Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ValandilNW

ValandilNW

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16963
  • Znaleziska 12434
  • Mikroblog 4529
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 52
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
19 godz. i 44 min temu
  • 0
Jaki jest obecnie najlepszy konsumencki robo pies ten unitree?

Chciałbym kupić pierwszego robota

#robotyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 19 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: Sprawdź https://www.limxdynamics.com/en
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 19 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@orientalist-jack: Jeszcze nie, ale obie firmy mi je prezentowały. Dobry znajomy jest leadem tworzącym customowy soft dla LimX i po porównaniu możliwości to jednak LimX wygrywa.
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
przedwczoraj, 20:04:41
  • 0
Dziewiąta runda Ekstraligi oraz zaległy mecz rundy ósmej odjechany, czas podsumować wyniki!
Swoją drogą w tym typowaniu sporo osób zmieniło poprawny wynik na błędny, jednak czasami nie opłaca się zmieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaległe spotkanie rundy ósmej, czyli pojedynek Sparty Wrocław ze Stalą Gorzów trafiły 2 osoby.
W rundzie dziewiątej spotkania Stali z GKM oraz Apatora z Motorem nikt poprawnie nie wytypował.
Lepiej było w spotkaniach Zielonej Góry z Wrocławiem, 3 poprawne typy, oraz
Nokimochishii - Dziewiąta runda Ekstraligi oraz zaległy mecz rundy ósmej odjechany, c...

źródło: runda 9

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW przedwczoraj, 20:06:01 via Wykop
  • 0
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 55:35
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 50:40
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 48:42
Stal Gorzów - Unia Leszno 40:50
  • Odpowiedz

1233

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:47:12
  • 743
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
ValandilNW
ValandilNW przedwczoraj, 16:42:23 via Wykop
  • -1
Podobno zna się Pan na zegarkach. Szczególnie tych "ponadczasowych", mechanicznych. Jakiej by Pan polecił szukać w Singapurze i gdzie?
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nokimochishii
Nokimochishii
17.06.2026, 17:16:10
  • 1
Runda ósma za nami, chociaż nie odjechana w pełni, to czas ją podsumować!

Spotkanie Motoru Lublin z Włókniarzem Częstochowa nikt poprawie nie wytypował.
Pojedynek GKMu Grudziądz i Falubazu Zielona Góra poprawie wytypowało 5 osób.
Natomiast spotkanie Unii Leszno z Apatorem Toruń trafiło 7 osób.

Lecimy
Nokimochishii - Runda ósma za nami, chociaż nie odjechana w pełni, to czas ją podsumo...

źródło: Runda 8

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 17.06.2026, 17:55:00 via iOS
  • 0
@Nokimochishii:
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 37:53
Stal Gorzów - GKM Grudziądz 42:48
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 38:52
Apator Toruń - Motor Lublin 50:40

Sparta Wrocław - Stal Gorzów 51:39
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 23.06.2026, 16:15:49 via Wykop
  • 0
@Nokimochishii: Sparta Wrocław - Stal Gorzów 60:30 (poprawka do mojego wcześniejszego typu).
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 18.06.2026, 17:42:38
  • 0
#mecz no i mamy to xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 18.06.2026, 17:38:32
  • 1
#mecz Dajcie już ekstraklasę, jakiś Radomiak z Widzewem chociaż...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 18.06.2026, 17:00:40
  • 1
#mecz Darude - Sandstorm!!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atr3ju
atr3ju
18.06.2026, 16:56:48
  • 6
#mecz co ten waldus kiepski robi w studio?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 18.06.2026, 16:58:04 via Wykop
  • 0
@atr3ju: mlaska i kiwa głową
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 15.06.2026, 19:59:53 via iOS
  • 0
Another World
https://youtu.be/utrxk5_PeEY?is=VAySQT5f8Fa_49a5
ValandilNW - Another World
https://youtu.be/utrxk5PeEY?is=VAySQT5f8Fa49a5
  • Odpowiedz
polot
polot
polot
15.06.2026, 00:28:15
  • 2
#nieruchomosci #rynekwtorny #mieszkanie

Prośba o jakieś porady i wskazówki od osób,które sprzedawały swoje mieszkanie bez zasranego pośrednika.

Prawdopodobnie będę sprzedawał swoje poprzednie mieszkanie-kawalerkę we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim.Mieszkanie w bloku z 2001 roku,bez windy,3 piętro,przedostatnia kondygnacja,lekkie skosy i okna dachowe.Mieszkanie nieremontowane od nowości i mimo iż nie jest ruderą,nie jest zapuszczone i nic tam nie odpada to chyba raczej nadaje się do remontu-w łazience kafle już głuche,zabudowa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 15.06.2026, 07:26:51 via Wykop
  • 0
@polot: 1. Napisz w ogłoszeniu, że dziękujesz za kontakt pośrednikom.
2. Ja mam na to jeden skuteczny sposób. Mówisz, że jak najbardziej jesteś zainteresowany współpracą, ale jako strona sprzedająca nie zgadzasz się na jakąkolwiek prowizję po swojej stronie. Dobry pośrednik, który będzie miał faktycznie pewnego klienta na Twoją nieruchomość pogada z Tobą o kwocie sprzedaży. Zakładając, że wystawiasz za 400,000 to zapyta ile jesteś w stanie zejść z tej ceny i
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 15.06.2026, 11:00:54 via iOS
  • 0
@polot: Pewnie rodzice mają dobry dojazd, bo gdzieś na południe od Wrocławia mieszkają :)
  • Odpowiedz
maxelm2
maxelm2
14.06.2026, 20:04:41
  • 0
Czy serio tylko taka jakość jest do wyboru w oficjalnej aplikacji Tvp? Czy to ja coś mam z-----e? #mecz
maxelm2 - Czy serio tylko taka jakość jest do wyboru w oficjalnej aplikacji Tvp? Czy ...

źródło: 2114

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 14.06.2026, 20:07:04 via Wykop
  • 0
@maxelm2:
ValandilNW - @maxelm2:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikt_taki_
Nikt_taki_
Nikt_taki_
14.06.2026, 06:53:59
  • 0
#primemma |
Jest gdzies zapis całej gali ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 14.06.2026, 07:44:44 via Wykop
  • 6
@Nikt_taki_: To znaczy, że nie zasługujesz na to by oglądać te walki.
  • Odpowiedz
IR_Baboon
IR_Baboon
13.06.2026, 23:47:27
  • 7
same walki

BASE64
PROFIL/O MNIE
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 14.06.2026, 05:48:11 via Wykop
  • 0
@IR_Baboon: szacuneczek.
  • Odpowiedz
weroniiiq
weroniiiq
13.06.2026, 19:37:01
  • 12
#primemma
weroniiiq - #primemma

źródło: Bez tytułu2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 13.06.2026, 19:41:11 via Wykop
  • 0
@weroniiiq: To chyba od jego ukąszenia zaczął się covid.
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
10.06.2026, 16:24:25
  • 1
Pierwsza część sezonu zasadniczego za nami, odjechaliśmy mecze rundy siódmej, więc czas ją podsumować!

Spotkanie Falubazu Zielona Góra z Unią Leszno oraz Motoru Lublin z GKM Grudziądz nikt poprawnie nie wytypował.
Trzy poprawne typy padły w pojedynku Apatora ze Stalą. Natomiast najlepiej typowany był mecz Częstochowy z Wrocławiam, tutaj poprawnych typów było sześć.

Lecimy dalej, rozpoczynamy rundę rewanżową!
Nokimochishii - Pierwsza część sezonu zasadniczego za nami, odjechaliśmy mecze rundy ...

źródło: Runda 7

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 10.06.2026, 20:06:34 via iOS
  • 1
Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 59:31
Unia Leszno - Apator Toruń 50:40
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 50:40
GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 52:38
  • Odpowiedz
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
10.06.2026, 04:24:59
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 10.06.2026, 05:54:48 via Wykop
  • 7
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: Piszesz, że była na benzodiazepinach. Miała jakąś diagnozę? Dużo z tych zachowań wygląda jakby była wtedy na głodzie. I tak ogólnie to brzmi jakby była uzależniona, do tego elementy schizofrenii paranoidalnej, nerwicy lękowej, zaburzenie (obsesja) nadmiernej kontroli, etc.
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 07.06.2026, 15:46:55 via Wykop
  • 0
Kojarzycie jaki tytuł miała bajka, której akcja była w kosmosie i czołówka to był dogfight myśliwców? Na tyle ile sobie przypominam, to teraz najbardziej mi się kojarzy z serialem Battlestar Galactica. Leciała w latach 90'.
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 06.06.2026, 20:01:57
  • 2
#zuzel piękny finał, wow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

15

Dzisiaj otwarcie nowego parku rozrywki. Takiego w Polsce jeszcze nie było

Dzisiaj otwarcie nowego parku rozrywki. Takiego w Polsce jeszcze nie było

Flying Theater, interaktywna karuzela 360 stopni i strefy VR. Hipermedialny park rozrywki Querion w Piechowicach otworzy się 4 czerwca. W obiekcie znajdzie się jedyny Flying Theater w tej części Europy.

Victor_Manzon
z
propertynews.pl
dodany: 05.06.2026, 15:36:18
  • 1
  • #
    polska
  • #
    parkrozrywki
  • #
    rozrywka
ValandilNW
ValandilNW 06.06.2026, 06:27:14 via Wykop
  • -1
Polecam, robi wrażenie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przegro_pisarz
przegro_pisarz
01.06.2026, 13:18:09
  • 10
Raport po 3 miesiącach. 1 miesiąc siłowni, w poprzednim tygodniu wróciłem, 2 sztuk walki i ćwiczeń w domu z gumami z masą ciała.
Siłownia, która odmienia życie każdego na lepsze, jest gwarancją sukcesu sprawdzona na miliardach ludzi, na mnie nie działa i z wszystkim tak mam.

https://wykop.pl/wpis/85223637/od-dzisiaj-zaczalem-cwiczyc-na-silowni-celem-jest-
Dziękuję za słowa wsparcia pod wpisem.
przegro_pisarz - Raport po 3 miesiącach. 1 miesiąc siłowni, w poprzednim tygodniu wró...

źródło: 1000042827

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ValandilNW
ValandilNW 01.06.2026, 14:15:19 via Wykop
  • 2
@przegro_pisarz: Racja, weź trenera, bo potrzebujesz ewidentnie kogoś, kto Cię na początku poprowadzi.
Lat zaniedbań nie naprawisz w miesiąc, ani nawet 3. To długi, systematyczny proces wymagający nowych nawyków. Barki, ramiona, przedramiona, klatka wyglądają już dobrze jak na ten czas. Definicja się poprawi wraz z redukcją poziomu tkanki tłuszczowej. "Dieta leży" - to ją podnieś. To jest podstawa i choćby skały srały to nie zrobisz sylwetki jak nie będziesz trzymał
  • Odpowiedz
ValandilNW
ValandilNW 01.06.2026, 17:37:51 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: Nie znam trenerów z Łodzi. Najlepiej przyglądaj się i słuchaj jak pracują trenerzy na siłowni gdzie Ty ćwiczysz i podbij do tego, który po prosu najbardziej do Ciebie przemawia. To też jest ważne, że swojego trenera trzeba lubić.
Fajnie, że masz czystą michę. A liczysz kcal i makro? Wiesz ile robisz kroków dziennie? Zakładając, że masz 180cm i ważysz ~80kg to Twoja podstawowa przemiana materii wynosi 80 - 90 kcal
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Jakub. Miło mi Cię poznać.

  • Chcesz zmienić? Skontaktuj się z nami
  • Wrocław
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2014

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 27.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking