Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Luptr
Luptr
Profil firmowy

Luptr

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4382
  • Znaleziska 4268
  • Mikroblog 114
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

1244

Crawly, gnom niszczy samochody w centrum Warszawy. O co tu chodzi?

Crawly, gnom niszczy samochody w centrum Warszawy. O co tu chodzi?

Gnom znany jako Crawly postanowił przesunąć granicę i ewidentnie zirytować Polaków jeszcze bardziej. Crawly to popularny gość, znany jako gnom wchodzący do galerii i uprzykrzający ludziom życie. Teraz influencer postanowił przesunąć granicę i jeszcze mocniej wbić kij w mrowisko.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 09.11.2024, 14:21:59
  • 224
  • #
    crawley
  • #
    polska
  • #
    warszawa
Luptr
Luptr
Luptr 09.11.2024, 16:47:24 via Wykop
  • 416
On nie jest idiotą tylko udaje idiotę.
Faktyczni idioci to jego widzowie, którzy nie rozumieją, że samochód na 99,9% był podstawiony.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

486

PiSowski funkcjonariusz z TVR chciał kręcić aferę o "Krzyżaka" w Rocie

Pokaż treści 18+

PiSowski funkcjonariusz z TVR chciał kręcić aferę o "Krzyżaka" w Rocie

Ale nie zauważył, że podręcznik został wydany za czasów PiSu, zgodnie z reformą z 2019 no i ogóle, że w pierwszym rękopisie faktycznie był "Krzyżak". ( ʖ )

Koczi_92
z
x.com
dodany: 08.11.2024, 10:27:15
  • 85
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    pis
  • #
    polityka
Luptr
Luptr
Luptr 08.11.2024, 16:10:51 via Wykop
  • -2
Jestem wszcząścięty.
Niesamowita informacja.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

715

tymczasem w UK bardzo nerwowo....

Pokaż treści 18+

tymczasem w UK bardzo nerwowo....

ahtung: vertical video

brudny_boks
z
streamable.com
dodany: 07.11.2024, 17:50:30
  • 173
  • #
    uk
Luptr
Luptr
Luptr 08.11.2024, 00:48:47 via Wykop
  • 4
Mają to na co głosowali. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

941

UE zaostrzy cenzurę mediów społecznościowych. Pętla się zaciska

UE zaostrzy cenzurę mediów społecznościowych. Pętla się zaciska

To, co rozpoczęło się jako dobrowolny kodeks postępowania Unii Europejskiej, mający przeciwdziałać dezinformacji, stanie się obowiązkiem. Unijne praw o cenzurze w Internecie nakazywać będzie utrzymywanie weryfikatorów faktów, współpracę i cenzurę w mediach społecznościowych.

jestemjakijestem1212
z
pcelite.pl
dodany: 05.11.2024, 09:59:38
  • 163
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    zainteresowania
  • #
    internet
Luptr
Luptr
Luptr 05.11.2024, 13:44:11 via Wykop
  • 11
Przypomnijmy, że w Polsce 80% populacji pozytywnie ocenia przynależność do UE.
W ostatnich wyborach 93% głosowało na partie prounijne.
Ciężko zatem postrzegać Polaków jako ofiary unijnej polityki.
Po prostu dostają to za czym konsekwentnie głosują.
¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

412

Podatki z najmu pokazują rosnącą grupę rentierów. Fiskus jest dla nich łaskawy

Podatki z najmu pokazują rosnącą grupę rentierów. Fiskus jest dla nich łaskawy

Rośnie grupa osób czerpiących dochody z najmu mieszkań. Jest ich już znacznie ponad 1 mln, a blisko 40 tys. uzyskało z tego tytułu powyżej 100 tys. zł rocznego przychodu. Jednocześnie nie wiadomo, jaka jest skala szarej strefy, bo umowy najmu można zawierać nawet ustnie.

VoxClamantisInDeserto
z
biznes.interia.pl
dodany: 04.11.2024, 06:41:48
  • 205
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    wynajem
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Luptr
Luptr
Luptr 04.11.2024, 15:42:59 via Wykop
  • -1
Łotry! Nie chcą za darmo swoich mieszkań udostępniać.
Luptr
Luptr
Luptr 04.11.2024, 15:47:05 via Wykop
  • 3
@Imagination: Pretensje proszę kierować do swoich rodziców, którzy nie zapewnili ci startu w życie, nie zaś do tych, którzy zadbali o własne dzieci.

528

Dla większości Polaków wynajęcie mieszkania jest za drogie

Dla większości Polaków wynajęcie mieszkania jest za drogie

Na samodzielny wynajem kawalerki stać mniej niż jedną trzecią mieszkańców dużych miast. Prawie dwie pracujące pary na trzy mogłyby ponadto pozwolić sobie na mieszkanie dwupokojowe. Sytuacja różni się też w zależności od miejsca zamieszkania.

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.10.2024, 20:04:05
  • 232
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    wynajem
  • #
    pieniadze
Luptr
Luptr
Luptr 30.10.2024, 16:19:49 via Wykop
  • 0
Okazuje się, że mieszkanie dwupokojowe ze współlokatorem wychodzi taniej niż kawalerka.
Niesłychane!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luptr
Luptr
Luptr 30.10.2024, 16:23:51 via Wykop
  • -1
@jegertilbake: 3/4 mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według danych Eurostatu w Polsce 84% ludzi mieszka w mieszkaniach należących do nich lub ich współmałżonka.
Jest to jeden z najwyższych odsetków w UE.

1620

Chiny wstrzymują inwestycje w Polsce

Chiny wstrzymują inwestycje w Polsce

Polska głosowała za cłami na elektryczne samochody, więc nie będziecie inwestycji. Natomiast Niemcy głosowali przeciw więc nie będą mieli negatywnych konsekwencji.

Kk_1
z
next.gazeta.pl
dodany: 30.10.2024, 14:15:04
  • 458
  • #
    chiny
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
Luptr
Luptr
Luptr 30.10.2024, 16:15:26 via Wykop
  • -2
Tylko nie zapominajcie proszę, sami na tych ludzi głosowaliście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

541

Zwolnienia grupowe w Intelu. Pracę ma stracić kilkaset osób

Zwolnienia grupowe w Intelu. Pracę ma stracić kilkaset osób

Intel zgłosił do Gdańskiego Urzędu Pracy zamiar przeprowadzenia zwolnień grupowych. Pracę ma stracić kilkaset osób. To k

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 29.10.2024, 06:02:18
  • 175
  • #
    intel
  • #
    trojmiasto
  • #
    polska
  • #
    pracait
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
Luptr
Luptr
Luptr 29.10.2024, 15:18:27 via Wykop
  • 0
Oj tam biadolicie.
Dostajecie przecież 800+. Mało wam?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6283

Polska ma najwyższe ceny prądu na świecie!

Polska ma najwyższe ceny prądu na świecie!

Ceny energii elektrycznej w Polsce są obecnie najwyższe w Europie i na świecie są aż 2,5-krotnie wyższe niż w Norwegii i o 25% wyższe niż w Niemczech, Szwajcarii czy Danii.

DiMaria
z
businessinsider.com.pl
dodany: 28.10.2024, 08:22:13
  • 884
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Luptr
Luptr
Luptr 28.10.2024, 22:47:06 via Wykop
  • 6
Ale o co chodzi? Te horrendalne ceny są efektem opłat emisyjnych, które narzuciła na nas Unia Europejska.
A Polacy są najbardziej prounijnym narodem w Europie (według ostatniego sondażu, UE pozytywnie ocenia 80% społeczeństwa).
Nikt nam niczego nie narzuca, Polacy ponoszą tylko oczywiste konsekwencje swoich wyborów politycznych.
Być może ten naród zwyczajnie nie zasługuje na więcej ¯\(ツ)/¯
Wiem, że to smutna konstatacja, ale może czas się z tym pogodzić.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luptr
Luptr
Luptr 28.10.2024, 23:36:42 via Wykop
  • 4
@Czikoo: No tak. I co?

534

Kapitalistka z ludzką twarzą o dolegliwych konsekwencjach

Kapitalistka z ludzką twarzą o dolegliwych konsekwencjach

Pani od nieruchomości o tym, jaką tragedią dla biznesu są umowy o pracę. Popularność zdobyła swoimi wypowiedziiami o wywalaniu ludzi z problematycznych mieszkań i nazywali to sprzątaniem, oraz "Deweloperka skarży się, że rząd daje za dużo praw klientom, a za mało deweloperom."

sieporobilo
z
x.com
dodany: 25.10.2024, 03:48:27
  • 218
  • #
    kapitalizm
  • #
    pracbaza
  • #
    nieruchomosci
Luptr
Luptr
Luptr 25.10.2024, 13:14:13 via Wykop
  • 4
@yolantarutowicz: Podzielić się? Liberałowie mieliby twierdzić, że wolny rynek polega na "dzieleniu się"?
Co ty bredzisz?
Luptr
Luptr
Luptr 25.10.2024, 13:15:43 via Wykop
  • 0
@trololo55: Ej! Ale nie w szczepionkę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

408

Zawiesili flagę ZSRR i kontrowersyjny transparent. Jest akt oskarżenia

Zawiesili flagę ZSRR i kontrowersyjny transparent. Jest akt oskarżenia

Jest akt oskarżenia przeciwko Piotrowi G. i jego córce, którzy podczas protestu rolników w lutym w Gorzyczkach na Śląsku

Bayzel_official
z
tvn24.pl
dodany: 24.10.2024, 12:21:14
  • 137
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    strajk
  • #
    heheszki
  • #
    protestrolnikow
Luptr
Luptr
Luptr 25.10.2024, 10:27:25 via Wykop
  • 1
"Za publiczne nawoływanie do wszczęcia wojny napastniczej lub jej pochwalane grozi kara do 5 lat więzienia"


Czy prokuratura zajmie się także ludźmi pochwalającymi atak Izraela na Liban?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5571

3 amstaffy wdzierają się na posesję rodziny, zagryzają psa i terroryzują dzieci

Pokaż treści 18+

3 amstaffy wdzierają się na posesję rodziny, zagryzają psa i terroryzują dzieci

W Jedlance 3 psy rasy amstaff wtargnęły na podwórko rodziny z 2 dzieci, zagryzły małego maltańczyka, który był przyjacielem dzieci i próbowały się dostać do domu. Film przedstawia dramat sterroryzowanej rodziny.

WielkiNos
z
streamable.com
dodany: 25.10.2024, 08:11:42
  • 716
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    jedlanka
Luptr
Luptr
Luptr 25.10.2024, 09:14:35 via Wykop
  • 3
@jegertilbake: Oho, mamy tutaj eksperta.
(。◕‿‿◕。)
Luptr
Luptr
Luptr 25.10.2024, 09:25:37 via Wykop
  • 20
@jegertilbake: Czarnoprochowiec to b--ń kolekcjonerska?
A nie mówiłem, że ekspert.

1334

Drożyzna w marketach. Inflacja niby 5 proc. a ceny w sklepach wzrosły o 50 proc.

Drożyzna w marketach. Inflacja niby 5 proc. a ceny w sklepach wzrosły o 50 proc.

W ujęciu rocznym wzrost cen badanych produktów zaobserwowano w 9 na 13 analizowanych sieci. Największy wzrost ceny koszyka zanotowano w sieci Biedronka, w której średnia cena koszyka we wrześniu 2024 r. była wyższa aż o 109,10 zł niż w 2023 r., tj. o 50,31 proc.

waleczne_serce
z
bankier.pl
dodany: 23.10.2024, 08:00:54
  • 314
  • #
    ekonomia
  • #
    inflacja
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
Luptr
Luptr
Luptr 23.10.2024, 19:41:22 via Wykop
  • 2
Muszę przyznać, że dostarcza mi to niesłychanej schadenfreude.
Społeczeństwo karłów moralnych chcących żyć na cudzy koszt, głosuje na socjaluchów (bez znaczenia czy z PiS czy z KO) obiecujących im coraz to nowsze zasiłki, dodatki i "programy wsparcia".
A w rzeczywistości sami są okradani na milion sposobów przez polityków, którzy obiecali im że dostaną socjal z pieniędzy zabranych jakimś "innym", "bogatym".
Dzięki Bogu jestem już na takim etapie, że mnie ten problem nie
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

588

Polskie dziennikarki i sekstaśmy z Rubcowem? Pikantne nagrania są już w Moskwie

Pokaż treści 18+

Polskie dziennikarki i sekstaśmy z Rubcowem? Pikantne nagrania są już w Moskwie

W sieci pojawiły się informacje o tym, że z łatwością oddany Putinowi rosyjski szpieg Paweł Rubcow mógł nagrywać swoje pełne uniesień spotkania z polskimi dziennikarkami. Ciekawe które tak go ubogaciły jeśli to prawda.

konto usunięte
z
niezalezna.pl
dodany: 22.10.2024, 07:55:52
  • 200
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    szpieg
Luptr
Luptr
Luptr 22.10.2024, 15:16:44 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luptr
Luptr
Luptr 22.10.2024, 15:19:44 via Wykop
  • 6
@Aleale2: przynajmniej z daleka i w kiepskiej rozdzielczości

434

Flagowy program PiS "500+" poniósł klęskę. "Wzrost nie nastąpił"

Flagowy program PiS "500+" poniósł klęskę. "Wzrost nie nastąpił"

Na świadczenia 500+ wydano łącznie 305 mld zł, ale liczba urodzeń wciąż spada.

mateo_olsztyn
z
polsatnews.pl
dodany: 21.10.2024, 08:43:18
  • 215
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    500plus
Luptr
Luptr
Luptr 22.10.2024, 06:53:14 via Wykop
  • 1
Tak zagłosowaliście to macie.
Pretensje proszę mieć do siebie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Rośnie liczba Ukraińców posiadających swoje mieszkanie lub dom w Polsce

Rośnie liczba Ukraińców posiadających swoje mieszkanie lub dom w Polsce

W grupie imigrantów ekonomicznych z Ukrainy, którzy mieszkają w Polsce, rośnie odsetek osób, które posiadają własne...

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 20.10.2024, 07:04:01
  • 200
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
Luptr
Luptr
Luptr 21.10.2024, 14:41:22 via Wykop
  • 0
Zarobili to mają. Brawa dla nich.
A zawistni nieudacznicy będą coś bredzić, że to "za nasze".
I tak, wiem, część Ukraińców skorzystała z BK2%, ale na takich samych zasadach jak Polacy. Ten program to koszmarny rak, ale dopłacanie Ukraińcom nie różni się niczym od dopłacania Polakom.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

676

Więcej kobiet w radzie nadzorczej CD Projektu.

Więcej kobiet w radzie nadzorczej CD Projektu.

CD Projekt poinformował, że czyni to w związku z planowaną ustawą mającą na celu wprowadzenie 33% parytetu płci w radach nadzorczych oraz umożliwienie akcjonariuszom powoływania dodatkowych niezależnych członków do rady czytamy w artykule Reutersa.

rychu-nalepa
z
ppe.pl
dodany: 18.10.2024, 10:54:38
  • 222
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    steam
  • #
    biznes
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
Luptr
Luptr
Luptr 18.10.2024, 20:58:43 via Wykop
  • 4
Luptr

źródło: International-Clown-Week-1200x834

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

591

Podwyżki cen aut. "To już jest pewne" od nowego roku 2025

Podwyżki cen aut. "To już jest pewne" od nowego roku 2025

Baranki czekają cierpliwie, aż ich do reszty okradną.

Kwaczek
z
auto-swiat.pl
dodany: 17.10.2024, 19:15:15
  • 215
  • #
    podwyzki
  • #
    samochod
  • #
    2025
Luptr
Luptr
Luptr 18.10.2024, 12:55:14 via Wykop
  • 0
Sami na to głosowaliście, pretensje proszę mieć do siebie. :-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

63

Prawo jazdy od 17. roku życia. Kiedy Sejm przyjmie nowe przepisy?

Prawo jazdy od 17. roku życia. Kiedy Sejm przyjmie nowe przepisy?

W pierwszym kwartale przyszłego roku Sejm może przyjąć nowe przepisy, które umożliwią 17-latkom zdobycie prawa jazdy kategorii B. Gotowy projekt nowelizacji ustawy został zgłoszony do wpisu prac legislacyjnych Rady Ministrów, a później trafi do konsultacji międzyrządowyc

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 17.10.2024, 11:13:19
  • 112
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
Luptr
Luptr
Luptr 18.10.2024, 10:57:33 via Wykop
  • 4
Nie! To nie może tak być!
Czemu to ja, wielki znawca wszystkiego, objaśniający codziennie ludziom świat na wykopie, muszę jeździć do swojej gównianej roboty za minimalną autobusem w tłoku i smrodzie, a jakiś 17-sto latek będzie sobie komfortowo dojeżdżał autkiem do szkoły.

Czemu świat jest taki niesprawiedliwy!
Zaraz napiszę wam jak należy go urządzić lepiej, chociaż nie potrafię nawet urządzić własnego życia i zacząć zarabiać na tyle dobrze aby kupić sobie samochód.
Stop gówniarzom w E36!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Zyski z Bitcoina będą opodatkowane stawką 42% we Włoszech

Zyski z Bitcoina będą opodatkowane stawką 42% we Włoszech

Włochy planują zwiększenie podatku od zysków z Bitcoina z 26% do aż 42%. "Ma to na celu wzmocnienie gospodarki oraz zapewnienie dodatkowych funduszy dla budżetu", stwierdził wiceminister gospodarki Maurizio Leo. Wcześniej, premier obiecywała, że nie będzie żadnych podwyżek podatków dla obywateli.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 17.10.2024, 06:25:57
  • 159
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
  • #
    inwestycje
Luptr
Luptr
Luptr 17.10.2024, 19:22:51 via Wykop
  • 5
@4mja:

No póki co w Polsce każde podniesienie podatków powodowały wyższe wpływy do budżetu, więc krzywa Rostowskiego jest prawdziwa w tej części krzywej Laffera w której się obecnie znajdujemy.


W 2002 roku obniżenie przez rząd Millera akcyzy na wódkę o 30% spowodowało wzrost wpływów do budżetu z tytułu podatku akcyzowego o 20% w roku 2003.
Luptr
Luptr
Luptr 17.10.2024, 19:29:04 via Wykop
  • 5
Nie protestowałem kiedy grabili posiadaczy Bitcoina, bo nie miałem Bitcoina.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 9 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking