja
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    gwalt
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 08:51:48 via Wykop
  • 24
I w Polsce też tak będzie, skoro lewica pogardza polskimi facetami to później same kobiety będą musiały się bronić bo nikt ze zdrowo myślących facetów nie będzie nadstawiał karku za kobiety które tutaj ich sprowadziły
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 10:53:06 via Wykop
  • 2
@ZolniezMordoru: pewnie tak, ale o ich p-----c będzie usprawiedliwiana ciężkim losem a oskarżenia w ich kierunku rasizmem. Tak czy inaczej dziewczyny: powodzenia, przyda wam się. Aha i pamiętajcie że jak coś to miłe lewicowe panie pomogą wam w przerwaniu ciąży, takie małe ludzkie odruchy...
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 13:45:47 via Wykop
  • 0
@Ociec2: w Afryce pewnie go leją albo jemu obcinają głowę i reszta małp wie że nie wolno tak robić

823

Jako wyborcy nie dajmy się wykorzystać. Dla każdego jesteśmy plebsem.

Jako wyborcy nie dajmy się wykorzystać. Dla każdego jesteśmy plebsem.

Okazuje się, że nie tylko były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, dorabiał jako lekarz, mimo pobierania pełnego uposażenia... *jeśli chcemy żeby w tym kraju było lepiej to KAŻDEGO trzeba do odpowiedzialności pociągnąć, a nie tylko tych których nie lubimy*

aiksto
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 13:11:18
  • 89
  • #
    pis
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    polityka
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 10:55:48 via Wykop
  • 0
@SzuruSzur: już widzę jak krwawo obalamy władzę xd w tym kraju policja dobrze pilnuje żeby czasem ludzie nie skrzykneli się w formie rewolty.

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 337
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 07:33:35 via Wykop
  • 6
@editores: a ja sobie nie życzę napływu obcych ludzi, masowo ściąganych z krajów 3 świata, też mnie nikt nie pytał czy tego chcę, dlaczego moje zdanie się nie liczy a korporacji które nie płacą podatków już tak?

467

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
atleastiwilltry
atleastiwilltry 21.06.2026, 12:51:33 via Wykop
  • 76
@zassijt0: akurat arabów nie żałuję, ich potęga opiera się na przemocy, pogardzie oraz niewolnictwie i cwaniactwie.
atleastiwilltry
atleastiwilltry 22.06.2026, 07:25:53 via Wykop
  • 0
@editores: USA nie wkładał bym do tego samego koszyka, mimo że to cwaniaki i opierają się na przemocy to jednak mają jakieś zasady i dają jakieś bardziej ludzkie zasady (np pracodawca w USA nie może ci bezprawnie zabrać dokumentów jeśli przyjechałeś legalnie)

928

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ

starnak
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 05:17:47
  • 166
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    samozatrudnienie
atleastiwilltry
atleastiwilltry 21.06.2026, 17:12:44 via Wykop
  • 2
@James2000: no to chodź obalać, czekam na propozycje - i mówię to bardzo serio, co proponujesz?
atleastiwilltry
atleastiwilltry 20.06.2026, 15:13:00
  • 0
A c--j co mi szkodzi zapytać( ͡° ͜ʖ ͡°) - idzie ktoś w Warszawie na tą imprezę? https://waw4free.pl/wydarzenie-154458-synective-ursynow-rave-5-techno-trance-edm-hot-bouncy-music
Wygląda spoko, nie mam planów na wieczór a nie chce mi się iść nad Wisłę z tłumem pijanych ludzi (teraz pewnie zamienię to na tłum pijanych i naćpanych ale c--j xd)
W klubie nie byłem od 5 lat...

#wianki #impreza #rave #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atleastiwilltry
atleastiwilltry
Autor
20.06.2026, 21:43:43 via Wykop
  • 0
@gotx3: no i już wracam xd taka mała potupajka ale bez szału
  • Odpowiedz
atleastiwilltry
atleastiwilltry
Autor
21.06.2026, 09:37:36 via Wykop
  • 0
@gotx3: kto to Edward warchocki ? XD
  • Odpowiedz

430

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy - Leonid Kuczma i Wiktor Juszczenko - zrzekli się Orderu Orła Białego.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 19:13:54
  • 260
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
atleastiwilltry
atleastiwilltry 21.06.2026, 08:46:41 via Wykop
  • 1
@Kamilo666: nagroda pocieszenia

751

Druga fucha Kacprzaka w Szpitalu Bródnowskim równie dobrze płatna

Druga fucha Kacprzaka w Szpitalu Bródnowskim równie dobrze płatna

Oprócz pracy na SOR w Szpitalu Południowym (gdzie pracował 11h/dzień w 2025), pan lekarz Kacprzak w marcu tego roku miał przepracować aż 290 godzin w Szpitalu Bródnowskim, co oznacza średnio ponad 9h/dzień i zarobił 104 tys/miesiac. Pora chyba zsumować wszystkie fuchy pana doktorka...

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: 19.06.2026, 19:02:53
  • 74
  • #
    praca
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    warszawa
atleastiwilltry
atleastiwilltry 20.06.2026, 20:22:12 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: i posłowi że kilometrówki kończą się na pierwszym objechaniu kuli ziemskiej

1071

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Wydzielone pomieszczenie, zastawiony stół i Straż Miejska pilnująca drzwi przed mediami. Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Gliwicach przygotowano zamknięty poczęstunek dla urzędników i radnych. Z luksusów nie mogli skorzystać obecni na miejscu mieszkańcy.

jassssss
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 07:08:21
  • 161
  • #
    ko
  • #
    po
  • #
    budka
  • #
    osmiorniczki
  • #
    trzaskowski
  • #
    tusk
atleastiwilltry
atleastiwilltry 20.06.2026, 12:44:10 via Wykop
  • -4
@Ociec2: a tam grubo... Nie takie rzeczy pewnie im uchodzą na poziomie easy w porównaniu do nas

1974

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
atleastiwilltry
atleastiwilltry 19.06.2026, 10:39:24 via Wykop
  • 20
Kiedy ktoś obraża twoja ulubioną śliwowicę
atleastiwilltry - Kiedy ktoś obraża twoja ulubioną śliwowicę

źródło: 1000011144

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

13

Shrek 5 - zwiastun filmu

Shrek 5 - zwiastun filmu

Nowy zwiastun Shreka 5. Całkiem inna grafika względem poprzedniego zwiastunu.

Tomek3322
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 17:02:12
  • 15
  • #
    film
  • #
    shrek
  • #
    dreamworks
  • #
    shrek5
atleastiwilltry
atleastiwilltry 17.06.2026, 16:28:24 via Wykop
  • 1
Jak się popatrzy na innowacyjność techniczną, dubbing, żarty i samiczki z 1 Shreka a aktualny zwiastun to widać że ktoś chyba upadł na głowę + czułem ciarki żenady jak osioł śpiewał po angielsku... PA-SKU-DNE
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

770

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
atleastiwilltry
atleastiwilltry 15.06.2026, 21:44:02 via Wykop
  • 2
@Slizzy: Ja wierzę że mogło tak być, miałem podobnie przy skoku spadochronowym na linie desantowej (czyli sam i spadochron automatycznie jest wyciągany z samolotu - niby zawsze sprawdzają ale wiesz...) byłem osrany po pachy w samolocie a po wylądowaniu na ziemi był taki skok adrenaliny że chciałem koniecznie od razu oddać kolejny skok bez strachu, chyba największy skok adrenaliny i euforii w moim życiu (a miałem wtedy 15 lat!)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

AtLeastIWillTry

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking