@951107 odpowiedź od native speakera ( ͡°͜ʖ͡°): wiele osób na luzie wnosi i nie ma z tym żadnych problemów, ale dla bezpieczeństwa lepiej jest wziąć mniej niż więcej (tak z 2-3 paczki max)
Codziennie sprawdza czy są nowe gazetki, parsuje każdą stronę i zapisuje produkty z cenami do jednej tabeli, wraz z datami ważności. Tabele da się filtrować, sortować i porównać po cenie. Nic wielkiego, zwykła tabela, ale dla mnie spoko, aby trochę zaoszczędzić, a może i wam się przyda.
@asique: ja też mam ochotę zakopać, bo tego typu newsy są zawsze zapalnikiem dla wykopków którzy myślą że każdy gej to p-----l i g--------l, podczas gdy takie rzeczy dzieją się na równi w rodzinach heteroseksualnych XD
@debug: nie chodzi o brak źródła, ja też mam ochotę to zakopać bo tego typu newsy są zawsze zapalnikiem dla wykopków którzy myślą że każdy gej to p-----l i g--------l, niektórzy mają dosyć czytania wysrywów jak z facebooka o jakichś opętaniach, zboczeniach i lewactwie pod newsami które opisują tragedię małego dziecka ( ͡°ʖ̯͡°)
Brakowało mi w polskim internecie miejsca, gdzie można byłoby znaleźć opinie o procesach rekrutacyjnych. Dlatego postanowiłem zudować coś takiego sam. Kandydaci też mają głos i głęboko wierzę, że ten feedback może poprawić jakość procesu rekrutacyjnego w PL
Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.
@85CmCCd5nK: mnie najbardziej przeraża toksyczność grupek facebookowych i to bez znaczenia o jakiej tematyce, spróbuj zadać jakiekolwiek pytanie i od razu pod postem będzie pełno reakcji "haha", w komentarzach od razu będzie wyzywanie od gówien i debili, zamiast odpowiedzi na pytanie dostaniesz tylko "przerasta cię to?" albo "usuń to i się nie kompromituj" i będą całe gównoburze w komentarzach że jaka ta młodzież teraz nieporadna albo inne wysrywy tego typu,
Ma ktoś z was dwa konta i na jednym nie ma smarta? Mógłby sprawdzić z czystej ciekawości jak wygląda obecnie poniższy scenariusz? Allegro leciało w c---a, zgłaszałem to wielokrotnie aż zapomniałem. No i może jak ktoś się sądzi w jakiejś sprawie ograniczania konkurencji to może mu się to przyda.
Sytuacja jest taka: jak nie masz smarta i dobierasz go przy transakcji to za paczkomaty musisz płacić, a za allegro delivery nie. Allegro
Bierzemy pod lupę Palantir i nie chodzi nam tu wcale o te magiczne kamienie znane z Władcy Pierścieni. Mowa tutaj o jednej z najbardziej niepokojących korporacji XXI wieku, której możliwości przerażają. W przeciwieństwie do gigantów takich jak BlackRock, ta spółka nie zarządza aktywami...
przecież te darmowe podpaski to absurd, co dalej? darmowe waciki? darmowe patyczki higieniczne? darmowy papier toaletowy? przecież one też są przedmiotami higieny, które każdy musi kupować i są potrzebne w codziennym funkcjonowaniu
@WUJICO no właśnie, nie wiem co się nagle zmieniło, w każdej galerii od zawsze były bezwzględnie zakazane psy, teraz nawet w mojej małej galerii obowiązkowo muszę zobaczyć 2-3 psy i to takie wielkie s--------y do pasa, często do rossmanna wchodzą ( ͡°͜ʖ͡°)
Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.
W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.
@JanMocny @ggs-hg: nie ma żadnej różnicy pod względem jakości, za to rozstrzał cenowy jest znaczny – w każdym sklepie internetowym orlen lub dpd często jest za 7-9 zł, paczkomat inpost często jest już za 12-16 zł, a wszystkie przesyłki docierają dokładnie tak samo szybko allegro paczka u mnie też działa dobrze i bezproblemowo, ale na allegro i tak się nie da robić zakupów odkąd wprowadzili łączenie produktów, usunęli szukanie
@FrasierCrane @puretech: łysemu to już dawno pociąg odjechał, wysłanie małej paczki 8x38x64 kosztuje 16.49 zł, a w aplikacji dpd wysłanie małej paczki 11x41x59 kosztuje 5.39 zł ( ͡°͜ʖ͡°) w dodatku w wielu sklepach internetowych darmowa dostawa często dotyczy już tylko dpd lub orlen paczki, natomiast dostawa inpostem często kosztuje 13-19 zł tj. tyle co kurier xD
Przyjechałem do Polski, do Wrocławia i robię wieczorem zakupy, kupuje sobie dwa piwa do filmu na wieczór i co? Blokada. Podchodzi Pan "Jest po 22h, Pan juz nie kupi". Ale jak to? To nie jest ograniczone do centrum i zabek? Nawet jakiś market na psim polu (niewroclaw btw) nie może mi sprzedać alkoholu bo parę typków drze mordę w rynku? I tak samo mam zanosić
@P4ncak3 zorganizuj sobie jakiś mini barek albo sekcję w lodówce na a-----l i po prostu rób sobie wcześniej zapasy na tego typu sytuacje niestety dla wykopków dorosły człowiek chcący spotkać się w plenerze ze znajomymi o 22 i wypić sobie jednego somerka to już zaawansowany alkoholizm, natomiast już nikt nie kwestionuje tego że w godzinach 6-16 można sobie normalnie wyjść i kupić a-----l co jest skrajną patologią i powinno być ściśle
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…
Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD
To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do samochodu i kiedy położyła rękę na klamce żeby otworzyć drzwi rzucił jej się na rękę pies i pogryz a psiarze obwiniają kobietę, bo powinna odpowiednio wcześnie wypatrzeć psa i w bezpiecznej odległości go ominąć xd
Klękajcie narody i schodźcie z drogi bo psiarz z psem idzie ulicą.
najlepsze że dokładnie to samo dzieje się na 90% grup facebookowych o dowolnej tematyce, zawsze wszystko jest twoją winą i ponad połowa komentarzy to szczucie i obrażanie, nie mogę się doczekać aż ten gównoportal w końcu zdechnie
@Sathanas_Gloriam @DEMONzSZAFY @CZLOWIEK89 szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi z tą warszawą, bo ja od urodzenia tutaj mieszkam i autentycznie pierwszy raz słyszę o istnieniu takiego powiedzenia, nie wiem kto tak niby mówi xD