• 0
@J3BACZ3000 to wnętrze jest jak fiat multipla. Tak brzydkie że aż chcesz je mieć i spróbować jak to smakuje jak to pracuje jak to na tym świecie jest. Dziękuje za tą wpowiedź
  • Odpowiedz
#321685 ale pampryczki dzisiaj po dupie dostały w słońcu, nie wiem czy przeżyją. Ogułem chyba nie będę ich już więcej wynosił na balkon bo zaraz znowu upały fhui i mi umrą o ile wcześniej nie umrą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#321685 huop DZISIAJ rozegrał dwie kolejne partie którymi by chciał się podzielić. Obie wygrane, cel to za 10-15 lat zdobyć 2500 elo w szachach typu szybkie lecz zaczynam od 100. Aktualny ranking to 354 elo.

Ja białe
HUOP (235 elo + 45 = 280) vs Nigeryjczyk (327 elo - 32 = 295)

W komentarzu druga partia
J3BACZ3000 - #321685 huop DZISIAJ rozegrał dwie kolejne partie którymi by chciał się ...

źródło: board (6)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #321685 Zaczynam przygotowywać się na falę upałów. Nie wyłączyłem klimy w kołchoz, niech się cały czas chłodzi. Zastanawiam się czy nie uszykować jakiś ręczników do kołchoz, żeby je sobie moczyć w lodowatej wodzie i robić se okłady. W piekielni zachodniej ma być 40 stopni.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach