Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
James_Error
James_Error

James_Error

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1505
  • Znaleziska 361
  • Mikroblog 1144
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

235

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 13:15:46
  • 172
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
James_Error
James_Error
James_Error 19 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 21
Przesłuchanie nie mogło mieć miejsca gdyż nie miał ze sobą wsparcia prawnego, nie mogli się dogadać aby ustalić aby ustalić termin który wszystkim pasuje? Mafijne państwo.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: wczoraj, 10:52:58
  • 246
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
James_Error
James_Error
James_Error 23 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
gdyby wyszło rok temu jak zapowiadali to jeszcze bym pograł i nawet kupił konsolę, teraz całkowicie straciłem zainteresowanie tą grą, wyjdzie na PC to zagram.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1682

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Dwie trzecie Polaków jest za jawnością wszystkich wynagrodzeń lekarzy finansowanych ze środków publicznych wynika z najnowszego sondażu UCE Research. Przeciwnicy ujawnienia zarobków medyków stanowią bardzo niewielki odsetek

SzotyTv
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 05:06:49
  • 112
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    finanse
James_Error
James_Error
James_Error wczoraj, 05:54:29 via Wykop
  • 431
plus wszystkich urzędników z imieniem i nazwiskiem, bo dlaczego koorwa mać nie? To nasze pieniądze.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

James_Error
James_Error
James_Error wczoraj, 05:17:26
  • 540
#konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce aresztowań za łamanie prawa a minimum to dożywotni zakaz wykonywania zawodu, dziennikarze już próbują rozmydlać temat "bo każdy tak robi", no zayebisty koorwa argument, jak można być tak bezczelnym i jeszcze saloniki vip robić xD, niech ktoś zatrzyma tą symulację xD
James_Error - #konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce...

źródło: przedstawienie

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfin
xfin
wczoraj, 05:31:54 via Wykop
  • 169
"bo każdy tak robi",

@James_Error: najlepszy argument, taki idealny żeby nic nie robić i nic nie zmienić xD

Zwykłe tłumaczenie wszystkich cwaniaków, kanciarzy i złodziei, kiedy zostają przyłapani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działa tak w przypadku lekarzy, oszustów podatkowych, ludzi wynoszących materiały biurowe z pracy, jak i zapieprzających kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
wczoraj, 06:59:46 via Wykop
  • 17
@James_Error: ale nawet ten chirurg wczoraj mówił ze jak polityk, aktor, sportowiec chce normalnie skorzystać ze służby zdrowia bez koneksji to lekarze sami wychodzą z inicjatywa i wciągają ich wcześniej
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 10:43:17
  • 231
Pisowcy już przygotowują motłoch pod powrót zera.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Pisowcy już przygotowują motłoch pod powrót zera. 

#polityka #bek...

źródło: IMG_7755

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error przedwczoraj, 12:46:28 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: mnie rozpierd4la fakt że za rok już będą wybory xD ktoś mi wymieni sukcesy koalicji?
  • Odpowiedz
James_Error
James_Error
James_Error 22.06.2026, 18:54:27
  • 9
#lays #chipsy #obiad #heheszki
takie chipsy poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
James_Error - #lays #chipsy #obiad #heheszki
takie chipsy poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: lays

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error
Autor
22.06.2026, 19:07:42 via Wykop
  • 3
@Mariaci: proszę bardzo, wszystko jest xD
James_Error - @Mariaci: proszę bardzo, wszystko jest xD

źródło: lays2

Pobierz
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22.06.2026, 08:34:45
  • 383
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 22.06.2026, 13:54:50 via Wykop
  • 1
@kankes: 30k to zarabia topka topek a wolnych szukających facetów z 185cm i taką kasą jest w Polsce 0.005% a na dobrą sprawę to nie istnieją a jak chcą się ustatkować to biorą 18-latkę z żabki która urodzi im szóstkę dzieci, (słowa klucz wolni i szukający), obecnie z punktu widzenia polskiego systemu emerytalnego to mężczyzna który zarabia 4k na rękę i ma 175 cm wzrostu powinien być szychą ale jak
  • Odpowiedz

406

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Bartosiak u Rymanowskiego o pragmatycznym podejściu do polityki historycznej w kontekście interesów bieżących - na którego to, pragmatycznego podejścia, głęboki deficyt cierpi duża część polskiego społeczeństwa.

tombeczka
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 08:30:28
  • 200
  • #
    bartosiak
  • #
    ukraina
  • #
    politykahistoryczna
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
James_Error
James_Error
James_Error 22.06.2026, 13:09:21 via Wykop
  • 29
trzeba walczyć o swoje na arenie międzynarodowej, ja nie chcę aby Polska była wiecznie chłopcem do bicia i za frajer znowu się kładła na ołtarzu moralnego zwycięstwa które i tak na końcu każdy ma w doopsku wyzywając Polskę od antysemitów i nazistów, domagając się reparacji w postaci mienia i dopłat do cmentarzy i teatrów które polski rząd w ukryciu przed społeczeństwem płaci, trzeba budować własną realną gospodarkę, know how i pozwolić areczkom
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

54

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu? Czy to jest legalne?

mr_senior
z
instagram.com
dodany: 20.06.2026, 14:20:05
  • 18
  • #
    pyrkon
  • #
    pyrkon2026
  • #
    poznan
  • #
    konwent
  • #
    rodo
  • #
    ochronadanychosobowych
James_Error
James_Error
James_Error 21.06.2026, 08:28:37 via Wykop
  • 6
byle urzędas ma dostęp do takich danych? Poza tym po jaki chooy śledzić pyrkon? Rządzący boją się że politycznie ktoś może na tym może wyrosnąć? Jprlę. Przyjazne państwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1887

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
James_Error
James_Error
James_Error 21.06.2026, 06:14:21 via Wykop
  • 3
Co mi po odwołaniu? Oddawać kasę z odsetkami, zajmować mienie i do więzienia, to ma być koorwa kara? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okoboji
okoboji
20.06.2026, 05:07:11
  • 97
narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#ksiazulo #polskiyoutube
okoboji - narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 07.05.49

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 20.06.2026, 06:33:19 via Wykop
  • 33
@okoboji: dlaczego głupek? Jeżeli robi to na wolnym rynku i płaci podatki to plus dla społeczeństwa, on pewnie wpłacił więcej do budżetu niż te wszystkie gwiazdki mainstreamowe, nie mówiąc już o sportowcach którzy grają dla zachodnich klubów i którzy potrafią za partactwo dostać miliony od polskiego podatnika bo rząd tak zdecydował, rozumiem że lepiej by było gdyby sięgnął po KPO i dotacje?
  • Odpowiedz

24

Kryzys demograficzny przyspiesza. Wyludnianie obejmuje także metropolie

Kryzys demograficzny przyspiesza. Wyludnianie obejmuje także metropolie

Wyludniają się już nie tylko małe miasta - pierwsze sygnały odpływu ludności są też w dużych ośrodkach. Sytuacji nie ratują studenci, ludzie przyjeżdżający za pracą ani nawet Ukraińcy i inżynierowie. W 2060 roku Polska ma mieć niecałe 31 mln mieszkańców.

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 19.06.2026, 08:16:47
  • 7
  • #
    demografia
  • #
    4konserwy
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
James_Error
James_Error
James_Error 20.06.2026, 06:23:44 via Wykop
  • -1
W Polsce nie będzie dzieci jak dziś średnia wieku kobiety rodzącej pierwsze dziecko to 30 lat i lepiej już nie będzie, za 10 lat w takim tempie nie będą się już rodzić nowi Polacy bo po czterdziestce urodzenie dziecka jest niemal niemożliwe, rząd też prz3pi3rd4la kasę i robi to na garbie etatowca z którego miesięcznie opierd4la się się z 60% pensji, dopóki się z tym nic nie zrobi a wygląda na to
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hambercios
Hambercios
19.06.2026, 16:55:48
  • 170
Skubany XD
Lepiej by było, gdyby siedział cicho.
#polityka #heheszki #bekazlewactwa
Hambercios - Skubany XD
Lepiej by było, gdyby siedział cicho.
#polityka  #heheszki #b...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 19.06.2026, 18:18:37 via Wykop
  • 3
@Hambercios: Prezydent który ma czterech zastępców, całe budynki urzędników, wiadomość niedostarczona? Nie ma tematu, areczek przegapi przez 2 tygodnie awizo bo był zarobiony na dwóch etatach - chooy doopa koorwa, po dwóch tygodniach widnieje jako dostarczone, przyjazne państwo xD
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
19.06.2026, 07:37:04
  • 63
Wiecie co jest najgorsze w biedzie rodzinnej #przegryw
Że jak widzisz starych nieudaczników co nie mają na nic
Wakacje basen siłownia hobby nic
Elektornika konsola pc nowy tel
Ciągle oszczędzają i nic nie ma
Nie maja na nic k---a no
elofrytki - Wiecie co jest najgorsze w biedzie rodzinnej #przegryw
Że jak widzisz sta...

źródło: comment_hQ24B8byIqTyTlaPo1bJ7mMalZ6osXCQ

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 19.06.2026, 09:20:31 via Wykop
  • 8
@elofrytki: niestety muszę się zgodzić, nawet gdybym chciał szukać jakiś pozytywów u boomerów 40+ to niestety ich nie znajduje, wiecznie opryskliwi i niezadowoleni, rozstawiają po kątach aby podbudować swoje ego, drą japę bez powodu, tak samo mężczyźni jak i kobiety a im starszi nim gorzej, u młodych tego nie ma prawie wcale, ja będę kłamać do końca życia że mam 25 lat, na szczęście wyglądam dość młodo, ja nie chce
  • Odpowiedz

3041

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 213
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
James_Error
James_Error
James_Error 19.06.2026, 05:21:23 via Wykop
  • 34
Zgadzam się, tylko nie rozumiem dlaczego jedne wały jak lekarzy robią szum a np. Urzędów Pracy nie, ten urząd zjada 4 miliardy rocznie przy rekordowo niskim bezrobociu i nikogo to nie rozpierd4la, przecież to 40 miliardów na dekadę, za to można wybudować elektrownie atomową, podobnie z kulturą 21 miliardów rocznie, pytam się koorwa mać na co? przecież to 200 miliardów na dekadę i też nikogo to nie rusza, przecież wały lekarzy to
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1303

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
James_Error
James_Error
James_Error 17.06.2026, 16:33:10 via Wykop
  • 3
Mam pytanie, co tutaj do chooya kontrolować? Nie mają dostępu do bazy danych zarobków lekarzy? KPO też mieli kontrolować, ktoś zwrócił kasę? pierd0l0l0 dla debili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
17.06.2026, 08:26:58
  • 88
JAK DZIAŁA DEGRESJA W POLSKIM SYSTEMIE PODATKOWYM?

Wbrew przyjętym w każdym cywilizowanym państwie europejskim rozwiązaniom, polski system podatkowo-składkowy jest degresywny - im więcej zarabiasz, tym mniej procentowo płacisz.

Lekarz Dawid 1600k płaci 16,7% podatków i składek.

Kodoklep
czerwonykomuch - JAK DZIAŁA DEGRESJA W POLSKIM SYSTEMIE PODATKOWYM? 

Wbrew przyjętym...

źródło: IMG_2566

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Error
James_Error
James_Error 17.06.2026, 14:26:30 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch:
James_Error - @czerwonykomuch:

źródło: mc

Pobierz
  • Odpowiedz

33

Lekarz-milioner z KO zrobił osobny, luksusowy system dla znajomych w szpitalu

Lekarz-milioner z KO zrobił osobny, luksusowy system dla znajomych w szpitalu

Rozmówcy serwisu opowiadając o sytuacji w szpitalu, mówią o "prywatnej przychodni Dawida Kacprzyka".

alterego
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 10:12:18
  • 7
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    kacprzyk
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    afera
James_Error
James_Error
James_Error 17.06.2026, 11:55:52 via Wykop
  • 0
możemy przestać udawać że tak nie jest wszędzie w sektorze publicznym? Każdy urząd to kumoterstwo i kolesiostwo i trzeba to zaorać a lekarze to patologia od dawna, znam lekarzy co zarabiają po 100k i mają w miesiącu 2 interwencje na nockach i to już dekadę temu, teraz pewnie 2x tyle biorą praktycznie za nic a normalny człowiek aby coś załatwić musi iść prywatnie, sam gdybym kilka lat temu nie skorzystał z prywatnej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
James_Error
James_Error
James_Error 17.06.2026, 10:19:01 via Wykop
  • 0
zero zaskoczenia po i jak pis to zwykli złodzieje, reszta to pierd0l0l0 pod wybory dla plebsu, tylko Braun xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Bror Roro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 13.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking