Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
James_Error
James_Error

James_Error

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1360
  • Znaleziska 317
  • Mikroblog 1043
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

165

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 13 godz. i 2 min temu
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
James_Error
James_Error
James_Error 7 godz. i 44 min temu via Wykop
  • -2
Mimo iż weszła kolejna segregacja to trzeba płacić więcej za wywóz normalnych śmieci, ten system to danina dla SS-mana niemieckiego którą fundnął nam Kaczyński, niezły skok na kasę Polaka, nikt tyle dla Niemiec nie zrobił w Polsce ile Jarosław Kaczyński.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

859

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: wczoraj, 12:37:04
  • 628
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
James_Error
James_Error
James_Error 7 godz. i 51 min temu via Wykop
  • -5
Jeżeli chce się rozwiązać problem dzietności w Polsce zachowując przy tym bezpieczeństwo to jest tylko jeden sposób, państwowe małżeństwa aranżowane, promocja takiego rozwiązania musiałaby być skierowana do młodych kobiet z takich krajów jak np. Syria, Kuba, kilka krajów Afrykańskich, wystarczyłoby pół miliona kobiet które chciałyby zostać matkami i które chciałyby urodzić trójkę dzieci, takie dzieci przeszłyby przez Polski system edukacji i zostałyby Polakami które byłyby wierne Państwu Polskiemu, inaczej za 20 lat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lolenson1888
Lolenson1888
13 godz. i 9 min temu
  • 771
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 264
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 8 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: przecież świat to również ludzie tak więc to zdanie ma błąd logiczny, żaden poważny człowiek nigdy takiego zdania nie wypowiedział, znowu 'warszafscy' boomerzy muszą coś wymyślać aby się wywyższyć na tle reszty Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

57

Pakt Migracyjny wchodzi w życie! To będzie musiała zrobić Polska

Pakt Migracyjny wchodzi w życie! To będzie musiała zrobić Polska

Pakt migracyjny zacznie obowiązywać w Unii Europejskiej 12 czerwca. Już wiecie po co odwracanie uwagi społeczeństwa emeryturami dla "artystów"?

fittrenerka
z
wpolityce.pl
dodany: 11 godz. i 35 min temu
  • 35
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
James_Error
James_Error
James_Error 8 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 16
Przecież ten pakt trwa od roku, oczywiście nieoficjalnie, czasami na ulicach widzę więcej Hindusów i Ukraińców niż Polaków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

888

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11 godz. i 4 min temu
  • 129
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
James_Error
James_Error
James_Error 9 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 7
no tak sprywatyzujmy służbę zdrowia a gdy Polak chce się sam ratować to jeszcze mu doje8my xD, przyjazne państwo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

416

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 13:38:28
  • 278
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
James_Error
James_Error
James_Error przedwczoraj, 14:06:45 via Wykop
  • 1
Nawet nie oglądam bo widać że boomerzy będą pierd0lić przez godzinę dlaczego nie ma dzieci, no koorwa, gdybyśmy mogli znaleźć tą jedną rzecz? Oczywiście chodzi o mieszkanie, bez miejsca do pierd0lenia nie będzie dzieci, boomerzy telewizyjno-radiowi mogą pied0lić 24/7 że to zmiany kulturowe, oczywiście że tak, uwielbiam ten buzzword, normalnie tytuły profesorskie im dać i jeszcze grand z budżetu i mamy typowego warszawskiego boomera u którego jak otworzymy oświadczenie majątkowe to co
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rales
rales
przedwczoraj, 09:54:55
  • 440
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error przedwczoraj, 13:52:49 via Wykop
  • 2
@rales: moim zdaniem Braun idzie po 20%, sam z rodziną na niego głosuje bo mam dość że zapierd4la mi się 60% wypłaty i daje na nierobów urzędniczych, artystów, emerytury dla przybyszy, wyebane mam na akcje gaśnicowe, płacze urzędasów, warszawskich płaczących boomerów itp. ludzi, nie chce aby po i pis rządziło bo ich rozwiązaniem problemu jest ściągnąć Hindusa i Ahmeda na koszt Polaka, nie, dzięki, wolę spróbować z Braunem, w mediach
  • Odpowiedz

35

Pracownicy z Ukrainy szukają lepszych płac na Zachodzie. Polska sięga po nowych

Pracownicy z Ukrainy szukają lepszych płac na Zachodzie. Polska sięga po nowych

Wielu Ukraińców, którzy przez lata stanowili podstawę zagranicznej siły roboczej w Polsce, zaczęło szukać lepszych warun

Spocony_Bambo
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 05.06.2026, 21:38:27
  • 11
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
James_Error
James_Error
James_Error przedwczoraj, 13:43:25 via Wykop
  • 1
Sporo migrantów wyjeżdża jak się socjal im państwowy skończy lub jak odłożą nawet niewielki pieniądz, widzą jaki ten system to pied0lnik że z pracy się nie utrzymasz i wiecznie będziesz biedował, nawet migrant ucieka a Polak niewzruszony bierze drugi etat i nadgodziny, cyrk xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2343

Ma 100 lat i pozwał niemiecką gazetę za "polskie obozy". Przeżył Mauthausen...

Ma 100 lat i pozwał niemiecką gazetę za "polskie obozy". Przeżył Mauthausen...

...Auschwitz i Pawiak. Został schwytany za sabotaż - malował m.in. symbol Polski Walczącej. Właśnie nagraliśmy długi wywiad z p. Stanisławem Zalewskim ps. "Wiktor". "Gdyby Dziadek żył, wojny by nie było" - mówili mu Niemcy.

historyhiking
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 11:08:05
  • 97
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowawkolorze
  • #
    iiwojnaswiatowa
James_Error
James_Error
James_Error przedwczoraj, 06:36:23 via Wykop
  • 0
@Gieekaa: tak jak ze wszystkimi gwiazdkami/celebrytami które dostają milionowe prezenty z polskiego budżetu, żaden się nie wychyli bo zaraz pójdzie demotyzacja na YT albo pan niemiec zwolni z korpo i trzeba by pójść do prawdziwej pracy, za to plucie na Polaków jest nagradzane przez ostatnie 15 lat a rządy nic z tym nie robią, wręcz przyklaskują i weź tu walcz w razie "W" za ten kraj...
wykop
wykop
05.06.2026, 18:05:51
  • 66
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀

Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 19:23:46 via Wykop
  • 3
@wykop chatgpt wygenerował mi wiszącego afroamerykanina w latach 50' wiszącego na słupie, wokół biali amerykanie obserwujący wisielca, przez chwilę mnie zmroziło
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
05.06.2026, 15:42:42
  • 1104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 17:45:08 via Wykop
  • 22
@nowszyja: ale zobaczcie że oni nawet kraść nie potrafią, zamiast oficjalnej emerytury to by przynajmniej zrobili 10 wystaw rocznie po 5k, ministerstwo by zapłaciło, nikt by się nawet nie przypierd0lił, 60k rocznie by wpadło, przecież można wymyślić jakiś bullshit patronat i sprawy by nie było, nikt by się nie dowiedział, coś musiało się stać na zapleczu, albo POwcy są tak głupi że myślą że to im nie zaszkodzi bo mają
  • Odpowiedz

1033

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Minister kultury Cienkowska publikuje materiał o artystce, która potrzebuje pomocy finansowej, uzasadniając racjonalność ustawy własnego pomysłu. Ręce do ziemi odpadają. W pierwszym komentarzu kilka prac tejże artystki (głodującej matki jak sama twierdzi)

StoTwarzyElektryka
z
x.com
dodany: 05.06.2026, 14:21:36
  • 194
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 16:06:13 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

478

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 15:24:16
  • 237
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 07:22:13 via Wykop
  • 12
rozumiem że to do polityków i urzędasów które mają dziś wolne bo po co na jeden dzień przychodzić :) lepiej zrobić długi weekend, Polacy pracują prawie najdłużej w europie, rozumiem że ten arcybiskup chce niewolnictwa, najlepiej jeszcze aby batożenie powróciło, typ którego instytucja żyje z państwowego :) cyrk
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

470

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Everest po raz kolejny dostarczył historii cudownego przetrwania.

WstretnyOwsik
z
wspinanie.pl
dodany: 04.06.2026, 11:20:36
  • 96
  • #
    himalaje
  • #
    gory
  • #
    himalaizm
  • #
    wspinaczka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia

James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 05:26:22 via Wykop
  • -7
Tak btw. Każdy kto wchodzi na Everest to totalny debil, lokalsi dźwigają ciężki sprzęt, drabiny, namioty itd. aby głupi amerykaniec lub Europejczyk mógł wejść na górę, często przy tym giną!, ta wyprawa jest koorewsko niebezpieczna, wymaga treningu i przygotowania a i tak możesz zginąć przez lawinę śnieżną, człowiek nawet sobie sprawy nie zdawał , tak naprawdę nikt sam na Everest nie wszedł tylko był tam zaprowadzony za rączkę przez lokalsów którzy ryzykują
James_Error - Tak btw. Każdy kto wchodzi na Everest to totalny debil, lokalsi dźwigaj...
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 05:13:01 via Wykop
  • 5
@budep: z jednej strony tak ale z drugiej trochę rozumiem tych ludzi co zapi3rdalają latami i nigdy żadnej pomocy od państwa nie otrzymali, tylko ich złość powinna być wymierzona w polityków którzy 24/7 szczują jednych na drugich.
  • Odpowiedz

kt13
kt13
05.06.2026, 01:08:05
  • 175
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....

Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 05:05:16 via Wykop
  • 14
@kt13: taka jest niestety rzeczywistość, umów na czas nieokreślony nikt prawie nie chce dawać, wolą właśnie albo w nieskończoność przedłużać albo pozbyć się po dwóch latach, tak działają polskie firmy, jak dla mnie w ogóle nie powinno istnieć coś takiego jak uop na czas określony, albo po trzech miesiącach zatrudniasz na uop na czas nieokreślony albo do widzenia, to jest chore co w tym kraju robi się z pracownikami a
  • Odpowiedz

329

KLESZCZ W MIKROSKOPIE ELEKTRONOWYM

KLESZCZ W MIKROSKOPIE ELEKTRONOWYM

Jak wygląda kleszcz pod mikroskopem elektronowym? W tym filmie zajrzymy do świata niewidocznego gołym okiem. Zobaczysz aparat gębowy przypominający harpun, niezwykły narząd Hallera służący do wykrywania ofiar, przetchlinki, pola porowate oraz pofałdowany oskórek, dzięki któremu kleszcz może wielokro

Twoja_tata
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 21:55:55
  • 117
  • #
    mikroskop
  • #
    owady
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleszcze
  • #
    pajaki
James_Error
James_Error
James_Error 05.06.2026, 04:46:08 via Wykop
  • 3
Ostatnio sporo tego jest, zwłaszcza małych czarnych nimf które ciężko zauważyć, ostatnio wyciągnąłem dwa, pomimo iż chodzę ciągle w bluzie z rękawami i spodniami długimi, po lasach nie chodzę, zwierząt nie mam, nie mam zielonego pojęcia skąd, dobrze że w miarę szybko zauważyłem, musiały wskoczyć na mnie gdzieś z trawy lub z drzewa, ciekawe ile razy człowiek miał taką nimfę i nawet nie wiedział? Aż strach pomyśleć.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Niemieccy przedsiębiorcy przyjadą na Forum Ekonomiczne w Petersburgu

Niemieccy przedsiębiorcy przyjadą na Forum Ekonomiczne w Petersburgu

Po raz pierwszy od pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę niemieccy przedsiębiorcy wezmą udział w rozpoczynającym się w środę Forum Ekonomicznym w Petersburgu. Z myślą o czasie po ewentualnym rozejmie chcemy utrzymać gospodarcze kontakty z Rosją - oświadczył szef Izby Handlu Zagranicznego (AHK).

MagicznyMariusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.06.2026, 08:57:30
  • 17
  • #
    rosja
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
James_Error
James_Error
James_Error 04.06.2026, 07:11:29 via Wykop
  • -1
A w Polsce ile gardłowania że wszędzie dookoła ruskie onuce a tu proszę Niemcy, USA jadą jak gdyby nigdy nic, Nestle i koncerny farmaceutyczne jak robiły tak robią interesy z kacapami i tu już gardłowania nie ma a ty Polaku płać i płacz xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2088

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 262
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
James_Error
James_Error
James_Error 04.06.2026, 06:17:55 via Wykop
  • 5
To i tak mały miki w stosunku do tego do się odpierd4la w samorządach, tam potrafią miliony wydać na bzdury, rocznie moje małe rodzinne miasteczko wydaje 90 milionów zł, na co? Nikt nie wie, miasto praktycznie puste, młodzi wyjechali, jedyne co zrobili przez ostatnie 20 lat to zbudowali park i wyremontowali 5 małych ulic, to wszystko, nic więcej się nie dzieje, jaka tam musi być korupcja to się w pale nie mieści
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Bror Roro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 13.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking