Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1368

Rycerz na białym koniu. Uratuj mnie proszę!

"Bo gdyby nie on (Daniel B.) to nie doszłoby do żadnego pobicia bo już był spokój powoli. Bo chciał być gwiazda a uciekł a po dwóch dniach z adwokatem się zgłosił." Daniel B. groził że zabije kierowcę taksówki.

ruphert
ruphert
ruphert
z
youtube.com
dodany: 23.01.2025, 09:24:53
  • #
    szczecin
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    taxizlotowa
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (9)

Opinie o Pani z filmu na GoWork
zawisza
z gowork.pl
  • 83
FB Pani z filmiku
zawisza
z facebook.com
  • 72

Komentarze (249)

najlepsze

bregath
bregath
bregath
23.01.2025, 09:38:42 via Wykop
  • 773
Jaki standard xDDD
Kobieta się wścieka, bo ktoś jej zablokował możliwość zrobienia czegoś, na co miała ochotę, zadzwoniła po białorycerzyka, ten zaczął atakować "mizogina" i przeciwnika księżniczki, ta zaczęła płakać i udawać ofiarę xDDD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
23.01.2025, 11:53:47 via Wykop
  • 690
@bregath: byku, lepiej. Tam się do nich dołączył jakiś random, który akurat przechodził i stwierdził, że tez będzie bronił honoru damy xDDD
Ratlerek blondyny to jeszcze okej, może chłop nie ma własnego mózgu: "Pańcia kazała ugryźć to gryzie", ale jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby się przyłączyć do zbiorowego linczu akurat przechodząc xD
  • Odpowiedz
Lew_Shekelsteinberg
Lew_Shekelsteinberg
Lew_Shekelsteinberg
23.01.2025, 12:03:10 via Wykop
  • 237
ale jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby się przyłączyć do zbiorowego linczu akurat przechodząc


@w_trzy_parseki_na_kaladan: liczył że skapnie mu okruszek cipk* czy coś xD
  • Odpowiedz
MaxWalonkoo
MaxWalonkoo
23.01.2025, 09:30:05 via Wykop
  • 422
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lesnywladek
lesnywladek
23.01.2025, 12:08:02 via Wykop
  • 289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
23.01.2025, 12:21:49 via Wykop
  • 234
@lesnywladek: czy dobrze mi się wydaję, że ten cep to jeszcze nagrywał? xD czy po prostu trzymał telefon jak jakiś ułom?
wtrzyparsekinakaladan - @lesnywladek: czy dobrze mi się wydaję, że ten cep to jeszcze...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
A330
A330
23.01.2025, 11:49:51 via Wykop
  • 357
Powinni debilowi bezwzględna odsiadke zasadzic. Znam takich kretynów, jakas baba sie w-----a przede mna w kolejke, zwrocilem jej uwagę, zaczela sie na mnie drzec i raz dwa wyrosl spod ziemi sebix rzucajacy sie do mnie że kobietę atakuję
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

msy
msy
msy
23.01.2025, 12:49:56 via Wykop
  • 151
@A330: Takich powinni od razu w rezerwacie zamykać
  • Odpowiedz
ryrzzjapkami
ryrzzjapkami
23.01.2025, 13:37:18 via Wykop
  • 70
@A330: normalną częścią kary powinna być publikacja danych. Zdjęcie, miasto, info za co.
  • Odpowiedz
drMuras
drMuras
23.01.2025, 11:27:38 via Wykop
  • 309
Bananowa szklarnia to restauracja tej karyny?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
23.01.2025, 14:20:12 via Wykop
  • 28
@drMuras: Jesu jak ona puacze! (・へ・)
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
23.01.2025, 15:09:35 via Wykop
  • 31
@drMuras: nie gadaj, że nawet pod siebie i swój debilizmy nazwali lokal? Nawet spoko, po samej nazwie wiadomo żeby tam nie wchodzić.
  • Odpowiedz
concierge
concierge
23.01.2025, 11:44:33 via Wykop
  • 281
to ten szon z lokalu Bananowa szklarnia w Szczecinie ?
jakie macie opinie o Bananowa szklarnia Szczecin ?
al. Papieza Jana Pawla II 45
+48 887 733 887
+48887733887
887 733 887
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Borszczuk
Borszczuk
23.01.2025, 11:57:39 via Wykop
  • 97
www.facebook.com/bananowa.szklarnia/?locale=pl_PL


@concierge: "Bananowa szklarnia ograniczył(a) możliwość komentowania tego posta." :) jeszcze google maps są...
  • Odpowiedz
B.....n
B.....n
konto usunięte 23.01.2025, 12:07:11 via Wykop
  • 32
@concierge:

al. Papieza Jana Pawla II 45


Jak śmiesz szkalować papieza polaka
  • Odpowiedz
Andrzej_Buzdygan
Andrzej_Buzdygan
23.01.2025, 11:59:45 via Wykop
  • 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nutaharion
Nutaharion
23.01.2025, 12:26:49 via Wykop
  • 147
i więcej tam nie wjeżdżać


@Andrzej_Buzdygan: Wszyscy "przedsiembiorcy" związani z tą Bananową Szklarnią tam codziennie łamią prawo. To nie jest jednorazowa akcja tylko oni tam cały czas jeżdżą pod prąd do tego przybytku. Do tej pory każdy im grzecznie wycofywał, dopiero taksiarz za którymś tam razem stwierdził że ma w------e i będzie stał. Te patusy się oburzyły bo pierwszy raz ktoś nie respektuje ich żądań.
  • Odpowiedz
JBC_pis
JBC_pis
23.01.2025, 14:01:25 via Wykop
  • 68
@Nutaharion:
A czytaliście że inspekcja handlowa się za nich brała kilka lat temu bo oszukiwali na składnikach dań w tej knajpie
  • Odpowiedz
LayJay
LayJay
23.01.2025, 11:59:08 via Wykop
  • 218

Komentarz usunięty przez moderatora

Czekolatka
Czekolatka
Czekolatka
23.01.2025, 13:14:24 via Wykop
  • 20
@LayJay: A panach, że głupi bo dają się wykorzystywać, często zrobią dosłownie wszystko w zamian za kawałek ciała.
  • Odpowiedz
Cane
Cane
23.01.2025, 19:52:32 via iOS
  • 15
@LayJay mnie kiedyś też napadło kilku sebkow bo zwróciłem uwagę dwum n-------m karynom. I nagle pojawili się tamci normalnie jak spod ziemi.
  • Odpowiedz
geringxes
geringxes
geringxes
23.01.2025, 11:54:24 via Wykop
  • 169
Spasiona locha z o kształtach 60-letniego Janusza owija wokół palca jakiegoś przypadkowego kolesia. Ten gość to musi być król białorycerzy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek-fidler
marek-fidler
23.01.2025, 15:51:29 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IvanBarazniew
IvanBarazniew
IvanBarazniew
24.01.2025, 07:12:39 via Wykop
  • 4
Ten gość to musi być król białorycerzy.

@geringxes: To jest właśnie definicja przegrywa. Nie brak zainteresowania ze strony kobiet tylko brak elementarnego rigczu z naciskiem na g.
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
23.01.2025, 12:09:47 via Wykop
  • 153
Czy ja dobrze rozumiem?
Największą aferę rozpętał przypadkowy koleś, bo jakaś blondi dostała gazem?
As miesiąca.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sabathus
sabathus
sabathus
23.01.2025, 12:38:38 via Wykop
  • 83
@Wycu91: i najbardziej beknie za tę sytuację :D
  • Odpowiedz
mat49
mat49
23.01.2025, 13:58:21 via Wykop
  • 70
@StdPtr: Czy tam przypadkiem nie padło - zaj.... ciebie? Bo jesli tak, to mam nadzieje, że grozi za to wyrok taki sam, jak w przypadku gróźb wobec pewnego celebryty
  • Odpowiedz
ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
23.01.2025, 11:51:23 via Wykop
  • 143
dopóki nie wyginie ostatni spermiarz to równouprawnienia w polsce nie będzie!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czekolatka
Czekolatka
Czekolatka
23.01.2025, 13:15:45 via Wykop
  • 17
@ZolniezMordoru: Skończy się jak faceci wezmą się za wychowanie dzieci, a nie zostawiają to kobietom. To kobiety uczą swoich synów białorycerstwa.
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
23.01.2025, 13:40:10 via Wykop
  • 11
To kobiety uczą swoich synów białorycerstwa.


@Czekolatka: niestety nie, bluepillowe kukoldy boomerskie tłoczyły to swoim synom do łbów, a baby tylko położyły wisienkę na torcie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3150
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3095
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
2889
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2456
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
2276
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #oknonaprzystanek
  • #szczecinwobiektywie
  • #heheszki
  • #polska
  • #kebab
  • #gadzibastion
  • #pytanie
  • #wypadek
  • #zachodniopomorskie
  • #kiciochpyta
  • #poznan
  • #warszawa
  • #polskiedrogi
  • #burza
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking