Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7932445/bystrzyca-klodzka-nowi-swiadkowie

580

S---------A W BYSTRZYCY - watażkowie zastraszali całą okolicę, policja olewała

Po strzelaninie zaczynają wychodzić nowe fakty, odzywają się świadkowie. Grupa osób, biła, zastraszała, maltretowała całe osiedle. Policja totalnie olewała sprawę. Tragedii można było zapobiec, gdyby policja wykonywała swoje obowiązki.

qwe_
qwe_
qwe_
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 09:35:24
  • #
    polska
  • #
    bystrzycaklodzka
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (102)

najlepsze

plecior
plecior
plecior
23.04.2026, 10:48:17 via Wykop
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mruczko_2137
Mruczko_2137
23.04.2026, 12:36:30 via Wykop
  • 61
@plecior: w sprawie Mirelli było to samo. Jo nic nie widział, jo nic nie wiedzioł. To samo sie stao my nie winni
  • Odpowiedz
sajmonm
sajmonm
23.04.2026, 12:51:19 via Wykop
  • 20
Ja p------e, prdoukrator dziura w dupie. Nic nie wie, ale chlopa do pierdla wiedzial jak zamknac


@plecior: Zawsze myślałem, że tacy ludzie są bardziej poważni i ogarnięci. Za młodych lat w kajpie przy barze zdarzało mi się trafić na bardziej elokwentych ludzi, co mieli więcej mądrzejszych rzeczy do powiedzenia niż ten prokurator. Szczególnie, że wygląd sugerował zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
ACAC
ACAC
ACAC
23.04.2026, 13:05:09 via Wykop
  • 88
Ten rzecznik - prokurator to skrajny przykład niekompetencji, najpierw nadawał do mediów, że chłop miał zamiar uciekać z kraju, bo zatrzymali go na klatce schodowej z dużą ilością gotówki i paszportem. Teraz gada, że znaleźli gotówkę, ale w aucie, i miał przy sobie jakiś dokument, ale nie wie czy to był paszport. Jeszcze rozumiem, żeby to była informacja na gorąco, parę godzin od zdarzenia, ale on miał dobre parę dni na zapoznanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makarow
Makarow
23.04.2026, 13:24:08 via Wykop
  • 50
@ACAC: Dokładnie, najgorsze jest to że ten facet w PIERWSZYM wywiadzie który odbył się dzień po tym zdarzeniu mówił że MA PEŁNY OBRAZ sytuacji xD

Ledwo kurz opadł nie wiadomo komu wierzyć bo mamy trupa, strzelca i dwóch pijanych świadko-uczestników a gość mówi że już jest po wszystkim on wszystko wie, ćwiara się należy i elo.
  • Odpowiedz
fifka85
fifka85
fifka85
23.04.2026, 14:24:57 via Wykop
  • 15
@Makarow: bo taki jest każdy prokurator, udaje mądrego. Dlatego czekam na nową wersję wydarzeń, zwłaszcza w sprawie tego karabinu i rzekomego pójścia po niego. Bo już nawet patusy mówią, że był z psem, który rzekomo był pozostawiony w domu, gdy szedł po rozpylacz. A świadkowie mówią o pistolecie. Poczekamy, zobaczymy, odszkodowanie za areszt i tak zapłacą podatnicy.
  • Odpowiedz
maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
23.04.2026, 11:06:15 via Wykop
  • 76
Dzwonisz na policję zamiast kręcić i jeżeli już łaskawie ktoś przyjedzie to nie ma dowodów oprócz słów świadka, który może nie chcieć gadać. A filmik możesz wrzucić anonimowo w miarę w neta i jesteś bezpieczny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ekektrykpozdalnym
ekektrykpozdalnym
23.04.2026, 13:38:39 via Wykop
  • 20
A filmik możesz wrzucić anonimowo w miarę w neta i jesteś bezpieczny.


@maniek-maniewski: I tak Cię policja znajdzie i zaprosi jako świadka, tak żeby druga strona wiedziała kto nim jest.
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
23.04.2026, 11:45:10 via Wykop
  • 49
W tym kraju policja nie jest od łapania bandytów.
Ps. Gdyby krzyczeli coś na Owsiaka, już dawno by siedzieli ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostulemijo
ostulemijo
23.04.2026, 15:24:37 via Wykop
  • -3
@Basiura89: wy się zmówiliście czy mieszkacie razem jak rowery?
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
23.04.2026, 16:23:02 via Wykop
  • 0
@ostulemijo: co masz na myśli pisząc "wy"?
Edit: A dobra, teraz zauważyłem. Czysty przypadek ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
23.04.2026, 12:52:21 via Wykop
  • 42
RomanKarburator

źródło: apxusz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

visez
visez
23.04.2026, 14:00:53 via Wykop
  • 41
Jakiej znowu tragedii? Wyczyn Borysa zasługuje na medal i w żadnym wymiarze nie była to tragedia.
Społeczeństwo wygrało
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Imagination
Imagination
23.04.2026, 14:29:15 via Wykop
  • 1
@heinrich-von-spychow: Patrząc na wywiady i odezwy do "kryminalnej Polski" to nie nauczyli się nic.
  • Odpowiedz
Rethrax
Rethrax
Rethrax
23.04.2026, 15:19:36 via Wykop
  • 3
@visez: Jest tragedia bo przez niekompetencję służb porządkowych wartościowa osoba "wymieniła" swoje życie na życie patusa.
  • Odpowiedz
ShellshockNam92
ShellshockNam92
23.04.2026, 13:00:33 via Wykop
  • 37
W dzisiejszych czasach chyba patusy i milicja zawiązały koalicję.Najgorsze patusy jakich znałem to byli synalkowie policjantów niestety tatuś przecież zawsze pomoże jak się kogoś pobije i można sobie nękać ludzi na spokojnie tak to wygląda w tej dykcie gdzie prezentuje się ruSSkie standardy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makarow
Makarow
23.04.2026, 13:25:44 via Wykop
  • 10
W dzisiejszych czasach chyba patusy i milicja zawiązały koalicję.Najgorsze patusy jakich znałem to byli synalkowie policjantów niestety tatuś przecież zawsze pomoże jak się kogoś pobije i można sobie nękać ludzi na spokojnie tak to wygląda w tej dykcie gdzie prezentuje się ruSSkie standardy.


@ShellshockNam92:

To długo te czasy juz trwają, bo jest takie stare powiedzenie:

"Policjant, k---a i złodziej na jednym jadą wozie" ;)
  • Odpowiedz
siepan
siepan
23.04.2026, 15:40:45 via Wykop
  • -2
W dzisiejszych czasach chyba patusy i milicja zawiązały koalicję


@ShellshockNam92: po prostu patusy poszły do policji bo nikt normalny już nie chciał
  • Odpowiedz
dominium
dominium
23.04.2026, 13:04:23 via Wykop
  • 28
Poczekajmy... Na jaw wychodzi, że to co mówił prokurator nie wytrzymało kontaktu z faktami. Coś nakłamał, cos powiedział, czegoś nie widział, kogoś nie przesłuchał. Obecnie tylko jasnowidz moe powiedzieć co się stało i czy to było przekroczenie obrony koniecznej, bo fakty przestają się potwierdzać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JerzJerzy
JerzJerzy
JerzJerzy
23.04.2026, 13:28:11 via Wykop
  • 15
bo fakty przestają się potwierdzać


@dominium:
Tym gorzej dla faktów.
  • Odpowiedz
fifka85
fifka85
fifka85
23.04.2026, 14:26:18 via Wykop
  • 1
@dominium: dokładnie. W sumie nie miałbym problemu, jakby taki indolent mnie oskarżał. Potem ludzie się dziwią, jak to możliwe, że ktoś wychodzi niewinny. Ano tak, wystarczy, że prokurator spieprzy sprawę.
  • Odpowiedz
NaMoment
NaMoment
NaMoment
23.04.2026, 13:02:40 via Wykop
  • 26
Ja p------e, za znęcania się, uszkodzenie ciała ponad 7 dni dla 4 co jeszcze żyje po sikaniu, 3 ma zakaz zbliżania się i dozór, a jeden dodatkowo musiał wpłacić 20k poręczenia, przecież ten kraj to smutny żart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanieAreczku
PanieAreczku
23.04.2026, 14:45:31 via Wykop
  • 0
@NaMoment: myślę że powinno być upomnienie że tak nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°) za potężną karę im dali. To był proces pokazowy można by rzec, bo sprawa zbyt medialna
/ sarkazm off
  • Odpowiedz
Anticaralho
Anticaralho
Anticaralho
23.04.2026, 12:49:45 via Wykop
  • 22
Mogl zadzwonic i powiedziec ze patusy szkaluja izrael. Pewnie wyslaliby kominiarzy do pacyfikacji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ziokinek
ziokinek
ziokinek
23.04.2026, 13:05:11 via Wykop
  • 3
@Anticaralho: To tak nie działa. Co innego gdyby powiedział że krytyję Owsiaka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3162
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3080
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3028
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2610
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2335
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking