Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Login_login
Login_login

Login_login

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5831
  • Znaleziska 2242
  • Mikroblog 3589
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
13.06.2026, 11:13:57
  • 5
#przegryw
-SCHlZOFRENlCYZM- - #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 13.06.2026, 11:27:11 via Wykop
  • 1
@-SCHlZOFRENlCYZM-: najlepsze jest to że ona zakręciła w złą stronę gdzie sama odkręciła ten hydrant.
  • Odpowiedz
Zmechacony
Zmechacony
Zmechacony
13.06.2026, 11:16:23
  • 2
#diy #majsterkowanie #stolarstwo #sport

Z racji że mam ostatnio sporo wolnego czasu bo skręciłem kostkę, stwierdziłem, że zrobię coś ze swoimi medalami które wisiały na ścianie i kurz zbierały.
No i tak narodził się pomysł, żeby włożyć je w stolik kawowy i podświetlić ledami.
Dajcie mireczki znać co sądzicie o tym wykonaniu, hit czy kit?
Mi osobiście czegoś w tym brakuje, albo czegoś jest
Zmechacony - #diy #majsterkowanie #stolarstwo #sport

Z racji że mam ostatnio sporo w...

źródło: 20260613_120405

Pobierz

Hit czy kit?

  • Hit 42.9% (9)
  • Kit 57.1% (12)

Oddanych głosów: 21

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 13.06.2026, 11:17:39 via Wykop
  • 0
@Zmechacony: nie ma symetrii
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 13.06.2026, 11:03:28 via Wykop
  • 30
@vladi_putin: zarypisty jest, zresztą jak wszystkie z grupy VAG. Co konkretniej Ci się nie podoba? Najnowsze rozwiązania technologiczne, spójne i logiczne linie nadwozia. Co się może nie podobać?
  • Odpowiedz
Login_login
Login_login
Login_login 13.06.2026, 11:15:43 via Wykop
  • 23
@vladi_putin: pewnie że focus lepiej się trzyma drogi, wszystko lepiej się trzyma drogi niż pehdolone SUVy i inne pedaulskie Crossovery które są po prostu klockami z idiotycznie podniesionym środkiem ciężkości. A co do inforozrywki to mam doświadczenia z Citroenami (tam potrafisz jechać całą trasę z grającym radiem ale czarnym ekranem bo postanowił się nie włączyć i trzeba włączyć i ponownie odpalić samochód), KIAmi i innymi huidajami i toyotami gdzie to
  • Odpowiedz
bartmil555
bartmil555
13.06.2026, 10:50:53
  • 60
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
bartmil555 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: djaks

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 13.06.2026, 10:59:36 via Wykop
  • 19
@bartmil555: Diax znam, i rozumiem (pomylona przez analfabetów nazwa popularnego producenta tego typu urządzeń - BIAX)), Bosz tak samo (od Bosch), ale gumówka? To jakiś spiehdolizm śląski?
  • Odpowiedz

309

Piękny start putinowskiej imprezy w Petersburgu. Dzień 1561

Piękny start putinowskiej imprezy w Petersburgu. Dzień 1561

Wielkie otwarcie międzynarodowego forum ekonomicznego w Sankt Petersburgu z udziałem Putina, rosyjskich biznesmenów i przedstawicieli USA. W wydarzeniu tym wzięły również udział siły zbrojne Ukrainy, który zadbały o pokazy fajerwerków.

banzi
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:47:41
  • 33
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wideozwojny
Login_login
Login_login
Login_login 04.06.2026, 09:20:12 via Wykop
  • 6
@marianzenon: a podasz jakieś źródło tych swoich wniosków?

1798

Clint Eastwood kończy 96 lat

Clint Eastwood kończy 96 lat
111aaa111
z
entertainmentnow.com
dodany: 31.05.2026, 05:34:36
  • 143
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    clinteastwood
Login_login
Login_login
Login_login 31.05.2026, 21:33:32 via Wykop
  • 3
@xfre: napisz o jakichś konkretnych sytuacjach
Login_login
Login_login
Login_login 24.04.2026, 07:51:27
  • 5
Lewica: Nie protestowaliście gdy rozmawialiśmy o podatku katastralnym od 3 mieszkania, a nawet były głosy poparcia, to będziecie mieć od pierwszego: https://wykop.pl/link/7933273/chcieliscie-podatek-katastralny-od-trzeciego-mieszkania

#nieruchomosci #podatki #podatekkatastralny
@Login_login 2064

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

więcej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
24.04.2026, 08:04:44 via Wykop
  • 4
@Login_login: Ja tam protestowałem w konsultacjach społecznych do ich projektu że jest c-----y (brak progresji, brak zwolnienia z pierwszego, podatek dla przedsiębiorców niższy niż dla osób prywatnych)
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
24.04.2026, 08:31:02 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

2064

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

To będziecie mieć od pierwszego!

Login_login
z
infor.pl
dodany: 24.04.2026, 07:29:31
  • 609
  • #
    podatki
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    nieruchomosci
Login_login
Login_login
Login_login
Autor
24.04.2026, 07:31:14 via Wykop
  • 37
Kto trochę inteligentniejszy i mądrzejszy to mówił że podatek katastralny nie wpłynie na ceny nieruchomości, a tylko otworzy furtkę aby wszystkich (a nie tylko od 3 mieszkania) obciążyć tym podatkiem.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Login_login
Login_login
Login_login
Autor
24.04.2026, 07:46:12 via Wykop
  • 1
@acpiorundc: obyś miał rację że to ma na celu obrzydzenie katastru (otwarcie ludziom oczu że skoro chcieliście od trzeciego, to zobaczcie jak łatwo to rozszerzyć że ma być i od pierwszego). Tylko że pamiętajmy że to pomysł lewicy, odważne jest podejrzewanie ich o jakieś racjonalne pomysły.
kubanfs
kubanfs
14.04.2026, 08:38:00
  • 37
Wczoraj Sevilla
#dupeczkizprzypadku #hiszpania #spain #sevilla
kubanfs - Wczoraj Sevilla 
#dupeczkizprzypadku #Hiszpania #Spain #sevilla

źródło: DSC1304202677494G3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 17.04.2026, 07:20:42 via Wykop
  • 1
@ptt_: jak każdy tatuaż 😔
  • Odpowiedz

527

Klub Strzelecki Skaut w Bielsku-Białej stosuje pozytywną dyskryminację

Klub Strzelecki Skaut w Bielsku-Białej stosuje pozytywną dyskryminację

Zgodnie z zapisami Statutu KS Skaut w Bielsku-Białej, członkowie mają zarówno prawa jak i obowiązki. Jednym z obowiązków jest opłacanie rocznej składki członkowskiej, która wynosi 350 PLN. Kobiety płacą połowę tej kwoty.

Drom
z
ksskaut.pl
dodany: 24.03.2026, 10:05:42
  • 101
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklokobiet
  • #
    polska
  • #
    strzelectwo
  • #
    hobby
  • #
    zainteresowania
Login_login
Login_login
Login_login 24.03.2026, 23:56:34 via Wykop
  • 80
Pozytywna dyskryminacja? Co za debil wymyślił to określenie? Dyskryminacja to dyskryminacja.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2192

Jedenaście obszarów prawnej dyskryminacji mężczyzn

Pokaż treści 18+

Jedenaście obszarów prawnej dyskryminacji mężczyzn

Stowarzyszenie na rzecz Chłopców i Mężczyzn podsumowuje przypadki prawnej dyskryminacji mężczyzn.

schmorgpl
z
schm.org.pl
dodany: 22.03.2026, 13:11:30
  • 312
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    mezczyzni
  • #
    dyskryminacjaemerytalna
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wojsko
Login_login
Login_login
Login_login 22.03.2026, 17:49:48 via Wykop
  • 80
@vanillla_guy: nie ma co się dziwić. Ojcowie zapiehdalaja, prawie nie ma ich w domu. A mama na miejscu, robi jakąś lekką biurową pracę i ma o wiele więcej wolnego czasu, energii przez co naturalnie spędza go więcej z dziećmi, wychowuje je, a więc chcąc-nie chcąc wpaja im swoje podejście do życia. A jakie kobieta może mieć podejście do życia - żeby kobiety stawiać na piedestale, traktować je jak księżniczki. Później
Login_login
Login_login
Login_login 22.03.2026, 17:52:48 via Wykop
  • 104
Jaki wysyp białorycerzyków, spermiarzy, czy wręcz kukoldów. No ale nie ma co się dziwić. Ojcowie zapiehdalaja, prawie nie ma ich w domu. A mama na miejscu, robi jakąś lekką biurową pracę i ma o wiele więcej wolnego czasu, energii przez co naturalnie spędza go więcej z dziećmi, wychowuje je, a więc chcąc-nie chcąc wpaja im swoje podejście do życia. A jakie kobieta może mieć podejście do życia - żeby kobiety stawiać na
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Login_login
Login_login
Login_login 22.03.2026, 22:19:20 via Wykop
  • 6
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: czemu stereotypami? Widziałaś gdzieś fizycznie zapiehdalającą kobietę? Mówię o podnoszeniu ciężkich rzeczy, czy wręcz dźwiganiu. Pytam czy widziałaś może jakąś kobietę na budowie (i nie mówię tu o kierowniku budowy), przy budowie dróg, w kopalni na wyrobisku, przy karczowaniu lasów, pracujące na platformach wiertniczych, itp., itd.? No właśnie... W sektorze prywatnym gdzie liczy się zapiehdalanie i efekty nie spotkasz kobiety. Owszem spotkasz je w sektorze rządowym (wojsko, policja) bo

226

Rząd dokręca śrubę kierowcom. Fotoradary wrócą w nowej formule

Rząd dokręca śrubę kierowcom. Fotoradary wrócą w nowej formule

Zmiany w systemie fotoradarów mogą wkrótce znacząco wpłynąć na codzienność kierowców. Fotoradary mogą być teraz jednym z

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 18.03.2026, 08:11:46
  • 282
  • #
    mandat
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Login_login
Login_login
Login_login 18.03.2026, 12:18:12 via Wykop
  • 4
@przecietnyczlowiek: tylko że to jest naprawdę trudne. Nielogiczne oznakowanie, pozostawienie znaków ograniczeń po remontach albo sprzed modernizacji drogi. Albo np. u mnie jest taka wioska przez którą przechodzi droga krajowa i wyjeżdżasz już z terenu zurbanizowanego, kończy się nawet oświetlenie, a jeszcze przez 500 metrów jest teren zabudowany. Czemu? Bo KIEDYŚ rzeczywiście stały tam 3 stare domki. Teraz są zburzone, nie ma po nich śladu od 20 lat, a sztuczny

749

Powstaje nowy europejski pakiet biurowy typu open source

Powstaje nowy europejski pakiet biurowy typu open source

Office.eu to europejski pakiet biurowy typu open source, zaprojektowany jako oparta na chmurze alternatywa dla Microsoft 365 i Google Workspace. Obsługiwany w całości w UE na lokalnej infrastrukturze, ma na celu zmniejszenie zależności od amerykańskich usług w chmurze.

matixrr
z
office.eu
dodany: 07.03.2026, 17:25:58
  • 192
  • #
    office365
  • #
    office
  • #
    microsoft
  • #
    google
  • #
    excel
  • #
    informatyka
Login_login
Login_login
Login_login 08.03.2026, 07:05:09 via Wykop
  • -2
@adam128256: w linshicie w dalszym ciągu trzeba masochistycznie wklepywać ciąg znaków aby coś zainstalować? Nie można jak człowiek pobrać ze strony producenta i zainstalować dwuklikiem?
Neocaridina
Neocaridina
03.03.2026, 21:53:28
  • 14
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 04.03.2026, 06:30:01 via Wykop
  • 0
Kurde jak ona musiała te wymiona przeplatać przez tę siatkę aby to ubrać :p
  • Odpowiedz

7

Sprzedaż "nowych" laptopów na allegro, część 2137

Sprzedaż "nowych" laptopów na allegro, część 2137

Hej Mircy,Temat jakich pierdyliard obecnie się tutaj (i nie tylko) porusza.Laptop zakupiony z tego ogłoszenia:https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-l15-g2-i5-1135g7-16gb-256pcie-w10p-17621873222W treści wszystko "legitnie", łącznie z opisem, iż sprzedawany laptop jest NOWY i z rynku europejskieg

masshacker
z
wykop.pl
dodany: 26.02.2026, 17:01:41
  • 8
  • #
    allegro
  • #
    laptopy
  • #
    oszukujo
Login_login
Login_login
Login_login 26.02.2026, 20:22:23 via Wykop
  • 3
@jabollus: w Windows uruchom CMD z uprawnieniami administratora i wklej polecenie:
powercfg /batteryreport /output "C:\battery_report.html"
Login_login
Login_login
Login_login 01.03.2026, 15:00:59 via Wykop
  • 0
@martty:

Przecież napisałem:

z uprawnieniami administratora

279

Prąd ze śmieci dla 50 tys. osób. Pierwsza taka elektrownia w Polsce

Prąd ze śmieci dla 50 tys. osób. Pierwsza taka elektrownia w Polsce

Prąd z warszawskich śmieci zaspokoiłby potrzeby małego miasta. Spalarnia, nazywana Warszawską Wytwórnią Energii, wreszci

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 24.02.2026, 12:14:03
  • 84
  • #
    elektrownia
  • #
    warszawa
  • #
    polska
Login_login
Login_login
Login_login 25.02.2026, 10:35:45 via Wykop
  • 1
@zagubionychromosom: Pewnie że będzie, ale jak się zwróci inwestycja, czyli za ok. 215 lat

415

Podatek katastralny 2026: projekt Lewicy wraca do Sejmu

Podatek katastralny 2026: projekt Lewicy wraca do Sejmu

Prace nad podatkiem katastralnym były wstrzymywane przez lata z powodu brak systemu wyceny nieruchomości. Sytuacja zmieniła się w styczniu 2026 roku po uruchomieniu ogólnopolskiej bazy rzeczywistych cen transakcyjnych. Projekt Lewicy po istotnych poprawkach wrócił na obrady.

ponton
z
forsal.pl
dodany: 24.02.2026, 19:52:31
  • 194
  • #
    podatki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperuch
  • #
    polityka
Login_login
Login_login
Login_login 24.02.2026, 22:09:09 via Wykop
  • 74
@Dr-Livingstone: ale kolo, tak właśnie będzie, jeśli uważasz inaczej to jesteś tym samym naiwniakiem co wierzył że VAT z 22% będzie podniesiony na 23% tylko na chwilę. Ta chwila już trwa 15 lat i nie wpływa na nią nawet to że po drodze rządy się zmieniały. Jak trochę podumasz to zdasz sobie sprawę że koszyk rządowych obciążeń tylko się poszerza.
Login_login
Login_login
Login_login 24.02.2026, 22:12:02 via Wykop
  • 7
Najpierw odblokujemy zamek w tej furtce i tylko ją uchylimy, a później jak już zamka nie będzie to otworzą na oścież.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

greedy_critic
greedy_critic
20.02.2026, 08:30:25
  • 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Login_login
Login_login
Login_login 20.02.2026, 08:33:32 via Wykop
  • 1
Nie znam nikogo kto głosował na niego dla beki czy byle nie trzaskowski, wielu głosowało na niego aby po prostu zachować trójpodział władzy, aby prezydent był tym bezpiecznikiem nad debilnymi ustawami rządu i... robi to świetnie. Po każdym wecie robi orędzie gdzie tłumaczy dlaczego podjął taką a nie inną decyzję. I te tłumaczenia są merytoryczne, w przeciwieństwie do Twojego wpisu (bo nie podajesz absolutnie żadnej dobrej ustawy którą zawetował)
  • Odpowiedz

585

Zrobiłem darmową aplikację do zarządzania urlopami i grafikami pracy

Zrobiłem darmową aplikację do zarządzania urlopami i grafikami pracy

Łatwe składanie wniosków, akceptacja (lub odrzucanie), podgląd pozostałego urlopu wypoczynkowego oraz sprawdzanie własnego grafiku pracy. Web, Android i iOS. 100% za darmo.

dese
z
wykop.pl
dodany: 18.02.2026, 18:07:18
  • 183
  • #
    startup
  • #
    programowanie
  • #
    biznes
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
Login_login
Login_login
Login_login 19.02.2026, 09:18:35 via Wykop
  • 0
@dese super, czegoś podobnego szukam od dłuższego czasu, tylko koniecznie potrzebuję integracji z czytnikami czasu pracy (korzystamy z najpopularniejszych czytników czyli firmy ANVIZ) tak więc niestety ale chyba potrzebuję wersji on-premise
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

724

Cyfryzacja gminy za 500 tys. zł. Portal i aplikacja nie działają od 3 miesięcy

Cyfryzacja gminy za 500 tys. zł. Portal i aplikacja nie działają od 3 miesięcy

W gminie Sztutowo wydano pół miliona złotych na cyfrowe usługi dla mieszkańców. Aplikacja od wielu miesięcy jest pusta, a portal interesanta jest wyłączony

ajgor11
z
sztutowo.com
dodany: 13.02.2026, 22:25:40
  • 60
  • #
    soltys
  • #
    sztutowo
  • #
    samorzad
  • #
    afera
  • #
    polska
Login_login
Login_login
Login_login 14.02.2026, 10:48:19 via Wykop
  • -1
@snx: rozwiniesz? Póki co (zwłaszcza na tle innych komercyjnych programów do obiegu dokumentów) EZD RP zbiera pochwały. A EZD PUW nie jest produkcji NASK tylko ZETO?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.03.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking