Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adolf_HODLer
Profil firmowy

Adolf_HODLer

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18091
  • Znaleziska 1287
  • Mikroblog 16804
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 57
11Sauger18v
11Sauger18v
11Sauger18v
10 godz. i 30 min temu
  • 1
#lekarz fałszywe pokwitowanie czasu pracy bez dowodów >>> komornik

skonfiskować majątek nielegalnie wypłacany , nie ma dowodów pracy to konfiskata pieniedzy

  • tak 91.7% (22)
  • nie 8.3% (2)

Oddanych głosów: 24

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 10 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 5
@11Sauger18v: konfiskata majątku jako kara - lekarz z kolegą prawnikiem się wywinie, Ty nigdy.
Bardzo niebezpieczna sytuacja.
Natomiast zadośćuczynienie z odsetkami na rzecz podmiotu za nielegalnie pobrane świadczenia jak najbardziej + dotkliwa grzywna na rzecz Skarbu Państwa (taka żeby jedno mieszkanie musiał chociaż sprzedać)
ale nigdy k---a konfiskata majątku, was prole p------o do reszty żeby bolszewizm wprowadzać.
  • Odpowiedz
Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 42 min temu via Wykop
  • 0
@11Sauger18v: rozumiem, po prostu powinien oddać to co ukradł z odsektkami + drugie tyle dostać kary na rzecz budżetu r-------------o przez innych polityków. Poczułby i by się nauczył, bo dostać 5 czy 15 koła mandatu to dla niektórych jak pierdnąć.
Natomiast powtórzę jeszcze raz - w państwie którym rządzą kuhwy i złodzieje nie można się domagać ani konfiskaty majątku jako kary, ani katastru. To i tak odbije się na tych
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
10 godz. i 10 min temu
  • 35
jeszcze pół godzinki do mecza to ten jakie muzyczki do żubra rano najlepiej
annlupin - jeszcze pół godzinki do mecza to ten jakie muzyczki do żubra rano najlepie...

źródło: annlupin7763451

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@annlupin: https://www.youtube.com/watch?v=AuBXeF5acqE&list=RDAuBXeF5acqE&start_radio=1
AdolfHODLer - @annlupin: https://www.youtube.com/watch?v=AuBXeF5acqE&list=RDAuBXeF5ac...
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
17 godz. i 53 min temu
  • 14
Prawie kilogram mięska i ryżu dobrego
JatuArmy - Prawie kilogram mięska i ryżu dobrego

źródło: a

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 10 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@JatuArmy: https://allegro.pl/produkt/ryz-basmati-dlugoziarnisty-punjab-king-premium-2-kg-c4787bce-42e0-437e-bf03-a464d624d4f2?offerId=17627116606 lepszego ryżu nie kupisz niż ten. Trzeba go wypłukać kilka razy w zimnej wodzie żeby był taki super delikatny a jednocześnie twardy w konsystencji. Zajebisty jest. @moll wołam Ciocię bo gadam o żarciu xD
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
10 godz. i 46 min temu
  • 6
Też tak macie że po oddaniu moczu sikubutelka strzela kilka razy?
#przegrywy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@jezdzilemmercemipalilempopularne: wylewasz i oddajesz z kaucją?
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
13 godz. i 5 min temu
  • 3
Zostało mi mało materiału do serii "na górze róże" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 11 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@vulcanitu: na górze róże
tekst dolny
bez kitu
skończ Pan p-------ć;
Panie vulcanitu.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
13 godz. i 37 min temu
  • 9
dziad nie młokos

ale jeszcze nie emeryt!!( ̄෴ ̄)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 13 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@zazdrosny: młokos (z tego na ile się czuję) nie dziad, ale już emeryt xD
  • Odpowiedz
slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
16 godz. i 7 min temu
  • 1
#bitcoin
Najgorsze to zająć sobie głowę czymś żeby nie myślec o rynkach ani o bitcoinie 10x na dzień.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@slgdfhsdhjfbs: to trzeba czasu synek. HODL. Przewiduję jeszcze jedno p-----------e niedługo a potem już początek hossy, delikatniejszej i bardziej wyważonej niż to co było do tej pory przy ostatnich cyklach. Ale ja tam jestem głupi, siedzę w tym tylko od upadku mt.GoX i Silk Roada.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
16 godz. i 6 min temu
  • 37
Dzień dobry
wfyokyga - Dzień dobry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 13 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga: wysylam większość Twojego contentu wszystkim swoim pannom. C i V na klawiaturze już mi się wyciera. xD
  • Odpowiedz
Liuxus
Liuxus
16 godz. i 1 min temu
  • 0
Zapraszam do dyskusji
#praca #polska #ankieta

Najbardziej znienawidzona grupa robocza w Polsce:

  • Politycy 33.3% (16)
  • Lekarze 20.8% (10)
  • Górnicy 16.7% (8)
  • Taksówkarze 4.2% (2)
  • Moderacja wykopu 20.8% (10)
  • Policja 4.2% (2)

Oddanych głosów: 48

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 13 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Liuxus: test powinien być wielokrotnego wyboru.
Politycy - pewien Francuz, Pan Guillotine podczas Rewolucji Francuskiej wyjaśnił jak się ich stawia do pionu (tych co nie powinni pozostać w poziomie (a większość powinna)
Lekarze - o---------a się od nich, jest patologia jak w każdym zawodzie ale to że polityk^^ jak wyżej z KO natrzepał dużo siana na tym że go nie ma to nie znaczy że wszyscy tak mogą, jak to widzicie
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
19 godz. i 38 min temu
  • 66
Między Piekłem a Niebem jest około 2,5 km.

To dwie polskie wsie znajdujące się w gminie Końskie, w powiecie koneckim, w województwie świętokrzyskim.

Niebo ma status sołectwa, w którego skład wchodzi także Piekło.

Więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 16
@Ukiss: jakaś taka piosenka była "od Nieba do Piekła za Tobą będę szła" kurła 2,5km to jak w tą i z powrotem do lidla, wielkie poświęcenie. xD
  • Odpowiedz
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
22 godz. i 40 min temu
  • 58
#medycyna #lekarze #lekarzepoz #lekarz100k #polska

Powiem Wam że cieszy mnie te zniepokojenie społeczeństwa oraz to że ludzie się w końcu obudzili jaki folwark z naszego kraju zrobili sobie lekarze. Niestety nie łudzę się że to coś zmieni ponieważ zaraz ludziom znudzi się temat albo wyciągną jakąś aferę z tyłka żeby odwrócić uwagę od realnego problemu.

Nie mam nic do wysokości zarobków lekarzy ale w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@Brat_mexicano_TV: nie lekarze tylko politycy. Typ jest aktywnym platfusem z koneksjami. Pewnie po rodzicach którzy mieli kontakty z PZPR (nie wiem, tylko domysł) Ale sam taki gnojek by tyle tego nie ogarnął, choćby nie wiem jak się starał i jaki by nie był wybitnie uzdolniony.
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
21 godz. i 31 min temu
  • 68
https://x.com/Szafarowicz2001/status/2066734458909106205/photo/2

W środowisku chodzą pogłoski, że Dawid Kacprzyk w czasach gdy jeszcze studiował, chwalił się kolegom z roku, że ma znajomości w dyrekcji Szpitala Południowego.

Sprawdźmy więc kim był ówczesny dyrektor Szpitala Południowego? Artur Krawczyk

Artura
Bipolar- - https://x.com/Szafarowicz2001/status/2066734458909106205/photo/2

W środow...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Bipolar-: widzę że się w-------ś i rozpisałeś o co chodzi, słusznie. Bo to jest afera środowiska politycznego których jest tyle że już ludzie dawno przestali liczyć i zwracać na nie uwagę, a nie środowiska lekarskiego. Zdrówka życzę, bo resztę sobie kupisz (i dobrze).
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
19 godz. i 34 min temu
  • 56
Miasteczko eksperymentalne quechua
KladzSie - Miasteczko eksperymentalne quechua

źródło: 1000001088

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@KladzSie: Gdyby tam postawić tylko jeden namiot to bardzo chętnie bym się na pare dni rozbił, albo może można tam 2km obok tego rozwalić się gdzieś w lesie w spokoju i tam raz na 2 dni iść na prysznic to by było git. Tam to prawie jak na brudstoku tylko ciszej i mniejszy wybór żarcia.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
19 godz. i 9 min temu
  • 91
Śpię w nocy, śpię też popołudniu po pracy i tak mi mija dzień
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@annlupin: śpi się zimą a nie w dzień. Niektórym misiom się popsuło nom.
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
21 godz. i 35 min temu
  • 88
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 kontrolę w szpitalu w Warszawie


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@DwieLinieBOTv3: tam do tego chujka z KO to powinien NIK wjechać a nie kontrola z NFZ. Jest masa uczciwych lekarzy którzy zarabiali kiedyś g---o (40letni lekarz dzisiaj miał na stażu 3100zł brutto) Dzisiaj mają mniej na niektórych etatach z NFZ (uczęszczają wszędzie) niż pielęgniarki na kontrakcie. I tak 40k/300h to jest przykład który znam z życia ile teraz zarabia lekarz w średnim wieku. Sam się dostałem na medycynę w Poznaniu
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
20 godz. i 32 min temu
  • 19
#raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkowie...) - miało być wielkie patio gdzie będzie spędzał "większość czasu" - a na koniec 50% zamurował. Gdzie tu sens panowie???
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkow...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 17 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@imtiredboss: okno kosztuje tyle ile zamurowanie Khmerskim robotnikiem tych kilku ścian cegłami. To nie są tanie rzeczy, ostrożnie.
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
21 godz. i 29 min temu
  • 1089
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz na sesji rady dzielnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki
mariusz95gd - Przychodzi baba do lekarza, a lekarz na sesji rady dzielnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: temp_file9178838110955828154

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 17 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@dzieju41: gdyby nie był przy tym również politykiem z POPiSu to nie mógłby tak kraść.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
22 godz. i 53 min temu
  • 306
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...

W komentarzu bonus XD

https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/

#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
PiersiowkaPelnaZiol - I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hula...

źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 17 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@wirtualnykonstruktor: Wina raczej tego kto posiadał nielegalny pojazd. Zwykłą hulajnogą jadąc przepisowe 25 (?) w życi by się tak nie wbił. Widać że to nie jest gównoskuterek jakiś tylko ciężki sprzęt do z-----------a. Tym można zrobić komuś krzywdę, dobrze że gówniarz po tym jak musiał polecieć prawdopodobnie się oduczy.
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
wczoraj, 13:28:24
  • 1
Ale jak to, USA odmawia Wielkiemu Izraelowi? Przecież oni mają akta Epsteina! To nie tak miało być!


Kanał 12 podaje, że Izrael zwrócił się z prośbą o udostępnienie tekstu porozumienia o porozumieniu między USA i Iranem, lecz wniosek został odrzucony.


https://x.com/Osint613/status/2066872111134552494
hansschrodinger - Ale jak to, USA odmawia Wielkiemu Izraelowi? Przecież oni mają akta...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer wczoraj, 13:33:45 via Wykop
  • 4
@hansschrodinger: przecież oni i tak już to mają, stwarzają pozory jak to mają w zwyczaju.
  • Odpowiedz
Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 22 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
marlea11
marlea11
22 godz. i 46 min temu
  • 1
Hej, cześć!!! Zapraszam do udziału w badaniu naukowym.

To nie jest typowa ankieta, badanie polega na udziale w grze z innym uczestnikiem. Całość odbywa się online, więc potrzebujesz jedynie odrobiny wolnego czasu. Celem badania jest zrozumienie różnic w zachowaniu młodych dorosłych w wieku 18-35 lat.

Projekt został pozytywnie zaopiniowany przez komisję etyczną. Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna, dlatego będę ogromnie wdzięczna za udział. Link do badania:

https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_7ZGG86a5kmKQsxE
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer 22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@marlea11: a jak ktoś się czuje na 35 a ma 42? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking