Gdynia z jednym SOR. Ratownicy biją na alarm

Ciekawa akcja społeczna! Mieszkańcy Gdyni domagają się powstania drugiego SOR wobec ciągle słabo działającego w Szpitalu Miejskim. Będzie coś z tego? Nawet, jak sprawa Was nie dotyczy, trzymajcie rękę na pulsie, czy rządzący w ogóle liczą się ze zdaniem społeczeństwa!
z- 95
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















Nie będzie musiał jechać do kolejnego dalszego szpitala a przy tym łatwiej dowieść pacjenta w ciężkim stanie. Kolejna rzecz. Nie będzie musiał czekać po 45 minut na przyjęcie na sor. Tylko jedzonko drugiego w tej samej miejscowości po uzyskaniu info o obciążeniami od dyspozytora.
A tak jeździsz do takiego szpitala z pacjentem w ciężkim stanie a oni ci mówią że nie przyjmą i jedzie dalej generując