Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.
z- 60
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















azjatyckie (haos, alga, neon)
zajebiste pierogi w mandu (topka)
malika dość dobra (laski z top chefa)
pueblo meksykan
placki
@blackredwhite: zamknięte / zlikwidowane