Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Paweł K. po prawomocnym wyroku za śmiertelny wypadek z 2021 roku, w którym zginęły 2 kobiety, miał wypłacić 150 tys. zł odszkodowania. Nie zapłacił nic, a zamiast iść do więzienia złożył wniosek o dozór elektroniczny przy karze 1,5 roku.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 146
- Odpowiedz





Komentarze (146)
najlepsze
To jedyne czego politycy sie boja. Nic innego im nie grozi, sady kary kolegia to tylko teatrzyki dla motlochu. Ale samosady to realne zagrozenie, niekontrolowane.
Kiedys ktos wpadnie tam do nich i bedzie lament.
Gdyby dostał więcej nie mógłby wystąpić o ten środek dozoru.
Ha Tfu na ten wymiar sprawiedliwości.
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-23 o 17.48.53
Pobierz@dfg1: no to niech to ma konsekwencje. Gościu zamordował dwie osoby!!!
1. pogrożenie paluszkiem i groźna mina przez 3 sekundy (OSTROŻNIE!!!)
2. o połowę obetną mu miesięczny przydział koki na okres jednego miesiąca
ten wyrok nie budzi żadnych wątpliwości? aż tak wolne mamy sądy
a jakieś kolegium dyscyplinarne prawników czy coś podobnego? może sie odniesie do jego skandalicznych wypowiedzi?
@nidhogg187: bo to patus, tylko z wyższym wykształceniem, który był adwokatem dla podobnych sobie. a zawiesili go wcześniej za wynoszenie akt jakiejś sprawy
@nidhogg187: sprzedawał świadków kryminaluchom.